Reklama

Agresivita dnešních důchodců

parchant (Čt, 9. 4. 2009 - 19:04)

Všechny důchodce bych postřílel...hlavně ty dementní

Wendys (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

A co s tím?No já asi těžko něco... občas je pošlu do prdele na domovní schůzi, když tam přicházejí s nějakými nesmyslnými nápady. Mají pochopitelně přebytky peněz a rádi by dělali drahé úpravy v domě. Naštěstí kromě nich jsou všichni rádi, že máme malý příspěvek do fondu oprav.

Majka (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

Majko, ještě na to odpovím...A co s tím?

... (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

Wendysi, co prosímtě tihle...Mohou dělat cokoliv, na co jim síly stačí. Prominenti často nějakou řídící funkci. Lidé tvrdě makající celý život jsou rádi, že se dočkají důchodu.

Wendys (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

Wendysi, co prosímtě tihle...Majko, ještě na to odpovím a už toho psaní nechám, darmo bych se rozčiloval.
Jeden debil, bývalý ředitel nejmenovaného národního podniku dělá poradce na ministerstvu, jedna baba dělá prokurátorku, tedy nyní správně státní zástupkyni a poslední je bývalý lampasák, teď jim tam dělá nějakýho civilního zaměstnance, úředníka na vojenské správě. Tomu je dokonce 78, ale i těm dvěma je přes 70. Nelze věřit, že by se na jejich místa nedal vzít někdo jiný. Ve všech případech je zaměstnavatelem stát a jsou díky svým konexím. Soukromník by takové lidi těžko vzal. A podotýkám, všichni dělají na plný úvazek a pobírají důchod i mzdu. Hawk!

Majka (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

Jistě to je pravda, ale to...Wendysi, co prosímtě tihle staříci můžou dělat?

Wendys (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

Ale ještě nedávno to tak...Jistě to je pravda, ale to byla úplná formalita, prominentovi to prodložili vždycky, jediný znepříjemnění bylo to, že musel lítat každý rok k doktorovi pro potvrzení, že je schopen pracovního procesu.
Já mám v baráku 3 prominenty, všem je přes 70 a všichni v důchodu bez problémů dělají. A dělali, i když se uzavírala smlouva na dobu určitou, která mimochodem mohla být i 2 roky.

... (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

Mirku, já jsem psal jenom o...Ale ještě nedávno to tak úplně nebylo, protože se musela sepsat nová smlouva na dobu určitou na rok a tím pádem mu pracovní poměr mohl skončit. Teď, za poslední vlády mu nadále trvá PP na dobu neurčitou.

Wendys (Po, 26. 11. 2012 - 22:11)

Co je pravda?
Prodaná...Mirku, já jsem psal jenom o souběhu důchodu a platu, o ničem jiném!!

Jana (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Za komančů to nešlo kromě...Tak s váma souhlasím ,konečně něco rozumného.

Mirek (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

blbečku? Všechno, co jsem...Co je pravda?
Prodaná SvatoVítská katedrála na Pražském Hradě ???

Já s Wendysem s (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Za komančů to nešlo kromě...V době vysoké nezaměstnanosti je neuvěřitelné, že 400 000 důchodců dělá? To jsou samí prominenti. U nás ve firmě, když má někdo důchodový věk, tak musí odejít. Když je vlna propouštění, tak kolikrát musí jít i do předčasného důchodu. Dneska je problém najít práci pro každého. Důchodce berou jenom na základě osobních zmámostí.

A co jsi sem na (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

S kravinama sem nelez.blbečku? Všechno, co jsem napsal, je pravda.

pro Wendyze (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Za komančů to nešlo kromě...S kravinama sem nelez.

Wendys (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Wendys: a já se Tě zeptám,...Za komančů to nešlo kromě nedostatkových profesí. Za porevoluční vlády ministr práce a sociálních věcí Petr Miller prosadil, že platili daně zvýšené o 100%. Pak se to zrušilo a od té doby je to neomezené. Líbilo se to všem vládám. Protože je tam, myslím v parlamentu a ve vládě hromady důchodců, kterým se líbí brát souběh důchodu a platu. K tomu soudci, prokurátoři, poradci a jiná pochybná verbež. Co může vyšetřit osmdesátiletý soudce nebo prokurátor? Spí tam nad spisama. A nedávno jsem četl, že je mezi nimi plná třetina důchodců. A všichni mají souběh. Ať si dělají, když to jejich šéfové považují za nutné, ale ať jim laskavě vezmou důchod. Ti ho nepotřebují.

... (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Stačilo by zakázat souběh...Wendys: a já se Tě zeptám, jaká vláda je u moci? Proč povolila souběh důchodu a příjmu?

Wendys (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

v mém okolí znám...Stačilo by zakázat souběh důchodu a platu a bylo by to akorát. Musel by se důchodce rozhodnout, jestli bude dělat na procenta nebo jestli radši bude sedět doma. To by stát nestálo nic a normálním důchodcům by se mohlo ještě přidat. Jak jsem zjišťoval, skoro nikde není možný souběh státního důchodu a plného platu. Stejně v důchodu dělají většinou jenom ti, co celý život dělali hovno. Já jdu do penze za 2 roky a jsem už unavenej. Dělat budu maximálně o půl roku déle.

... (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Pro podnikatele: nemáte pravdu, že se 10 let doplácí na důchody. Demagogie.
Až do krize byl důchový systém v přebytku a vlády z něho lepily jiné výdaje. V mínusu je poslední 3, s tímto rokem 4 roky.

Jinak jste hodně agresicní na důchodce a nepřipadá mi to fér.

Božka (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Hele, Podnikatelskej, tys...Prečo Fando to robíš.
Za pravdu zavírajú.

Podnikatel (Po, 26. 11. 2012 - 21:11)

Hele, Podnikatelskej, tys...JJJ, Fando, to máš asi pravdu.

Reklama

Přidat komentář