Reklama

Lindaxa

Simona (Pá, 15. 9. 2006 - 16:09)

Holky, já chci taky Lindaxu, nebo Meridii!
Takže říkáte obvoďák, nebo gynekolog?

Zuzana (Pá, 15. 9. 2006 - 16:09)

To já taky počítám s tím, že nesmím sníst všechno, co vidím ( jak jsem to dělala dřív ).
Taky jsem začala cvičit, tak jsem zvědavá, jaká budu gazela!

Vilma (Pá, 15. 9. 2006 - 14:09)

Mě obvoďák jen říká jak jsem obezní a něco s tím dělám,ale rada žádná.Tak jsem se sama vydala k dietologovi a tam jsem dostala kromě rad jak na to i toto doporučení a když nejsi diabetik-tam to hradí pojišťovna,tak to může napsat kdokoliv.Mě to nabídl i gynekolog,ale právě s podmínkou,že to bude pod dohledem.Asi to tak má být,taky si nechci ublížit.Takže vsázím na vše dohromady,jen prášky mě asi nespasí.

Zuzana (Pá, 15. 9. 2006 - 14:09)

Předepsal mi to obvoďák, ale otravovala jsem ho s tím dlouho (nechtěl). V pondělí si to jdu vyzvednout, tak jsem děsně zvědavá.

kaja (Čt, 14. 9. 2006 - 13:09)

Nebuď bláhová, když tu teď píšou, že za tu cenu se toho dá koupit daleko víc.

niki (Čt, 14. 9. 2006 - 13:09)

prodam 20tbl lindaxy a 10tbl adipexu za 700kc v praze - i osobne

Vilma (Čt, 14. 9. 2006 - 13:09)

Já zatím žádné,dostanu ji poprvé.Dala jsem se do boje s mou váhou a toto mi doktorka doporučila jako podpůrný prostředek.Jde o ucelený program,jednak změna stravy a pak cvičení.Tak pak uvidím.Já právě kvůli tomu četla tuto diskuzi,že se něco dovím.Právě doktorka mi řekla,že teď by měla být na to nějaká akce a tak to píšu i jiným ať ušetří.A ty máš už nějakou zkušenost?Který doktor ti to píše?

Zuzana (Čt, 14. 9. 2006 - 13:09)

Aha, díky, tak to asi bude tady v Praze taky, ne?
Jaký máš s Lindaxou výsledky, Vilmo?

Vilma (Čt, 14. 9. 2006 - 13:09)

Malé město u Brna,ale má to tak víc lékáren a pokud ne,tak podobnou cenu.Spíš jsem chtěla upozornit na tu akci jako takovou.

Zuzana (Čt, 14. 9. 2006 - 12:09)

Vilmo, a kde je to ,,U Vás?"

Vilma (Čt, 14. 9. 2006 - 11:09)

Dámy,pokud někdo užíváte Lindaxu,tak mám pro vás dobrý tip.Právě je na ni akce v lékárně - 3 balení za cenu jednoho.Musíte mít recept na všechna 3 balení.U nás to stojí 650 Kč,což je na 3 měsíce super cena.

pro KKK (Po, 11. 9. 2006 - 17:09)

Jak se s Tebou spojím?Alena

pro KKK (Po, 11. 9. 2006 - 17:09)

Zveřejni za kolik .Mám zájem.Alena

Chytré stránky (Po, 11. 9. 2006 - 15:09)

Prášky na hubnutí dříve a dnes

K hubnutí byla používána a často spíše zneužívána řada léků. Jejich efekt je ovšem vykoupen nežádoucími účinky, které vedou někdy k horším potížím, než jaké vyvolává samotná tloušťka. Projímadla dlouhodobě poškozují střevní sliznici, vzniká na ně tolerance a návyk, zhoršují využití vitamínů, vedou k dehydrataci. Diuretika (léky na odvodnění) vedou k poruše metabolismu minerálů, manifestující se jako křeče, brnění, zvýšená teplota, sklon k mdlobám. Hormony štítné žlázy zvyšují celkově metabolismus, takže "tělo spálí více energie". Mladé pacientky s cukrovkou závislou na inzulinu si záměrně snižují dávky, aby netloustly. Jako náhražku vlákniny v potravě lze k zaplnění žaludku a k utišení pocitu hladu užívat např. lék Alginete. Někdo je dokonce ochoten užívat nějaké léky jen proto, že má po nich nechutenství a pocit na zvracení. Dříve se předepisovaly i léky cíleně vyvolávající zvracení. U všech těchto léků bylo zhubnutí jen vedlejším efektem.

Skutečnými léky na hubnutí se staly až přípravky ovlivňující pocit hladu působením na mozek. Zvyšovaly také celkovou aktivitu člověka, někdy až za cenu nespavosti, třesu, úzkosti. Byl též možný vznik lékové závislosti, protože měly některé vlastnosti společné s drogami. Mimochodem narkomané jsou vychrtlí spíše v důsledku socioekonomické degradace, než přímým efektem drog. Vzácně se vyskytly i případy smrtelného poškození srdce těmito léky. Populární byly svého času např. "Elsinorské prášky".

Z této skupiny je dnes dostupný pouze Adipex retard. Všechny ostatní léky byly staženy z trhu pro závažné nežádoucí účinky. Základním kritériem pro použití nových léků je jejich bezpečnost. Tuto podmínku splňují léky Xenical a Meridia
(Lindaxa).

KKK (Po, 11. 9. 2006 - 15:09)

http://zdravi-krasa.sbazar.cz/prodam-prodejni-aukce/adipex-meridia-xenical-cela-cr-o316780.html

KKK (Po, 11. 9. 2006 - 15:09)

http://zdravi-krasa.sbazar.cz/prodam-prodejni-aukce/adipex-meridia-xenical-cela-cr-o316780.html

Tamara (Po, 11. 9. 2006 - 10:09)

Mirko, a to nemáš hlad?
Nějak podstatněš jsi změnila jídelníček?

Jana (Po, 11. 9. 2006 - 06:09)

Pro Mirka:
Za kolik ji prodate?

Mirek (Ne, 10. 9. 2006 - 21:09)

Pro Marrgaritu

Pokud, tak příští měsíc teď mám vyčerpáno.
kesuo"tiscali.cz

Mirek (Ne, 10. 9. 2006 - 21:09)

Pokud, tak příští měsíc teď mám vyčerpáno.
kesuo"tiscali.cz

Reklama

Přidat komentář