Reklama

akne

Návštěvník (Po, 17. 9. 2001 - 08:09)

Pro Dany..Co se tyka vyhlazeni pleti laserem, jsou tri zpusoby..Jednak je to dermabraze, ktera je prilis agresivni, spise se od ni upousti( pouziva se i chemicky peeling- ale jim nezahladite vse, cca 800 Kc za jedno sezeni. Lekar jim nemuze sledovat hloubku kuze do ktere zakrok provadi....Ohledne laseru, jsou to dva typy: CO2 lase a erbiovy laser..Co2 laser je trosicku vice agresivnejsi, ovsem zato vysledky jsou vice uspokojive...Erbiovy laser je modernejsi, mene agresivnejsi. Lepe se ponem zakrok hoji, mensi riziko zajizveni a odstranovana vrstvicka kuze se nezuhelnuje, takze lekar muze perfektne kontrolovat. Do 10. dne se tvori otoky a kuze je cervena jako po opareni, od 10. dne se tvori krusty, ktere se nesmi odstranovat, musi se nechat samy odpodnout, pak se kuze promastuje, a da se pouzit make-up.....Financne oba, je to cca 20 000 Kc..To vse zalezi podle rozsahu , jestli celo, brada, tvare...Zakrok je nejlepe podstoupit v zimnich mesicich...Po zakroku tak 6 mesicu chranit pred sluncem...Myslim si ze je velice profesionalni Asklepion, Romana Smuclera...Tuto zimu to snad (pokud vse vyjde ) podstoupim:-)))

Návštěvník (Ne, 16. 9. 2001 - 22:09)

Pro Petru: na upravu strevni mikroflory si muzete zakoupit kaprylovou kyselinu, Šťávu z celých listů aloe vera, Lapacho, oreganový olej, acidophilus, vytazky z grepfruitovych seminek a cesnekove tabletky.

Návštěvník (Ne, 16. 9. 2001 - 16:09)

je mi 18 let,problémy s akné mám od 14 let.Akné mám jen na obličeji,zato však v hojné míře,vyzkoušel sem už spoustu přípravků,ale účinky byly vždy krátkodobé.prosím,mohli by jste mi někdo poradit,nebo aspoň něco doporučit,předem moc děkuji.

Návštěvník (So, 15. 9. 2001 - 20:09)

Pani doktorko dekuji za odpoved, ale s osobni konzulataci to bude tezke. Ziju v USA a nevim, jake leky si tady mam koupit. Lekare tu navstivit je problem. Muzete me prosim napsat nazvy nejakych leku, ktere bych si tu mohla koupit? Diky.

Návštěvník (So, 15. 9. 2001 - 15:09)

Pani Doktorko poraddte neco na odstraneni krevnich srazenin v obliceji. Po kazdem pupinku mi zustane krevni srazenina i nekolik mnesicu.

Návštěvník (Pá, 14. 9. 2001 - 23:09)

Ahoj Aleši ! Myslím, že máš pravdu ! Napiš něco o výbrusu laserem, prosím. Třeba to zkusíme spolu. Čauky D.

Návštěvník (St, 12. 9. 2001 - 15:09)

Paní doktorko, je mi 15 a ještě před měsícem,jsem ještě měla vždycky tak jeden uhřík,ale teď? To je hrůza,mám jich plný obličej a nevím co s tím,už jsem vyzkoušela přírodní kosmetiku Welleda,ale nepomohla.Včera jsem ji vysadila,potírám se Jarischovou vodou,ráno na lačný žaludek si vezmu jednu tobolku jablečného octa s vitaminy C a E. Piji také kopřivový čaj,ale chtěla jsem se zeptat,kolik ho denně mohu vypít a za jak dlouho by mi měly uhříky začít mizet.Ještě jsem zapomněla,že jím hodně ovoce,zeleniny,ořechů.

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 22:09)

Pro Erika. Je to zvláštní, protože Skinoren nepatří mezi přípravky, které bych běžně doporučovala. Projela jsem si znovu své příspěvky a nenašla jsem ten, o kterém se zmiňujete. Kdyžtak napiště, kdy jsem jej měla napsat.

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 22:09)

Pro Danku: Pro vysvětlení, proč se vám nyní opět pleť horší bych musela znát víc informací o vašem zdravotním stavu, stravovacích návycích atd. Pokud máte možnost, zkuste se objednat na konzultaci do studia Accent (adresa výše).

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 22:09)

Pro Petru: jak píše věra v příspěvku výše každému pomáhá něco jiného. U vás bude zřejmě velkou roli hrát změněná střevní mikroflóra ve střevech (vypovídá o tom váš věk,užívání antikoncepce i pomnožení kvasinek v důsledku léčby angín antibiotiky). Nejdůležitější proto bude upravit střevní mikroflóru. Plno zásad léčby je již popisováno v těchto diskuzí nebo v tématu kvasinky,candidóza, mykózy. nejvhodnější by však byla osobní konzultace. Pokud jste z okolí Prahy, můžete se objednat do studia Vitamins Cosmetics, Krakovská 22, Praha 1 viz.www.lekarskakosmetika.cz

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 20:09)

Dobry den pani doktorko!precetl jsem si celou tuhle diskusi, ale v jedne veci si odporujete. Pisete ze na noc se nema pouzivat na oblicej krem, pokozka pres noc vylucuje skodliviny. No a jinde zase davate nekomu radu aby pouzival Skinoren krem 2x denne (rano a vecer). Jak to tedy je? Ja sam pouzivam kratce Skinoren jen rano, ale plet se moc nezlepsuje. Dekuji Erik (19)

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 15:09)

Ahoj Soni, chtěla bych Tě moc požádat o kontakt na Ars Cosmetiku. Mám velké problémy s akné, kožní lékař mě léčí antibiotiky a jelikož jsem přestala brát antikoncepci, tak mi sdělil, že to je "blbé" protože se to nejlépe léčí antikocepcí, název léku si nepamatuji. Předepisoval mi i antibiotika, ale brát si mi je neustále nechce. A jestli můžu poprosit tak i info o přibližné ceně. Děkuji moc. Klára

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 07:09)

Vážená paní doktorko. S nadšením sem začala denně pít ráno na lačno sklenici vody s jablečným octem. Po měsíci se má pleť nádherně vyčistila a já měla na asi dva měsíce bezproblémovou pleť. Ačkoli jsem neměnila žádný ze svých návyků (stravovacích nebo kosmetických), pleť se zhoršila (již asi měsíc) a já se opět vracím ke své původní pleti, co mně vůbec neteší. Jedná se snad o nějaké překyselení organizmu? Můžete mi podat vysvětlení nebo případné řešení? Děkuji.

Návštěvník (Út, 11. 9. 2001 - 01:09)

Pani doktorko Cetla jsem skoro vse co tu kdo radi. Je me 25 let a zacala jsem mit asi pred pul rokem problem s akne. Nekdo radil pit jablecny ocet a pupinky potirat citronem. Nevim, za jak dlouho se ma projevit zlepseni, ale po 14 dnech se me plet stale zhorsuje. Beru vitaminy C, B, A, beru antikoncepci dva roky, ale za cele dva roky jsem takove zhorseni nemela. Mam i dost casto anginy, ale takhle hrozne to jeste s moji pleti nebylo. Nevim, jakou kosmetiku pouzivat, nic me nepomaha. Kazdy den to je horsi a horsi. V tomhle veku jsem cekala uz skvelou plet a ne to co mam ja. Muzete me nekdo poradit?

Návštěvník (Po, 10. 9. 2001 - 16:09)

Nelze dávat rady plošně. Každý člověk je jiný a potřebuje něco jiného. Syn trpěl akne asi 6 let, léčil se v nemocnici silnými antibiotiky, vyzkoušel všechny možné vodičky a mastičky, bral 3x Roacutan. Vše mu pomáhalo jen určitou dobu. Po přednáškách o Ájurvédě jsme na konzultaci zjistili jeho typ a rady co smí a nesmí. On je typ, který nesmí vůbec kyselé - ani jogurty, zeleninové saláty s octem, ale zase např. smí sladké, mléko a pod. tady je vidět, že co pomáhá jednomu - např. jablečný ocet, druhému může škodit. Někdo může sladké, pro někoho je to špatné, někdo se může nalévat studeným nápojem, jinému dělá dobře teplé pití, jiný může pít jen když má opravdu žízeň. Po dvou týdnech se dodržování těchto rad se stav velmi zlepšil. Je třeba najít dobrého ájurvédika, který stanoví správně typ, pak je třeba si koupit knihu o Ájurvédě, kde se dovíte vše co s daným typem souvisí a zkusit. Poznamenám ještě, že jsme byli několik let vegetariány, ale ani to nepomohlo. Opravdu není možno hledat plošnou radu. Jedině Ájurvéda nebere lidi plošně jako dav, ale dává rady tak jak je třeba.

Návštěvník (Čt, 6. 9. 2001 - 21:09)

U mě se to pořád zlepšuje, lidi v tramvaji se mě už skoro nelekají, občas se na mě i nějaká ta holka lehce usměje. A teď právě mám velkou chuť na elixír Dr. Grýnštajna , takže na zdraví! .... Mňam.:-)

Návštěvník (Čt, 6. 9. 2001 - 11:09)

Nazdar Jendo, tak co, bojujes dal, nebo uz jsi vyhral? Mne se zda, ze uz se blizim do finale, proste s akne koncim a fakt si myslim, že hlavnim duvodem je ma super holka...Hodne uspechu a kdyz tak se ozvi.

Návštěvník (St, 5. 9. 2001 - 21:09)

Probůh, tos muses sníst hned 1/4 kostky??? Fykus psal něco o 0,5 až 1 cm^3 a to je docela rozdíl... Ale všechny další tedy upozorňuji, že je to i rozpuštěný v minerálce opravdu hnusný! Chce to prostě rychle nalejt přímo do krku(fuj).Mně to asi pomáhá, ale to neznamená, že to pomůže i vám, nakonec o tom spala i doktorka(zdoj vitamínu B). Za problémy se teda omlouvám, asi jsem to neměl tolik vychvalovat. Buď zdráv. :)

Návštěvník (St, 5. 9. 2001 - 19:09)

Zajimalo by mne kdo sem psal o tom drozdi! Zkusil jsem snist ctvrtku kostky, dve hodiny mne bylo blbe a pak jsem se venku pozvracel. Jeste ted mne zamrazi kdyz si vzpomenu na tu hnusnou chut. Je tedy opravdu mozne, ze drozdi pomaha proti akne a proc? Diky za odpověď, Erik

Návštěvník (St, 5. 9. 2001 - 19:09)

Dobry den pani doktorko!precetl jsem si celou tuhle diskusi, ale v jedne veci si odporujete. Pisete ze na noc se nema pouzivat na oblicej krem, pokozka pres noc vylucuje skodliviny. No a jinde zase davate nekomu radu aby pouzival Skinoren krem 2x denne (rano a vecer). Jak to tedy je? Ja sam pouzivam kratce Skinoren jen rano, ale plet se moc nezlepsuje. Dekuji Erik (19)

Reklama

Přidat komentář