Reklama

na holou nebo ne ?

Default User Image
Máma puberťačky (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

Samozřejmě že na holou. Ať už páskem, proutkem, pravítkem, vařečkou nebo rukou. Neponičím oblečení a mohu kontrolovat citlivost i zbarvení zadečku. Pozdní návrat dcery z večírku pozdě v noci byl za naše maximum, tedy padesát ran klasickým řemenem. Ano, má jelita, ale taky obvykle dostává méně a tentokrát zasloužila víc než běžně.

Default User Image
Mamina (Ne, 11. 8. 2024 - 22:08)

Ac nerada obcas musim vzit take remen a serezat nic jinyho nepomaha

Anonym (Ne, 11. 8. 2024 - 19:08)

Kolik jí je?

Default User Image
Máma puberťačky (Út, 13. 8. 2024 - 16:08)

Sedmnáct.  Což ale neznamená, že je na výprask už velká. Naopak. Myslím že až v pubertě má smysl s výprasky začít.

Default User Image
Anonymka (Čt, 15. 8. 2024 - 13:08)

U nás doma se osvědčilo přehnout přes koleno a náplácat rukou jako malý holce. A pak až dostat Vámi zmíněným nástrojem, my teda dáváme holce (též 17) teda vařečkou, myslím si však, že to nepácání před by bylo vhodné i pro Vás. 

Default User Image
zz (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

zz

Default User Image
Josef 1 (So, 10. 8. 2024 - 15:08)

Tak Tomáš už byl bit. Přišel jsem do dětského pokoje s rákoskou – tou je řezu. A chlapeček se musel svlíknout na bití. Tričko a trenky šly dolů, víc toho na sobě neměl. Pak se Tomáš musel položit na postel. A pak už jsem mu švihal rákoskou ten jeho holý, bílý zadek. Červených pruhů přibývalo  a kluk řval a bulil, pak se i pochcal.

Default User Image
přísnýfotřík50 (Ne, 11. 8. 2024 - 11:08)

A kolik mu je? U mě by mu to pochcání neprošlo. Dostal by i za to.

 

Default User Image
Josef 1 (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

Je mu devět, už jsem vám to psal níže, je to pod těmi spamy. On taky dostal rány navíc, za to pochcání. A jak probíhají tresty u vás?

Default User Image
zz (Ne, 11. 8. 2024 - 12:08)

zz

Default User Image
ZZ (Ne, 11. 8. 2024 - 14:08)

ZZ

Default User Image
Anonym4 (So, 10. 8. 2024 - 18:08)

Kolik ma roku?

Default User Image
zz (So, 10. 8. 2024 - 18:08)

zz

Default User Image
zz (So, 10. 8. 2024 - 15:08)

zz

Default User Image
ZZ (So, 10. 8. 2024 - 17:08)

ZZ

Default User Image
ZZ (So, 10. 8. 2024 - 11:08)

A co uděláš teď ty kreténe? Pod ty tvoje nesmysly budu vždy taky psát ta tvoje ZZ!

Default User Image
Lenka (Po, 12. 8. 2024 - 21:08)

Co je to to ZZ? Dvojitý proruský radikál?

Default User Image
PČR (So, 10. 8. 2024 - 09:08)

1. K TRESTNÝM ČINŮM PROTI RODINĚ A DĚTEM


 

V hlavě čtvrté zvláštní části trestního zákoníku jsou obsažena ustanovení, podle kterých se poskytuje ochrana rodině a dětem proti činům, jimiž je narušován především zdárný a řádný vývoj dětí, jejichž výchova je zajišťována a realizována zejména v rodině. Základní práva a povinnosti v rámci rodinných vztahů jsou vymezeny zákonem č. 94/1963 Sb., o rodině, s kterým souvisí zákon č. 359/1999 Sb., o sociálně-právní ochraně dětí, obsahující veřejnoprávní normy týkající se péče o děti, zatímco zákon o rodině se omezuje pouze na úpravu intervence soudu do rodinně-právních vztahů. S ohledem na to, že práva a povinnosti vyplývající ze zákona o rodině, nejsou přímo tímto zákonem vynutitelné a není stanovena sankce za jejich nedodržení, je ochrana před jejich porušením nebo zneužitím svěřena zejména trestnímu právu, které však lze aplikovat jenom tehdy, pokud nepostačuje uplatnění odpovědnosti podle občanskoprávních nebo správních předpisů.


 

Default User Image
ZZ (So, 10. 8. 2024 - 11:08)

ZZ

Default User Image
PČR2 (So, 10. 8. 2024 - 09:08)

Objektem trestných činů v hlavě čtvrté je zájem na důsledném uplatnění řádné výchovy, výživy, tělesném a duševním vývoji dítěte a na harmonických vztazích v rodině fungujících podle základních společenských norem. Individuálním objektem u některých trestných činů je vedle výchovy a zdraví dítěte i ochrana starších osob svěřených do cizí péče, jakož i dospělých osob žijících ve společném obydlí před některými projevy domácího násilí.

Trestní zákoník, stejně jako dřívější trestní zákon č. 140/1961 Sb., ve znění pozdějších předpisů, vyčlenil trestné činy proti rodině a dětem do samostatné hlavy.1) Upravil však název této hlavy tak, aby byl v souladu s nově vymezeným pojmem dítěte, který navazuje na mezinárodněprávní úpravu této kategorie osob, a nahradil tak původní pojem mládež. Zcela nový je v této hlavě pouze trestný čin týrání osoby žijící ve společném obydlí (§ 197).


 

Reklama

Přidat komentář