Reklama

Lindaxa

Realistka (Út, 26. 9. 2006 - 13:09)

ahojky všem....tak, dnes beru Lindaxu 11.den a mám dole 4kg...zdá se mi to jako celkem rychlý sešup, tak doufám, že nepřijde jo-jo...

Vika (Út, 26. 9. 2006 - 13:09)

Já jsem zacinala na 82kg a ted mam (jak kdy) 72-73kg, pres mesic stojim na vaze a proto jsem zacala jezdit na rotopedu.
Hubnu pomalu, coz si myslim ze je dobre aspon nebudu mit jojo efekt. ,,tezce pozbyl lehce nabyl"!!!
Hubnu od dubna.

Budulínka (Út, 26. 9. 2006 - 13:09)

Ahojky, já si teda nevzpomínám, že by tu někdo takový byl. Že by vůbec nezhubl s Lindaxou.Tak asi všechny jsme zhubly, alespoň něco

Mirka (Út, 26. 9. 2006 - 13:09)

Ahoj holky, byl tu za dobu vaší diskuze někdo, kdo bral Lindaxu a vůbec mu nešla váha dolů?
Díky moc - a od příštího týdne přidám i své zkušenosti

Šárka (Út, 26. 9. 2006 - 10:09)

Ahojky, tak jsem právě požila Lindaxu,kamarádka mi ji sehnala na recept. Je mi tak zle jak nikdy..V 8hod jsem si vzala prasek,ne na lačno a za hodinu potom to začalo..mám bolesti hlavy,návaly horka,je mi na zvracení a strašný sucho v puse..a opravdu pokud to nepřejde nemohu ani řídit auto..je to strašný..Netrpím ničím co je dáno v příbalových informacích..ale prostě je nesnesu :o(. kamarádka je bere již týden,žádné příznaky a má dole 3kg..No,holt budu muset schodit těch pár kilo jiným způsobem :o( ..

Petra (Po, 25. 9. 2006 - 11:09)

ahoj holky, čtu vás asi měsíc a ráda si budu na tohle téma vyměňovat zkušenosti. Jsem taky jednou z vás co se snaží zhubnout. Beru Lindaxu týden a teď jsem týden vysadila protože jsem byla na dovče. Ode dneška znovu najíždím, je pravda že nemám hlad ani chutě na sladké, ale váha se mi nechce moc hnout dolů. Uvidíme zatím ahoooj

Barbora (Po, 25. 9. 2006 - 11:09)

Sandro, já myslím, že zas tak moc se nestane.
A nežádoucí účinky nejsou zas tak strašný, aspoň teda u mně ne. ( pozoruju jenom sucho v puse)
Tak hodně štěstí!

Sandra (Pá, 22. 9. 2006 - 19:09)

Tak mám doma pár dní Lindaxu a čekám na "vhodný" okamžik,kdy ji začnu brát.Vzhledem ke všem nežádoucím účinkům přemýšlím,který den bude nejlepší s ní začít.Zatím jsem se opřela do jídelníčku,počítání kJ.
Ještě mám dotaz na ty,co ji už berou.Za měsíc jdu na operaci v CA a chci se zeptat co se stane,když Lindaxu na pár dní vynechám.Bylo by asi nevhodné ji jíst hned po operaci,myslím,že budou na řadě jiné léky.

Jitka (Pá, 22. 9. 2006 - 17:09)

Takže ještě jednou:
MUDr.Petr Huvar

GSM 604 459974
GSM 724 232550
FAX 556 852219
p.huvar"tiscali.cz
www.zhubnout.cz
ICQ 203744878

Majinkaa (Pá, 22. 9. 2006 - 17:09)

Mam prosbu, muzete mi nekdo prodat Lindaxu??Ozvete se mi, prosim, na Bindacova"seznam.cz
prosiiiiim!

Valča (Pá, 22. 9. 2006 - 17:09)

Taky přispěju se svou troškou do mlýna.
Vím, není to zrovna nejlevnější, ale zapomeňte na černý trh, pod lékařským dohledem je to jistější a vyplatí se to.
Já začala také v červenci, nevěřila jsem, že něco zhubnu, ale přidala jsem sport a díky Lindaxe omezila jídlo na polovinu - dobrovolně, bez odříkání , k tomu povzbuzující příspěvky na těchto stránkách a jde to, mám dole 7 kg. Potřebuji 20 snad vydržím, musím!!!

Dorka (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Neboj, to se stává. Já jsem to měla podobný.
nezačala jsi moc jíst? Nebo nepřestalas cvičit a tak?
Mně osobně se hubnutí moc líbí, je to moc příjemné,že se člověk snaží nežrat a vidí ty úspěchy. To se mi s jinými tabletami ( a že jsem jich už vyzkoušela) nestalo.
Taky si to tady ráda čtu. Mějte se supeeer.

Zoufalá Brambůr (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Ahoj holky, mám nějak pocit, že mi Lindaxa přestává fungovat. Ze začátku šly kila rychle dolu (3kg) ted se to zastavilo. Lindaxu beru 20 den...mate nejake podobne zkusenosti....help me ...

Petruška (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Ahoj holky,
Já beru Lindaxu od začátku září, už jsem shodila 5 kg , ale poslední dva dny se mi docela točí hlava. Nemáte s tím někdo zkušenosti? Pominou tyhle vedlejší účinky, jestli jo, tak za jak dlouho, nebo budu muset braní ukončit? To bych nerada! Díky a hodně úspěchů všem hubnoucím!

Karla (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Taky máte takovou žízěň a sucho v puse?
Já teda piju celkem dost, takový 2-3 litry denně. Doufám že to přejde - zatím se mě projevují veškeré vedlejší účinky Lindaxy, co jsou uvedené v příbalovém letáku, no ale do teď všechny po dvou dnech ustaly, jenom ty slabý závratě zůstávají.
Přestat s užívám se mi nechce, když mi jde váha tak hezky dolů.
Jinak jsem moc ráde že jsem tuto diskusi objevila - mám se s kým aspoň poradit.

Anděla (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

Brala jsem Adipex i Lindaxu. Pravda je, že při užívání Adipexu bych řekla, že jsem měla podstatně míň hlad i chutě ... ale o to to je větší ksindl na zdraví. Takže všeobecne hlasuju pro Lindaxu...

-

Vika (Pá, 22. 9. 2006 - 16:09)

ahoj holky, jaký je rozdíl mezi lindaxou a adipexem? Já mám zkušenost jen s adipexem - vloni legálně předepsán - ale bylo mi šoufl.

Boubelka (Pá, 22. 9. 2006 - 12:09)

A co to jako má společnýho s Lindaxou?

Renata (Pá, 22. 9. 2006 - 09:09)

Taky jsem se smála, jako blázen.
Více Cecilů, méně Gabbanů!

Iva (Čt, 21. 9. 2006 - 13:09)

To: Ženský, neblbněte:
Bezva příspěvek, už dlouho jsem se tak nezasmála. Popis výroby modelu za: 1!

Reklama

Přidat komentář