Reklama

Dala jsem šéfovi

jj (Čt, 16. 4. 2015 - 00:04)

Bylo to krátce po škole,...A potom bylo co?

Martina (St, 15. 4. 2015 - 10:04)

Bylo to krátce po škole, šéf byl noblesní pán v důchodu a já se v tu chvíli rozcházela s přítelem. Po poradě mi šéf řekl že mám roztržené punčochy abych se šla převléknout. Když jsem si na WC vytahovala sukni nahoru v tom se ozvalo zaťukání že jsem si zapomněla punčocháče na stole. Řekla jsem ať mi je podá a pootevřela dveře když v tom šéf vešel a viděl mne se sukní v pase. Nabídl mi rámě abych si mohla zout lodičky. Když jsem pochopila že neodejde, velmi jsem se vzrušila když jsem si uvědomila že mne vidí jen v tangách. Když jsem se převlékla, znovu jsem ho požádala o pomoc při obouvání lodiček. Poté jsem ho políbila na tvář.
S jiným mužem bych to neudělala protože u šéfa jsem se mohla spolehnout na absolutní diskrétnost.

Gina (St, 15. 4. 2015 - 09:04)

Jasně, buchtička je...Přes píču jde vše.

Na výšce jsme tomu říkali zkouška per vagina...

Jan (Út, 14. 4. 2015 - 20:04)

To si piš. Už jsem tam...Za penízky apod. ...

Erika (Út, 14. 4. 2015 - 19:04)

Jasně, buchtička je...To si piš. Už jsem tam měla osm pinďourů z jistých důvodů a nelituji.

jj (Ne, 1. 3. 2015 - 10:03)

Můj šéfík to má taky...Prostitutka.

Helena (Ne, 1. 3. 2015 - 08:03)

Kouřila, pochopitelně.....Můj šéfík to má taky rád. Jednou, dvakrát denně. Polykám, což jeho manželka nechce.

Iveta (So, 28. 2. 2015 - 21:02)

Ivonko,neměj o sebe strach,i...Jasně, buchtička je nástroj úspěchu..

Magda (So, 28. 2. 2015 - 15:02)

On se mi moc líbí a já...Ivonko,neměj o sebe strach,i kdyby tě vyhodil sexem se v pohodě uživíš.Hůř jsou na tom stydlivky s nesmyslnýma zábranama,ty ne!

Linda (Po, 23. 2. 2015 - 10:02)

A měl před stolem desku,...To víš, že jo. Měl velký stůl, tam jsem se pohodlně vešla.. :)

Jan (Ne, 22. 2. 2015 - 23:02)

A měl před stolem desku, pro případ že by nečekaně přišel podřízený?

Linda (Ne, 22. 2. 2015 - 23:02)

Pod stolem jste šukali, nebo...Kouřila, pochopitelně.. :)

Verča (Ne, 22. 2. 2015 - 19:02)

Jo, jednu advokátku mám...Pod stolem jste šukali, nebo jsi mu kouřila?

Tomáš (Ne, 22. 2. 2015 - 17:02)

No, oni ty ženské kundičky...Ženské kundičky točí zeměkoulí...

Linda (Ne, 22. 2. 2015 - 17:02)

Ahoj, jsem z Loun a v Praze...Jo, jednu advokátku mám taky za sebou. Šéf byl docela náruživej. Nejradši mě měl pod stolem... :)

IQ (So, 14. 2. 2015 - 18:02)

To vím už dávno.Jen jsem...Sex za vyhody je koncept tak stary jako lidstvo samo, ale jsou horsi veci. Neni to ale zas tak rozsirene, ze bys z toho mel mit fobii.

Jindra (So, 14. 2. 2015 - 17:02)

Teprve ted ti doslo ze tady...To vím už dávno.Jen jsem chtěl říct to,že sex by neměl být výměnný obchod,a pokud je,tak to je jen kupa hnoje o které si každý normální člověk myslí své.Já mít takovou ženskou doma,tak ještě dneska bych ji vykopal z baráku.

IQ (So, 14. 2. 2015 - 17:02)

No tak jsem jenom...Teprve ted ti doslo ze tady jde o sex z ktereho maji lide vyhody? Pozde je lepsi nez nikdy.

Jan (So, 14. 2. 2015 - 15:02)

No tak jsem jenom...Opice v ZOO sexují s opičákem za banán - opičák dá banán opici, a sexuje. Nic nového pod Sluncem.

Jindra (So, 14. 2. 2015 - 13:02)

tady jsi na špatné diskusi....No tak jsem jenom zvědavý,kolik těch žen které mají sex se svými šéfy,s nima šoustá z lásky.Já teda myslím že téměř ani jedna.Proč je to zrovna šéf,to je vždy tak krásný,přitažlivý a neodolatelný?Proč nemají nezávazný sex s fabrickými dělníky,instalatér,zedníky,automechaniky?Odpověd' je snadná,protože jim za to nemohou nabídnout zajímavé finanční ohodnocení a jiné výhody.Takže jsou to jenom šlapky,bez ohledu na to jak důstojně se tváří a v jaké jsou pozici.

Reklama

Přidat komentář