Kandaulismus
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Tak ženo když nad tím tak uvažuju samo že mě to trochu láká dívat se na manželku jak si užívá to co nepoznala. Jen ji musím asi dokázat že by mi to nevadilo,kdyby ten muž byl nadmíru vybaven. Jak to vlastně bylo ve vašem případě s rozměry.? Jenomže trochu bych se asi styděl, to víš jsem chlap...trochu ješitnej. A kdyby se to zozjelo s nějakými řečmi typu "tak a ted si užij toho pořádnýho macka co ti jej tam vrážím" asi bych to neustál. No tohle musím s manželkou probrat. Ona když se rozjede tak někdy dokáže vyslovit věci co mě překvapují. Dneska mě napadl jeden můj bývalý kolega, ale bude lepší to nechat na manželce....
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ahoj Petře.No a co má být kdyby chtěla muže s velkým M:)jestli ty nebudeš mít obavy aby poté za ním neutekla,což myslím,že kandaulistky nedělají,tak ji nech ať to holka zkusí.Ta akce,já ti nevím,normálně se díval a stál mu,ale nic nedělala,asi se styděl nebo já nevím.Tak dalece jsme to neprobírali.Když mu řekl třeba,dělej ji to tvrdě ona to má ráda hluboko,tak jsme křičela ano ano.Má to ráda tvrdě chci ho hlouběji,a tak.Ono se o tom celkem i blbě píše:)víš že se červenám:)
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ahoj Ženo, děkuju za odpo. Manželka když jsem se s ní o tom bavil tak jen tak naznačila, že by to muselo být něco velmi výjimečného. Když jsme se dříve občas podívali na porno líbilo se jí vidět v akci
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Nech ji ať si sama vybere.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ako mám naisť pre ňu toho pravého?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ženo,tiež by som chcel zažiť s manželkou niečo podobneho.Keď ma miluje,tak nie čo riešiť.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ahoj Petře.Jak jsme tu už kdysi psala,můj muž si myslel to samé,jak to zvládne.Začátky byly krušné.Přemlouval mě dlouho než jsme k tomu svolila.Nenásilně při milování.Po několika letech kdy mě přesvědčil se to stalo a on to neustál.Málem rozvod.Žárlení a podobné věci.Ale když se přesvědčil o tom,že miluji jeho a jinde to nehledám začal opět k tomuto tématu přistupovat pozitivně.Ono si můžeš myslet jak to ustojíš a pak se něco v té hlavince mužské přehodí a je problém.Sice jsem mu dávala vinu,že on mě do toho navrtal,ale přiznala jsme jaké to bylo báječné.Jestli se na to cítíš tak dovol paní ať si sama vybere,o to bude vzrušenější a ty z toho můžeš mít orgasmus jaký jsi třeba ještě nepoznal.Nevím,ono je těžké radit někomu koho neznám.Já jen mohu psát o svých zážitcích.Také jsme toho dotyčného znali oba a věděli,že není rizikový po stránce lékařské.I když na 100% to nemůžeš vědět nikdy.Mě na orgasmus někdy nestačí ani půl hodina,jindy třeba pět minut.To je jak kdy.
Pro anonyma.Jak to bylo?Prostě tak dlouho hučel až jsme svolila s tím,že si vyberu.Pak jsme ho oťukli jestli by byl ochoten.Vím,že jsme se mu moc líbila a nadbíhal mi.Chtěl se se mnou vyspat,ale nenapadlo ho,že by mohl za asistence manžela.Byli jsme v restauraci,něco popili a šli jsme k nám do domku.Děti byly pryč a tak to šlo.Jinak bychom to neudělali.Přišli jsme k nám,já udělala něco dobrého k jídlu a onoho jsme si sama vykoupala.Pěkně si ho naladila a pak mu muž pomáhal mě vzrušit a potom odstoupil a díval se jak se mazlíme,milujeme na všechny možné způsoby.Chvěl se po celém těle.Já teda také,co ti budu povídat,byla to rozkoš.Dělali jsme to skoro celou noc.Jeho horké polibky mě spalovaly a ruce teplé mě hladily po celém těle.Chvěl se jako panic.Cítila jsme jak moc mě chce a náležitě si to vychutnává bez ohledu na to jestli se někdo dívá a radí co má dělat.Muž se díval i když ze začátku byl nerózní.K ránu odešel náš "pomocník" a šli jmse spát.Ráno nastalo peklo.Uklidnilo se to po roce.Pak jsme to udělali ještě a už je vše v pohodě.I když vím,že muž žárlí.Bojí se abych neodešla.Můžu tě ujistit,že mě to ani nenapadlo.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Ale tohle není problém kandaulismu ale jiný problém Petře.....a 7 minut bohatě stačí třeba mně na orgasmus......to není malá výdrž...kromě toho , můžeš se udělat 2 krát předtím a pak pomalu udělat jí, neříkej mi, že když jsi 6 krát udělaný, tak máš zas jen 7 minut sex ??Nemá smysl ohrožovat rodinu nemocí , když se to dá vyřídit mezi váma dvěma......
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Rád bych zareagoval na příspěvky. Dlouho se s partnerkou bavíme jak docílit toho abych nebyl tak brzy jak to mě bývá. Stačí mi prostě cca 7 min a jsem. Hodně mě zaujal příspěvek ženy, která má taky manžela s menší výdrží jako já a ráda by znovu zkusila ovoce slasti a vzrušení. Dlouho přemýšlím že bych manželce navrhnul aby zkusila zažít pocit dlouhého milování, protože ji nechci o nic ochudit. Vím od ní že po tom touží, ale asi mi ještě nevěří že by mi to nevadilo. Já sám nevím jak bych reagoval, ale jistou dávku vzrušení to má. Je nám 34, manželce je 32. Jak by jsi k tomu "ženo" přistupovala a jak by jsi mi poradila co manželce říct. sama mi řikala, že by se mi to nemuselo líbit a že nechce jen tak někoho, taky jsem jí řikal jestli si chce někoho sama vybrat že může. Rád bych trochu odvahy jak dál a jakou taktiku zvolit. Děkuju za odpo Ženo.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
ženo mohla bys něco popsat jak to bylo a tak?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Míro tak až se ti to povede tak napiš:).Já tuhle diskusi sleduji už dlouho.Vždy se ozvu když mě zaujme ten a jistý příspěvek.Jsem nyní v práci a mám chvilku čas se sem podívat.Tak jestli se ozveš budu ráda.Snad jsme ti dodala trochu odvahy aby jsi už to začal řešit.Zkusit se má všechno:)
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
vod tebe to sedí ty kurvo stará plesnivá.Ženo nenech se jí vykolejit.Jsi supr čupr.Vona je to krychle stará vopotřebovaná tak ti závidí mladýho manžela a ještš k tomu milence.Píča.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
závidím ti ženo tvou otevřenost.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Míro.Musím už do postele.Ráno vstávám do práce.Přeji ti aby se ti to vše co nejdříve splnilo.Myslím si,že hodně lidí to v sobě má,ale stydí se o tom psát natož mluvit.Je zvláštní milovat manžela a milovat se s jiným aniž bych se do něj zamilovala.Ale je to tak.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Soukromí je v té naší/potěše/dost důležité.Žena sice ví,že tu píše,ale neví co.Dost mi pomáhá,že vím,že je víc stejně/postižených/lidí jak já.Hlavně tvůj pohled.Pohled ženy kandaulisty.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Nepíše,to byla reakce na yoss:)Manžel to neví jak tu píšu.On nemá rád probírat naše soukromí veřejně.Tady je to anonymní a tak jsem ráda,že o tom mohu napsat.A tobě to také přeji.Uvidíš,že jestli to dopadne manželka bude nad Míru:)spokojená.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Někdo za tebe píše,ale nic si z toho nedělej.Zase chudák:-(Manžel ví jak tu píšeš?Jsme na tom podobně.Tak ja jinak nemám problém.Hm přeju ti to,protože kdo přeje,tomu je přáno:-)
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Chuděro?:))))nenech se vysmát kdo je větší chuděra.S tím co ty nabízíš bych ani nelezla ven.
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Je mi čtyřicettři a muži je třicetšest.Ze začátku manželství byl sex dlouhý jak já jsme potřebovala.Dnes je to tak nejvýše deset minut:)je hned hotový.Prý ho moc vzrušuji.Užívá si sex se mnou a je v tranzu,ale opravdu je hotový za chvíli.Proto se mu líbilo sledovat celou noc kamaráda jak se se mnou miluje.Je vidět jak ho mrzí,že má výron brzo,sice mě potom uspokojuje vším možným,ale pro mě je prostě živý živým:)Stále se ptá jestli ho neopustím když je tak k ničemu.Není k ničemu,ale má prostě problém.A nechci ho opustit.Máme krásný vztah.Máme děti a miluji ho.Ale i když sex s ním mluji i pro tu krátkost,chtěla bych opět zažít tu chvíli jako dříve.S kamarádem a divákem mužem to mělo grády:)
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Petře,a ty si myslíš,že já ne?Když jsme v rauši používám taková slova že se i pak sama červenám.Ale děsně mě to vzrušuje.Ty ne?A ten bývalý kolega by se manželce líbil?
- Pro vkládání komentářů se musíte registrovat nebo přihlásit
Pošli odkaz