Reklama

akne

Návštěvník (Ne, 2. 9. 2001 - 14:09)

Kopřiva je opravdu pro čistění organismu velmi vhodná. Dále je možno využít juccu, namixované speciální bylinné čistící směsi, řasy chlorella a spirulina... Někdo pro vnitřní pročištění organismu a střev praktikuje klystýry. Též je možno čistit organismus jednou měsíčně dvoudenním džusovým půstem, kdy se pijí pouze čerstvě vylisované zeleninové či ovocné šťávy, které obsahují plno důležitých živin, minerálů a vitamínů. Pokud budete mít o tuto problematiku hlubší zájem, doporučuji přečíst si nějakou knihu.

Návštěvník (Pá, 31. 8. 2001 - 23:08)

No přece kopřivama, nééé.

Návštěvník (Pá, 31. 8. 2001 - 21:08)

já sem se chtale zeptat jak cistit organismus zevnitr p. doktorko?

Návštěvník (Út, 28. 8. 2001 - 01:08)

Nedá se říci, že jsem stoprocentně vyhrála nad akné,ale znám příčinu a když se hlídám, tak jsem v pohodě. Po 21 letech trvajícího akné těžší formy(boláky a jizvy)jsem díky dietě zjistila, že nejen cukry ale i bílé pečivo není vhodná strava.Stačí jediný bílý rohlík, či houska a jím je s vědomím nového akné. Co se týče vymačkávání, souhlasím, že není vhodné uhry vymačkávat, ale je možné je vypíchnout jednorázovou jehlou a vymačkat hnis s krví, poté náležitě vydesinfikovat. Pokud uhr mačkáme bez propíchnutí, natrhne se kůže do větších rozměrů a vzniká tak jizva. Podotýkám, že dříve , před těmi dvaceti lety mi kosmetička jinak nečistila pleť, než vymačkáváním, takže jí vděčím za všechny jizvy, které mi trochu vylepšil keloid gel. Na co se asi nejvíc zapomíná, je odličování 2x denně, tzn. ráno a večer, a hlavně nevysušovat,jinak se pokožka brání nadměrným maštěním.

Návštěvník (Po, 27. 8. 2001 - 21:08)

Ale jo, dá se to vyhrát(já teď zrovna vyhrávám), nevzdávejte se!

Návštěvník (Po, 27. 8. 2001 - 21:08)

Mozte sa snazit zvytazit nad akne, ale ak je to dane geneticky, nic nepomoze. Spytajte sa rodicov na ich skusenosti s akne.

Návštěvník (So, 25. 8. 2001 - 20:08)

chtela sem se zeptat jek si mam cistit ty cerna tecky a jak cistit org. zevnitr dekuji

Návštěvník (So, 25. 8. 2001 - 17:08)

Takze ja tiez pripojim. Najdolezitejsia je urcite starva. Ziadne mlieko ani mliecne vyrobky a o masovych vyrobkoch ani nehovorim. Potom je dolezita psychika. Netreba sa stale obzerat v zrkadle a "plakat" aky som skaredy. A este mam jednu radu. Skuste si tvar potierat uhorkovou stavou (samozrejme z cerstvych uhoriek, nie z nakladanych :) Caute.

Návštěvník (Pá, 24. 8. 2001 - 11:08)

Ahoj Aleši, bezva rady. Přesto, že s lehčí formou akné bojuji už pěkných pár let, něco pro mě bylo nové a vyzkouším. Jenom k tomu Benzoylperoxidu. Já osobně mám na něj alergickou reakci (po jeho použití jsem opuchla jak prase), to samé moje kamarádka. Takže, pozor na něj.

Návštěvník (Čt, 23. 8. 2001 - 23:08)

Když jsem žila v Itálii, tak jsem měla vždy krásnou pleť, jakmile jsem se vrátila do Čech - Prahy, tak jsem se vždy osypala. Myslím, že to má souvislost s klimatem, smogem a s vodou, kterou zde pijeme a kterou se myjeme (občas nám doma teče žlutá). Ale s tím se asi nedá nic moc dělat. No určitě bude mít vliv i strava - tam jsem jedla hodně zeleniny, ryb, olivového oleje, těstovin ( bez kečupu - ten Italové nesnáší a je v něm prý plno cukru) a ovoce. No i stresu bylo méně. I když italsky jsem zpočátku vůbec neuměla, tak jsem si tam hned připadla, jak doma. Inu Italové:-)) Zato tady se občas s kolegy(-němi) nedokáži domluvit a pak v noci v posteli přemýtám, co jsem zase plácla a jak si to někdo blbě vyložil a beďaři vyskakujou napovrch:-(

Návštěvník (Čt, 23. 8. 2001 - 22:08)

Tahle diskuse má aspoň jeden důležitej smysl, člověk ví, že v tom není sám:-).

Návštěvník (Čt, 23. 8. 2001 - 11:08)

Ahoj Aleši,oceňuji Tve rady,byly vyčerpávající,připojila bych se rozhodně k tomu,že rozhodující je při léčbě akné psychická pohoda,kvalitní strava,stejně tak souhlasím i s používáním zinku a betakarotenu.Doporučuji také ozonizér,není to všelék, ale své výsledky má. Minimálně se po něm méně mastí pleť.Jinak všem přeji hodně zdaru a hlavně trpělivosti při léčbě akné.

Návštěvník (Čt, 23. 8. 2001 - 10:08)

Znam tyhle problemy od 14 let. Akne!!!Des, nocni mura..Nechapu dodnes, ze nekdo kouri, pije, "tlaska" vse mozne-od hamburgru po parky- a ma plet jak hedvabi!!!Fakt jsem zkusil vsechno, lecitele, lekare, sanatorium prof. Novotneho, Mudr. Jonase, colonterapii, konstitucni homeopatii, i vehlasne vyzkouseny Roaccutane- (Fakt dost hrozny lek od firmy Roche) Slibuji az 90% uspesnost u akne!!Dodnes mam z toho rozhozena jatra!!!!Mam za sebou cisteni u kosmeticek, Ustavu lekarske kosmetiky( odchazel jsem cerveny, jak rak !!Dva dny jsem z toho mel depresi!!!Snad se s Vami podelim o naky ty mi zkusenosti, jak se toho trochu zbavit..Predevsim to nikdy nemackejte, udelate si jizvy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Mam jich plne tvare!!!!Fakt ruce pryc!!!!!Uvazuji o vybrusu laserem..Tak nake ty rady. (Budu se snazit Vam pomoc, protoze, vim, jak je to hrozny, jak si pripadate hrozne. Znam to z vlastni zkusenosti. Delal jsem modela, kvuli akne jsem toho skoro musel zanechat..)Vnejsek:1.Kupte si nejaky KOREKTOR (Green line, nebo od Vichy, tuzka na zabarveni!!)(to co se udela pres noc , nebo proste vyroste, tak to zakryjte. Rano po umyti to proste zakrejte.Jako vizazisti!!!!(JEDINA DOBRA VEC,CO DOKTORI A DERMATOLOGOVE VYMYSLELI_ZE SE TO DA ASPON ZAKRYT( jinak Retin A, Zineryt, Aknefug, Localid, Aknemycin.....Na PRD!!!Obcas pomaha Benzoylperixod, ale ten se uziva tak 3 tydny a vic ne, pak prestavka!!!!Jakmile to neuvidite, nebude to tak hrozne!!!Na myti, je docela dobre mydlo SEBAMED-Clearface v lekarne za 140,-.Na to Jarischovu vodu. Zadny krem...(OXY a podobna svinstva vyhodte z okna!!!(Znam z vlastni zkusenosti!!!!!!!!!!!!!Jen OBROVSKA REKLAMA!!!!!!Kupte si naky peelig(1-2 krat tydne)Po umyti vecer, nestujte pred zrcadlem, a nemackejte to!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Znam to sam!!!!!Vnitrek:Pijte vodu, jezte hodne zeleniny, zadne pizzy, hamburg, spise kure, kruta, proste dietne,hodne VLAKNINY, nakupute si neke celozrn. musli v Country life,Misto sladkeho, ovoce...Zadne smazene!!Kupte si ZINEK, (10mg v jedne tablete)Denne ho jezte 5-8 tablet(tedy 50-80mg)Ten jezte behem jidla s (coz je dulezuite) Vitaminem A!!!(Nechte si ho napsat od doktora, to je to jediny, co si od nej nechte napsat)a berte 2 kulicky..30-60 mez. jednotek vit A.Pokud nemate vit A. berte se zinkem BETAKAROTEN..Ale trochu vice.Kupte si jeste B-komplex forte. Tak 1-2tab.denneHodne pijte, hlavne bylinny caj(cistici nebo i na akne (Od DR.Popov)Chodte na vzduch, hodne do prirody, ven..Noste si lahev s sebou..(Jako byvaly model, to znam a vsechny kolegyne bez lahve ani ranu!!!Snazte se byt v pohode...Pokuste se to trochu prekonat, mejte vuli..V podstate jde o maz. zlazy, ktere casem budou vysychat, jak bude plet starnout a akne se nebude tvorit...Nemackejte to, protoze jakmile vyjde i krev z uhru, tak se to hoji jizvou!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Jen setrete, bili maz, kdyz je uher zraly!!!Jakmile vyjde i krev, mate jizvu!!!!!!!Proste ruce pryc!!!!A zadne stresy, vim je to tezke, ale vuli to jde!!!!Pokud budu vedet neco noveho, dam vedet nebo se ozvete v pripade nakeho dotazu.Ahoj Ales

Návštěvník (Út, 21. 8. 2001 - 21:08)

Ad Lucka: No teď si tak říkám, že bych nemusel kupovat ten foťák za 1500, stejně už jeden mám, takže to možná prubnu.

Návštěvník (Út, 21. 8. 2001 - 20:08)

No, nic ve zlym, ale za tu cenu si pro to bahno radši sám zajedu a ješte ušetřím, jsem bohužel chudej člověk.Ad parecek: "clovek, kteryho mas uprimne rad je lepši než xl kila drozdi.... "Já stejně müslim, že k danýmu účelu je to druhý lepší(a je to skoro zadarmo). S tím pitím máš bohužel pravdu, já mám takovej zlozvik popíjet pivo u počítače jako třeba teď, takže teď tu veřejně oznamuju, že už nevemu otvírák do ruky.

Návštěvník (Út, 21. 8. 2001 - 17:08)

Mně osobně pomohla kombinace bahenního mýdla a bahenní masky z Mrtvého moře, zn.Ahava.Je to super!!!!

Návštěvník (Út, 21. 8. 2001 - 17:08)

Kup si bahenní masku AHAVA.Je to kosmetika z Mrtvého moře, dovážená z Izraele a mně i mému příteli akné vyléčila.125 ml stojí 395,-, ale vydrží fakt dlouho.Ahavu seženeš buď v lékárně nebo u regionál.zastoupení.Rovněž mohu zaslat já.Lucka

Návštěvník (Út, 21. 8. 2001 - 13:08)

Jo, jinak s tou laskou je to pravda, teda spis jde o takovy pozitivni retezec. Super partner=lepsi nalada=super pocit=min stresu=plet v pohode. Proste clovek, kteryho mas uprimne rad je lepši než xl kila drozdi....

Návštěvník (Út, 21. 8. 2001 - 13:08)

Hm, tak diky za odpoved. Stejne si ale nemyslim, ze jedna potravina (v tvem pripade drozdi) muze zmenit stav kuze, ale uz mi to je sum a fuk, protoze se mi zda, ze se blizim k vitezstvi nad akne. Velka vyrazka se mi uz neudelala asi dva mesice (tuk, tuk na drevo) a "potenek" mam uz jen par, takže tak nejak v pohode. Uz to proste ani moc neresim. Je to ale vysledek rocniho zdraveho stravovani. Jinak Ti poradim. Dej si bacha na chlast, po nem se mi to na krku hned objevi. Je to sice trapas pit v hospode sodovky, ale co nadelas, kdyz druhej den nechces vypadat jak opuchlina...

Návštěvník (Po, 20. 8. 2001 - 20:08)

Milý Parecku, to vím taky, že do těsta se dává kvásek aby mělo tu správnou chuť, jakou Robinson znal z domova

Reklama

Přidat komentář