Reklama

Vekovy rozdil

J. (So, 23. 6. 2007 - 21:06)

u nas jsou extremy v rodine, nasi o 25 let, pra. o 19, bracha o 20, podle tech koncu bych do toho ale rozhodne nesla!! hodne stesti!

slečna (So, 23. 6. 2007 - 18:06)

na věkovém rozdílu nezáleží. já sama si myslim znám chlapa jemu přes 60 let a má milenku který je 40 let a věřte mi kvůli penězům to není ale hrozně si rozuměj navíc ten chlap ikdyž je mu 60 tak má kondičku a rozum jak 30 tník. já bych těžko mohla žít se stejně starým klukem moc si snima nerozumim mám o 6 let staršího přítele a mám nekdy pocit že ikdyž sme od sebe 6 let tak sme stejně staří.
prostě když si dva lidi rozumí milují se tak věk nezáleží a hned v tom nehledejte peníze.

FFF (So, 23. 6. 2007 - 18:06)

este tam zabudla napisat ,ze ma rada aj jeho majetek :)

Návštěvník (So, 23. 6. 2007 - 16:06)

chichichi:-)))

Návštěvník (So, 23. 6. 2007 - 16:06)

s tim "tatinkem" jsi to vystihla dobre. Potrebujes otcovskou osobu a mas ji. Za par let budes jeste navrch mit i dedecka.

__utma=22592180 (So, 23. 6. 2007 - 16:06)

a proč by to nemělo klapat???mě je 30 a manželovi 58 a já ho tak zbožnuju, je to můj muž, tatínek , moje všechno

Návštěvník (So, 23. 6. 2007 - 16:06)

Ty seš dobrá dilina.Půjčuje si dítě?copak děti jsou hračky na půjčování.Jsi fakt blbá

Sara (Ne, 18. 2. 2007 - 12:02)

Muj pritel byl o 20 let starsi a presto jsem postupne prevzala roli starsiho ja. V dobe, kdy jsem se s nim rozchazela uz jsem nemohla unest tu hromadu starosti, ktere na me prehodil. Zpocatku mi pomohl odzit si neco, co mi v rodine chybelo, bohuzel to nevydrzelo. Byla jsem velmi mlada, souziti s nim me ostarsilo, jeho omladilo. Takze asi uz bych do tak velkeho rozdilu nesla, ale buhvi...

wewe (Ne, 18. 2. 2007 - 11:02)

muj pritel je o 16 let starsi,a je nam spolu bajecne..ne nadadrmo se rika na veku nezalezi,hlavne kdyz se maji dva radi:)

E (Pá, 16. 2. 2007 - 22:02)

Myslím dle svých dosavadních zkušeností,že věkový rozdíl není žádný problém,pokud si mají spolu dva lidé co říct,či pokud si rozumí i beze slov.Vždyť se podívejte kolem sebe kolik je krachujících vztahů!!!
Můj ex byl starší a přitom nedospělý,nevyzrálý,nezodpovědný sobec, který potřeboval neustále vychovávat a vodit za ručičku.Ano,s ním jsem si připadala, že nemám děti dvě,ale tři!!Ndokázal nic zařídit,zajímali jej pouze kamarádi a zábava.....tak ,kde je ta hranice dospělosti???Nevěřím,že by někdy dospěl,vždycky byl takový.Já to ale neviděla.Byla sem slepá a hloupá.
Takže,pokud máte fungující plnohodnotné a krásné vztahy, žijte je!!To je přece nejdůležitější.Je jedno,jak dlouho trvají a otázka, zda mají budoucnost??A co to je ta budoucnost?Kdo z nás ji máme jistou,vždyť všechno v životě je tak pomíjivé!!!Důležité je, že tyto vztahy naplňují náš život.To se asi každému nepodaří a proto moralizují.Sama to nedokážu posoudit, ale proč ne!!!!Nevidím na mladším partnerovi nic špatného.Proč je tato společnost tak háklivá zrovna na toto téma??A starší, to je etické, to je ready???Nevidím rozdíl.Každý má přece možnost volby a žije svůj život,jen svůj!!!Hodně štěstí všem.

Vejda (Út, 13. 2. 2007 - 15:02)

Každá ženská, by měla mít alespoň dva chlapy. Nebo i víc..

Marty (Út, 13. 2. 2007 - 14:02)

tak tak, srdiecko moje :) cmuk.

Olga (Út, 13. 2. 2007 - 14:02)

Ano, zažila jsem to. Každý z nich má něco do sebe, každý stojí za hřích.Momentálně ten mladý. Viď Marty?

Marty (Út, 13. 2. 2007 - 13:02)

Ja mam 23 ,moja partnerka 40 a ona hovori presne toto iste :) Len neviem co by na to povedal jej muz,ci by sa chcel o nu delit :)

Maja (Út, 13. 2. 2007 - 11:02)

Záleží na věku.Je mi čtyřicet a měla jsem přítele o dvacet let stašího, ale i o deset let mladšího.Každý má něco do sebe a ani jednoho nelituji. Myslím, že pokud by to šlo, bylo by nejlepší mít oba. Bezvadně by se to doplňovalo a myslím, že každá žena by byla spokojená. Kdo mi dá za pravdu? Zažila to některá z vás?

Victoria (Po, 12. 2. 2007 - 13:02)

Chodila jsem se staršími i mladšími. Nejmladší byl o čtyři roky mladší, nejstarší o osm let starší. Musím říct, že podle mých zkušeností na věku záleží. Ti mladší byli hrozní puberťáci, o rok nebo o dva starší taky nic moc, ale ten o osm let starší byl fajn, škoda, že už spolu nejsme.

Návštěvník (Ne, 11. 2. 2007 - 18:02)

Nehraje roli.

Jana (Ne, 11. 2. 2007 - 17:02)

Kdyby jí bylo 20 a Tobě 24, nikdo by se nad tím nepozastavil že. Ale ten věk kolem 15-16 je blbý. Kařdopádně mi to nepřipadne zase až tak markantní rozdíl, nevidím v tom osobně pröblém, ale já děti ještě nemám :-) P.S. Můj otec 55, jeho přítelkyně 32 (ted vlastně už nová žena a klape jim to...asi... Takže já na věkové rozdíly nehledím, hlavně že si dva rozumí...

Tomáš (Ne, 11. 2. 2007 - 17:02)

Je mi skoro dvacet let a jsem zamilovaný do dívky, které bude za měsíc 16. Oba se moc milujeme a myslím, že brzy přijde ta chvíle, kdy se potkám s jejími rodičemi. Mám ale divný pocit, jestli jim ten věkový rozdíl nebude vadit, nikdy jsem neměl o tolik mladší dívku. Moc prosím, halvně právě rodiče,kteří mají 16 letou dceru, jak by jste se na to dívali Vy? Děkuju

sona (Po, 20. 11. 2006 - 11:11)

Nehraje v tom zadnej rodil pro me:) Kdyz se treba i v 20 zamiluju do 50 nebo 60 je to kazdyho vec.

Reklama

Přidat komentář