Reklama

Z p*de*e nuda:-(

tyč (St, 12. 8. 2009 - 03:08)

Proč zrovna Holandsko? Drogy?

Honza (St, 12. 7. 2006 - 03:07)

To byl jeden film o belmondovi. Měl milióny všechno mu vycházelo. Z nudy chtěl spáchat sebevraždu. Najal na sebe vraha. Když k tomu mělo dojít rozmyslel si to, ale nemohl zrušit objednávku. Navíc přišel o všechny peníze. A bylo po nudě. Už měl jen starost jak přežít. Asi ti chybí motivace-PROČ BYS MĚL NĚCO DĚLAT.

Já jsem na invalidnímdůchodě. Doktoři se na mně podepsali. Když jsem byl kolikrát na hraně říkal jsem si jak vůbec dál a zda vůbec dál. A udělal jsem si seznam věcí co musím udělat-domácí práce, nové dveře, naučit se jazyky, chodit jen o jedné berli, jezdit na motorce, přestavbu motorky, jezdit se v létě koupat k vodě a cestovat, seznámit se s holkama. Pro zdravého nudné a banální věci ale pro člověka který prošel deseti operacemi chodil o dvou berlích a nevěděl co bude zítra obrovské sny. No a musím ti říct, že na nudu tedy rozhodně nemám čas. Takže si najdi něco, co ti chybí a momentálně z nějakého důvodu je "nedosažitelné" třeba to holandsko

Eve (Út, 11. 7. 2006 - 23:07)

Rozmazlený ne, spíš máš nějakej problém - strach, z čeho? Málo sebedůvěry, proč? Nuda je prázdnota, kterou potřebuješ vyplnit, "zábavou" jsi neuspěl, a prací nebo cestováním ji vyplnit nemůžeš, protože se bojíš. Doporučuji nudu zahnat tím, že na sobě budeš pracovat. Ne planě filozofovat, drž se reality, snaž se ten svůj problém pojmenovat a pak ho řešit.
Proč nemá cenu studovat? Jakou máš střední školu, s jakými známkami jsi procházel, chtěl bys na VOŠ nebo VŠ a brání ti jen řeči rodičů, nebo na vyšší školu objektivně nemáš?

jelito (Út, 11. 7. 2006 - 02:07)

Ahoj
Je mi 19 let, a strašně se nudím, jsem už asi tři měsíce doma, už ani nevím co to je zábava, protože jsem závavy přežraný. Strašně rád bych chtěl jít někde pracovat, jenomže si moc nepotrpím na kontakt s lidmy, mám asi nějaké malé sebevědomí, nebo co.
Chtěl jsem jet pracovat do Holandska, že bych se třeba otrkal, a tak, jenomže já se tam dobrovolně asi nikdy nepřinutím, protože jak jsem říkal, nemusím moc lidi, a nemám žádnou vůli.
Po těch třech měsících jsem upadl do hluboké apatie, nic už mě nebaví, nemám žádný cíl, nudím se, nebaví mě život. A k tomu rodiče mě nutí abych studoval, jenomže to nemá cenu, když jsem řekl že bych chtěl jet pracovat do Holandska, tak řekli, že bych tam umřel:-)
Říkáte si asi, že jsem rozmazlený spratek, ale já už opravdu nevím co dělat.
Poraďte :-/

Jana (Ne, 25. 6. 2006 - 13:06)

jsi totálně shnilý:-)

Reklama

Přidat komentář