Žlučník
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
ahoj Karle, mne bolí žlučník třetím rokem, do roka jsem měla tak 8-10 žlučníkových kolik, do letoška, letos pouze 4x.Jsou to strašlivé bolesti a kdo je nezažil, nepochopí co to je! Pokaždé jedu na ambulanci, dostanu Algifen do žíly a zase jedu domů. Letos užívám, bez přestání Isochol, jsou tam přestávky, tak 10-14 dní, pak mne totiž zase začně bolet žlučník a jde to od začátku, ale letos, než se to rozjede, mám Isochol. Je mi 33 a na OP mne ještě nikdo neposlal.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Zdravím, sice nevím co to znamená ten popis, ale já byla na žlučníku ve 20 letech. Komplet mi ho vzali (laparoskopicky) a mám klid. Měla jsem tam 5 kamínků. A žádnou dietu jsem ani snad nedržela jen jsem si nedávala hned nějaké smažáky atd.. Jizvičky nejsou skoro vidět tak není na co čekat.Držím palečky.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Dobry večerprosím o radu.Manželka dostala včera silný žlučníkový zachvat.Během 14 dnu již druhý.Je pravda ,že od toho prvního nedodržela správnou dietu.Včera jsem ji odvezl na chir.ambulanci.Tam ji aplikovali Novalgin a Algifen.Po hodině velké bolesti ustoupily.Vysledky-hodnoty krve byly trochu zvýšené.Dnes byla na sonu žlučníku /dr.píše vícečetná cholecystolothiasa ve fundu a v oblasti krčku žlučníku,jednotlivé konkrmenty do 10 mm,stěna žlučníku je 2 mm/.Prosím o radu- nevím jestli do 10 mm je kamen velky a jestli se da rozpustit.Je nutná operace?Jaka lecba by mohla pomoci.Na operaci se ji zatím moc nechce.Je to možné zvládnout i bez operace,nebo je na operaci čas.Na vodové dietě se nedá dlouho vydržet.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Karle, operace neni nutna. Poridte si knihu od Jiriho Cingrose SAM SOBE DOKTOREM. Mate tam popis jak ocistit nejen zlucnik.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pošli odkaz