Reklama

MMS - Jim Humble

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

Kdo si myslí, že melu jako by mě bylo šest :)

ruce nahoru :) :) :)

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

Kdo si ješte myslí, že jsem šašek :)

ruce nahoru :)

Kolik ti je? Me (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

Je v pohodě, že se...jako kdyby ti bylo tak šest a nepustili tě do první třídy.

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

Jen škoda, že jsi šašek beze jméný :)

A je to škoda ? ani ne :) šašek je prostě šašek :)

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

Je v pohodě, že se považuješ jen za šaška :)

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

:)

Nemá to vliv. J (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

Pro někoho jsme již nyní...šašek a s tím nikdo nic nenadělá.

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 16:07)

Pro někoho jsme již nyní za šaška a spousty dalšího a dalšího mimo jiné :) :) :)

Má to vliv na to kdo a jaký jsem :)

na to jaký jsem ? :) a kdo jsem ? :)

Ale on tu Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 15:07)

Spousta slov.
Ale důkaz...JE za šaška!

Návštěvník (Čt, 19. 7. 2012 - 15:07)

Spousta slov.
Ale důkaz tvého tvrzení, že MMS dokáže vyléčit rakovinu, stále chybí.

Víš co? Příště si pořádně rozmysli než něco plácneš, nebo budeš za šaška.

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 15:07)

Pokud má nějaká žena, vedle sebe šíleného žárlivce, který čato ženu ponižuje týrá mlátí i znásilňuje! A také často tato, žena tomuto muži není vůbec nevěrná.

Z čeho myslíte, že vychází celá tato šílenost napovrch a odnáší to žena?

Tisíckrát opakuje muži, že je mu věrná a verná, často je to pravda a ta žena je opravdu věrná a je to ve většině těchto smutných příběhů.

Tento muž ve skutečnosti podvádí tuto ženu, kde jen může!

Není divu, že této, ženě nevěří a ani nemůže věřit.

Naprosto nevěří v této věci sám sobě !
Pak této, ženě nevěří i když bude zamčená doma a bude mu řikat a dělat cokoli!

Po dostačném vyřádění a hnusu, které na ženě páchá! Vychází vždy od muže velice sobeckého a je to hajzl a sračka!

Druhý den se jistě velice omlouvá a hovoří jak ženu bezmezně miluje a jak ji to už nikdy neudělá :):)

Koho že miluje ve skutečnosti ? miluje opravdu toto ženu ? no jistě ne.

Má rád pouze sebe a je to suer sobec, který si myslí, že jen on má pravdu a on vše ví nejlépe a jaký je ve skutečnosti je to sračka ! slaboch, který nezvládá sám sebe!

Myslíte, že jeho žena svým svědectví někdy přesvědčí tohoto chudáka ? ne!

Jen on sám, může vše změnit a porazit to co vypěstoval!

Je to jeho vnitřní boj, který prohrává !

Bohužel, hodně, žen po bitce a týrání, uvěří, že už to neudělá, ale většinou je to vždy znovu a znovu, také to často odnáší děti v podobě fizického nasílý těchto slabochů a také v podobě psychického poškození a mučení, které vzniká při pohledu na matku, která je mlácena týrana či znásilněna při přítomnosti, těchto dětí !

A co s těchto skutečností, které bohužel dějí plyne ?

Jistě ne to, že jste vy všichni takový! :)

že nás těžko někdo, nebo něco donutí věřit, čemu věřit nechceme. každý z Vás má možnost si vše prověřit a to osobně!

osobním přístupem a osobní zkušeností tedy prožitkem, a neznamená to, že musíte provřit tak, že do sebe nalejete MMS.

Jistě se dá uvěřit i jiné osobě než jste vy sami a je to pravda :) nebo ne ? :)

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 13:07)

Nehodlám, přesvědočavat, někoho kdo nevěří nikomu a těžko může uvěřit a nedivím se, že to u něktrých z Vás takto je.

Každý se znáte sám, a pokud sami často lžete a dobře víte jak používáte své lži ve svůj prospěch v podobě čehokoli.
Pak neveříte ani sami sobě a z toho plyne, že nemůžete věřit mě.

A nejspíš se nedozvíte jak to opravdu je.
Ale možná ano :)

Návštěvník (Čt, 19. 7. 2012 - 13:07)

Moje posbírané informace, že se někdo někde uzdravil pomocí MMS a těchto lidí jsou stovky i v ČR dnes už tisíce !

Kecáš.

To už bys to sem dávno plácnul.

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 12:07)

Podle sebe soudím tebe, nebo je to jinak ?:):):)

Ty vole, Jox (Čt, 19. 7. 2012 - 12:07)

Dobré ráno, ne tomu...ti napíše osnovu, a ty se jí držíš, jo?

Ale kuš, ty (Čt, 19. 7. 2012 - 12:07)

Dobré ráno, ne tomu...cinto! Je s tebou prdel, ale to je asi tak všechno, co se o tobě dá říct!

Roman (Čt, 19. 7. 2012 - 12:07)

Dobré ráno, ne tomu rozumíte špatně. Ja Roman jsem rakovinou neonemocněl a rakovinu jsem si nikdy neléčil, také to zde nepíšu a netvrdím.

Co tvrdím je : Že jsem pro tvrdé okolnosti a to jsou fakta a také můj osobní prožitek.

Jsem v zájmu a hledání možného vyléčení rakoviny jedné osoby, strávil hodně času a hledal jsem cokoli co může pomoct této osobě přes to že již byla cca déle, než před rokem operována s následnou chemoterapii a výsledek nebylo uzdravení ani zlepšení, ale mnoho četné a pokročilé stádium rakovinového bujení po celém těle.

Pokud se člověk dostane do takto strašného stavu a nebudu, zde rozebírat, proč se tak stalo a kde je příčina u této osoby.

Při tomto stavu a zdělení lékařů, jen málo kdo dokáže mít v této chvíli naději a stává se, že se zblázní, nebo zemře strachem či to zabalí a zabije se.

Utrpení tohoto člověka je jistě velkým utrpením všech, kdo tohoto člověka má rád.

Utrpení s touto tragédii si pak nese celá rodina po celý život a doufám, že aspoň na tomto se shodneme.

Hodně lidí to zná osobně a je to opravdu těžké.

Aby bylo jasno nehladal jsem, něco jako falešnou naději, která je nanic.

Nehledal jsem samotné slovo, já se uzdravím či budu věřit, že se uzdravím.

Tomu, tento dotyčný člověk, těžko může věřit, po neúspěšné léčbe s výsledkem dvacetkrát horším se těžko věří v chemoterapii.

Také jen těžce se dá ještě něčemu věřit, když Vás takzvaně nejlepší léčba současné vědy nedokáže vyléčit a to je hodně zakořeněná nepravda.

Jestliže jsem našel povídání o MMS a jeho účincích a jistě přečetl mnoho příběhů různých uživatelů, kde jsou popisovány vylečéné rakoviny i ty u kterých bylo řečena, že je to na 2 či tři či 5 měsíců života, což je neomluvitelná chyba, kdo tohle určí pacientovi ! a je to odebrání naděje pacienta a něco jako rozsudek smrti !

I přes to, že lékaři vědí! že se to někdy stane ! a pacient i v těchto nejtěžších diagnozách, se uzdraví úplně sám i po odmítnutí chemoterapie !

Pak se ptám ? jak si může jakýkoli doktor či odborník dovolit v onkologii! vyměřit délku života !!! a sebrat i tuto naději, která se stává !!

No jo jsem se plet ono se to někdy stává !! !!!!!!!!!!!!!

Tak vzkazuji každému lékaři, když se to stává a vy nevíte proč, nechejte si své iluzorní odhady pro sebe, nemáte naprosto žádné oprávnění, pokud si nejste naprosto jisti a nevíte! tak nikdy neříkejte kdo a jak dlouho bude žít !!! pokud to někteří děláte je to špatně ! a je to neomluvitelná chyba ! a neprofesionalita!

Která může člověka zabít !

Pokud seberete i tuhle poslední naději !
A pacient Vám to uvěří, začne jistě věřit, ale že zemře!! a nejde to změnit ! věří vašim slovům !

Takový pacient je u konce a je dobojováno !

Co pak takový pacient dělá a jak dále myslí a uvažuje ?? i otom mohu ze své vlastní zkušenosti jednoho pacienta vyprávět a je to opravdu hrozné !! Také kam je schopný takový pacient zajít ! jen aby všichni kolem trpěli co nejméně !

Moje posbírané informace, že se někdo někde uzdravil pomocí MMS a těchto lidí jsou stovky i v ČR dnes už tisíce !

To opravdu proti vyměření Pana doktora opravdu nestačí ! To je logické je silně zakořeněno, že pokud si neví rady doktor, tak už nikdo !! ale, dnes i ja už vím, že to není pravda !! je to lež ! a doktor to jistě neříká naschvál !! jen o možném jiném způsobu neví !!

Myslíte, že najdete, pravdivou informaci o MMS u doktora ? nebo od Humble ? každý ví co Vám řekne ten a ten, to je jisté ?

A jak to je ? kde se přesvědčit ? kde je důkaz ? na TV Prima ? kde je v první minutě ukázka žíraviny jak prase ?

Kde je důkaz na diskusi ? na papíře ? či ofocené diagnoze ? někde na diskusi ? stačí někomu toto ? ano, někomu ano, ale někomu ne.

Stačilo osobě, o které zde vyprávím jako důkaz stovky výpovědí uživatelů svých příběhů a diagnoz jako důkaz ? silnější než verdikt lékaře, který vám už vyměřil kdy přibližně zemřete ??

Nestačilo, stále jsem to nevzdával, začal jsem narážet na hodně tvrdé události, které jsou spojené s koncem všeho co jsem doposud měl, včetně stráty mého partnerství a přítomnost u svých dětí.

Klepal jsem se strachy a bylo mě velice špatně, také hrozila stráta mé firmy, kterou jsem budoval s družkou pět let.

Ale pokud, jsem sám osobně kontaktoval uživatele a další potažmo, kteří dále léčí MMS a našel jsem, ne popálená nemocná těla!

žádné rozbourané imunitní systémy, v podobě nemocných a zlomených jedinců, které jsem opravdu nenašel a to jednoduše proto, že nejsou !

také jsem našel muže, který Vás léčí zadarmo a nic Vám neprodává ! léčí více jak 20 pacientů s nádorama i těch takzvaně neřešitelných !

Pro rejpali, balení Přípravku stojí cca 500,- , raději nechává pacienty, aby si koupili přípravek sami, a jen jim řekne, kde mají to co to má být.

Kolik myslíte, že by měl údajné provize z prodeje, díky jeho doporučení ? celkově léčí asi dva roky cca 50 lidem řekl, kde mají koupit.

Jak myslíte, že pozná ten prodávající, že jde o jeho doporučení ? aby mu dal provizi ? Kolik by byla údajná provize ? 100,- ?

Tedy cc 5000,- kč za dva roky ? tedy 208,- kč měsíčně ? opravdu to bude někdo dělat za 208,- měsíčně ?

Opravdu si někdo myslíte ? že se na tom tady v ČR bohatne ? a bohatne na tom stovky doporučovatelů a pár prodejců ?

Ten muž o kterém, jsem mluvil, vyléčil jako prvního z rakovinu mozku svého syna ! a to je schopen snadno doložit jako otec snadno.

Psal a hledal, také dříve na fórech atd. Svého syna vyléčil cca za 2 měsíce a jeho syn byl a je naprosto bez známek a stop po rakovině !

Je to jejich obrovská výhra a rozzářené oči, víte tohle si každý pro sebe nenechá a pomáhá i těm dalším, každému kdo za ním jen příjde a chce se uzdravit, chodí do práce a ve svém veškerém volném času, řeší pomáhá na co mu síla stačí.

Diskuse, úplně opustil, protože mu dokazování a stálé dokozování, bral téměř všechen čas, na lidi kolem něho, kteří potřebovali léčit rakovinu.

A pokud toho člověka znám i některé jeho pacienty, kteří se uzdravují a tento neznámý muž poráží rakovinu u každého z nich !
Má vypracované i doplněné vitamíny či minerály při pauzách v dávkování také hlídání hladiny PH , které je důležité pro porážení rakovny, také potřebná úprava stravy.

Ano prohlašuji, že tento muž, uzdravuje a léčí i takzvaně neléčitelné formy rakoviny a používá k tomu MMS1 MMS2 a DMSO
Také prohlašuje, že jsem nikde nenašel poleptaného člověka, či člověka, kterému se objevili trvalé potíže po užívání MMS

Také prohlašuji, že jsem potkal osobně řadu lidí, kteří užívali MMS a nevěřili, že může fungovat a po užití zjistili, že se pletli.

Také prohlašuji, že jsem potkal osobně několik lidí, kteří v důsledku nedostatečných informací, které jsou k mání i na Humbleho Webu.
A tyto informace jsou nesmírně důležité pro nedělání chyb a jako zásadní a nejčastější chyba a to především pokud je pacient težce nemocný je uspěchané dávkování !!!

Znám řadu pacientů, kteří nemohou překročit ani 2 kapky třikrát deně po dobu i jedneho měsíce !

Kdo nedodrží zásadní ! pravidlo při objevení potíží v podobě průjmu či zvracení ! a nesníží dávku jak správně má a je popsáno !

Je mu po té velice špatně !! a ani léčba neprobíhá jak má ! a jeho těla nemá dostatek sil k uzdravování !! a léčba nefunguje a nepokračuje!

Tělo nemá v té chvíli nemá energii, kteru potřebuje na zbavení toho co MMS zabije .

Celá léčba lze při dodržení tohoto velice důležitého faktu, zvládnout i pokud jste těžce nemocní s potížema max průjmu a k žádnému zvracení a nekontrolovatelnému ( sraní) nemusí vůbec docházet ! Pokud se toto objeví, jdete příliš rychle s dávkováním !

A vždy jak se jen objeví nekontrolovaný průjem už to je ukazatel, pro okamžité snížení dávky klidně o tři kapky ! dokud potíže neustopí je nutné v tomto snížení setrvat dokud potíže neustoupí !!

S právně je přijatelný běžný průjem při standartním potřebě dojít si na velkou a to je správný a potřebný postup a nejlépe zabírá potřebná léčba !!

Osobně jsem MMS 1 užil a vzhledem k mému velice dobrému stavu běžně sledovaných chorob, jsem osobně narazil na průjem při běžné stolici při sedmé kapce dvakrát deně, po odezenení, které následovalo jsem, zase navýšil o jednu kapku až po zvyšovaní do 15 kapek dvakrát děně se mě neobjevili žádné potíže !!

Źádné poleptání se nekonalo ! je to lež !

A ani jednoho poleptaného nenajdete , jednoduše proto, že poleptání se nekoná ! je to lež !

A včem, došlo k zlepšení u mě ?
Více jak deset let, jsem velice špatně spal a také usínal, pravidelně jsem neusnul dříve jak za dvě hodiny po lehnutí do postele.

Někdy i mnohem déle. Pokud jsem usnul a to i po těžké práci přes den, tak jen velice slabě a často jsem si myslel, že nespím vůbec.

Spánek a usínání se mě upravilo cca po 4 kapce dvakrát za den.
MMS dále neužívám a každý den usínám cca za 10 minut po zalehnutí ! Spánek mám tak kvalitní, že neslyším, když ve dle mě brečí malé dítě.

Dříve jsem po jedné kávě požité v 20:00 neusnul dříve jak za 10 hodin, tohle jsem měl už od děctví, při jedné oslavě rodinné bylo mě asi 13 let jsem vypil kávu a po té co šli ostatní spát, byl jsem celou noc vzhůru, asi v pět ráno jsem si uklidil pokoj a čuměl do stropu, usnul jsem až po deváté ráno, nic takového jsem neznal a ani o kvávě jsem tyto informace neměl.

tato skušenost se pak ještě párkrát opakovala a postupně jsem si poslední kávu dával ve 12:00, pokud jsem to třeba párkrát porušil, vždy po požití jsem neusnul dříve jak za 10 hodin.

Dnes piju kávu i 18:00 a jdu v pohodě spát ve 21:00 a usínám do 10 minut tvrdým spánkem a to je super :)

Také prohlašuji,

kuk (Čt, 19. 7. 2012 - 10:07)

dodnes nebylo např.vědecky...http://www.olecich.cz/modules/evaluation/search.php?data[study_title]=&data[id_indication_group]=10&data[indication]=&data[year]=&data[address]=&data[validity]=all&data[with_adv]=0

Jox (Čt, 19. 7. 2012 - 10:07)

Milej Same, očkování sem...Na tuhle hru Roman nepřistoupí. Nemá jak dokázat účinnost MMS, to prostě nejde. Foxyho otázkám se bude vyhýbat jak čert kříži. Maximálně se tu objeví neprůkazná tvrzení prapodivných individuí, hypochondrů, hysteriků a psychotiků, laděná ve stylu: vyléčená paní Marta z Prahy 5, pozitivní zkušenosti pana Jiřího R. z Bruntálu... :-DDD. Ještě by šlo působit na city, chybí tu nějaký hodně dojemný příběh se šťastným koncem, samozřejmě díky MMS :-DDD

Zvědavec (Čt, 19. 7. 2012 - 09:07)

dodnes nebylo např.vědecky...Milej Same, očkování sem nepatří. O tom tu řeč nebyla.

Problém je jinde:
Roman tvrdil, že MMS léčí rakovinu. Na něm tedy je, aby svá tvrzení věrohodně dokázal. Což dodnes, přes záplavu slov, neudělal.

To je vše.

Reklama

Přidat komentář