Reklama

MMS - Jim Humble

Tytyty! (Pá, 20. 7. 2012 - 16:07)

Ješte jsem zapoměl, Humble...Romane, ty nejsi Roman!
Máš úplně jinou slovní zásobu, navíc také jiný typ gramatiky i skladby větné!
Ani jeho originální myšlenkové rozevlátosti nedosahuješ!
Toho pravého Romana tak snadno nenapodobíš!

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 16:07)

Ješte jsem zapoměl, Humble tučňák, také pokročil v kvantové fyzice a pomocí japonského vědce umí cestovat a teleportovat sebe z bodu A do bodu B bod A je tam, kde má tajnou laboratoř a bod B ji místo které si určí jako místo svého přenosu.

To znemená, že každý člověk a odpůrce může očekávat jeho nečekanou návštěvu :)

Tak si dávte pozor, protože je strašně nebezpečnýýý :):):)

Kebrdle (Pá, 20. 7. 2012 - 16:07)

20.7.2012 14:11 - Roman:
Pardon oprava při léčbě a užívání jsou známé potíže.
měl jsem na mysli potíže či zhoršený zdravotní stav po ukončení podávání MMS
----------
Romane, zhoršený zdravotní stav po ukončení podávání MMS se nazývá AGONIE, což v překladu znamená, že léčený už nemá žádný úhel a je tedy dokonale kulatý.

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 14:07)

:) Zloducha tučňáka z Filmu Betmen :)

Betmena mám rád je to můj kamarád :)

Tučňáka z Linuxu znám, ale moc ne a nic proti němu nemám :):):)

Boryš (Pá, 20. 7. 2012 - 14:07)

Lidé vy co máte ještě...
"Lidé vy co máte ještě rozum!, selský rozum spojte se a zastavte tohoto zloducha tučňáka"...

Romane, skoro to vypadá, že nemáš rád Linux!

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 14:07)

Lidé vy co máte ještě rozum!, selský rozum spojte se a zastavte tohoto zloducha tučňáka,
nebo nás nakonec všechny pomocí změn v našich DNA promění v tučnáky :):):):)

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 14:07)

Odpověď pro jen někoho :)

Humble zavedl do svého preparátu, který míchá on sám specielně vyvinuté nanoroboty a ovládá každého kdo jen ochutná tuto strašlivou žiravinu a pak ti nemocní a rozežraní mlčí a jen trpí :) :)

Dříve totiž hrál jako herec hlavní roli Betmena padoucha tučňáka a zešílel, nechal si prodložit nohy a upravit vzhled za peníze které už vidělal prodejem MMS

A nově vložil nanoroboty, které ovládá on sám a chce ovládnout celou planetu a stát se Vládcem světa.

Pracuje v tajných laboratořích a už má také protilátku proti MMS účinkům ::::::)))))

Také měl rád v děctví fantomase a při získání role tučňáka se pomátl a v tom je.

Konečně to víte :):)

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 14:07)

Pardon oprava při léčbě a užívání jsou známé potíže.

měl jsem na mysli potíže či zhoršený zdravotní stav po ukončení podávání MMS

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 14:07)

A žádné rozežrání či poleptání se nekoná, žádné potíže po požití MMS nejsou známé a nikde se o těchto uživatelech nedočtete !

A proč ? to je také snadné, nejsou :)

A kde jsuti ti poleptaní a poškození po léčbě? kde jsou ti nemocní s poškozeným zdravým ? že by se báli někde mluvit otom jak jsou těžce nemocní ?

A jak ho najít toho poškezeného a táák nemocného ?? jak ho kontaktovat ??

No to dozt dobře nejde, že :)

Tyhle strašáky jsou pouze v podobě písmenek lží polopravd výmyslů kde koho.

Žádné umrtí prokázané při požití MMS není známo po celém světě.

to je taaak složité :)

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 13:07)

Ale jo každý známe, že učitel na základce zná chemii hodně dobře :) No jo ale někteří vystudovali pomocí natlačení informací a nabiflování, a paraxe? opakování na základní škole.

Není divu, že nevíte, co MMS dělá s patogeny vtěle.

Dá se to snadno zjistit u pokusného zvířete. Zda zabíjí téměř každý patogen v organismu a nejen v orgamnisu :)

O na ta praxe je trošku jiná.

A v současné době není na planetě znám silnější likvidátor patogenu !!

Snad každý chemik dokáže alespoň teoreticky říct co ta sloučenina MMS v těle především zabíjí, ale každý učitel zákldní školi jistě ne jak je vidět že :)

A co je to za látku, která má tuto největší schopnost ? je to chlor a jeho sloučeniny Pane učiteli :)

Také se proto chloru použivá právě z těchto dloooouho známých účinků pro likvidaci Patogenůů a zabírá stále nejvíce.

zatím nic účinějšího a možného dopravit do těla není !! co je možné dopravit do těla je MMS, který potažmo likviduje patogeny v celém těle, není to tak složité je to jednoduché žádná záhada :)

Romane, (Pá, 20. 7. 2012 - 13:07)

jak říká známé české přísloví:

Kdo jinému ucho utrhne!

Napište ještě něco hezkého...

pedagog (Pá, 20. 7. 2012 - 12:07)

Tedy pane Romane, vy jste grafoman :-)), ostudou je Váš pravopis,...hrubka na hrubce :-((
Co vlastě chcete svými dlouhými proslovy dokázat ?? Jste v nějaké sektě ??
Myslím, že většina lidí Vaše výlevy už nečte. MMS si klidně užívejte, to je Váš problém, ale nikomu ho nevnucujte, já MMS nevěřím, mám dobré znalosti z chemie a biologie a tak se jen směji výmyslům a nátlakům lidí, kteří se vnucují s tímto prostředkem.
Podotýkám, že jsem technického zaměření, přírodovědci musí slzet smíchy nad tím co zrovna vy tvrdíte o užívání MMS.
Lékaři a onkologové, snad to ani nečtou,...

Romane, běžte si raději zasportovat, třeba zaběhat, na kolo,... to je zdravější než MMS :-))

Roman (Pá, 20. 7. 2012 - 11:07)

Ano MMS postupně nahradí většinu udržovocích drahých preparátů a stále více lidí začíná rozumět, kdo jsou politici a pro koho pracují :) Kdo si myslí, že pro občana :) tak to je jedna velká iluze, která se stále daří i u nás udržovat.

Ale i tady je stále více z nás, kteří vidí, že je to lež.

pouhý potřebný dojem, pro jistě také lidi :)

Lze to pozorovat na snaze, takzvaného sniživoní dluhu státního rozpočtu ?

Velký předákem je Kalousek.

Ještě máte stále pocit, že chrání naši zemi a snaží se v dobré víře pomoct ?

No jistě, že se snaží a zatím mu tu pořád prochází.

Vidí ještě někdo z Vás, že tato loutka na provázkách, startuje ekonomiku v ČR ? :):)

Myslím, že i žák na základní škole, by dokázal odhadnut, co se budě dít v ekonomice v naší zemi, po tom co hlásá loutka v podobě Chytrého Kalouska.

A co se děje doopravdy s naší ekonomikou ?

Kolik firem v ČR bude letos položeno na dno ?

A jaké, že firmy staví další a další obchody ?

Máte ještě někdo dojem, že jde o občana ?
O zdravý člověka ? Mátě ještě někdo dojem, že Kalousek a celá garnitura hají občana ČR :)

MMS (Pá, 20. 7. 2012 - 08:07)

Zdravotní péče se stává nedostatkovým zbožím.Konečně lidi přijdou na to, že se musí spolehat sami na sebe.Drahé nefungující léky nahradí MMS.

http://www.czechfreepress.cz/zdravi/ministr-heger-svymi-zakony-porusuje-prava-pacientu-zdravotni-pece-se-stava-nedostatkovym-zbozim.html

-:) (Čt, 19. 7. 2012 - 20:07)

Tak nevím. Jsem tady dobře...Vašikůůů, dej si takýýýý....

vašík (Čt, 19. 7. 2012 - 20:07)

Tak nevím. Jsem tady dobře v diskuzi o MMS?

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 19:07)

Už né šáša :)

-:) (Čt, 19. 7. 2012 - 18:07)

Co si myslíte o mě ? Kdo...Feťáááááák!!!!

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 17:07)

Co si myslíte o mě ? Kdo jsem ?

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 17:07)

Roman kdo si ještě myslí kolik jsme si my?? vzaly ? Kdo si myslí, že z toho budeme my? mít matroš?? :)

Reklama

Přidat komentář