Reklama

Lindaxa

Alzbeta (Út, 19. 9. 2006 - 14:09)

Ahojky.Tak jsem presla z Lindaxy 10mg,na 15mg.Nemam absolutne zadne vedlejsi priznaky a zhruba za 3 mesice jsem zhubla pri vysce 164cm ze 77kg na 67kg.Jsem maximalne spokojena,mam v planu to srazit az na 60kg.Takze pro ty ktere to chteji vzdat: tak to holky nevzdavejte. Lindaxa zabira, neni potreba se nejak strasne mucit cvicenim, ale chce to trochu vic se hybat. Staci byt aktivnejsi doma. Hodne zdaru vsem...

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 14:09)

Pro Ritu.Děláš se zajímavá.Kecáš.

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 14:09)

Pro Barboru,asi je to třeba vyzkoušet.Mně vůbec nevadí, že méně spím.Ten čas se dá využít.

Barbora (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Holky, když se ale Lindaxa vezme třeba až v poledne, nebudu mít v noci problémy s nespavostí a tak?

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Pro Štefana.Asi rád papáš.Rada jen pro Tebe.Nech si zašít pusu.

perenata"seznam (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Já tedy nevím jak na koho, ale na mě to působí. A to nemám 85 kg ale 105 kg. Lindaxa = Sibutramin, to asi víte. Já mám dobré zkušenosti s Meridií, což je to samé, ale výrazně dražsí. Je už dost dlouho na trhu aby se účinek a vlastnosti ověřily i v praxi. Taky jsem začínala 10, to je i doporučeno. Až po měsíci, pokud je lék dobře snášen se dá přejít na 15. Ono to nezačne fungovat hned po první tabletě. Má to nějaký "rozjezd". Za první měsíc jsou viditelné výsledky jen u málokoho. Já mám za 2 měsíce (dobírám M. a chci pak přejít na Lindaxu) dole 5 kg. Někomu se to může zdát málo, ale jedno pravidlo je jisté. Čím pomaleji a vytrvale hubnete, tím větší šance, že si to udržíte. A ještě jedna důležitá věc, kterou si možná spousta odpůrců tohoto léku neuvědomuje. Je to lék, který se užívá při obezitě vzniklé z přejídání!!!! Takže pokud někdo jí málo a přesto nehubne a chtěl by, problém bude zřejmě někde jinde než v množství kJ/den. Pokud má někdo zájem, ráda mu předám zkušenosti. Napište mi na e-mail v záhlaví. Před 5 lety jsem díky M. zhubla 25 kg/rok. Bez problémů jsem si to držela. Znovu jsem přibrala až po porodu, ale teď už vím, že to zase zvládnu.

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Pro Renu. Dík za radu,brát mezi 11-12 hodinou.Zkusím.Asi je to dobrá zkušenost,já dopoledne nemusím jíst, ale začnu k večeru.

Karel (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Musíš se hejbat, kamaráde, jinak Ti nic nepomůže !!!! A nežrat tučný, pak se nediv, že přibíráš po deseti kilech ročně !

Honzík (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Tak se tolik necpi.Když Ti nestačí 10mg, nech si napsat 15 mg- ovšem i u tohoto léku se musí držet dieta a zvýšit pohybová aktivita. Pilulku kterou spolkneš, zajíš jí bůčkem a zapiješ litrem piva a ráno se probudíš jako štíhlý /a nejlépe ještě o 10 let mladší a krásnější/ nikdo nevymyslel.

Števo (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Dobrý den Já jenom té hubnutí zase je to podvod na nás obezni prášek lindaxa vubec nic nedělá a stále mám pocit hladu.Adipex aspon ovlivnovál smisl ale lindaxa 10 vubec nic a tak radim nekupujte za 690,-Kč ale ať Vám to dá doktor zadarmo a zjistite že je to podvod mám 150 kg 180/cm každy rok přiberu 10/kg.

Spozdravem čekám naodpověd
štefan

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Pro Pavla.Musíš se omezovat a to hodně.Jinak nezhubneš.Budeš-li se cpát,jsou peníze za Lindaxu vyhozené z okna.

Pavel (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Dnes začínám s Lindaxou , zmůžu hubnout i bez toho, abych se omezoval?

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Pro Simču.Jistě,že musíš jíst,ale musíš se ovládat a cpát se zeleninou ,některým ovocem,pít.Prostě málo kalorií.Tyto léky zablokují pocit hladu,mám tyto zkušenosti.

Lenka (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

TAK !!!!! právě jsem si objednala od Huvara Lindaxu. Mám obavu jestli zabere. Vyzkoušela jsem už kde co, ale bez úspěchu. Snad to nebudou zas jen vyhozené peníze. Teď už jen budu čekat na pošťačku. Dám pak vědět jak vše probíhá. ...

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Pro Ritu.To co píšeš je nesmysl.Pokud si brala Adipex dle návodu,ne více než 1 den.Mám zkušenosti s Lindaxou i Adipexem.

Tadeusz (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Meizintag- skuteczne odchudzanie

30 tabletek orginalnego preparatu Meizintag. Tybetanskie ziola pomoga latwo i skutecznie pozbyc sie nadwagi. Blozsze info na http://republika.pl/kamiko

Cena: 80 z?.

Adres WWW: republika.pl/kamiko
Komunikator: Gadu-Gadu: 4410150

Simča (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Chtěla bych se zeptat, od kdy začíná účinkovat Lindaxa? Beru jí dva dny, ale chutě mám pořád stejné a na všechno.
Zatím mi to nesnížilo chutě k jídlu.

Věra (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Pro Bedřicha:Píšeš, že Lindaxa má slabší účinky.Porovnej Lindaxa 1O a Adipex.

Rena (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Osvědčila více Lindaxa 15mg a brát později asi kolem 11 - 12h, držím více chutě na uzdě a taky působí více na hodně obézní tzn. kolem 100kg

Rita (Út, 19. 9. 2006 - 13:09)

Ahoj vsichni....takze adipex je vazne svinstvo,ja ho zkusila jen jeden mesic a mela jsem chut se i zabit, buseni srdce, plactivost, deprese, sucho v ustech, podrazdenost,nervozita...strasnej stav!
Uz nikdy!!Dnes mi obvodni lekar bez problemu napsal Lindaxu!Mam ji doma!Zitra zacinam!Je to asi nejaka akce ci co!V lekarne jsem se zeptala jestli maj nejaky vyhodny baleni a oni mi nabidli tohle!
A protoze Lindaxa Meridii konkuruje/je to totiz stejne/tak sla i Meridie dolu s cenou!Nema zas tak drastický vedlejsi ucinky/vim od zname/a da se bastit i pul roku v tahu!Tak pa

Reklama

Přidat komentář