Reklama

Vekovy rozdil

Jistě (So, 4. 3. 2017 - 17:03)

Ty si nepsala POKUD ale KDYBY...proč by jste to řešili,ale většinou ten studovaný hledá ve stejných vodách.Není ale pravidlem.

Iva (So, 4. 3. 2017 - 16:03)

Ale musí ti občas dát najevo, že jsi autorita, to každý chlap potřebuje .

Jojo (So, 4. 3. 2017 - 15:03)

jasně,proč by ti to mělo...Ty si nepsala POKUD ale KDYBY a ona sem napsala jen svůj názor,nikoho nekomentovala.Moje žena má VŠ já "jen" maturitu a nikdy jsme to doma neřešili.

Jojo (So, 4. 3. 2017 - 15:03)

jasně,proč by ti to mělo...T

Tak (So, 4. 3. 2017 - 15:03)

Mně je jedno že má manžel...jasně,proč by ti to mělo vadit,má nižší vzdělání jako ty.Já jsem psala,že POKUD bych měla vyšší,pak bych to asi vyžadovala i u partnera.Jinak,nikdo nemůže umět všechno,každého baví něco jiného.Věkový rozdíl ok.

No (So, 4. 3. 2017 - 15:03)

Tobě ano, ale jemu nikdy. Začne tě ponižovat.

Jana (So, 4. 3. 2017 - 15:03)

Mně je jedno že má manžel...Jaké máš vzdělání ty?

Martina (So, 4. 3. 2017 - 15:03)

Mně je jedno že má manžel nižší vzdělání jak já a dokonce vydělávám o něco víc jak on,on jednak umí jiné věci a hlavně má selský rozum co schází většině vysokoškoláků a tím bývají pro praktický život takřka nepoužitelní.Máme takový případ v rodině a teta musí za strejdu-vědátora dělat i věci kolem auta.Jinak manžel je starší o 8 let a myslím že je to v pohodě a nikdy jsme neřešili žádné problémy s věkem spojené.

Ona (So, 4. 3. 2017 - 14:03)

jaké ty nesourodé páry...učitelka,on dělník.A pak ona ekonomka,on dělník.Klape to v obou případech.Ale sama se přiznám,že kdybych měla vysokoškolské vzdělání,dělníka bych nechtěla-trošku k sobě rovného.

a (So, 4. 3. 2017 - 14:03)

by to vzdělání měli mít...jaké ty nesourodé páry mají vzdělání?

Asi (So, 4. 3. 2017 - 14:03)

Moje babička říkávala:...by to vzdělání měli mít stejné,ale není zase pravda,že by to nefungovalo.V rodině máme dva příklady,kde to funguje.

60letá (So, 4. 3. 2017 - 11:03)

Moje babička říkávala: měli by mít stejné vzdělání , stejné náboženství a stejnou národnost . Vysokoškolačka s montérem, to dobrotu nedělá. On bude prudit, praktikující katolík a evangelička, nedej bože muslim - problém. V 70 letech byl problém Slovák a Češka , zažila jsem to . No a věk? O 1až 5 let starší muž. Něco na tom bude...

Naprostý souhla (So, 4. 3. 2017 - 09:03)

mezi partnery je plus minus...Moje dcera si vzala starého papriku, svoje přátele tím ztratila, protože ho nesnášeli, on žádné přátele neměl, jen příbuzné.
Varovala jsem ji předem, ale nemělo to smysl.
On s ní omládl, ale ona svoje mládí ztratila, protože se mu přizpůsobila.

ideální rozdíl (So, 4. 3. 2017 - 06:03)

mezi partnery je plus minus deset let, neboli cokoli mezi. Být spolu mladý, mít přátele podobného věku, podobné vzpomínky na stejnou dobu

Daniela (Pá, 3. 3. 2017 - 21:03)

Mně je 20 a manželovi 42,jsme spolu od mých 16ti kdy jsem se do něj zamilovala a pořád mě to nepustilo.Máme spolu krásnou holčičku a další se nám narodí v červnu.

Monique (Čt, 2. 3. 2017 - 23:03)

Zamilovala jsem se ve svych nynějších 30 letech do užasneho muže jis me svymi ocima a prostě vším pritahoval moc dlouho věk jeho 57 let a me to přijde přirozené, ze ho chci mit vedle sebe...nazory ostatnoch me nezajímají, ale on má obavy :,(

Tak (Ne, 22. 11. 2015 - 13:11)

to je základ,že si ti dva rozumí,jinak to ani klapat nemůže,ti dva se pak ani scházet nechtějí,to je úplně jasné.

// (Ne, 22. 11. 2015 - 10:11)

Podle mě na věku až tolik nezáleží. Co mi bude platné mít stejně starou partnerku, když
společná řeč bude váznout. Mám jedno známého, který má o dvacet let mladší ženskou a světe div se, opravdu to mezi nimi funguje. U mne je to přesně obráceně, preferuji starší ‘‘holky‘‘.

Určitě. (Ne, 22. 11. 2015 - 10:11)

Musejí mít především stejné koníčky,stejný pohled na život.Myslím a věřím,že to může fungovat i když je tam větší věkový rozdíl.

Ouha (So, 21. 11. 2015 - 19:11)

Ouha: je to tak, nevim si...Je to tak. já tomu říkám, že ti dva poslouchají stejné písničky. Nemyšleneo doaby došlo k porozumění, když zamilovanost pomine, je nutno, aby si lidé rozuměli, ale i se třeba uměli pohádat, jaksi z stejné životní zkušenosti a období

Reklama

Přidat komentář