Reklama

Lindaxa

hannka (Pá, 8. 9. 2006 - 21:09)

Koupím Lindaxu 15.

Mirka (Pá, 8. 9. 2006 - 14:09)

Beru jí druhý měsíc, šlo dolů 4,5-5 kg. Vypadá to, že funguje. Jsem spokojená....

Marrgarita (Pá, 8. 9. 2006 - 14:09)

Může mi někdo poslat recept na lindaxu 15? samozřejmě že to nechci zadarmo.... marrgarita"centrum.cz...

anelim (Pá, 8. 9. 2006 - 14:09)

měla bych zájem o - L15 -30tabl,-450,-jak na to?

Lili (Pá, 8. 9. 2006 - 14:09)

Já jsem platila Lindaxu 10 na 3 měsíce 800,- Kč, ale to bylo asi ještě v té akci.
V ostatních lékárnách mo mě chtěli okolo 1.400,- Kč Ale když máš recept, tak se i vyplatí ty lékárny obejít. Vím, jak rozdílné ceny můžou být.
Hezký víkend

Brambora (Pá, 8. 9. 2006 - 14:09)

Doktor Huvar psal,že je ted na Lindaxu akce-měsíc. L 15 30 tbl je za 450 kč a 90 tbl je za 1400

Petra (Pá, 8. 9. 2006 - 11:09)

Ivo, napiš mi prosím, kolik to u něj stojí. Vím, že tady na diskuzi už to určitě bylo, tak ať to nemusím hledat. Díky.

iva (Pá, 8. 9. 2006 - 07:09)

Napiš mu mail a on se ti tak do týdne ozve.Je spolehlivý,ale zkus to třeba i u gynekologa,mi to napsal bez problémů.

Romana II (Čt, 7. 9. 2006 - 15:09)

Hezká reklama, ale já jsem se ptala na Dr. Huvara!

Abbott Laborato (Čt, 7. 9. 2006 - 13:09)

Vydáno: 7.10.2005 Abbott Laboratories Meridia je účinná a bezpečná
Praha 7. října 2004

Romana II (Čt, 7. 9. 2006 - 13:09)

Chtěla jsem se zeptat, funguje ještě Dr. Huvar a jeho zásilková služba?

Romana (St, 6. 9. 2006 - 19:09)

Bylo to v HZP diskuzi a ted jsem to hledela a je to pryc a je to dany tady!!Fakt nechapu!!

Romana (St, 6. 9. 2006 - 19:09)

Od Wolfa az po Marcelu je tohle vsechno stary!!!!Neni to dnesni!!!Docela jsem z toho v soku!!

Romana (St, 6. 9. 2006 - 19:09)

Nechapu,kde se tady vzali tyhle prispevky!!Jsou stary asi tak mesic mozna mesic a pul a byli taky v diskuzi lindaxa!Jenze daleko driv a tady jsou uplne stejne prispevky,jen jsou tady zmeneny jmena!!Je to teda peknej bordel!!Dva z tehle prispevku psali moje kamosky!Kdo to takhle udela,ze prevede stary prispevky asi mesic sem,jakoze jsou dnesni!!??Je to peknej bordel!!!

Tomino (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Momentálně byla Lindaxa v akci - za 600 Kč jsou 3 balení po 30 kusech ( 1 + 2 zdarma) nebo 2 balení po 90 kusech ( 1+1 zdarma) za 1500 Kč. Ale je nutný předpis, mně to doktor bez problémů předepsal.

Marcela (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Jo abych to upresnila ...pred Lindaxou 85 po ni 82kg!A pak slo dolu tech 9 kg!Ale to uz bez leku!!

Marcela (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Jeeeee.......tak to ja budu mit teda fakt velikej problem!!Cvicila jsem a to kolo a posilovaci cviceni !Denne to delalo asi dohromady 1 hodinu!!Zeleninu nemam rada!Jak se pro ni nadchnu,tak mi prestane chutnat!A hlavne me z ni boli zlucnik!Hlavne z paprik a okurek!Jenze mam moooc rada sladkosti!!No a ty jsem opravdu nevynechala,takze uz ted se stydim!Nic neni zadarmo,to ja vim!Skoda,ze nikdo nevymyslel dietu"Jak hubneme s talirem plnym sladkosti"!Jinak Andrejko moje vaha byla 82 na vysku 175!Mam strasne tezky kosti!Moje zapesti ma 17 cm!Takze ,abych to vsem upresnila....Lindaxu jsem prestala brat,sladkosti jsem prestala jist a to pouze vecer a k cviceni jsem pridala rotanu!Za 3 mesice jsem zhubla 9 kg!takze moje vaha ted je 73!Pro ostatni jsem moooc hubena!Ale myslim,ze kazda jina holka by si pripadala jeste jako prasatko!Nikdo mi tu vahu neveri a kazdej si mysli,ze mam jeste min!Takze to je taky o stavbe kostry!Honzi,takze ty myslis,ze kdyz se budu cpat jen zeleninou tak zhubnu!?No to jo,ale co s tim,kdyz mi po ni neni dobre a pak kdyz ji jim moc ,tak mi proste prestane chutnat !Vite co mi staci k zivotu?Kolace,koblihy,cokolady ,oplatky a zmrzliny!!Myslim,ze to uz je takova ta zavislost!Uplne citim,kdyz to bastim,jak mi telem proudi to prijemno!Mimochodem ja nejsem ta co rekne,ze sni denne sladkost a mysli tim ctverecek cokolady!Ja jsem ta,co sni za 5 minut celou studentskou pecet a 2 nohavice strudlu a dal uz radeji nepokracuju!Jee ani nevim proc vam to pisu!?Takze zatim diky a mejte se!!M

Hloupý Honza (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Andrejku je nutno pochválit.
Ten kdo to zkusil ze 64 zhodit na 59 tak to je první krok a důvod ke gratulaci. Další kila a spíše deka půjdou také dolů, ale chce to delší čas. A bez pohybu to opravdu nejde. Denně se musíme aspoň 20 minut zpotit a to pořádně. Způsobu od rychlé chůze, jízdy na koni nebo na kole až po velmi příjemné zpocení....je opravdu dosti. Když je příjem, musí být i spalování. Jinak to nabobtná....a je hezké, jak Andrejka ukazuje na jídlo. Tam to všechno začíná. Na příklad na měsíc vyloučit ze stravy umělé tuky, no aspoň omezit. A potom "chemii" omezovat a omezovat. To je v podstatě program New sart. Andrejka říká, cpi se zeleninou a tak to vylepším. Udělej inventuru na talíře nebo nějaké porce, je to jedno, protože se jedná o poměr a potom za týden zpočítej, kolik je těch porcí zeleniny k tomu ostatnímu. Pokud to bude 1: 5 tak předem gratuluji. V Klubech zdraví jsme udělovali extra ceny i za poměr 1:10. Zkuste to....budete dosti překvapeni. Ta zelenina je klíčovou záležitosti v celém stravování a hubnutí.Kdo má zájem o seminář okolo hubnutí, tak lekce lze poslat elktronicky, nebo kompletně na CD. Kontakt je na aloe"aloe-gel.cz

Andrea (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

Pavlíno, na každého to asi zabírá jinak, zrovna jako všechny ženy neberou stejné horm. antikoncepční tabletky, protože každé vyhovuje něco jiného... Možná také záleží na tom, z jaké váhy jsi zhubla 3 kg? Já jsem brala Lindaxu jen jeden měsíc a podařilo se mi shodit 5 Kg. Ze 64 kg mám 59 kg, což je pořád u mé výšky 156 cm malinká nadváha, BMI 24, ale už se vejdu v tabulkách do ´´normálu´´. Jasně že když se podívám do zrcadla a vidím ten zadek a břicho ( po dvou dětech :o) tak bych si třetinu nejraději uřízla, ale postupem času ( 3 měsíce pravidelně 3x týdně ) se to svičením o moc zlepšilo! Asi by se cvičení nemělo při hubnutí pomocí tabletek podceňovat, mě motivuje brzská dovolená a krásné, úžasné plavky, ve kterých se chci cítit dobře :o) Drž se, napiš více - třeba musíš vynechat nějaká jídla, ve kterých jsou skryté cukry, pozor také na sladké ovoce jako např. nektarinky a tak, to jez jen dopoledne, odpoledne se cpi zeleninou, no napiš, třeba na něco přijdeme :o)

Pavlína (St, 6. 9. 2006 - 16:09)

A já Lindaxu beru 3 mesice,dole mam jen 3 kg!Jsem zoufala!

Reklama

Přidat komentář