Reklama

Agresivita dnešních důchodců

Fanda (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Přiznání za r. 2013 se...Hele, Podnikatelskej, tys někdy něco vysvětlil nějakýmu důchodci? To jsi naivní. Nejlepší je počkat na něj před poštou a trochu ho klepnout, když jde s důchodem. Taky jsou jedinci, kteří se takhle živí a vracejí tak peníze do oběhu. PČR však nemá pro jejich činnost velké pochopení.
Dej si štamprli skotský nebo francouzáčku, řekni si, že na tohle ty zasraný důchodci nemají, na to jim naštěstí nikdo slevu nedá a jdi spát. Bude ti líp.

Mirek (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

S Vámi je zbytečné...Jste zázrak,děkuji všem,že mi bylo a Vámi se setkat.
Ale dál to nevím ??

Jana (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

S Vámi je zbytečné...v mém okolí znám důchodkyně co stěží zaplatí svůj byt.Ženy co nemají ani 10 000 kč . a stoho žijí a na nikoho nenadávají a ještě jim vzít 10 procent, to snad ne.Tak at sáhnou na ty co mají více ,ti by asi křičeli.

Podnikatel (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Daňové přiznání bude za...Přiznání za r. 2013 se bude podávat v roce 2014, to nikoho nemusí pálit. Doufám, že se neznáme odnikud. Nerad spolupracuji s nevědomými a nechápavými, notabene demagogickými lidmi.

Důchodce (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Já se na rozdíl od tebe...Aha pane Podnikateli, takže dědeček a babička ujídají chlebíčka? Tak už nás snad začněte rovnou střílet. Apropó, kolikže miliard se to bude restituovat církvím?
Už Vás vidím, jak rok co rok poctivě
vyplňujete daňové přiznání a nikam nic "neodkláníte". :-))

cha cha... (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Tak na nás pořádejte hon.jen aby si nevzali kuličkovou pistol ,to by byla sranda.

Podnikatel (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Prosím Vás v čem...S Vámi je zbytečné diskutovat, když nechápete logickou záležitost a to tu skutečnost, že stát už 10 nebo 11 let každoročně dává důchodcům víc než jim náleží. A hlavně s tím nic nedělá. A pokud projde důchodová reforma, tak bude chybět ještě víc. To se dá vyřešit jedině snížením důchodů, ničím jiným. Ne nějak drasticky, stačilo by možná nějakých 8-9%
Ale sem psát, to je škoda času. Pár lidí mne pochopilo, ale důchodci odkojení komunisty, ti to nebyli.

Mirek (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Já se na rozdíl od tebe...Daňové přiznání bude za r.2013 velmi zajímavé a nevím odkud se známe?

důchodkyně. (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Tak na nás pořádejte hon.

Jana (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Já se na rozdíl od tebe...Prosím Vás v čem podnikáte?? že práci jiných lidí tak odsuzujete.?Nebudte na sebe tak hrdý ,usmějte se na svět.

Jak sis mohla p (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Nikdy se nám nevrátí, to...stát musí na důchody přispívat. Důchodců bylo vloni nejvíc, kolik jich kdy v této zemi bylo. Je to přemnožený druh. Jednou tu budou samí důchodci a pár politiků. A pak jsem zvědavá, kdo je uživí, he, he

důchodkyně. (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Já se na rozdíl od tebe...Nikdy se nám nevrátí, to co jsme do státu dali!!

Bivoj (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

Přesně tak, stačí se...To je fakt, stát by se měl starat o to, aby na důchody vybral peníze. Pokud to nedokáže, tak to musí důchodcům vysvětlit a třeba jednou za rok jim důchod zkrátit o polovinu.

Podnikatel (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

Každý podnikatel,který...Já se na rozdíl od tebe uživím a každý rok poctivě podávám daňové přiznání.
Důchodci a jiní nemakačenkové mají pořád natažené ruce. Důchodci navíc žádné daňové přiznání nepodávají. Tedy pokud není jejich důchod přes 30 000. Zdanit by se měl důchod, který přesahuje minimální mzdu. Tak to platí ve většině zemí.

Jana (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

Přesně tak, stačí se...Ale klídek vy už žádný důchod nedostanete, a budete na stáří spokojený ,bude jiná doba .

Mirek (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

Každý podnikatel,který začal podnikat od 1.1.1990 s určitostí věděl,že škodí státu.

Podnikatel (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

To je zbytečné se...Přesně tak, stačí se podívat do Řecka, tam postupně snížili důchody už o 30%. Já když jsem ve ztrátě, tak mně nikdo taky nedotuje. Jistěže není tutné zrušit důchody, tak špatně na tom stát není, ale proč neplatí zásada, kolik se nadůchody vybere, tolik se na důchody rozdělí, to mi není jasné.
Se svým příjmem není nikdo spokojený a u nás obzvláště ne.

Beato (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

V zemích, kde je zvykem si...Budeš příjemná důchodkyně:-)))

Realista (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

To je zbytečné se rozčilovat. Stát dobrovolně k žádnému snížení důchodů nepřistoupí. Přišel by o voliče. Přijdou komouši a socani a ti důchody ještě zvýší. Pak nastane státní bankrot a při něm se důchody přestanou vyplácet úplně. Tím se ten schodek vyrovná. Důchodci pak zůstanou bez svých důchodů hezkých pár měsíců. Je jasné, že už 10 let se vyplácí na důchody víc než se vybere. A to nejde donekonečna. Jednou k bankrotu sociálního pojištění dojít zákonitě musí.

Kateřina (Po, 26. 11. 2012 - 20:11)

A vono se nerozkradlo?...Tak nevím, kdo tu je na této diskusi agresivní.
Obyčejný důchodce?

Tak jen si ulehčete, vyřešíte tím něco?

Reklama

Přidat komentář