Reklama

Agresivita dnešních důchodců

nedůchodkyně (Pá, 10. 4. 2009 - 22:04)

no, já se ani v stáří nebudu dožedovat místa k sezení způsobem jak činí dnešní důchodci, o všechno se totiž dá požádat slušně. Rodiče mně ke slušnosti vedli až moc, slušně se chovám, ale občas je mi to k prdu a ze starých lidí a jejich sobectví a zloby je mi nanic - jako z důchodce, který mně vztekle vyzval, abych vstala v tramvaji, přestože kolem byla volná místa a já byla v osmém měsíci těhotenství - když jsem dost rychle nevstala, flákl mně holí přes lýtko, měla jsem tam modřinu ... byla jsem natolik v šoku, že jsem se na nic nezmohla a vystoupila ... dnes s jasnou hlavou a po nějaké době by pan dědek litoval...

rád postojím (Pá, 10. 4. 2009 - 22:04)

Přeji všem těm co neunesou tíhu svého těla a dřepí za každou cenu, až budou mít padesát i více let, ať mají také takové pěkné vypasené, přitróblé spolucestující, kteří je nepustí sednout. však sa dočkáte ,šmejdi.

s. (Pá, 10. 4. 2009 - 20:04)

tak mi dnes přišlo z Prahy přiznání důchodu.....za měsíc budu důchodce...mám se těšit, změní se mi povaha?

ww (Pá, 10. 4. 2009 - 20:04)

Mladí , šetřete si nohy, na stáří, -----jednoznačně nepouštějte staré lidí sedět vy jste unavení -----udření......

padesátka (Pá, 10. 4. 2009 - 19:04)

už chápu,proč mě málem porazil ,poučili jste mě :=D.Já i nadále budu nevychovaně přidržovat dveře starším lidem a nechám je projít jako první.
Vystupování z dopravních prostředků je jiná kapitola v pravidlech slušného chování.
Pak je ještě jedna varianta při vycházení muže z místnosti,že tento vyjde jako první a ženě dveře přidrží.
Jsou to takové jemné způsoby v mezilidských vztazích a setkání s takovým člověkem může druhému zlepšit náladu na celý den.To,ovšem,burani nechápou.

Honza (Pá, 10. 4. 2009 - 18:04)

No to jsem si tedy nevšiml, že by mamky s kočáry byly agresivní. Ty jsou rády, že jsou rády. V této souvislosti jsem byl několikrát svědkem toho, že mamina chtěla vystoupit s kočárkem z autobusu a nějaká baba se mermomocí rvala ven před tu ženskou s kočárem, i když stála až za ní. také jsem viděl, že důchodci mámu s kočárkem pomalu nepustili do autobusu. Byli nacpaní v místě pro kočárky a neráčili se evidentně najust uhnout kousek stranou. Chumelilo ženská jim nic neřekla, tenkrát si toho všiml ale i řidič a těm bábám a dědkům pěkně "vypral žrádlo". také se už blížím důchodovému věku a doufám, že takový nikdy nebudu. Pořád se ohánějí argumtnty jako stáří, mávají průkazkami a vyloženě mi někdy přijde, že se chovají jako páni. na jednu stranu bába heká a 2. den ji potkám jak jako rybička krade sousedovi právě dovezené uhlí. A co se důchodů týká- kolikrát mají důchody větší, než já mzdu! Nikdo také nevidí to, že když si důchodce přivydělává, může kolik chce, ale když si přivydělá třeba ženská na mat. dovolené a překročí určitý limit, hrozí, že o mateřskou-nebo alespo? o přídavky na dítě přijde, navíc si ještě musí platit pojištění(teď to řešíme se snachou). Nepřijde mi vůbec, že by se tu měli tak zle, hůře se mají mladí lidé, kteří musejí začínat....

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2009 - 14:04)

Nejagresivnější jsou podle mé zkušenosti pražští důchodci.Hlavně některé báby.To je hnedle o život.

jana (Pá, 10. 4. 2009 - 14:04)

podobně agresivní bývají i maminky s kočárky.Stalo se mě mnohokrát že za pomoc ani nepoděkují.Jinak hulváti se najdou v každé generací.

oběť (Pá, 10. 4. 2009 - 14:04)

Doposud sem se lochčil zdejším příspěvkům. Ale i na mě došlo. Spikli se proti mě dva důchodci co v životě nedělali (no je jich víc, ale toto jsou kápa) a mají vypité mozky a začali mě napadat, kdykoli mě potkají. Například, že celé ulici vypínám televizi, znemožňuji funkci internetu (aniž by věděli co to je) a poslední jejich akce je, že v rozvaděči našli nějaký kabel a veřejně doufají, že je to můj na černo připojený internet. Nicméně jejich agresivita roste na základě toho, že zcela propadají výplodům jejich vypitých mozků a o sebevětším nesmyslu jsou přesvědčení, že se to opravdu stalo. Co s nimi? Zatím si jich nevšímám, ale jestli to pujde tak dále, bude potřeba je umravnit pěstí, jiné řešení asi nebude...

vychovaný (Pá, 10. 4. 2009 - 13:04)

Blbost, nejde o galantnost, ale čistě praktickou věc. Napřed se nechá vyjít, aby se vevnitř udělalo místo. Padesátník má recht. No padesátko patříš mezi ty, co se cpou do dopravních prostředků, aniž lidé vystoupili.

padesátka (Pá, 10. 4. 2009 - 12:04)

Sorry,pane :=D

padesátka (Pá, 10. 4. 2009 - 12:04)

Myslíte,milostpane? Mnohdy se mi stalo,že muž,který chtěl vycházet,dveře přidržel a nechal mě vejít.Sama to dělám,když se jedná o starší ženy.
Nejde o nic víc,než o galantnost,vážený pabne :=))

padesátník (Pá, 10. 4. 2009 - 11:04)

Madam, sama uvádíte, že z těch dveří právě vycházel onen mladík. Ono je totiž slušností nejprve nechat vyjít a teprve pak vcházet.

padesátka (Pá, 10. 4. 2009 - 10:04)

tak tykání,je to nejmenší,co by mi vadilo od ještě starších,než jsem já.Naopak mi spíš lichotí :=))Pokud je komunikace na slušné, vstřícné úrovni.
Mě však včera rozhodilo,když jsem vcházela do dveří na úřad,které jsem otevřela a zrovna z nich vycházel mladý muž.Celá situace se vyvinula tak,že dveře jsem podržela,mladý muž prošel a já, následně, vešla.Nejsem konfliktní typ,takže mi to přišlo k smíchu,jak "baba" galantně podrží dveře mladíkovi :=DDD.Ve skutečnosti je to spíš k pláči a k zamyšlení nad jeho hloupostí a nedostatku slušného vychování,což bude zřejmě běžnou záležitostí.

Antisenilák (Pá, 10. 4. 2009 - 10:04)

Důchodci často NEUMÍ komunikovat!S tím tykáním,to znám taky.To je první věc.Oni někoho osloví jako hulváti,ale čekají na to,že jim za to bude poskytován obdiv.

Návštěvník (Pá, 10. 4. 2009 - 07:04)

Důchodci nejsou o nic víc, ani míň agresivní jak ostatní občané. Je to důsledek této zločinecké doby.

Lukáš (12) (Čt, 9. 4. 2009 - 23:04)

No jo, ale třeba z nás budou k stáru taky takovýhle hnusáci...

Máte pravdu (Čt, 9. 4. 2009 - 22:04)

Mě je 35 a mnoho důchodců je skutečně tak nevychovaných,že každému,kdo není v jejich věku,tak tykají!!!Před pár dny mi jeden,který vybíral vstupné na výstavě říká:"Čí seš?"To je síla!Hlavně pánové ve věku gerontů a senilů jsou pěkně ješitní.Je jim tolik,že se sotva drží na nohou,ale stále se musí stupidně předvádět,hlavně před senilbabami.

Leona (Čt, 9. 4. 2009 - 20:04)

Včera jsem šla z práce a nastoupila do narvaného autobusu. Protože jsem měla narvanou tašku dokumentama dávala jsem pozor, abych někoho ze sedících nepraštila. A tak se stalo, že jsem neviděla na zem a šlápla na nohu sedícímu důchodci. Začala jsem se omlouvat a čekala tóčo, ale chyba. Pán se usmál, že se přeci nic nestalo a ještě mi řekl, ať vydržím, že na další zastávce vystoupí a tak si sednu. Hned jsem měla lepší den. Bohužel tenhle zážitek je pro mě ojedinělý. Bude mi čtyřicet a opravdu nechápu, kde důchodci berou tu drzost mi tykat. Když oplatím stejnou mincí, málem se zalknou. Ale je to má jediná obrana.

Návštěvník (Čt, 9. 4. 2009 - 20:04)

taky na tebe dojde řada...ani se nenaděješ....

Reklama

Přidat komentář