Reklama

akne

Návštěvník (Út, 13. 3. 2001 - 14:03)

Soňo, prosím o kontakt na ARS Cosmetic v Praze na Karláku. Vždy jsem měla problémy s pletí, ale po vysazení horm. antikoncepce se mi pleť ještě zhoršila. Chtěla bych s tím něco dělat, má kožní lékařka nepomohla. Případně prosím uveď přesnější zkušenosti s léčbou. Díky.

Návštěvník (Út, 6. 3. 2001 - 12:03)

Prosím Soňu,kdyby byla tak hodná a dala mi kontakt na ARS kosmetiku v Praze.Kolik stojí pomoc a léčba?Díky Iva

Návštěvník (Po, 5. 3. 2001 - 21:03)

Měla jsem na mysli knihu Candida.

Návštěvník (Po, 5. 3. 2001 - 21:03)

Ahoj,zaujal mne Tvůj příspěvek. Mně je 30 a trápím seuž 15 let, jakákoliv léčba byla neúspěšná, po porodu dítěte se stav ještě zhoršil. Ráda bych Tě požádala o upřesnění knihy, v jakém nakladatelství vyšla a kdy a kdo je autorem. Předem děkuji za odpověď.Markéta

Návštěvník (Ne, 18. 2. 2001 - 16:02)

U těžších forem akné je vždy potřeba léčit organismus vcelku. Vnitřně pročistit střevo (případná protikvasinková léčba), podpořit funkci jater, popř. ledvin a upravit životosprávu. Zevně pak používat přírodní nedráždivou kosmetiku s přírodními éterickými oleji, které mají protibakteriální účinky a zlepšují výživu pleti ( tea tree, levandule, rozmarýn, hřebíček) a též je vhodná aplikace biostimulačního lasaru s protizánětlivým a regeneračním účinkem. Všechna tato doporučení jsou podrobněji vysvětlena viz výše nebo v databázi nemocí pod heslem akné na http://nemoci.doktorka.cz/

Návštěvník (So, 17. 2. 2001 - 00:02)

Chtěla bych Vás poprosit o radu.Mám těžší formu akné a vyzkoušela jsem už různou lokální antibiotickou léčbu s občasným výsledkem a v současnosti užívám Diane-35.Můj dermatolog mi předepsal lék Roaccutane.Vzhledem k velkému výčtu nežádoucích účinků Vás prosím o Váš názor,případně o zkušenosti z praxe.Děkuji.

Návštěvník (So, 10. 2. 2001 - 23:02)

Jenom Zinerit to asi nezvládne. zkuste doporučení viz. výše.jestliže máte akné na zádech, tak budete potřebovat pročistit střevo. Může se jednat o pomnožení kvasinek ve střevech.

Návštěvník (So, 10. 2. 2001 - 23:02)

biostimulační laser může zmírnit projevy (působí protizánětlivě), pomoci v hojení a odstraňování jizviček. Vnitřní příčinu akné většinou neovlivní -je zároveň potřeba pročistit organismus, upravit životosprávu a používat neškodnou kosmetiku. Doporučuji přečíst http://nemoci.doktorka.cz/akne/ a v rubrice kosmetika článek Není akné jako akné - viz. http://kosmetika.doktorka.cz/neni-akne-jako-akne/ .

Návštěvník (So, 10. 2. 2001 - 23:02)

Paní doktorko, moc bych se chtěla zeptat, jestli mi pomůže Zineryt, ale mohla bych ho používat pouze o víkendu. Mám dost velké akné na zádech a vůbec nic mi na něj nepomáha. Prosím poraďte mi, co mám použivat, nebo jestli ten Zineryt bude stačit. Moc děkuji.

Návštěvník (So, 10. 2. 2001 - 18:02)

Prosim Vas myslite si, ze biostimulacny laser moze pomoct????

Návštěvník (Ne, 4. 2. 2001 - 19:02)

Na http://nemoci.doktorka.cz/ si přečtěte zánět mandlí, kvasinky a akne, zejmena vyzivova doporuceni. Pokud jste na zanet mandli opakovane uzivala antibiotika, doslo k naruseni prirozene strevni mikroflory ve strevech a pomnozeni kvasinek - ty mohou zpusobovat i bezne lecbe odolavajici akne. Proto je nejprve nutne bojovat proti kvasinkam, pak se upravi i plet.

Návštěvník (Ne, 4. 2. 2001 - 18:02)

Existuje univerzalny liek, vseliek na akne?ja viem, ze asi nie, ale poradte dacoooooprosimViera

Návštěvník (St, 31. 1. 2001 - 00:01)

Pročišťovací dieta (proti plísňová, tzv.candida):nejíst světlé pečivo, cukry v žádné formě, první měsíc ani ovoce,mléčné výrobky kromě jogurtu, chemicky vyživovaná zvířata ( antibiotika, atd.)nepít alkohol, kávu, čaje (podléhá plísním), ořechy pouze opražené. Tato dieta je zhruba 3 měsíční, záleží na tom, jak je kdo znečištěný různými antibiotiky a hormonálními léky.Pokud se chcete dozvědět více, doporučuji rubriku nemoci " Candidoza" nebo knihu se stejným názvem.

Návštěvník (Út, 30. 1. 2001 - 16:01)

Já mám akné už pár let, někdy je to lepší, jindi zase horší ale díky vlastní nezkušenosti jsem si neustálím vymačkáváním zjizvila celé čelo.Pokud vite,že existuje něco, co mi může tito jizvicky odstranit poradte,prosím.Nejlepší zkušenosti mám se sluncem, dovolená u moře mi pokaždé vyléčí.Ale nelze být celý rok u moře.

Návštěvník (Ne, 28. 1. 2001 - 14:01)

Zajimalo by me, jak vypada takova procistovaci dieta.

Návštěvník (Ne, 28. 1. 2001 - 14:01)

Mate nekdo zkusenosti s ozonizery?

Návštěvník (St, 24. 1. 2001 - 21:01)

Mám 19 a hrozne ma štve akné na xichte a na ramenách. Skúsil som už všetky mastičky, no nič nepomáha. Nemá na akné vplyv, že užívam Ditec a Bronillide (kortikosteroid) kvôli astme? Ludia, povedzte mi niekto zaručený recept. Užívam momentálne Zynerit a nezdá sa mi že by mi to pomáhalo. A ešte. Mám si akné vytláčať či nie? Počul som na to rôzne názory.

Návštěvník (Čt, 18. 1. 2001 - 22:01)

Má vliv na zvýšenou tvorbu akné užívání léku Jodthyrox ?

Spurlos (So, 9. 12. 2000 - 22:12)

Ahoj lidi potreboval bych poradit mem problemi s akne a nevim jak se ho zbavit vyskousel jsem uz leda co a nic!

Klára (St, 11. 10. 2000 - 21:10)

Taky jsem j&;237; u&;382;&;237;vala. Pomohla.Av&;353;ak kdy&;382; jsem ji vysadila, tak se v&;353;e vr&;225;tilo. No teda sp&;237;&;353; to bylo mnohem hor&;353;&;237; ne&;382; v pubert&;283;. A ono b&;253;t v 24 letech osypan&;225; nen&;237; nic moc. Nav&;237;c mi byly objeveny zv&;253;&;353;en&;233; jatern&;237; testy. Pr&;253; po&;353;kozen&;237; jater m&;367;&;382;e souviset s akn&;233;. Tak&;382;e j&;225; p&;345;ed touto antikoncepc&;237; varuji.

Reklama

Přidat komentář