Reklama

antipsychotika

pro achjo (So, 4. 4. 2009 - 01:04)

achjo jestli je tu nekdo debil a to mega tak to je yoska.Spina jedna dela podrazy na lidi.Ale uz brzo dostane po rypadle a po te bradavici taky co ma na rypadle.Ja ji videla ve skutecnosti to by se jeden poblil.Je tak hnusne roztekla a navic smrdi.

achjo (Pá, 3. 4. 2009 - 11:04)

každej tady nesleduje Pekárnu a Cigáry, nestopuje nějakého ml - máme ho na háku. Jediný, čeho jsme si všimli, bylo, když tady kdákal o sobě, že se najednou našlo hned několik pisatelek, které ho osobně znaly a psaly, jakej je to frajer, boháč, podnikatel a jak krásný pár se ženou tvoří a pak chodily upozorňovat, že je v lázních nebo na dovolené - což je legrační - jak těch x pisatelů hned ml zná, jak toho člověka identifikovaly podle nicku a znaly jeho život, pohyb a soukromí - jestli je to s ml, jak myslíme, tak je to naprosto ujetý debil, který sem o sobě píše pod mnoha nicky, aby jeho samochvála a vychloubání bylo stravitelnější - zakomplexovaný tvor, který už neví kde by o sobě vyprávěl...

Návštěvník (Pá, 3. 4. 2009 - 11:04)

Ale ty víš jak to je čtenářko.Jako debilka tady je někdo jinej než halina.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 21:04)

Koukám už i na netu trpí stihomamem chudák bláznivá.Hihi z více anonymů udělá jednoho a ještě se tomu směje debilka.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 20:04)

A víc cukru na oslad život hihihihi

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 20:04)

Číhám psichopatko číhám a dej si caféééééééé

Yossarian (Čt, 2. 4. 2009 - 20:04)

Číháš psychopate číháš ???A hned hezky rychle odpovídáš ???Hihihi........tak číhej .....jdu si udělat kafíčko a ty hezky hlídej.....možná dnes ještě něco napíšu ....hlídej pejsku :)))))(hroznej smích )

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 20:04)

Čtenářka zas řádí a Yossarián jí to žere. hihi

Yossarian (Čt, 2. 4. 2009 - 20:04)

Vůbec se nevztekám Ivuško ....jsem spokojená....a dobře se bavím, jak se ten chudáček sem pořád vtírá, protože jinde se mu řežou , jak je trapnej ....nikde ho nechtějí a tady taky né...:))))))))

pepazdepa (Čt, 2. 4. 2009 - 20:04)

jéééé čtenářko, co ty tady, ty stará vojno?

Ivka (Čt, 2. 4. 2009 - 20:04)

Hádáš se Yossko,vztekáš se a nadáváš?
Tak jsem zase v klidu. Vždycky po týdnu nahlédnu a vše je pěkně při starém. Jak uklidnující!A můžu jít na pivko.

Zdravím milou Josefínku,která pochopila,co je to perly sviním házeti...))))) ahoj

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 19:04)

Přej a bude ti dáno anonyme.Věř že na tom je hodně pravdy a tak si dávej bacha.Musíš bejt velkej chudák zamindrákovanej a ještě moc moc zla v sobě.Lituju tě protože s tím se musí těžce žít.

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 18:04)

vidíš ty kurvičko že bez mýho psaní nemůžeš ani dejchat:)to sem rád a kdyby tě kleplo to by byl úspěch

Yossarian (Čt, 2. 4. 2009 - 18:04)

Ožralo ....to už stačilo....nepij to....:)))))Všude tě vyhazujou , tak se furt cpeš sem ...vlezeš voknem.....:))))
Voda už se na tebe vaří a na tvýho kámoše taky.....

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 17:04)

Nevím jak si na to přišla že sem alkoholik když nepiju ale asi to bereš podle sebe ty ožralá napuchlá ropucho bodejť by od tebe starej neutek od takový starý rozkřáplý šeredný ropuchy a ještě k tomu na palici seš k smíchu ty a vtíráš se ty a že tě nesnáší plno lidí je taky pravda ono bejt kurva a ještě mejt hajzly a ještě mít v palici bludy to je pak na jednoho trochu moc

Yossarian (Čt, 2. 4. 2009 - 17:04)

padej ožralo....každý se ti směje, tak vtíráš tady........psychopate .....:))))))jdi se léčit alkoholiku...

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 17:04)

nelez sem ty demente a nevtírej se vtěrko.Narozdíl o tvý vymlácený makovice jsem v pořádku:)Tím,že ti napíšu co jsi za debila tím se ti nepovede moji osobu zaškatulkovat mezi tebe a ostatní kryplíčky.

Yossarian (Čt, 2. 4. 2009 - 17:04)

Jasně protože tvoje psychopatie se nedá léčit ...nelez sem furt demente ...nevtírej směšný chudáčku:)))))

Návštěvník (Čt, 2. 4. 2009 - 16:04)

nemá z čeho já nemám plnou kapsu pilul

Yossarian (Čt, 2. 4. 2009 - 16:04)

Aby tebe hele ......:))))hihi

Reklama

Přidat komentář