Reklama

MMS - Jim Humble

sam (Čt, 19. 7. 2012 - 09:07)

Pane Romane; napsal jste:...dodnes nebylo např.vědecky doloženo že očkování funguje,jestli se mýlím dejte sem odkazy na vědecké studie-rád se poučím!!!!
-např na borelii...děkuji!!!!!

ahoj (Čt, 19. 7. 2012 - 09:07)

Hlupče, musíš si...Jakmile dojdou argumenty,nasadí se pravopis....myslím si že se domluvíme i bez něj

Zvědavec (Čt, 19. 7. 2012 - 00:07)

Pane zvědvý, myslíte, že...Pane Romane; napsal jste: "...myslíte, že můžu odvolat co jsem zažil a zažívám ? ..."

Mám tomu rozumět tak, že vy jste snad, pane Roman, prokazatelně onemocněl rakovinou a poté se vyléčil pouze a výhradně užíváním MMS? Nebo je to zas nějak jinak?

Zde jde o vaše nepravdivé tvrzení, že MMS je lékem na rakovinu. To jste přes spousty slov dosud věrohodně nedoložil - a obávám se, že toho ani nebudete schopen.

Roman (St, 18. 7. 2012 - 21:07)

A pro koho je to plkání a prázdné ?

Pro prázdného a nejistého jistě ano :)

Roman (St, 18. 7. 2012 - 21:07)

Pane zvědvý, myslíte, že můžu odvolat co jsem zažil a zažívám ? jen proto, že mě někdo nevěří ? tak to bohužel opravdu nejde :)

Zvědavec (St, 18. 7. 2012 - 19:07)

Romane, stále ještě jsi nedokázal svá tvrzení o tom, že MMS dokáže léčit, nebo dokonce vyléčit rakovinu.
Dokud ten důkaz neposkytneš, nebo své tvrzení neodvoláš, zůstaneš naprosto nedůvěryhodným mluvkou.

Záplavou prázdného plkání to nepřebiješ.

Roman (St, 18. 7. 2012 - 19:07)

Pokud bych někdy v minulosti mluvil o tom co jsem zažil.

Už bych hořel na hranici :) a dnes jdu v klidu na Pivo :) a to je skvělý posun k lepšímu, nebo ne ? :) hezký večer R.

Roman (St, 18. 7. 2012 - 19:07)

Tahle lhostejnost a nezájem zatím stále převažuje, pár z Vás zde přečetlo hodně pravd, které se týkají nás všech a jsou velice závažné a často se týkají života a smrti.
Na místo těchto zkutečností či skutečností, se zde řešilo uráželo poukozavolo na chyby kdo lže a kdo je chytrý, kdo je hloupý atd atd atd.

Celá tahle či jiná debata ukazuje naší společnou úroveň a co je vlastně pro nás momentálně důležité a je obrazem myšlení v naší společnosti.

Pokud pominu, ty co užívají MMS to má jednoduché vysvětlení, jedno duše funguje a léčí, pak se přirozeně ozvou.

Jinak se k řadu závažných a smrtelných důsledků, třeba kouření, který je legální zabíjení a legální vytváření pacientů nikdo neozval.

Nikdo se neozval a nesouhlasil, že je to závažné a kruté obchodování s lidma jejich zdravým a smrtí!

Kolik nese tato neomluvitelná chyba utrpení nemluvě.

To, že to ještě platíme a je to prodělek i pro stát a ekonomiku, to pominu.

To je druhořadé.

Víte, každý znás má vliv na toto dění, nezájem o ty špatné a kruté chyby, vytváří, prostor pro fungování těchto sviňáren.

Lhostejnost o život i těch druhých, je velká chyba.

Přát někomu rakovinu je velká chyba.

Každé naše myšlení či věta nebo čin má vliv na dění v celém světě, jistě to není na první pohled vidět.

A výsledkem naších myšlenek každého z nás

Je celosvětové dění po celém světě a to se skládá z každého myšlení či činů a začíná u jednotlivce.

Pokud projdete minulost lidstva, najdete značný posun k lepšímu, méně utrpění méně zabíjení méně mučení méně Hitlérů méně ponižování jednotlivce méně utlačování národů, to dobré v nás postupně vítězí a děláme stále měně závažných chyb.

Také k ženy jsou na tom dnes mnohem lépe

také v zemích, kde žena nemá téměř žádná práva je sní zacházeno jako z hadrem a špínou se situace mění k lepšímu.

Také i v číně postupně ubývá nátlaku týrání zabíjení mučení jednotlivců

Nevím jak dlouho ještě, ale i tam padne tamní režim či se bude měnit k lepšímu. Lidé v číně se mění a stále vytvářejí větší tlak a stále více si uvědomují jak důležité je mít úctu k životu jednotlivce.

Také evropa či amerika vytváří tento tlak.

Už jsem to tady povídal.

I naše vláda je odrazem našeho myšlení.

Uváděl jsem příklad, moji osobní zkušenost z nemocniční kuchyně z 16 zaměstnanců 15 okrádalo pacienta na jídle a někteří ještě prodávali dále. celkově mizelo cca 30% veškerých surovin.

Sestavte vládu v ČR s těchto 16 lidí.

A jak bude vypadat tato vláda ?

Asi jako ta co právě máme :)

Trochu opravím, v té kuchyni jsem pracoval cca před 17 lety nevím přesně.

Myslím, že dnes je to o něco lepší z 16 lidí, kteří mají možnost a nikdo to neví, Krade pokud může tak 13.

A opravdu se není čemu divit co momentálně politika předvádí, myslím, že kdyby jsme viděli všechno v pozadí a jak to chodí ....

Myslím tak 30% státního rozpočtu je tak akorát :)

a dalších 20% na naprosté kraviny v zájmu né Však občana.

Tady co z toho plyne ? Máme to co si zasloužíme :)

Ale je to stále lepší a lepšíí a to je dobře :)

Roman (St, 18. 7. 2012 - 18:07)

Nino díky za opověď :)

Návštěvník (St, 18. 7. 2012 - 17:07)

Tak nevím. Jsem tady...Vašíku, ale za tohle Jox fakt nemůže... :-)

Románe a kde js (St, 18. 7. 2012 - 15:07)

No jo se nedivte, jsem...Když jsi byl v chýši ? :(

vašík (St, 18. 7. 2012 - 15:07)

Tak nevím. Jsem tady správně v diskuzi o MMS, nebo jsem v nějakém jazykovém koutku??? Co na to admin?

Roman (St, 18. 7. 2012 - 13:07)

No jo se nedivte, jsem strávil 10 let v chýši a meditoval, tak bych šel také rád mezi lidi :) a nejlépe s ženou :)

Roman (St, 18. 7. 2012 - 13:07)

Zvu Vás na kávu Nino, půjdete ?

Roman (St, 18. 7. 2012 - 12:07)

Ženo Nino vyhrála jste a znáte mnohem lépe pravopis než já to je jisté.

Zvu Vás na kávu :)

JOX to panoptik (St, 18. 7. 2012 - 12:07)

Je tam chyb jako naseto:). To...a raději se vrátil do "sanatoria" :-('

Roman (St, 18. 7. 2012 - 12:07)

Ne ne na pravopis je tu někdo jiný :)

Roman (St, 18. 7. 2012 - 12:07)

Ze střechy, ale i se střechy je správná odpověď :)

Že by jste to nevěděla ? ale to nevadí :)
Jistě to doženete :)

Hezký den ženo :).

Romane, (St, 18. 7. 2012 - 12:07)

Vyhledávače jedou na plné...na rozdíl od jiných beru překlepy a občasné chybičky- stává se to. Ale stejná chyba "zkutečnost" v různých podobách prostě tluče do očí. Víc k tomu nemám.

Ty sis zapnul (St, 18. 7. 2012 - 12:07)

Ano je hodně lidí,...kontrolu pravopisu! Že tě to konečně napadlo!

Reklama

Přidat komentář