Reklama

Agresivita dnešních důchodců

padesátka (Po, 13. 4. 2009 - 08:04)

Souhlasím s anonymem z 12.4 .11:51:06 a s PetremDruhym.

PetrDruhy (Po, 13. 4. 2009 - 07:04)

1.S nějakým extrémně agresívním důchodcem jsem se nesetkal, ale věřím, že bych ho dokázal nějakým způsobem uklidnit, aniž bych ho připravil o důstojnost:-).
2.Je mi 36 let a nevadí mi tykání důchodců a nerozhodí mě ani otázka "Čí seš?". Pokud si myslím, že by ten člověk mohl znát mé rodiče, odkážu ho na jejich jména, pokud ne, odpovím vtipně, podle nálady, např., že jsem maminčin nebo tak něco.
3. Vadí mi asertivita mladých lidí uplatňovaná nekompromisně a bez náznaku smyslu pro humor. Je to sice efektivní a formálně slušný způsob komunikace, ale postrádá jakoukoli lidskost. Někdy asertivitu nazývám spíše nasertivitou.
4. Myslím, že vnímaví a obezřetní lidé mají méně problémů ve vztahu k okolí, než ti, co vidí jen svá hlediska a za každou cenu trvají na svém.

Důchodkyně (Ne, 12. 4. 2009 - 23:04)

No právě, že máme pocit, že jsme všem naobtíž a skoro nikdo nás nemá rád. Kromě malých vnoučků.Jsme pomalí, nemocní, zapomětliví a většinou už nepohlední. To víte, žádné celebrity. To z vás ftipálka neudělá. Bude líp.

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2009 - 22:04)

Nedůchodkyně ta relativně mladá je joska ta hádavá svině

nedůchodkyně (Ne, 12. 4. 2009 - 21:04)

podívej se relativně mladá - to, co jsem napsala, se mi skutečně stalo, je to řada let, ale zapomenout se to nedá. Toto se nestává, byla to jistě výjimka, dědek se choval jako dobytek. Dnes bych se zachovala jinak. Napsala jsem o tom, protože na toto téma je tato diskuze a mně to tehdy naprosto šokovalo, toto se běžně neděje. Jistěže budeme staří a budeme se snažit chovat slušně. Neobviňuj mně laskavě ze lži, píšu čistou pravdu, co bych asi měla z toho, kdybych si to vymyslela a napsala tady o anonymním dědkovi, který je dávno jistě na pravdě boží ? Neměla bych z toho zhola nic. Je mi jedno, zda mi věříš nebo ne. Píšu sem zážitek a zkušenost, to všichni, toto je diskuze. takže mně už vynech, já ti taky nezakuazuju tady kázat o poměru platu k důchodům a závisti důchodcům - jen magor závidí důchodcům, na stáří není nic záviděníhodného, kdo se asi na ně těší ?

Martina (Ne, 12. 4. 2009 - 19:04)

Dnes - na benzínce dva volné stojany, u třetího jsme tankovali benzín do motorky - manžel šel zaplatit - a představte si - za nás se postaví důchodce v klobouku s paní - a dokonce na nás troubí. Paní se vyklonila - a že ať řeknu manželovi, abychom jim uhnuli - prosím tykala mi, a to mi je čtyřicet. Opravdu nechutní agresoři.

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2009 - 12:04)

Já se blížím důchodovému věku,ale doufám,že nikdy nebudu takový,jak vidím chovat se důchodce v městské dopravě a supermarketech!

Návštěvník (Ne, 12. 4. 2009 - 11:04)

Tak nevím, ale když to nezaujatě porovnám v procentech,tak důchodci z toho pořád vyjdou jako svatí beránci.Jako příslušník střední generace jsem už dávno přestal být překvapený arogancí, nevychovaností a netolerancí dnešní mládeže a naopak mne překvapí,když se některý mladý chová slušně,protože dnes je to opravdu VELMI vzácná vyjímka.

padesátka (Ne, 12. 4. 2009 - 10:04)

Je to tak,všechno je v lidské povaze,bez ohledu na věk.Jsou slušní mladí a neřádi důchodci a stejně tak,naopak.

Maňa (Ne, 12. 4. 2009 - 08:04)

Ja jednou jela s moji rocni holcickou sedla jsem si na mista pro invalidy jinde misto nebylo,a mala uz nechtela byt v kocarku,tapala od 10mesicu sama,tak jsem nechtela, aby to s ni v tramvaji hazelo,tak jsme sedeli, najednou se prihnal dedek na posledni chvili do tramvaje,na ostatnich sedadlech byli vetsinou mladi kluci,ale on rovnou na me, pani to je misto pro me! Tak jsem se zvedla i s malou v naruci,a vysvetlovala male,ze pan je asi utahanej z toho jak utikal na tramvaj,jiny kluk me pustil sednout a starik vystupoval hned dalsi zastavku,no asi melo cenu utikat! A u nas zije taky jeden dedek je invalida sotva dycha ma pry astma, rozedmu plic,dnu a vysoky tlak, ale 3 flasky vodky do tydne zvladne hrave,a vsechny deti jsou kreteni,debilove,krom jeho vnucek,ktere neumi ani pozdravit, a kdyz jeho vnucky upadnou breci a hned si vymysli,ze je nekdo strcil,a on hned,ze je to ksind a pakaz at si s detmi nehrajou. Deti si s nima taky nechtej hrat a tak jak jdou ven deti jdou dom. Jak ma clovek mit uctu ke stari ze?

mladá relativně (Ne, 12. 4. 2009 - 05:04)

nedůchodkyně, jestli Tě vychovávali ke slušnosti, tak ale zapomněli na jednu důležitou vlastnost, a to je mluvní pravdy, Ty lžeš, cos napsala, že máš takovou zkušenost, těžko by se Ti mohlo stát něco takového ,tomu se nedá věřit ! Vymyslet bych si mohla taky něco ,to je jednoduchý...

mladá relativně (Ne, 12. 4. 2009 - 05:04)

Vy si vůbec neuvědomujete, že budete taky staří, nemáte úctu k důchodcům, prostě lépe řečeno ke starším lidem, to je hyenismus.A závidět jim, že mají někdy větší důchod než někdo plat ? No a co, nemáte svoje jiné starosti, proč se o to staráte a vůbec to vypustíte ? Tohle je absurdní řešit !

Honzo, (Ne, 12. 4. 2009 - 05:04)

horší než důchodci jsou nejen v autobuse haranti, co řvou a otravujou ! Důchodci jsou až na malé výjimky slušní a snesitelní, ale smradi ne.

zlej dědek (So, 11. 4. 2009 - 23:04)

parchanti zasraný řvou a smrděj

Návštěvník (So, 11. 4. 2009 - 21:04)

Nám zase důchodkyně hřadují na zídce u plotu a taky tam dřepí a jak jsou nahluchlé,tak děsně řvou.

hujer (So, 11. 4. 2009 - 19:04)

U našeho domu jsou schody, jakmile je teplo láká to mladé lidi k posezení, schody jsou vyhřáté a tak tam dřepí, řvou, flušou a nakonec když odejdou, zůstane po nich všechno co jim vypadne z pazoury. Obec nemá na úklid peníze,na policajta má, ale ten tam nikdy nepříjde, prochází se po obci zrovna dopoledne, když jsou všichni veškole nebo zaměstnání. Nakonec to uklidí důchodce odnaproti.

Katka (So, 11. 4. 2009 - 17:04)

S důchodcema nemám problémy, až na jednoho a naneštěstí je to soused z vedlejšího baráku. Totální idiot, rád řve po ostatních, dokonce pár lidí napadl naprosto bezdůvodně, jen proto, že si dovolili projít kolem jeho baráku a mu se to nelíbilo! Na další sousedku zase pravidelně volává policajty, protože se mu nelíbí, jak má zaparkované auto. Se nudí, tak otravuje ostatní.

důchodce z Prah (So, 11. 4. 2009 - 12:04)

Ééliško to jsi ještě nepotkala mě, protože já jsem slušný a milý, ukecal bych tě a možná bych tě i přefiknul. Ne každý důchodce na venkově má všch pět pohromadě, většinou jsou to skrblíci, smrděj a o ženských vědí kulový.

Návštěvník (So, 11. 4. 2009 - 12:04)

Jo,to znám.V Praze i když je půlka tramvaje prázdná,důchodci se hrubě dožadují zrovna toho místa,na kterém sedíte vy.To je snad mánie,takhle prudit,jim to dělá radost.

s. (So, 11. 4. 2009 - 06:04)

je to v lidech,ne věkem....

Reklama

Přidat komentář