Reklama

akne

Návštěvník (St, 13. 6. 2001 - 11:06)

Ahoj, mám už od puberty problémy s akné ale od té doby se to se to zlepšilo ale pořád mám uhry jak na obličeji tak na čele. Zkoušel jsem zdravou výživu, nepít alkohol, cvičit i jsem používal různé přípravky..snad vše jsem zkusil ale uhry se tvoří dál. Myslím jsi že je to asi hormonální porucha..prosím poraďte co s tím.

Návštěvník (Út, 12. 6. 2001 - 19:06)

Zabudla som este, ze vyrazky nevytlacat, a ak ano, tak len tie, ktore maju ciernu bodku alebo biely hnis a aj to nie rukami a hlavne nie nechtami, ale nejakou servitkou...

Návštěvník (Út, 12. 6. 2001 - 10:06)

Precitala som si prispevky a tiez chcem reagovat na temu: AKNE. U mna sa prvykrat objavili v 14 rokoch a odvtedy som sa ich nemohla zbavit. Teraz mam 22 rokov a je to o 90% lepsie. Aj ked sa niekedy objavi nejaka ta vyrazka... Ale musim povedat, ze som zmenila svoj jedalny listok a zacala sa stravovat lepsie. Pijem vela vody,jem ovocie, vlakniny a pod. Tiez uzivam Bkomplex. Okrem ineho sa tu neuvadza pohyb na cerstvom vzduchu a navsteva sauny alebo pary. Pouzila som aj kozmetiku OXY, ale moja plet bola podrazdena. Taktiez som pouzila Zineryt, ten mi ciastocne pomohol. Uplne som vylucila drahe pletove vody a mlieka na totalne zbavenie akne, ktore mi len podrazdili pleť a mala som ju prechemizovanu. Pravidelne chodim na prehliadku zubov, lebo aj to velmi vplyva. Treba mat zdravy chrup! Momentalne ma zaujala Jarischova voda, ktoru tu povacsine spominate a skusim ju, ak sa mi objavi nejaka ta vyrazka...

Návštěvník (Po, 11. 6. 2001 - 15:06)

Dobry den, chtela bych se zeptat, zda nema nekdo zkusenosti s domacim rucnim biostimulacnim laserem znacky E-TRANS. Cena by mela byt okolo 4.000,- Kč. Narazila jsem na tuto nabidku na strance www.inshop.cz a popis vypada docela presvedcive. Nevim zda se jedna o stejny typ laseru, o kterem se tady casto pise. Prosim, poradte. Díky moc

Návštěvník (Ne, 3. 6. 2001 - 20:06)

Me akne trapi uz od puberty, ale nejhorsi casy jsem si zazila pred trema mesici,kdy jsem zacala pouzivat Diane-35. Cely oblicej a zada jsem mela razem obsipany a samozrejme se mi udelali i jizvy. Dianu jsem brala tri mesice a nic se mi nelepsilo,ba naopak,bylo to horsi a horsi.Tak jsem ji tedy vysadila a zacla jsem chodit na biostimulacni leaser (v Praha 2 - Askleption) a muzu vsem vrele doporucit. Jedna maska vas vyjde na 350 Kc. Chodim tam pravidelne kazdy tyden a vysledky skvely. Je pravda,ze to chce zmenit jidelnicek, protoze kdyz jite kazdy den sladky,tak se ty pory jen ucpavaji,takze chce to mit silnou vuli a odolat.S akne ale stale bojuji a pevne verim, ze jednou prijde den,kdy se podivam do zrcadla a budu se svym vzhledem plne spokojena.

Návštěvník (So, 2. 6. 2001 - 14:06)

Akne trpím někdy od 11 let.Do 15 let mi pomahalo opalování,kdy se stav vždy zlepšil.pak jsem ale jel k moři a po opalovani se kompletně obsypal malými pupínky akné.Doktorka to označila za akne malorca.Od té doby se na slunci pravidelně osypu.Loni jsem ležel v nemocnici,kde mi zjistily chronickou folikulitidu(mám ji po celém těle)a slabě pozitivní biodosu(reakce na sluneční záření).Kléčbě jsem dostal imazol pastu,koupele v hypermanganu a neslunění se.Pokud má někdo podobný problém,poraďte.

Návštěvník (So, 2. 6. 2001 - 10:06)

Premyslim,jestli si autori stranek nedelaji srandu, vzdyt to jsou vazne sileny nesmysli...:-(((

Návštěvník (Čt, 31. 5. 2001 - 14:05)

Tolik nesmyslu, co je na te webove strance jsem snad jeste nečetl. On tam pise, ze vitaminy rady B akne vyvolavaji a pritom maji efekt opacny! A tak bych mohl jmenovat x dalsich prikladu!!!

Návštěvník (St, 30. 5. 2001 - 21:05)

No,nevim. Ta stranka se mi moc nelibi. Informace pusobi neverohodne uz proto,ze si nekdy odporuji. Napr. pisi,ze stres nehraje zadnou roli. V jinem odstavci ovsem doporucuji zmenu hektickeho zivota,protoze zivotni styl se na akne projevi (nebo tak nejak).

Návštěvník (St, 30. 5. 2001 - 10:05)

Vážení, docela zajímavé informace o našem trápení najdete i na adrese:http://mujweb.cz/www/potrebujidoktora/Píše se zde i o nějakém novém léku (Velac). Ale jestli je účinný...????????

Návštěvník (Út, 29. 5. 2001 - 21:05)

Jo a ještě jsem zapomněla napsat, že pak jsem přestala kupovat všechny ty skvělé značky (a máš to vychytaný, akné žádný problém apod.). Používám zásadně pleťovou vodu na citlivou pleť (bez alkoholu), na případné boláčky tyčinku od Aknelotu (pomáhá). A hlavně jsem se smířila s tím, že má pleť holt nikdy nebude úplně dokonalá, částečně i proto, že jsem "úžasnou" kvalitu pleti zdědila po mamce.

Návštěvník (Út, 29. 5. 2001 - 21:05)

Kdysi jsem také používala OXY - pleťovou vodu. Ne že by se pleť nějak výrazně zlepšila, ale myslím, že se ani nezhoršovala. Pak jsem si koupila a použila takový to intenzivní tonikum přímo na zanícená místa. I použila jsem na zanícená místa v očekávání, že do rána budu jak porcelánová panenka. I byla jsem - ale opuchlé červené prasátko - prostě alergická reakce jako "bejk". Podobně se vyjádřila i moje paní doktorka, když to viděla, a doporučila nepoužívat od této značky už vůbec nic. Podobnou (i když mírnější reakci) zažila moje kamarádka, které jsem zázrak kosmetického protiaknózního průmyslu dala, samozřejmě s upozorněním, co se stalo mě. Tak vodička putovala do koše.

Návštěvník (Út, 29. 5. 2001 - 11:05)

Souhlasim s Barou, cajovnikovy olej plet efektivne sklidni...

Návštěvník (Po, 28. 5. 2001 - 12:05)

Retin A muze delat nejaky cas dojem, ze pomaha, ale ve skutecnosti je to hrozny svinstvo. Ja ho doporucuju hned vyhodit. Stejne, ale pritom jemne a funguje cajovnikovy olej. Desinfikuje, hoji a lehce vysusi. Mluvim z vlastni zkusenosti. Kazdopadne je treba resit pricinu a procistit cele telo.

Návštěvník (So, 26. 5. 2001 - 20:05)

Možná,že máš hodně mazových žlaz...asi že jo,potřeboval bys navštěvovat sauny...pomuže ti to,plet se bude vysoušet....pomalu,ale jiste!!

Návštěvník (So, 26. 5. 2001 - 10:05)

Lékař mi předepsal Retin-ACo myslíte? Funguje to ?Zatim se mi nezdá, ale mám to teprve duhým týdnem.

Návštěvník (St, 23. 5. 2001 - 00:05)

Pokud se akne objevilo až v 26 letech a vaše známá současně trpí na záněty vaječníků léčené antibiotiky, budou při vzniku akné hrát s velkou pravděpodobností roli kvasinky (způsobují též gynekogické mykózy a záněty). Akne v tomto případě má často podobu hlubokých boláků, které jsou bolestivé a málo kdy vyjdou napovrch. Doporučila bych vám přečíst si v diskuzním fóru příspěvek Kvasinky, candidoza, mykoza - viz. http://diskuse.doktorka.cz/kvasinky-candidoza-mykoza/ a v databázi nemocí (horní lišta této stránky) Candidózu - viz. http://nemoci.doktorka.cz/candidoza/ .

Návštěvník (St, 23. 5. 2001 - 00:05)

Pouze kosmetické přípravky nevyřeší - viz předchozí příspěvky a akné v databázi nemocí. Kosmtické přípravky by měly pleť především dokonale čistit, popř. zklidnit. Oxy a podobné přípravky často pleť naopak podráždí a přesuší. Já doporučuji čistě přírodní kosmetické přípravky -viz. opět předchozí příspěvky a pročištění organismu a úpravu stravy !!

Návštěvník (Út, 22. 5. 2001 - 12:05)

Moje známá(29 let) začala asi před 3 lety trpět akné,kterým nikdy do té doby netrpěla, převážně na bradě a to ještě nejvíc na pravé polovině. Pleť v obličeji má citlivou,trochu zarudlou, kolem nosu mastnou s ucpanými póry. Z vlastní zkušenosti vím, že ke kožním lékařům nemá prakticky smysl chodit. Slyšel jsem,že by to mohlo souviset i s občasnými záněty vaječníků (po jejichž původu umělci gynekologové ani nepátrají a nasadí antibiotika a potíže se po čase vrátí).Jinak je to moc hezké a občas milé stvoření. Může nám někdo poradit ?????

Návštěvník (So, 19. 5. 2001 - 21:05)

Mám veliký problém. Na čele se mi neustále objevuje akné. Hodně se potím. Požil jsem krém proti akné OXY. Je to akorát po tom horší. Co mám dělat. Je možné, že to má něco společné s pocením. Poraďte mě co s tím.

Reklama

Přidat komentář