Reklama

Ježíš Kristus, Boží Syn

Krvavý měsíc (Po, 24. 8. 2015 - 12:08)

K tomuto astronomickému jevu došlo za posledních 500 let jen třikrát a vždy to skončilo nějakou významnou událostí. První tetráda přišla v roce 1493, kdy byli ze Španělska vyhnáni všichni Židé, asi čtvrt milionu lidí, a otřáslo to celou Evropou. Podruhé přišla v roce 1949, kdy byl vytvořen stát Izrael, a potřetí v roce 1967, kdy došlo k šestidenní arabsko-izraelské válce.

Krvavý měsíc (Po, 24. 8. 2015 - 12:08)

Unikátní barevné divadlo na obloze bude součástí tzv. čtyř krvavých měsíců. Poprvé jsme mohli červený měsíc pozorovat 15. dubna, podruhé ve středu 8. října 2014 Další dvě pozorování 4. dubna a 9. října 2015. Zajímavé je, že všechny nadcházející krvavé měsíce připadají na židovské svátky.

Znovu, pro lepš (Po, 24. 8. 2015 - 12:08)

Sám Pán Ježíš řekl:"A budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů bezradných před řevem a vlnobitím moře. (pozn. moře zde stejně jako v celé Bibli symbolizuje zlo) Lidé budou omdlévat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět; neboť mocnosti nebes se zatřesou. A potom uvidí Syna člověka přicházet v oblaku s mocí a velikou slávou." (Lk 21,25-26) Petr nám ve Skutcích v souladu s Joelem říká, že před příchodem Pánova dne máme očekávat, že "se Slunce obrátí v temnotu a měsíc v krev", což je celkem přesný popis zatmění Slunce a ten tzv. krvavý Měsíc.

Ježíš řekl..... (Ne, 23. 8. 2015 - 22:08)

Unikátní barevné divadlo na obloze bude součástí tzv. čtyř krvavých měsíců. Poprvé jsme mohli červený měsíc pozorovat 15. dubna, podruhé ve středu 8. října 2014 Další dvě pozorování 4. dubna a 9. října 2015. Zajímavé je, že všechny nadcházející krvavé měsíce připadají na židovské svátky.Nastala chyba spojení. Nezdařilo se načíst konfiguraci videa.Tweet19KomentářeTémata:Měsíc, proroctví, historie, zajímavostiUnikátní barevné divadlo na obloze bude součástí takzvaných čtyř krvavých měsíců. Trvat to bude asi hodinu. Co se bude dít?Už tento týden budeme svědky výjimečného úkazu na obloze. Měsíc, který běžně vnímáme jako šedý, stříbřitý či měděný, se ve středu ráno 8. října promění do krvava. Trvat to bude asi hodinu. "Slunce se ponoří do tmy a měsíc bude krvavý, než přijde velký a strašlivý den," varuje bible (Joel, 2:31). Těžko říci, zda se proroctví vyplní. Unikátní barevné divadlo na obloze bude součástí tzv. čtyř krvavých měsíců. Poprvé jsme letos mohli červený měsíc pozorovat 15. dubna, podruhé to bude právě ve středu 8. října. Další dvě pozorování budou příští rok - 4. dubna a 9. října 2015. Zajímavé je, že všechny nadcházející krvavé měsíce připadají na židovské svátky.K tomuto astronomickému jevu došlo za posledních 500 let jen třikrát a vždy to skončilo nějakou významnou událostí. První tetráda přišla v roce 1493, kdy byli ze Španělska vyhnáni všichni Židé, asi čtvrt milionu lidí, a otřáslo to celou Evropou. Podruhé přišla v roce 1949, kdy byl vytvořen stát Izrael, a potřetí v roce 1967, kdy došlo k šestidenní arabsko-izraelské válce.Sám Pán Ježíš řekl:"A budou znamení na slunci, měsíci a hvězdách a na zemi úzkost národů bezradných před řevem a vlnobitím moře. (pozn. moře zde stejně jako v celé Bibli symbolizuje zlo) Lidé budou omdlévat strachem a očekáváním toho, co přichází na celý svět; neboť mocnosti nebes se zatřesou. A potom uvidí Syna člověka přicházet v oblaku s mocí a velikou slávou." (Lk 21,25-26) Petr nám ve Skutcích v souladu s Joelem říká, že před příchodem Pánova dne máme očekávat, že "se Slunce obrátí v temnotu a měsíc v krev", což je celkem přesný popis zatmění Slunce a ten tzv. krvavý Měsíc.

Jaroslav Hašek (Čt, 20. 8. 2015 - 23:08)

ve švejkovi píše o nějakém, co snad někoho zavraždil. Šel s tím někde ke knězi, tenž že mu nemůže dát rozhřešení, dokud se sám neudá úřadům. Takže dotyčný si pak našel myslím nějakého maďarského kněze, navzájem si nerozuměli. Tomu vyznal svoje hříchy ve svém mateřském jazyce a kněz mu dal rozhřešení.

isabelo (Čt, 20. 8. 2015 - 22:08)

Děkuji všem za podporu ,...přece může jít ke zpovědi kamkoli. Nemusíš za svým farářem, může ke kterýmukoli knězi. Někomu úplně cizímu. Zpověď je za plentou, kněz sedí v kukani, ty jsi venku, takže tě ani nevidí.

isabelo (Čt, 20. 8. 2015 - 22:08)

Děkuji všem za podporu ,...přece může jít ke zpovědi kamkoli. Nemusíš za svým farářem, může ke kterýmukoli knězi. Někomu úplně cizímu. Zpověď je za plentou, kněz sedí v kukani, ty jsi venku, takže tě ani nevidí.

isabela (Čt, 20. 8. 2015 - 22:08)

Děkuji všem za podporu , snad to zvladnu :)

Johovno (St, 19. 8. 2015 - 23:08)

Bože jdi s tímto světem do pí...

U zpovědi (St, 19. 8. 2015 - 19:08)

se nic takového neříká,blbouni.

béda (St, 19. 8. 2015 - 19:08)

u evangelíků je to jinak. Tam řada kněží masturbaci vůbec nechápe jako něco špatného, jejich názor v podstatě se shoduje s tím, co říkají současné lékaři, psychologové, pedagogové. Jen to tak veřejně neříkají, protože část lidí mastrubaci vnímá negativně. Tj. z kazatelny to většinou nezazní, v soukromé hovoru ale přiznají, že na masturbaci nic není.

béda - to Zpově (St, 19. 8. 2015 - 18:08)

když je někdo katolík, tak ke zpovědi musí a tam musí říct všechno. Sebeukájení musí zmínit určitě.Samozřejmě, já katolík nejsem, zpověď mi nic neříká. Ale pokud to někomu pomůže, tak ať tam chodí.

béda (St, 19. 8. 2015 - 18:08)

isabelo, pokud vím, tak u zpovědi to říct MUSÍŠ. Ale, o masturbaci kněz slyší asi od všech kluků a mužů a asi i většiny ženy i dívek. Takže bych to nedramatizoval, zmínil to normálně jak seznam dalších věcí. Tak si to sepiš, pak to rychle přečti. Např. přečti, nectím otce, ukradla jsem kamarádce sešit, řekla jsem před babičkou sprosté slovo a masturbuju. Kněz ti uložicí odřikat pár Otčenášů a zdrávasů a bude to vyřešené. I když nevím, tady píše jeden katolický teolog. Mezi jiným on zmiňuje, jak ho každý den honí. Že by se změnila katolická věrouka a honění už nevadilo? Já jsem četl nějaký kancionál v kostele, tam bylo zpovědní zrcadlo. Sebeukájení tam bylo uvedené, že se nesmí, myslím v rámci šestého přikázání. Ale dělá to každý, tak se nemusíš cítit blbě, že to děláš.

Zpověď (St, 19. 8. 2015 - 18:08)

Mam problem se sebeukajenim a...Isabelo všichni děláme chyby, protože nikdo nejsme dokonalí. Bůh nám odpouští naše chyby skrz oběť života Ježíše Krista. Odpouští nám, když těch chyb upřímně litujeme, tak jako ty a snažíme se jich zbavit. On vidí naši snahu i když se nám to tu chybu nedaří úplně odstranit, ale hlavní je že se té chybě bráníme i když se nám ji nedaří úplně odstranit. Máme se modlit a zpovídat jedině Bohu ve jménu Ježíše Krista. Žádný nedokonalý člověk nemůže být prostředníkem mezi námi lidmi a Bohem, jedině Ježíš Kristus. Takže zpověď jakémukoli člověku nemá žádný význam protože jedině tvoji zpověď Bohu může zprostředkovat jen Ježíš Kristus. A Bůh ti odpustí1.Timoteovi 2:5Je totiž jeden Bůh a jeden prostředník mezi Bohem a lidmi, člověk Kristus Ježíš

béda (St, 19. 8. 2015 - 18:08)

To je divný, tady píše jeden, co údajně vystudoval na faráře. Přitom píše do téma obřízek, zajímají ho leda údy chlapců. Dospělé neřeší, ti se můžou rozhodnou dle svého. Má starost o chlapce. on se cítí jak jejich advokát. K náboženskýmu tématu on nic napsat neumí. Já si říkám, ševče, drž se kopyta. Když to vystudoval, tak ať píše ve svým oboru.Proč píše, čemu nerozumí. A kde to údajně vystudoval, tak nemá potřebu nic psát??

béda (St, 19. 8. 2015 - 18:08)

To je divný, tady píše jeden, co údajně vystudoval na faráře. Přitom píše do téma obřízek, zajímají ho leda údy chlapců. Dospělé neřeší, ti se můžou rozhodnou dle svého. Má starost o chlapce. on se cítí jak jejich advokát. K náboženskýmu tématu on nic napsat neumí. Já si říkám, ševče, drž se kopyta. Když to vystudoval, tak ať píše ve svým oboru.Proč píše, čemu nerozumí. A kde to údajně vystudoval, tak nemá potřebu nic psát??

Steve (St, 19. 8. 2015 - 17:08)

dám ti radu - neříkat :-)Bůh nepotřebuje říkat - on všechno ví a zná.

isabela (St, 19. 8. 2015 - 15:08)

Mam problem se sebeukajenim a vubec nevim jak to u zpovedi rict ,stydim se za to

Steve (Ne, 28. 6. 2015 - 21:06)

Nejlépe neslyšet a nevidět ty vaše náboženský blafy falešné sekty.

ZNAKOVÝ JAZYK (Ne, 28. 6. 2015 - 17:06)

Pro neslyšící jsou na stránkách "www.jw.org" videa ve znakovém jazyce různých národů. Jsou tam i v českém a slovenském znakovém jazyku. Každý z neslyšících si je může prohlídnout.

Reklama

Přidat komentář