Reklama

Lindaxa

Vilma (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

beru jí 4 měsíc a mám dole 15 kg

Hloupý Honza (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Paní Jano,

ILUZE JE :

* že reklama říká pravdu
* že zdraví nám vrátí lékař
* že v novinách je pravda
* že nakupovat musíme v obchodech
* že v lékarně jsou věcí jen pro zdraví
* že naše stravovací zvyky nemusíme ..

Myslíte, že to, co je na přibalovém lístečku Lindaxy je také iluze ? Iluze se obvykle pozná za delší čas...
Škoda, že jste nenapsala ale to hlavní, co jste změnila ve svém jídelničku. Je ale možné, že Vám to pomáhá, znám také mnoho lidí, kterým pomáhá denně deci slivovice a mají přes osmdesát. Jiné to ale zabije....
Ten vstup do diskuse je jen z důvodu upozornit na to, že mnoho můžeme docíliti změnou našich stravovacích návyku a přiblížit se k léčivým potravinám. Lindaxa je jen zkratka a zakázaný chodník i když odvážlivci se na tento chodník vydají....ale pak je vždy dobré mít průvodce a horského vůdce.Zřejmě jste ale dobrým průvodcem i vůdcem. Proto Vám děkují za odvahu se podělit o zkušenost v diskusním fóru o zdraví.

Jana (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Pro ty, kteří varovali před nažádoucími účinky Lindaxy: více než patnáct let jsem trpěla bulimií - záchvaty několikrát denně. Pokud se někdy stalo, že jsem jeden den nezvracela, myslela jsem si jaká je to krása. Ale další dny se to zúročilo. Nevím, co mě jednou napadlo, že jsem našla na internetu adresu pana doktora, o kterém se tady mluví, napsala jsem mu a on mi poslal objednané. Také jsem měla strach, aby to nebylo placebo. Ale co řeknete tomu, že po týdnu užívání jsem přestala mít záchvaty zvracení, začíná se mi zklidňovat chronický zánět žaludku a jícnu, uklidňovat žlučník. Cítím se jako znovu narozený člověk. nehledě k tomu, že v minulém měsíci mě postily velice silné rodinné události a i ty zvládám oproti minulosti s větším přehledem a klidem. Asi máte pravdu, že to působí na mozek, ale asi pro mne v tom dobrém smyslu slova, prtože já mohu říci , že mi to pomáhá. A to mi zdaleka není dvacet, mám dospělé děti a jsem několik let babička.

Janina (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Číčo,podle me je zbytecny zacinat s Lindaxou,proc nepokracujes s Meridii? Vzdyt stoji ted uplne stejny penize jako Lindaxa!Je slevnena,protoze Lindaxa Meridii konkuruje! Stoji ted mesicne 700kc! Je to prece uplne jedno,ma to stejny ucinky!!

Číčo (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Myslíte, že můžu začít s Lindaxou (protože je levnější), když teĎ třetí měsíc beru Meridii 15mg a zatím jsem zhubla 10kilo? Můžu začít hned, nebo to nemám riskovat?
Meridii beru proto, že mi lékař doporučil zhubnout 14kilo a já chci víc; o)) žádné vážné zdravotní problémy nemám. Díky za odpovědi a hubnutí zdaar ;o)

Petr (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Chtel bych se s vami kratce podělit o mé zkušenosti s lékem lindaxa.Začal jsem ji uživat před dvěma mesíci,to jsem vážil 162kg.K dnesnímu dni mám o 27kg méně.Díky daleko mensi chuti a hladu mohu dodržet velmi přísnou dietu.(pod dohledem doktora)Chodim 5krát týdně plavat a jezdím na rotopedu.Zatím jsem s lindaxou velmi spokojen.Jediné nežádouci učinky,které mám je občas sucho v krku a s počátku jsem byl více nervozní.Všem hodne obézním lindaxu velmi doporučuji,ale samozřejmě až po konzultaci s lékařem.

Natálka (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Mily Wolfe.....kdyz ono je to tezky,vis?Kdyz pujdes po ulici po jaky zensky se otocis,po te,ktera me perfektni postavu,krasny prsa a perfektni brisko...je to tak!?Ja mam treba nefunkcni stitnou zlazu a tutiz zpomaleny metabolismus a at delam co delam,tak neshodim ani kilo!Nejse, tlusta ,ale ani hubena,jsem zkratka akorat!Jsem vysoka a mam tezky kosti,takze kdyz nekomu reknu kolik vazim tak tomu ani neveri!Ale to cislo je velky!Zkratka a dobre kdyz nekdo basti Lindaxu,tak mu urco neublizi!Ja mela Meridii a vedlejsi ucinky zadny,ale taky jsem nezhubla!Nejhorsi smejd na hubnuti je Adipex!Lindaxa a Meridia maji stejny slozeni teda skoro a daj se uzivat i dlouhodobe!Nerikam,ze maj zensky bastit prasky,ale ty nejsi zenska tak to proste nepochopis,vis?Tak se mejte vsichni krasne!!!!PS:Da se zhubnout i bez leku , ale je to dlouha trat a hlavne nesmi chybet pevna vule a tu ja nemam!Jsem milovnik sladkeho!!!Tak papa

Wolf (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Prosím, uvědomte si, že Lindaxa je přípravek na léčbu OBEZITY. Jste v situaci, kdy uvažujete o variantě operace bandáže žaludku, protože MUSÍTE shodit 40 a více kilo? Pak jste kandidát na Lindaxu. Pokud o ní uvažujete, protože potřebujete shodit 5 kilo do plavek, jste blázni.

Vanda (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Ahoj,
taky jsem si našla adresu na toho doktora p. Huvara, ale nedostala jsem žádnou odpověď. Můžete mi poradit jak jste postupovali? Chtěla bych taky tu Lindaxu, ale mám strach si jí přes net objednat. Dneska jsem fajně naletěla. Objednala jsem si Adipex za 1300,- a přišla mi prázdná krabička od parfému.

Zuzana (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Ahojky, brala jsem Lindaxu 25 dnů, bolela mně hlava, tlak mi vyskočil na 176, že mně doktor poslal na EKG, Lindaxu jsem vysadila. Měla jsem studené ruce i nohy.
Za 25 dnů jsem při změněné stravě, převážně zelenině, bez příloh a bílé maso zhubla 2 kg a to jsem 2 x týdně 1 hodinu plavala, 3 hodiny jezdila na kole.

Kristýna (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Adipex,Meridia,Xenical,kdo shanite,ozvete se na: Glucklich"seznam.cz

Radka (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Ahoj Všem,
chtěla jsem se zeptat, kdo má zkušenost s Lindaxou, jaké měl vedlejší účinky. Beru jí týden a mám hrozné návaly horka, klepou se mi ruce a bolí mě hlava. Nevím jestli jí mám vysadit a nebo vydržet. Poraďte.

Helena (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Ahoj všichni, tak po 15-ti tabletkách mám dole 3 kg... ještě doberu zbytek do těch 30-ti a pak už si to nekoupím, myslím že pak už to zvládnu bez tabletek :o) Je mi fajn, i když pocit sucha v puse přetrvává, alespoň mě to nutí více pít. Mám trochu problém s usínáním, což před tím neznám, ale pevně věřím, že po dobrání se mi to zase urovná, ty kila mi za to už teď stály. Tak zatím...

Hloupý Honza (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Adipex, Meridia, Xenical, Sortis, Spiriva, Lindaxa,
to vše bylo původně na deprese a nakonec se ukázalo, že je to i na hubnutí. Jenže ono to působí na centrální nervový systém a dává signal do mozku o pocitu nasycenosti. A tak stačí málo jídla.....ale co udělají se zdravím tartanizova barviva a sibutramin, tak se stačí podívat na přibalové lístečky, kde jsou nežadoucí účinky. Ano, znamená to hubnout a tvale s poškozeným zdravím. Následují zácpy, hemeroidy, nespavost, bolesti hlavy, silná migréna při menzu, vypadavání vlasů silné deprese a serotinový efekt, snížená schopnost řídit motorová vozidla. To vše je na přibalových letáčcích a kdo nevěří, tak se může podívat na www.lekarna.cz
Bylo by lépe nabízet něco ušlechtilého....

Aneta (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Ahojky, taky mám Lindaxu od dr. Huvara :o)
Adipex je podle mne hrozný svinstvo, neslyšela ani nečetla jsem o tom nic dobrého, také myslím že je už zakázaný, tedy alespoň ve světě, u nás možná ještě ne, ale dala bych od toho ruce pryč... Měla jsem pár vedlejších účinků jak jsem psala, ale dnes už je mi uplně fajn, odeznělo to... pořád se ještě nevážím, až doberu půlku balení, tak hupsnu na váhu a napíšu výsledek :o) Měj se moc hezky :o)

Andrea (St, 6. 9. 2006 - 15:09)

Ahoj všichni: Lindaxu od Huvara jsem už začala brát, zatím 4 dny, mám pár vedlejších příznaků - jsem nabuzená, mám odpor k jídlu a sucho v puse, musím se hlídat abych pila hodně vody, to mi dělá problémy, ale prý by to mělo přejít, tak doufám že to přejde, ale dá se to vydržet, nic strašnýho to není. Taky napíšu jestli jsem zhubla, ale zatím je to ještě asi brzy, tak se raději nevážím :o)))

M. Trojanová (Po, 4. 9. 2006 - 17:09)

Oba preparáty ( Meridia i Lindaxa)jsou určeny k léčbě obezity, jsou vhodné pro pacienty s BMI nad 27. Oba tyto léky mají stejnou účinou látku - sibutramin. Patří mezi tzv. anorektika - léky tlumící pocity hladu. Lék Meridia je originálním lékem, jehož účinnost je podložena řadou studií a je součástí komplexního programu snižování hmotnosti. Lindaxa je generický lék a trhu je teprve od ledna 2006. Oba léky jsou vázané na lékařský předpis a rozhodnutí o vhodné léčbě je vždy v rukou lékaře.

S pozdravem Martina Trojanová, Poradna snižování hmotnosti Merrylinka

Abyste věděli, (Po, 4. 9. 2006 - 16:09)

Ceník lékáren od 1.4.2006
Přípravky proti obezitě včetně dietetik :
LINDAXA 10 por cps dur 30x10mg 650,00 P
LINDAXA 10 por cps dur 90x10mg 1560,00 P
LINDAXA 15 por cps dur 30x15mg 700,00 P
LINDAXA 15 por cps dur 90x15mg 1680,00 P

Daniela (Po, 4. 9. 2006 - 16:09)

To jsou pěkný pálky, skoro dvakrát tolik!!!

Dealer (Po, 4. 9. 2006 - 16:09)

Prodam Orginal baleni: Adipex 30tabl 500kc+ 60postovne 100tabl
1500kc+60postovne ----------------------------------- Meridia 10mg 28tabl 1400kc+60postovne
98tabl 3800kc 15mg
28tabl 1500kc+60postovne 98tabl 4.000kc ________________________________________ Lindaxa 15mg 30tabl 1200kc+60postovne 90tabl 3500kc+60postowne ------------------------------------------- XENICAL 84tabl 2.500kc+60postovne
Posilam jen na dobirku
bedrich35"seznam.cz

Reklama

Přidat komentář