Reklama

Lupenka

Dáša (Út, 13. 7. 2004 - 19:07)

Lukáši díky, zrovna dnes jsem obcházela lékárny u nás v Hradci, a nikdo nevědel nic. Sice říkali, že se lidi po něčem takovém shánějí, ale že nevědí atd.Shodou okolností jsem nahlédla sem a ejhle. Takže díky!!!!!!!!

Lukas-Ostrava (Út, 13. 7. 2004 - 10:07)

ahojtekdysi jsem zde napsal krátkou informaci o plísňových přípravcích takže ještě jednou(omlouvám se za tu délku):hezký den lupínky a lupínciasi jste zaregistrovali informace o využití plísně Pythium oligandrum k léčbě kožních nemocí vč. lupenky, podařilo se mi něco vypátrat a dostal jsem se na výrobky , jejichž názvy a popis uvádím níže a ještě něco,výzkumem se zabývá MUDr.Karel Mencl,CSc. z Krajské nemocnice Pardubice, a který mi pomohl informace sehnat a prosil o mě o informace o průběhu nemoci při používání,kdo to zkusí, buďte tak laskavi a zašlete informace na adresu:mencl"nem.pce.czBiologické přípravky, ve kterých je obsaženo Pythium oligandrum , Mykózy pod nehty na rukou Bio block - pro péči o nehty na rukách se sklonem k mykotickým onemocněním (plísně a kvasinky převážně rodu Candida). Omezuje bolest, podporuje přirozený růst a vzhled nehtů, omezuje jejich lámavost a zachovává přirozený lesk. Rozkládá nárůst ztluštělých nehtů způsobených houbovými mikroorganismy.Lupenka a atopický ekzémBiodelta - obsahuje mikroflóru speciálně vyvinutou proti Psoriasis vulgaris a Dermatitis atopica. Relaxační koupele s účinnou mikroflórou podporují nechemickou cestou proces hloubkové obnovy normálního stavu pokožky. Krém BIOGAMA - mikrobiologický stimulátorový krém hloubkové obnovy pokožky při Psoriasis vulgaris. Napomáhá k regeneraci drobných ložisek lupenky a je doplňkem po relaxačních koupelích s mikroflórou Biodelty. Zvláčňuje pokožku a obsahem mikroflóry příznivě ovlivňuje obranné mechanizmy kůžemějte se krásněahojtepokusím se uvést ceny pythium oligandrum na pravou míru: do koupele - 15 lahviček - 1300,- za všech 15!!!! na cyklus koupelí 3x5mast - 95,-Kč/kusobjedná každá lékárna přes distributora PHOENIX, zkuste a uvidíte,myslím, že na malé plochy či drobný výsev by to mohlo být zajímavékrásný víkend

Evista (Po, 12. 7. 2004 - 20:07)

dneska jsem take slysela o lecich Biogama a Biodelta, Biodelta je koupel a stoji 1300kc -pouziva se pet dni pak se na mesic vynecha. Biogama stoji 230 kc je to prem a pouziva se take pouze pet dni v mesici. Tyto info jsem nasla na www.lekarna.cz kde si dneska oba vyrobky objednam a uvidim.hezky den Evista

Tera (Po, 12. 7. 2004 - 17:07)

Dnes o nových účinných látkách na lupenku - Biogama a Biodelta říkali v Dobrém ránu na ČT 1.

Horal 13 (Po, 12. 7. 2004 - 17:07)

Dneska jsem se dočetl v Novinkáchhttp://www.novinky.cz/03/59/61.html o českém produktu Biodelta co měl vyléčit nějakého pana Šedivého z Břeclavska. Nevíte o tom něco?Nemám teď čas číst příspěvky několika posledních týdnů, takže pokud tady to téma už padlo omlouvám se.

Dáša (Ne, 11. 7. 2004 - 22:07)

Aji, když je nejhůř, dávám si tu dehtovou mast, kterou předtím ještě rozmíchám třeba s trochou Belosalicu, nebo s něčím podobným /ale není nutné/. Zabalím do folie a nechám přes noc. Pokud máš šupiny, krásně to odšupí.Samozřejmě ty červené fleky nezmizí,ale po týdnu této léčby trochu zesvětlí a mají tendenci se lepšit, nejsou tak nápadné. Ráno vždy tu mast odstraním olejem. Tohle je základní léčba, kterou jsem několikrát podstoupila na kožním v nemocnici a navíc na to ordinují, /když si odstraníš ráno tu dehtovou mast/ klasické horské sluníčko.Jmenuje se to Gökrmanova metoda./nevím jestli psané správně/. Horské sluníčko se začíná od minuty a každý den se minuta přidává, až do 20ti minut, jestli to sneseš - neuspěchat, aby ses nespálila. Potom se jdeš vykoupat,tak na čtvrt hodiny, což je také důležité.Vždy když jsem po šesti nedělích odcházela z nemocnice, měla jsem na sobě jen bílé fleky v místech, kde dříve byla ložiska. Ty se další rok opálily. Je to základní léčba a ta zabrala vždycky. Otázka je na jak dlouho.Někomu na měsíc, někomu na půl roku, někomu déle. Dobré je na tom to, že černá dehtová mast je přírodní a není tam žádné svinstvo.Ten důvod, proč si již do nemocnice nechodím lehnout je čas. Je to minimálně měsíc, maximálně 6-8 týdnů. I když jsem již vyzkoušela všechny metody, prášky atd. k téhle klasice se vždycky vracím.Snad jsem ti trochu pomohla. Dáša

erika (Čt, 8. 7. 2004 - 15:07)

zkusili jste už někdo ON clinik v Brně nebo v Praze?Je to fakt levný, koukne na vás doktorka, za pět minut jste venku, vypláznete dva a půl tisíce, odnesete si dva kelímky, jeden s něčím, co by mělo odšupinit a nic to nedělá a druhej s takovou černou smradlavou mastí, která ale fakt pomáhá.za měsíc je to skoro pryč, ale teď otázka, na jak dlouho.je to něco z mrtvýho moře.Už to máte někdo za sebou delší dobu?

Petr (Čt, 8. 7. 2004 - 09:07)

Tech zazracnejch metod uz tu bylo. Takovejhle clanek si muzu zaplatit taky a treba tam muze byt, ze na lupenku pomaha hnuj.

ája (St, 7. 7. 2004 - 16:07)

Tak jsem si ten článek četla a musím říct, že mě to celkem "dožralo". Copak když už něco tak "zázračného" existuje, proč už to lékaři neordinují jako samozřejmost. Copak jsme ti obyčejní lidi, kteří se s tím musí smířit, ale pro známé osobnosti se to dělá jako samozřejmost a ještě třeba i zadarmo?! (viz. článek - fotbalisté z EURA). Já bych rozhodně to vyzkoušela, ale nejprve musíme zjistit oč opravdu jde, jak se tam dostat, objednat, apod.. Přece se už musí něco najít, co zabere, alespoň na nějakou dobu, po které by se to dalo znovu zopakovat a byl by zase pokoj. To už by za to přece stálo. Když začíná to sluníčko svítit tak to s mou psychikou cvičí, i když ho potřebuji, vlastně přes týden trčím od ráno do večera v práci a na víkend víme každý jak to dopadne se sluníčkem. A pak také řeším co si obléci, abych nebyla nabalená, ale to každý určitě znáte. Tak zatím ahoj.

Kaja (Ne, 4. 7. 2004 - 21:07)

POculi ste uz o kryoterapii? Zaujimal by ma vas nezor na tento clanok http://www.blesk.cz/Clanek43708.htm

JENDA (Ne, 4. 7. 2004 - 13:07)

Tak zdravim všechny,lupenkáře.jsem taky jeden z vás co měl v životě tu velkou kliku.Lupču mám od 17 a je mi 33,mám také za sebou různé praktiky,ale bohužel zrovna teď prožívám znovu to horší období.Děs je navíc v tom,že mě ani to moře se sluníčkem nic nedalo,řekl bych že s krátkými pauzami se mě asi nepustila celou dobu.Samozřejmě nejvíc mi teď(a vlastně vždy pomáhají námi zřejmě potravinářské fólie).Musím přiznat že DIPROSALIC kapky,mi poslední 2 roky pomohly od potíží ve vlasech,tak se mi teď líp existuje...ale to je tak vše,opravdu funguje ten úsměv do zrcadla?Ahoj Honza

Míla (So, 3. 7. 2004 - 13:07)

Mam dotaz jsou nejake testy ktere my potvrdi ze mam lupenku??? Ma doktorka rekla ze zadne nejsou. Dekuji za odpovedi.

Jozef (So, 3. 7. 2004 - 01:07)

Z ničoho nič mám už 60. Lupienku som dostal po extrémnej psychickej záťaži pred 12 rokmi. Už asi 5 rokov je stabilizovaná v tej forme, že je ešte ako tak únosná - kolená a lakte dosť, trocha chrbát, málo prsia. Neobzerám sa do zrkadla a neprezerám sa, nechcem aby ma ktoko?vek vo veci lupienky hodnotil. Je pre mňa tabu. Nevšímam si ju. Každý rok chodíme k teplému moru. Voda musí mať minimálne 26 st. Je to ve?mi dôležité! To znamená principiálne nechodiť k moru na začiatku leta, kedy je ešte studené. Ideálne a stabilné sú v septembrovom stredomorí také lokality ako Alanya v Turecku, alebo Tunis.Sú tam totiž kvalitné pieskové pláže. Lupienkár potrebuje bezpečnú piesočnatú pláž bez kameňov, na ktorej možno vo vode vydržať a vyblázniť sa čo najdlhšie.Rozhodne sa neopekať na slnku, ale byť čo najviac vo vode /platí to najmä pre ženy/. Ideálny je plytký morský príboj s rozpeneným slaným bielym mliekom, ktorému sa nevyrovnajú žiadne výrivé vane.A už prvý deň si môžete systematicky pripomínať ako v tomto raji pre ?udské zdravie dostáva Vaša lupienka zabrať. Treba si to pripomínať, uvedomovať a aj si čo najživšie predstavovať dokonca dlho potom, čo už budete dávno z dovolenky doma. Preto je napríklad tiež dobré po dovolenke čo najdlhšie používať práve ten druh telového šampónu, ktorý ste si predtým kúpili na dovolenku. Počas dovolenky však uvolnene dbajte na vylúčenie akéhoko?vek konfliktu. Zaplaťte si radšej o nieko?ko stoviek alebo tisícku viac, aby ste si nemuseli všímať nedostatky menej hviezdičkového hotelu. Doprajte si na dovolenke tiež kvalitné fakultatívne výlety - aj tie Vám pomôžu získať pocit odreagovania a pozitívneho zisku. Isteže - nebýva to najlacnejšie, ale väčšina iných terapií stojí často viac peňazí. Najlepším a najdlhšie účinným liekom lupienky je zrejme predsa len psychika... Je preto dobré priam pestovať dobrú náladu a programovú toleranciu.

ája (Pá, 2. 7. 2004 - 14:07)

Taky koukám a nikde nikdo. Asi všichni se dovolují, ale jen to sluníčko schází. Vzala jsem si volno, ale jak naschvál bylo zataženo, a když přece jen sluníčko vyšlo a já honem se "vyvalila" tak zašlo za mraky - jako naschvál. Tak se znova ptám, hlavně Dáši, a všech kdo jste vyzkoušeli nemocnici, pomůže to od těch červených skvrn, třebas jen na chvilku. Mějte se hezky.

marta (Pá, 2. 7. 2004 - 10:07)

gde ste fsichni? zadne novinky a prevratne leky? co s vami dela slunicko? ivano ozvi se

ÁJA (Po, 28. 6. 2004 - 10:06)

Dáši chci se zeptat na ty červené skvrny "ta nemocnice" (mast) také pomůže? Také je fakt, že se mi to jaksi horší, ale bolí mě v krku mandle, tak to bude určitě tím. V dřívějším příspěvku jsem četla, že jejich odstranění komusi pomohlo alespoň z poloviny. Máte ještě někdo zkušenosti a hlavně neodnáší pak všechny nemoce průdušky, když mandle nejsou? Díky za odpovědi. Mějte se všichni hezky.

Verča (Po, 28. 6. 2004 - 10:06)

Tak opravdu se mnou nechce nikdo na tu dovolenou? Mám zamluvenou Itálii od pátku 2.7. do 11.7. za 3500,- Kč!!!! Odjezd je z Frýdku-Místku autobusem. Ubytování v apartmánech. Musím se rozhodnout dnes do 17.h. Samotné se mi fakt nechce. Tak se zkuste někdo ozvat. pa

Dáša (Ne, 27. 6. 2004 - 22:06)

Áji s tou folií mi to před dvaceti lety doporučila doktorka ve špitále - když jsem si ještě každý rok chodila lehnout na měsíc na kožní.Dávali pod to i tu černou hnusnou mast, s tou je to neúčinnější.Momentálně jsem po letech ve stadiu jakéhosi zdánlivého klidu ,což je zajímavé z toho důvoud že: mám ledvinové kameny a kamarádka, která se zabývá bylinkami mi napsala na to čaj. K tomu jsem měla každý den brát selen, zinek,hořčík a tak jsem byla soustředěná na ty ledviny, že jsem si po třech týdnech teprve všimla, že se mi lupénka viditelně vylepšila. Už je to tři měsíce a zatím to jde. Jenže mě se většinou na konci léta - zřejmě po nadměrném opalování - velmi zhorší. Tak polykám vitaminy a jsem zvědavá.Držím palce.

honza (Čt, 24. 6. 2004 - 00:06)

musim vam rict ze me tahle vase diskuze nejdrive vydesila a pak i trochu uklidnila ale to jen v tom, ze v tom nejedu sam. je mi 22 a uz to svinstvo mam tak 3 roky. jeste donedavna to byl ale jenom sem tam flicek, takze jsem se o to ani nejak moc nezajimal. v posledni dobe jë to vsak stale horsi a horsi az me napadlo najit si to na internetu. to opravdu neni sance se toho definitvne zbavit, jak sem si do nedavna myslel? doufam ze me nekdo vyvede z omylu a doufam ze sebe nebudu moct udelat vegetariana a nemoct si dat ani pivo. jeste se ozvu a drzte se, slunicko tomu prece dela dobre, ne ...?

Sylva Černá (St, 23. 6. 2004 - 22:06)

Jsem moc ráda,že sem si přečetla vaše příspěvky.Mému manželovi je 34 let lupenku má 3roky.Červené fleky má po celém těle nejhorší jsou lokty.Na šupyny mu pomohl Skin-Cap sprej,mast.Skoro rok měl od toho pokoj.Od prosince je ve velikém stresu takže už má fleky skoro všude.Začal používat znovu Skin-Cap šupyny sice nemá,ale co s těmi skvrnami Poradí mi někdo.Taky jsem slyšela,že pomáhá vývar s marihuany a koupat se v něm.Ale kde ji vzít.Hlavně si nemyslete že jsem nějaký blázen nebo fet?ák.Zkoušíme všechno možné,ale nic nezabírá.Mějte se Sylva.Omluvte moje psaní,ale moc si s klávesnicí nerozumím.

Reklama

Přidat komentář