Reklama

Vekovy rozdil

Petička (Út, 18. 7. 2006 - 22:07)

ahoj, já mam přítele o 3 roky mladšího a všechno klape bez problémů... nevim proč se tady u nás a vůbec všude pořád řeší že by měl bejt chlap starší... když to lidem klape tak na věku přeci nezáleží ne?

janek (Čt, 24. 11. 2005 - 13:11)

Zase napodobuje jméno Borec, ten tupec!!!

janek (St, 23. 11. 2005 - 13:11)

Nejlepší je stará bába tak kolem devadesátky s pořádným tučným kontem!

Jarda (St, 23. 11. 2005 - 04:11)

Aleno, ti prede mnou maji pravdu, musis si verit, Pripada mi, ze zacinas ztracet sebevedomi (viz tve poznamky o trapnem pradle atd.) a jestli jeste navrch zacinas prehnane zarlit, tak je to cesta do pekel. Jednomu z mych pribuznych se stalo presne tohle. Mel asi o 9 let starsi manzelku, opravdu ji miloval a moc se mu libila. Ona zacala myslet presne jako ty a bohuzel se zacala chovat tak, ze mu udelala ze zivota peklo. Byla zarliva, porad mu predhazovala, ze se na ni stejne vykasle a najde si mladsi zenskou a tak.Trvalo to par let a skoncilo to rozvodem. S tim pribuznym mam blizky vztah, takze fakt vim jak se na to behem tech let pomale zkazy koukal. Manzelka se mu desne libila, sex s ni by nevymenil za nic a ani ve snu ho nenapadlo, ze by se kdy rozesli.Kdyz se nakonec rozvedl a nasel si jinou partnerku nebylo to proto, ze byla mladsi, ale proto, ze jeho zena uplne bezduvodne znechutila sama sebe.Takze se nad tim zamysli :)

ina (Út, 22. 11. 2005 - 18:11)

Dobrá stránka.Mě bude padesát a zamiloval jsem se do dvaadvacetileté slečny.Snesl bych ji modré z nebe ,ale pořád stojím na zemi.Vím že by to byla blbost a že by to nemohlo klapat.Několikrát jsme otom mluvili a myslím že máme oba jasno.Až v příštím životě.

Alena (Po, 7. 11. 2005 - 17:11)

le kašlu na to. Uvidíme. Projevy náklonnosti jsou malinko menší/od něho/, jen se bojím, že.... Napište něco, jak budete mít chuť..

:) (Út, 1. 11. 2005 - 18:11)

pro Alenu.Je to těžké, ale chlap se v každém věku ohlédne za ženskou i když má vedle tu svou a to může být stejně starý. Z každého vztahu se vytratí to nadherné vzrušení začátků, ale záleží jen na nás , za jak dlouho a jak moc. Taky bych si dřív na sebë nic nevzala a nebo při sexu na sebe šáhnout - to jsem měla zakázané. Dnes vím, že můžu všechno, důležitá je odvaha a hlavně věřit si, že v každém věku jsem "krásná". Co se týče žárlení, každý žárlí, někdo míň někdo víc, kdo nežárlí - buď to jen tak říká a nebo nemiluje. Z vlastní zkušenosti vím, že žárlení nikomu nepomůže a ani sebevětší hlídání. Jestli má partner potřebu si najít jinou, najde si ji stejně a partnerka může přitom pracovat v jedné firmě. Je to hnusné, ale je to tak. Pokud někdo žárlí hodně, pak je to na psychologa.Důležité je si věřit, že jsem krásná. :)

Alena (Po, 31. 10. 2005 - 13:10)

Pro Babujagu z 8.8.2005Čau! Opsala si úplně můj příběh. Přeju Ti všechno nej. I když jsem docela atraktivní a můj muž je o 11 let mladšívůdcem jsem já. Cítím to. Nechci být, ale byl doma tak vychováván, že co řekla matka to platilo.Vadilo mně to ze začátku, ale potom jsem se na to vykašlala. Četla jsem ty příspěvky skoro všechny. Ale v poslední době si myslím, že přece jenom je všechno diskutabilní. Začínám žárlit na mladšího muže i když se silou-mocou snažím při sexu kolikrát hrát jak jsem nadržená a ještě a ještě. Jenom abych mu ukázala, jak jsem ještě O.K. Ale když jsem sama s sebou, tak mě to začíná zžírat. Nechci tady rozebírat, i to, že jsem už zažila takové lehčí ohlédnutí se po mladší ženě. Všechno samozřejmě popřel, chtěla jsem odejít, byla jsem vylekaná. Jsem tak trochu narcis a myslela jsem si, že jenom já... Myslím si, že jsem doteď jenom já, ale cítím, že ten zájem přece jen opadl. Stydím se před ním nějak ho sexuálně dráždit, je to asi ten můj věk, abych nevypadala v té staré kůži a hecovním prádle trapně.. Má solidní postavení a teď už i mladé kolegyně v práci. Pracovali jsme spolu v jedné fy a tam jsme se našli. Já po stroskotaném manželsví a on starý mládenec, snad kariérista. Poradí někdo jak dál?

:) (Út, 30. 8. 2005 - 19:08)

pro Magdu:ano, Jarda má pravdu, záleží to na povaze. Mému příteli je 40 a věnuje se, tedy dnes již rekreačně, sportu, ale občas má bláznivější nápady než já v 25.

haha (Po, 29. 8. 2005 - 12:08)

Na věku skutečně nezáleží, hlavně že má v kalhotách neustále tvrdo! To je nejdůležitější!Potom pochopitelně prachy, aby měl!

haha (Po, 29. 8. 2005 - 12:08)

Na věku skutečně nezáleží, hlavně že má v kalhotách neustále tvrdo! To je nejdůležitější!Potom pochopitelně prachy, aby měl!

Jarda (Ne, 28. 8. 2005 - 22:08)

Ja nejsem zadny zastance velkych vekovych rozdilu, ale rekl bych ze tohle je spis otazka jeho povahy a ne veku.Chlap v petatriceti rozhodne neni zadna padavka nad hrobem a podle myho by se takhle choval i kdyby mu bylo 25. Proste je takovej.Ovsem pravda je, ze s pribyvajicimi lety se to rozhodne zlepsovat nebude:))

Magda (Ne, 28. 8. 2005 - 17:08)

ahoj mam pritele o 10 let starsiho a nekdy fakt pochybuji.... Uz ma ty nazory takove "duchodcovsko" a to mu je 35 let. Zadna sranda - zadny odvaz - porad se jen kouka co na to druzi rikaji. A pritom to druhe vůbec nemusi zajimat. V sexu uz nestiha - pořád unaveny - porad se jen vali na sedacce u televize. Lenivý.A ja bych tak rada si treba zajela na kole projed ci se nekde jen projíd.A mu se uz nechce...a to ješte v tak mladém věku, co bude dělat až mu bude 50 let, se z něho asi zbláznim s dědkem jedním.Jinak je fajn....

Kitty (So, 27. 8. 2005 - 18:08)

Předmět: Vekovy rozdil Autor: M Datum: 9.5. 2005 12:55:55 Měla jsem o 4 roky mladšího přítele. Bylo mi 25 let a jemu 21 let. Vydrželo nám to 2 roky. Ze začátku to bylo super, hýčkal si mě, byl pozorný, milý, udělal by pro mě vše (taková ta mladická naivita :-)). I když tvrdil, že je vybouřený a pomýšleli jsme i na založení rodiny, po roce a půl se začal chovat hrozně, dával přednost kariéře, kamarádům, prostě začal myslet sám na sebe. Pak mi řekl, že je pro něj práce důležitější než cokoliv jiného a že se chce věnovat jen sobě. Prostě doháněl co "zameškal", začal se tahat po nocích s kamarády, jezdil na víkendy sám, prostě na mě kašlal. Pak jsme se rozešli, protože mi řekl, že se to nezmění a že si chce ještě užívat. Že já za to nemůžu, že je to věkem. Takže od mladších chlapů už dávám ruce pryč. Přesněěěěěěěěěěěěěěěě, nebyl to ten samý?:))))Akorát že mi řekl při rozchodu, že je to vše má vina, protože s ním chci být moc často a on nemá čas na své zájmy..A to jsme se viděli 1x za 2-3týdny:(((Teď jsem s o 2 roky starším a stejně si myslím, že by mohl být ještě tak o rok starší.Jako v pohodě, ale chtělo by to ještě trochu více zodpovědnosti:(

haha (Pá, 26. 8. 2005 - 18:08)

Nevím, proč bych měla mít problém a jít na terapii, když jsem se zamilovala do staršího muže. Někdo si tady vypůjčuje přezdívky.

Zuza (Pá, 26. 8. 2005 - 18:08)

Taková slova moc těší a jsou moc a moc pravdivá. Lásky asi nějak ubývá a nebo se schovává. Lidé jsou k sobě méně tolerantnější a více se ubližují. Mám partnera o 15 let starší a našla jsem u něj porozumění, lásku, nemám u něj pocit, jako v předchozím vztahu, že jsem jen "blbá ženská", ale jsem rovnocenný partner. Jsme spolu rok a kousek, tedy každý den se vídáme, bydlet spolu zkoušíme jen na chalupě a není problém. Je mi jedno, co si ostatní říkají, protože tohle je múj život.

Jarka (Pá, 26. 8. 2005 - 17:08)

Zdravím tu všechny zamilované do starších partnerů a partnerek. Jsem tu poprvé a některé příspěvky jsem pročetla, některé z nich mne velmi zaujaly a některé mi přišly opravdu stupidní. Připadá mi, že porozumění a láska se opravdu ze společnosti někam vytrácejí a jestli někdo vidí za vztahem dvou věkově odlišných lidí jen sex nebo nějaké prospěchářství, svědčí to o tom, že sám není plnohodnotného vztahu schopný. Osobně si myslím, že věk do vztahu opravdu nepatří, to zavání jakousi kalkulací. Jen co je věkově stejných manželství a ti dva si nemohou přijít na jméno, praktikují domácí násilí a v tomto prostředí vychovávají děti, které nejvíc trpí. Je úplně jedno, jestli je partnerka mladší od partnera o půl století nebo naopak. Když ti dva mají pocit, že jim společný život dá o mnoho více, než s věkově rovnocenným partnerem a dokáží se s určitými překážkami vypořádat, může být takové soužití naopak moc hezké. Uvedla jsem záměrně "překážky", protože, bohužel, někteří lidé jsou opravdu netolerantní a trpí nějakými předsudky, šťourají se do soukromí druhých namísto toho, aby si hleděli především svých problémů. Můj partner je ode mne o dvacet let mladší a jak už tu někdo uvedl svůj příběh, také jsme se seznámili přes internet. Známe se dva roky, teprve letos na jaře jsme se poznali osobně a vznikl z toho nádherný vztah. Je na svůj věk velmi rozumný a imponují mi jeho názory na život. Já si vždy rozumněla s mladšími lidmi, mám spoustu koníčků, kterým se věnují především mladí a také můj partner. Je velmi důležité, aby si ti dva měli stále, co říci a měli společné zájmy. Mě nevyhovovalo žít se starším mužem, který trávil čas u televize, chodil domů unavený a neměl si se mnou, co říci a naopak mému novému partnerovi zase nevyhovovaly vztahy s přibližně stejně mladými ženami. Máme si toho moc, co dát a tím nemyslím majetek, peníze nebo jiný prospěch. Budeme začínat od holé podlahy, ale v životě jsou trvalejší a důležitější hodnoty, třeba láska, která se leckomu může zdát už omšelá, ale jen proto, že nepoznal její pravý význam. Ta naše překonává několikasetkilometrovou vzdálenost a je čím dál více silnější. Vztah dvou lidí je především o porozumnění, úctě a toleranci. Zná ještě někdo vůbec význam těch slov? Někdy mi připadá, že lidé své city vypouštějí u rádobysrdcervoucích telenovel a jen co skončí nějaký stý, dvoustý díl, zamáčknou tu emoční slzičku a jdou si lehnout k osobě, která je jim už léta cizí a které už ani neumí říci, jak je pro něho moc důležitá. Zkuste se někdy zamyslet nad tím, jestli náhodou nežijete cizí život, nebo jestli vám tak nějak neutíká naprázdno mezi prsty. Je mi 42 let a cítím se na mnohem méně. Mám ještě spoustu síly na to, abych začala nový život, mnohem lepší a hlavně s člověkem, kterého si moc vážím a kterého moc miluji. Pokud se tu vyskytuje žena s podobnou zkušeností, budu ráda, když se ozve. Nepřijde mi totiž nepřirozené, když je partnerka o tolik let starší, než partner, snad jen výjimečné. Právě tak, jako když partner je o půl stolení starší, než partnerka. Mám pocit, že naopak tyto vztahy jsou úplně jiné, takové opravdovější, zralejší. Všem, kteří se ocitli v podobné situaci, hrozně moc fandím a chtěla bych jim vzkázat, aby o svou lásku pečovali a nenechali se zviklat. Budete v životě určitě o hodně bohatší, i když to ostatní nemusí pochopit a je mi jich také moc líto ;)

prober (Pá, 26. 8. 2005 - 13:08)

Zdá se, že máš problém HAHo.Zkus terapii.

haha (Pá, 26. 8. 2005 - 07:08)

Jděte do háje, nevíte co je to láska, jedině všechny díry v akci, se zaraženými obřími pyji a postříkáním semenem, to je ta pravá láska, ale to nepochopíte!

haha (Čt, 25. 8. 2005 - 22:08)

jdi do háje,opravdu nevíš,co je to láska!!! je mi tě líto, že musíš využívat různých přezdívek.

Reklama

Přidat komentář