Reklama

Léčba přístrojem Zapper

petka (Čt, 8. 1. 2004 - 23:01)

Ve vede se pohybuju teprve kratce a uz ted jsem zdesena a zhnusena, nikdy jsem si nemyslela, ze i zde pujde hlavne o prachy a zachranu vlastni kuze.Ikdyby slo o cisty obor, vzdy bude na prvnim miste vakuova teorie, kterou bude kazdy ovladat a brecet, ze v praxi nefunguje, jak si predstavoval. Vetsinu veci z praxe si umim vysvetlit teorii, ktera je ovsem casto prehnane slozita a neni pak schopna na prvni pohled objasnit nejjednodussi veci. Veda je tak daleko, ze se na veci diva z mikroskopicke vzdalenosti a prestava je videt zdalky vcelku.Zapper jsem nikdy nevidela, ale kdyz mi znamy rikal ,ze si ho vyrobil sam doma a pomaha mu, divala jsem se na nej jak na blazna. Ve stejnem okamziku jsem ovsem chapala, ze pokud jsem opravdu nemocna a neco mi pomaha, zacina mi v te chvili byt jedno, co to je, komu jinemu to jeste pomuze, kdo kvuli tomu prijde o kseft atd. a je pro me nejdulezitejsi, ZE to funguje a je mi jedno,JAK jakkoli by to bylo jednoduche placebo. zdravi p.

Lucie (Čt, 13. 11. 2003 - 19:11)

Je velmi zajímavé, že lidi, co ten přístroj používají, píší, že funguje a to velmi dobře. Lidi, co s ním do styku nepřišli ho haní jak můžou. Trochu divný, ne? Já o tom moc nevím ale je mi divný odsuzovat něco, co jsem na vlastní kůži nezkusila.Přitom si myslím, že nejsem moc tupá (VŠ..) a o elektřině toho na ženskou taky vím asi o něco víc (ale taky si nemyslím, že by nějakej diplom byl ukazatel inteligence...)Nevidím zatím důvod, proč by zapper nemohl fungovat.

Martina Švehlov (Čt, 30. 10. 2003 - 20:10)

Takže - po 16 dnech každodenního používání zapperu kolegovi snížili lékaři dávky inzulínu o cca 30 procent.Nevím kolik si ho píchá ani jak často(nechci se ptát..), ale je na něm znát podstatná změna. Je veselejší a i líp vypadá. Ale ze zapperu si před více lidma dělá pořád srandu. Ale používá ho 8-))

Martina Švehlov (Ne, 5. 10. 2003 - 15:10)

Přístroj vlastním dva měsíce. Přes všechny výhrady zde, jsem si ho objednala a jsem zatím velmi spokojená. Za tu krátkou dobu se mi ulevilo (a to velmi znatelně ) od různých bolestí (ruce, nohy, hlava) které mě trápily delší dobu. Plísně, které jsem měla pod nehty a ve vlasech téměř vymizely. Zapper je ale nutno používat (dle mého názoru) na takové problémy lokálně.Chci ho doporučit kolegovi s cukrovkou. Pokud se nechá přesvědčit, budu vás informovat o výsledcích.

Tony (St, 24. 9. 2003 - 22:09)

SETKAL JSEM SE S DR. CLARK A S P. AMREINEM O NEKOLIK TÝDNŮ POTDEJI TAKE. BEHEM NEKOLIKAHODINOVEHO ROZHOVORU JSEM SI UDELAL VLASTNI NAZOR. ALES ASI TU MOZNOST NEMA. INFORMACE, KTERE ZDE NAPSAL JSOU SPROSTE LZI. DR. CLARK NEVYDELALA MILIONY ANI NEVLASTNILA A NEVLASTNI JAKOUKOLIV NEMOCNICI CI SANATORIUM. ONA UKAZALA JINOU CESTU A JINE MOZNOSTI. INFORMACE V KNIZE, KTERA VYSLA V CECHACH JSOU ZAKLADNIHO RAZU ALE PRESTO VELMI CENNE. DR. CLARK NYNI ZABYVA UZ JEN POSTUPY NA LECBU RAKOVINY A AIDS. POSTUPY STALE ZDOKONALUJE A MA PROKAZATELNE USPECHY. DO TOHOTO VYZKUMU ZISKALA MNOHO NEZAVISLYCH LEKARU, KTERI JEJI VYSLEDKY POTVRZUJI ! VYLECENI PACIENTI JSOU JEN VYSLEDEK TECH "NEFUNGUJICICH BLBOSTI" O KTERYCH PSAL PAN ALES. TO ZE NEKDO NAPISE DLOUHE PSANI PLNE RUZNYCH "ODBORNOSTI" A NEPRAVD SPOLU S MNOHA ODKAZY NA TYTO LZI NEZNAMENA, ZE JE TO PRAVDA. ALESI OVERIL JSTE SI KDO JSOU TI LIDE, CO PODALI NA CLARK ZALOBY? JA TO VIDEL NA VLASTNI OCI - TI LIDE BYLI DO JEDNOHO SPOJENI S VYROBCI LEKU. OBHAJOBA TENTO FAKT (MIMO JINE)DOKAZALA. NICMENE SE NA TECHTO STRANKACH SHROMAZDUJI NAZORY NA FUNKCNOST ZAPPERU. MAM TEN NAZOR, ZE JE TO PLNE FUNKCNI A ZDRAVI VELMI OVLIVNUJICI PRISTROJ. OSOBNI ZKUSENOST. A OPRAVDU NEJSEM DEALER DR. CLARK. ANI NIKOHO JINEHO. COZ ALE PRES NET NEMOHU DOKAZOVAT.

Lenka (Pá, 19. 9. 2003 - 20:09)

On ten návod je v té knize. Každý si ho může přečíst. O autorských právech to asi není. Mimoto to není žádná komplikovaná věc. Zapper se používá třikrát po sedmi minutách s přestávkami 20-30 minut. To je celé.."Lady Clark" ukázala jinou cestu. Netvrdím, že je správná, ale funguje alespoň ta část, co jsem stihla vyzkoušet.

Rob (Čt, 18. 9. 2003 - 09:09)

Ona stačí jenom věta z jedné stránky, cituji: "Jelikož platné právní předpisy v České republice neumožňují zveřejnit návod k používání Zapperu....". Žádné takové právní předpisy neexistují. Jo kdyby tam bylo, že to nepovolují autorská práva lady Clark, tak to je prosím o něčem jiném.

Lenka (St, 17. 9. 2003 - 19:09)

Nevím co si o všech těch plácaninách myslet. Zapper používám a ty chřipky opravdu mají zcela jiný průběh. V knize Huldy Regehr Clarkové je opravdu mnoho cenných informací, které jsem do té doby nikde nečetla. Návody, které tam jsou, dokonale fungují. A to se vztekejte jak chcete, s tím nic nenaděláte. I když to podle zástupce vědy (Aleš) není možné. Osobní zkušenosti jsou zcela něco jiného, než čtení stránek na internetu.Lenka H.

Petr Nový (Čt, 28. 8. 2003 - 21:08)

To vypovídá za vše. Byť nemám mít podle vás volební právo, takhle se vyjadřovat nikdy nebudu. Aleši, zklamal jste. Člověk může zkratovitě jednat ve vteřinách. Ale pochybuji, že máte tak rychlé prsty, které by tohle všechno napsaly v několika vteřinách. Přeji vám a vaší kamarádce brzké uzdravení. Upřimně.

Aleš (St, 27. 8. 2003 - 20:08)

Vy imbecilní paranoidní vylízaný kreténe! To víte, že ano, několik nezávislých soudů v různých zemích se spiklo proti té svini Clarkové, která má místo mozku tlusté střevo; na celém světě umírají v horzném utrpení tisíce lidí každou vteřinu, ale všichni se spikli proti Clarkové. Chápete, že by se to třeba s tou chřipkou nikdy nikomu nepodařilo ututlat? Ani s AIDS. S ničim. Proč když někdo přijde se skutečně účinným lékem na AIDS, tak ho nikdo nezažaluje? Třeba Gilead vyvinul velikánské množství léků, které podstatně prodlužují život lidem s AIDS a redukují jejich obtíže, milionkrát někdo obejvil převratnou léčbu, třeba ta antibiotika a nikdo ho nezažaloval a antibiotika se všude používají. To, že má někdo titul Dr. nebo jakýkoli jiný titul, nemá vůbec žádný vliv na to, zda jeho tvrzení jsou pravdivá, či nikoli. Názorně je to vidět na tom, že když nějaký Dr. onemocní simplexní schizofrenií, tak většinou neříká pravdivé výroky, přestože titul Dr. stále má. Joseph Mengele byl rovněž Dr. Atd. A ještě jednou si, Vy jeden fanatický retardovaný demente, otřete svou špinavou držku o mojí nemocnou kamarádku a až se uzdravím, tak budete jedním z těch, kterým půjdu tu držku rozbít.--Aleš--

Petr Nový (Út, 26. 8. 2003 - 22:08)

Ta "bába" je lékařka. Tečka. Vystudovaná lékařka s platným a poctivě získaným diplomem. Tečka. Rife je už dávno mrtvý a zemřel za dost podivných okolností. Tečka. Představa, že někdo objeví tak jednoduchou věc, která dokáže řadu nemocí výrazným způsobem ovlivnit a obere tak o zisky ty tvoje vědecké koncerny na léky,je pro ně dost děsivá. Takže jí (Clarkovou) obviníme, prohlásíme za blázna nebo odstraníme. Tečka. Tvrdá ( a blbá ) realita tohoto světa.Nechci být nikdy Alešem. Jsi lhář a podvodník. Tvá přítelkyně trpí chorobou... Lháři. Ty zřejmě ne, i když jsi vehementně popisoval, jak trpíš chron. únav. syndromem. Tak jak to je? Tvoje poslední reakce prozrazují, že trpíš něčím zcela jiným.Píšeš takové blbosti a kraviny, že je to fakt hrůza. Nemocná játra dokážou detoxikovat propylalkohol za 20 minut? Cha cha. Hlupáku.

Ivo (Út, 26. 8. 2003 - 16:08)

Milý Aleši, nemám vůči Vám jakékoliv nepřátelské pocity. Je mi Vás spíše líto. Jsem toho názoru, že současná věda se zamotala do pocitu výlučného práva na pravdu. Metodika vědy je dobrá k zjišťování hmotné podstaty vědy. Ale svět má i nehmotnou podstatu a na tu je věda se svými postupy a dogmatickými vědci krátká. Když si přečtete knihu Elegantní vesmír, zjistíte, že i současná špičková věda zjišťuje, že zákon zachování energie neplatí zcela a všude. Že pozorované systémy se mění už jen tím, že je pozorujeme, atd. A tady se začínají pomalu bořit základy materialistické vědy a o to více a zoufaleji se ji snaží někteří dogmatici jako například pan Grygar (kterého jsem si velmi vážil za popularizaci astronomie např. v pořadu Okna vesmíru dokořán, ale který mě zklamal svojí kritikou astrologie, ze které bylo jasné, že nezná to co kritizuje)zachovat v současných paradigmatech. Zkuste si o těchto tématech přečíst skutečně dobrou literaturu.

Aleš (Po, 25. 8. 2003 - 20:08)

Žádného pana Holuba neznám, nejsem členem Sisyfa ani neumím pořádně německy. Mimochodem zápočty nebo zkoušky na VŠ nijak s činností Sisyfa nesouvisí, to je zájmové sdružení či něco takového. Mně je to vpodstatě úplně jedno, že věříte evidentním hovadinám, já se u toho spíš nasměju, občas si zaťukám na čelo nebo se trochu naštvu. Pracoval jsem na fyzikálním ústavu Akademie věd ČR a o patro níž bývalý spolužák pracoval na nejvýkonnějším rastrovacím tunel. mikorskopu ve střední Evropě-obrovský, drahý a citlivý zařízení. Je to fakt sranda, že někdo věří tomu, že nějaký imbecilní podvodník vyhlašuje, že jeho zařízením je možné pozorovat "auru" a že má lepší zvětšení. Žádná aura mimichodem neexistuje-resp. nebyl dosud podán důkaz o její existenci. Chápete, že za objev tunel. mikroskopu byla udělena Nobelova cena. Kdyby tvrzení toho šarlatána a debila bylo pravdivé, tak by už měl dávno Nobelovu cenu. Věda je naprosto otevřená, žádné tlaky prezidentů, papežů, obchodníků, generálů tam nejsou, vždy se nakonec ukáže pravda, každá teorie nebo objev, které byly pravdivými se vždy nakonec prosadily, např. teorii relativity odmítala zpočátku většina fyziků, záhy se však prosadila. Věda nemá jiných prostředků než lidský rozum, a ten je vrozený všem lidem, proto nakonec vždy pravda ve vědě zvítězila. Rifeho pseudomyšlenky neotiskuje ani jeden "peer reviewed" časopis, a to jistě něco znamená vzhledem k tomu, jak dlouho tento přiblblík či grázl působí. Další evidentní hovadina je, že by nějaký přístrojek za pár tisíc korun dokázal zkrátit průběh trvání chřipky na 2 dny z obvyklých 7. Chřipka představuje obrovskou ekonomickou zátěž každého státu. Navíc na chřipku zemře ročně jen v USA asi 40000 lidí. Obrovské farmaceutické firmy vynakládají nepředstavitelné částky na výzkum antivirových preparátů proti chřipce. Jenom v USA jsou takových firem tisíce. Soutěží spolu navzájem, protože kdo objeví lék na chřipku, tak si na tom úžasně ale úžasně namastí kapsu. Jediné, co zatím vyprodukovali, tak je tuším amantadin a ještě něco dalšího, ale oba dokáží zkrátit trvání chřipky o jeden den, a to pouze, je-li preparát užíván od počátku příznaků. Chápete, jak je to absurdní tvrdit, že nějaká vylízaná nebo duševně nemocná baba, která tvrdí, že asijský parazit dělá rakovinu, vynalezla jednoduchý přístroječek, který zkrátí dobu trvání chřipky na 2 dny? Ten parazit se v tělech lidí s rakovinou prostě nevyskytuje. Je to hovadina. Je to hovadina. Je to hovadina. Je to hovadina. To si stále opakujte. Není tam, ten asijský parazit, to zvířátko, která vypadá tak a tak, které je popsáno v učebnicích parazitologie, taxonmicky patří tam a tam, jmenuje se tak a tak, působí to a to, má takový a takový životní cyklus, se prostě v tělech pacientů s rakovinou nenachází, ta nedostudovaná bába si to vymyslela, aby tahala z lidí peníze nebo proto, že ráda manipuluje s lidma nebo je duševně nemocná a Vy jste jí na to skočili a teď je Vám líto vyhozených peněz nebo si to neumíte přiznat, jak jste lehkověrní, naivní a důvěřiví. To zvířátko tam není, ta ženská lže, stále si to opakujte. Isopropyl alkohol je nějaká sračka v mycích prostředcích, ta bába to někde zaslechla, a protože to zní učeně, tak o tom začla plkat, že je v tělech lidí, ale ta látka s tím a tím chemickým vzorcem, která má ty a ty chemické vlastnosti v těle lidí prostě není, není, není, prostě tam není a ta bába Vám lhala, neudrží se v těle ani moc dlouho, když ji člověk vypije. Ta bába je prolhaná zkrznazkrs, nikdo dneska nedokáže vyléčit AIDS, zase obrovský farmaceutický giganti lejou miliardy dolarů na výzkum léku proti HIV, je to obrovský byznys, každej ambiciózní student biochemie z nejzapadlejší univerzity v nejzapadlejším státě sní o tom, že se proslaví tím, že objeví lék na AIDS, na světě každou minutu umře možná několik desítek lidí na AIDS. Ale ta prolhaná debilní bába je tak drzá, že tvrdí, že její idiotská hračička dokáže HIV z těla eliminovat. Chápete, jak je to neuctivé i vůči těm pacientům s AIDS, kteří na to právě teď v nesnesitelném utrpení umírají, jak je to hnusný vůči matce dítěte, která brečí nad postelí svého nemocí zničeného dítěte, které na AIDS právě umírá? Je fakt, že mě to trochu sere, že jsou lidi takoví, ale dá se jedině objektivně informovat, nic víc, náboženskýho fanatika, který má připraveny na těle výbušniny a chystá se odejít do ráje taky absolutně nic, ale nic a nikdy a nijak nepřesvědčí. Je to prostě postižení, třeba Vám to nějak dělá dobře věřit v účinnost metod, které nejsou účinné, má to pro vás nějakou psychologickou funkci, uklidňuje Vás to, je to revoltou proti příliš komplikovanému a na vědě založenému světu, únik do iracionality, fantazírování, nic proti. Děsivé ale opravdu je to, že máte volební právo. Trpím chronickou a těžkou nemocí, na kterou zatím věda lék nenalezla. Pokud by existovala nadpoloviční většina lidí s takto zkreslenými a antivědeckými názory, tak by ani nikdy objevena nebyla. Stejně tak moje kamarádka trpí nemocí, na kterou je dosud pouze málo efektivní léčba. Pouze věda jí může pomoci. Mávání virgulí, homeopatie, imbecilní přístrojky atd. nikoli. Chápu, že jste se teď spíše naštvali, že jsem se nechal trochu unést, ale fakt zkuste to: začněte s nějakou jednoduchou učebnicí, třeba fyziky, fyzika to je takový vzor vědy, jak se někdy říká. Věnujte se dobu nějaké vědě a uvidíte stejně jasně jako já, jak je věda konzistentní, krásná a že jedině ona nám dává objektivní informace o vesmíru. Ale ve skutečnosti stačí daleko méně. Princip dvojitě zaslepené studie a význam velikosti statistického souboru pochopí každý jaksi intuitivně a okamžitě. Tak může každý vidět, že metoda testování, zda je nějaký postup účinný, je vpodstatě od nepaměti stejná, jen se trochu zpřesňuje, ale dichotomie-je účinná na dostatečně velký vzorek lidí vs. není účinná na dostatečně velký vzorek lidí-je stále tatáž.--Aleš--

Milena (Po, 25. 8. 2003 - 07:08)

Děkuji za osvětlení, co je Aleš zač. Už jsem si myslela, že jsem taky taková tetka, co má plno placeba.

spy (Ne, 24. 8. 2003 - 23:08)

Za Alesem se skryva Mistr vsech ved pan Ales Holub (ales"kosmo.cz). Keca vsude uplne do vseho, jeden z absolutnich ceskych geniu s vyplachnutou hlavou a tudiz jeden z nejaktivnejsich clenu ctihodneho Spolku ceskych skeptiku Sisyfos.

Cesťák (Ne, 24. 8. 2003 - 22:08)

Petře, nerozčilujte se. "Aleš.Aleš" za to nemůže. Jeho úkolem je z pověření Sisyfa monitorovat internet a alternativní léčby, což dělá. Jakživ ho nezajímalo nic jiného, než to, co mu natroubili. Nic NEVÍ, jen se povinně cosi naučil odpapouškovat, aby získal potřebné zápočty a zkoušky, a většinu takto naučeného už stejně zapomněl. Politováníhodný typ. Nemá vlastní názor - to, co zde napsal je skoro doslova opsané ze starých stránek německých skeptiků. Takže doporučuji jen jedno - ignorovat jeho i jemu podobné. Smyslem jejich vpádů do diskusních skupin je rozbíjet je a odvádět diskutující od tématu.U nás v rodině používáme Zapper firmy Bonnel už tři roky. Díky zmíněnému "placebo efektu" se u nás chřipky staly epizodami na jeden či dva dny, v nejchřipkovatější sezóně byly naše děti takřka osamocené v téměř prázdných třídách. Kdyby každý placebo efekt fungoval takto, mohla by to "medicína" zabalit.

Tazatel (Ne, 24. 8. 2003 - 22:08)

Milý Aleši. Váš objektivní přístup k této tématice mne velice zaujal. Konečně rozumný člověk! Mohl byste nám prosím sdělit kdy, kde a za jakých podmínek proběhl onen srovnávací test s "500 tetičkami"?Předem děkuji za všechny účastníky diskuse.

Petr Nový (Ne, 24. 8. 2003 - 22:08)

Royal Raymond Rife sestrojil nejdokonalejší mikroskop na světě,(ktrým jednoznačně podal důkaz pleomorfizmu ) což je zasvěceným jednoznačně známá věc. Z jeho poznatků a principů vychází nový mikroskop Ergonom 400. Nynější prosvětlovací mikroskopy mohou dosáhnout cca 2000 nás. zvětšení, elektronové mikroskopy cca.400 000 nás. zvětšení ale protože pracují s paprsky X a dehydrovaným vakuem, nelze je pro pozorování živých kultur použít. Ergonom 400 umožňuje 25000 nás. zvětšení což umožňuje pozorovateli sledovat dlouhodobé životní cykly živých mikroorganismů o velikosti virů. Tolik přínos pseudovědce Rifeho pro Vaši vědu.Aleši, neurážejte tady lidi, kteří žijou jinak než ty. Ona opravdu medicína není jen o podávání jedů a protijedů. El. proud se jeví na tomto poli opravdu jako dokonalý prostředek k potírání parazitů v lidském těle - jednoduše proto, že člověk jako bytost vydrží mnohem vyšší napětí a proudy, než jakýkoliv vir či bakterie. S těmi frekvencemi je to poněkud složitější, než píše Clarková ve své knize (existence dělených frekvencí ) nicméně zatracovat Zapper jako naprosto neúčinnou věc, si může dovolit opravdu jen velmi informovaný a prostřednictvím praktických pokusů poučený vědec. A to Vy asi nejste. Pokud vím, výzkum na poli elektromedicíny (právě s použitím specifických frekvencí) sponzoruje NASA, což je taky trošku důvěryhodná organizace.Přeji přes Vaše výhrady a výpady hezký den.

Aleš (Ne, 24. 8. 2003 - 18:08)

Zapper možná pomohl nějaké tetičce (díky náhodě, placebo efektu, spontánnímu uzdravení, braní skutečných léků nebo dalším vlivům), ale když se aplikuje 500 tetičkám v dvojitě zaslepené studii, tak prostě není účinný. Tečka. Zapper prostě není účinný. Jiná metoda, jak to poznat, než jsou dvojitě zaslepené studie, neexistuje. Konec. Zapper ani ale v principu být účinný nemůže. Jeho léčebné působení je založeno na pseudovědě známé jako "radionika". Jejím zakladatelem je Albert Abrams, M.D. (1864-1924). Americká lékařská asociace mu přezdívala "doyen podvodných přístrojů" (dean of gadget quacks). Vyrobil jich celkem 13. Nic nefungovalo, byly to v podstatě zvonky od dveří a krátkovlnné vysílačky. Nemoc, stejně jako věk, pohlaví, náboženské vyznání a místo, kde se daná osoba nachází, měly být údajně diagnostikovány "naladěním" se na pacientovu krev nebo na ukázky rukopisu těmito zařízeními. Vydělal miliony pronájmem těchto zařízení důvěřivým lidem. Jeho následovník Royal Raymond Rife (1888-1971), zase tvrdil, že vyvinul výkonný mikroskop, který dokázal údajně detekovat živé mikroby díky "barvě aury", kterou tyto emitují díky svým "vibračním stavům". Jeho "Rifův frekvenční generátor" údajně generuje radiové vlny s přesně stejnou frekvencí, které "rozbijí patogeny". Zde alespoň jeden odkaz Americké společnosti pro výzkum rakoviny: American Cancer Society. Questionable methods of cancer management: Electronic devices. CA -- A Cancer Journal for Clinicians 44:115-127, 1994. Je to zajímavá filozofická otázka, zda by lidé jako Vy měli mít volební právo. Nic stabilnějšího než demokracie ale asi není možné. Je to opravdu velice zábavné, že na jednu stranu jezdíte dopravními prostředky, používáte internet atd., čili všechno jednoznačně výsledky vědy a její metodologie a na druhou stranu věříte takovým evidentním nesmyslům s náboženskou oddaností.--Aleš--

Jiřina H. (Ne, 24. 8. 2003 - 16:08)

Aleši, nevím proč by se měla Clarková obohacovat. Ona zveřejnila svoje výzkumy ve svojí knize a schéma zapperu tam je každému k dispozici. A není na tom nic složitého. Pokud je někdo hlupák, tak jsi to ty. Nerozumím tvé zlobě a povýšenosti s jakou odpovídáš na jiné názory. Samozřejmě jsou podle tebe blbé - tak víš co? Nech to být. To tě opravdu tak vytáčí, že někdo používá (podle tebe) úplný nesmysl (zapper) a že mu pomáhá? Tak se se svými nadlidy, kteří skepticky zhodnotí vše, tomu směj a žij veselejší život. Já mohu za sebe a za mé dvě dcery prohlásit, že zapper je výborná věc.Měj se.

Reklama

Přidat komentář