Reklama

Léčba přístrojem Zapper

V. Choděra (Út, 8. 4. 2003 - 19:04)

Tak na tu chřipku to fakt funguje. Ostatní - nemůžu posoudit, mám to teprve krátce. Ale známá na to nedá dopustit.

Milan (Ne, 30. 3. 2003 - 17:03)

Evo, pokud používáš Zappera na odstranění poševních potíží, musíš mít elektrody připojeny na nohy. Elektřina prochází tou nejkratší cestou a tak pokud držíš elektrody při používání v rukách, je působení na pohlavní orgány minimální. Zabal elektrody do mokrého hadříku a nohy na ně polož. (bosé) Dodržuj rady Dr. Clarkové a po týdnu budeš mít pokoj.

eva (Pá, 28. 3. 2003 - 14:03)

Pristroj som pouzivala asi 2 mesiace nepretrzite, koli kvasinkovej infekcii v posve a myslym ze moj stav sa ciastocne zlepsil ale nemozem povedat zeby som sa vyliecila uplne. Popri tejto liecbe som ale pouziavala aj ine pripravky a drazala dietu tak neviem ci to mal na svedomi pristroj alebo vsetko dokopy. Ale vyliecena este nie som.

benes vaclav (Ne, 16. 3. 2003 - 09:03)

zkoušeli jsme v SVU červy,cvrčky,infikované.Do 3dnů zběleli odpadly nohy a chcíply.Ale na to srdce pozor,tam není něco úplně v pořádku,jinak určitě pomáhá.

Milan (So, 15. 3. 2003 - 15:03)

Pracuji v pivovaru v Praze a dal jsem vyzkoušet zapper do našich laboratoří. Přístroj zničil vše živé na třetí působení. Nutno dodat, že pokus se opakoval dvakrát se stejným výsledkem. Nicméně se jednalo o pokus na laboratorním sklíčku (výsledky byly zkoumány pod mikroskopem a po té uloženy v prostředí pro množení piv. kvasnic - potom opět zkoumány s neg. výsledkem) a tak mohou být poněkud zkreslené (lidské tělo má jiný odpor než živný roztok..) Zkoušený přístroj byl od Zapper technology s mikroprocesorem.Ale je fakt, že asi Zapper sám o sobě není všelék. Je to přesto velmi zajímavá věc, ktrá mě a mé ženě pomohla před týdnem od chřipky. Den jsme byli oba špatní (ale bez teplot)a druhý den už naprostá pohoda. Přitom kolem nás lidi onemocněli.

benes vaclav (So, 15. 3. 2003 - 09:03)

je to dobra věc,ale pozor na cévy,u některých pacientu se objevilo krvácení,parazity nezabíjí,ale na imunitu nějak pusobí.Při bio.pokusech nezabíjel zadne mikroorganizmy

Kubeš (Čt, 6. 2. 2003 - 18:02)

Tak jsem to zkusil. Kolega z práce Zapera přinesl, tak jsem v práci do sebe pouštěl proudy. Vypil jsem asi litr (uff...) vody a potom to aplikoval.Nic jsem při držení elektrod necítil a tak se mi to zdálo nějaký divný.Ale zhruba hodinu po třetí aplikaci jsem šel na záchod a moč byla zabarvená do tmava a nepěkně páchla. Tohle trvalo asi jeden den. Potom se zase vše vrátilo k normálu a tak na tom asi něco bude. Tak šetřím...

Sonja (Po, 3. 2. 2003 - 18:02)

Zdravím Vás a připojím také svůj názor.Vůbec mě totiž nezajímá,zda si někdo vydělá peníze.A jestliže nejde o podvod,tak mu to ze srdce přeji.Jediné co mě opravdu zajímá je to,zda přístrojek skutečně pomáhá.Podle příspěvků vidím,že zkušenosti s ním jsou pozitivní a negativní jsou jen ohlasy těch,kteří ho nezkoušeli,pouze se zabývali výdělkem výrobců.Podle mě cena není přemrštěná,pokud skutečně Zapper plní reklamované funkce.Pevné zdraví všem - Sonja.

D.Pošepný (Ne, 2. 2. 2003 - 15:02)

Na tom je ale ten přístroj založen. Při přerušování připojení kladného pólu stejnosměrného zdroje na který je člověk napojen dochází k usmrceníširokého spektra parazitů. Ona to Dr. Clarková ve své knize píše. Nic netají a pokud je to dobrý "kšeft" pro nějakého výrobce - tím líp. Pokud totiž ta věc pomáhá lidem - a já jsem přesvědčen že ano, nejde o nic špatného. Jak myslíte, že vydělávají koncerny, které vyrábějí různé pilule a mastě? Tyto farmaceutické firmy vydělávají neskutečné peníze a výrobní náklady na konečné produkty jsou směšné. Vím o čem mluvím. Jsem u jedné takové firmy zaměstnán.Mám kolem sebe několik lidí, kteří zapper používají ( já sám také) a neslyšel jsem jedinou negativní zkušenost při jeho používání. Mnoho lidí u nás vidí jen podvodníky a zisky peněz... Ta věc je neskutečně jednoduchá ale velmi účinná. Pokud by tu knihu napsal nějaký "léčitel" nevěnoval bych jí pozornost. Ovšem Dr. Clarková se opravdu vyzná. Není to žádný "Dr.Cvach" ale opravdu erudovaná a zkušená lékařka. Ona nikoho nenutí, aby léčil své nemoci podle ní. Podává ale skvělé návody jak se nemocí zbavit. Na světě je (dle jejího webu ) statisíce lidí, kteří se svých problémů pomocí jejích rad a postupů zbavili. Nechápu tedy lidi, kterým vadí netradiční postupy, neboť "je to dobrý kšeft" ale v klidu jdou do lékárny pro nějaký pastilky proti bolení v krku a zaplatí za ně stokrát větší cenu, než jsou výrobní náklady.

paja (Ne, 2. 2. 2003 - 10:02)

To, že má přístroj na výstupu pulzy neznamená, že na výstupu není stejnosměrné napětí. Jedná se o přerušované stejnosměrné napětí ! Ve výsledku tedy dochází k elekrolýze chemických látek v těle. Zřejmě by stejný účinek mělo i napětí z obyčejné baterie ale pak by to nebyl dobrý kšeft a lidé by tomu nevěřili !

Novotný J. (So, 25. 1. 2003 - 17:01)

Tak jsem si ten Zapper koupil taky. A musím uznat, že ta věc je opravdu dobrá. Počátek chřipky - poznám ji zcela bezpečně - zlikvidoval během dvou dnů. A ty plísně, co tady někdo psal, to likviduje taky. Což pro mě bylo pěkné a nečekané překvapení.(měl jsem ji ve vlasech a pod nehty)

Pavel (Čt, 23. 1. 2003 - 20:01)

Možná že ten chlór ty mrchy zabíjí. To je ovšem naprosto nová teorie!!!Clarková by koukala...8-)) Jestliže je tam na výstupu nějaká frekvence, tak asi nejde o stejnosměrné napětí. A solí je taky hodně druhů. Ale je to zajímavý...

pavel (Čt, 23. 1. 2003 - 16:01)

Podle zapojení Zapperu prochází tělem stejnosměrný proud a ten, jak je známo rozkládá sůl, které je v těle až dost mimo jiné i na chlór. Chlór s vodou asi nebude to pravé, co tělo potřebuje. Je zajímavé, že se tímto nikdo nezabívá.

Návštěvník (Po, 16. 12. 2002 - 20:12)

... a taky si nekupujte rum . Výrobní cena jednoho litru rumu je totiž asi 10 Kč. Nenechte se okrádat...

Návštěvník (Ne, 15. 12. 2002 - 17:12)

Pristroj Zapper sice nepouzivam, ale jedno vim naprosto presne. Nenechte se okradat, soucastky obsazene v pristroji nemaji hodnotu ani 100,- Kč.

Návštěvník (St, 23. 10. 2002 - 14:10)

Máte někdo negativní zkušenosti s přístrojem ZAPPER - já mám zatím jen skvělé. Prosím pouze o vyjádření lidí, co se zapperem pracují. Díky!

Návštěvník (Po, 21. 10. 2002 - 20:10)

To je dobře, že se takové diskuse vedou. Proč Dr. Mudry nevěří Dr. Clarkové? Je snad větší doktor než ona? Přečtěte si pane doktore tu knihu a nehodnoťte podle informací na webu. Nelze totiž obsáhnout tak detailně rozpracované téma Zapperu na několika stranách na internetu. A když budete mít možnost laboratorně ověřit funkčnost Zapperu - udělejte to. Pochybuji o tom, že když je kolem mne 10 lidí nakaženo chřipkou a pouze já neonemocním, je to placebem. Nezlobte se ale snad jste opravdu Lékař, potažmo vědec, a měl by jste zkusit - než něco zhodnotíte. Není to tak složité a ani finančně náročné. Když totiž něco posuzuji, aniž bych věděl o co skutečně jde - nemohu to posoudit objektivně. To by jste měl ale vědět...

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2002 - 15:10)

Sorry, nechala som sa uniest. Nasa rozvetvena rodina a priatelia totiz usetrili nasim zdravotnym poistovniam slusnu sumu prave tym, ze sme obmedzili tie draho vyvijane lieky a presli sme na homeopatika, bylinky a zapper, co si sice hradime kazdy sam, ale zato sme podstatne zdravsi, vratane tych, ktori tomu vobec neverili a siahli po tom len preto, ze slovutna medicina im nevedela pomoct.

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2002 - 15:10)

A po 15-20 rokoch sa vyvinie liek, ktory ma 15-20 vedlajsich ucinkov, ktore sa vacsinou aj prejavia, ale aspon sa mozu nasadit dalsie lieky a plati presne to, co uvadzate dalej...

Návštěvník (Čt, 10. 10. 2002 - 11:10)

Podobnych pristrojov je na zahraničnych trhoch vela, u nas uz tiez...pristroj postrada certifikat Statnej skusobne liečiv, nieje nijako klinicky odskusany na specializovanych zdravotnickych pracoviskach a moze mat i skodlive ucinky. V neposlednej rade pri kazdej infekcii hraje pri uzdravovani podstatnu ulohu imunitny system cloveka a ten je zas zavisly od psychickeho stavu. Takze autosugestivne -slepou vierou v zazracny ucinok moze prist k vylieceniu samovolne a pacient to pripisuje pristroju...moze sa stat ale i opak a nebezpecna infekcia moze trvalo poskodit pacienta...je otazne ci takato experimentalna inzercia o "pokusoch a tzv. testoch" na ludoch nieje trestna...Medicina iste nieje vsemocna, ale riadi sa vedeckymi faktami.vyvoj nejakeho lieku trva niekedy 15-20 rokov pokial sa povoli jeho uzivanie bezne v praxi...a seriozny vyskum stoji niekedy miliony dolarov...asi nie nahodou... Pristroje podobneho druhu su len tuzbou zarabat...i vtedy ak je indukovany v dobrej viere...Julo Fučik by iste povedal to svoje: "Lide měl jsem vas rad..(ale )bděte"...Mudry

Reklama

Přidat komentář