Reklama

andropenis

BBC (Po, 26. 1. 2009 - 01:01)

Pokud máš péro pod 25cm,tak to není problém.....andrák netřeba,najdi si babu s pořádnou roklí a ta ti ho zkratí........sníží ti ego,že máš malý péro!

BBC (Po, 26. 1. 2009 - 01:01)

Pokud máš péro pod 25cm,tak to není problém.....andrák netřeba,najdi si babu s pořádnou roklí a ta ti ho zkratí........sníží ti ego,že máš malý péro!

BBC (Po, 26. 1. 2009 - 01:01)

Pokud máš péro pod 25cm,tak to není problém.....andrák netřeba,najdi si babu s pořádnou roklí a ta ti ho zkratí........sníží ti ego,že máš malý péro!

BBC (Po, 26. 1. 2009 - 01:01)

Pokud máš péro pod 25cm,tak to není problém.....andrák netřeba,najdi si babu s pořádnou roklí a ta ti ho zkratí........sníží ti ego,že máš malý péro!

L (Ne, 25. 1. 2009 - 23:01)

Já bych chtěl penis zkrátit.Jak to mám udělat?Funguje andropenis i opačně?

Petr (Ne, 25. 1. 2009 - 23:01)

jo a mohl by mi někdo vysvětlit na co je androring? Andropenis nosím 3 měsíce ale nějak jsem nepochopi na co je ten androring.To si mám přetahnout přes žalud ten androring a pak teprve utahnout silikonovou hadičku?

Miekr (Ne, 25. 1. 2009 - 23:01)

PEtre, pouzivej andro-ring a andro-top.

Miker (Ne, 25. 1. 2009 - 23:01)

vychova, jakej vek a jake zivotni zkusenosti, ze by holka se smala chlapovi, kterej ma 14 cm...Nic nemam proti ni, ale to je strasne neintelegentni, nepromyslene a hodne hloupe v lasce ( nebo co jste meli spolu, nejakej vztah ze jo, pokud vona skutecne mela stesti delku tvyho penisu zaregistrovat xD ) neco takovyho rikat. ..

Ja kdyz jsem mel zakriveni, tak holka jednou naznacila, ze ji vadi v ruznych pozicich urcita omezeni, tak jsem ji pristi tyden poslal do prdele..xD tos me teda fakt navstval, ja to uplne vidim, jak sundavas kalhoty a voni se ti hned smeje NAHLAS, tak ze sousedi jsou znepokojeni xD ..Doporucuji hned zapojit do akce nohy a finishovat jenom az spravis minimalne par zubu...

Tohle to je fakt hrozny vole :) A jeste existujou idioti, kteri PO TAKOVYCH posmechech furt za takovejma krava chodeji a furt jim tvrdi, ze "miluji te, vrat se..Vsadim dum, auto, ale zvetsim ho, hlavne zustan xD"

Chlap je chlapem pokud ma nejakou hodnotu. Aspon tu zakladni, ze se chova slusne vuci holkam a vystypuje opravdu JAKO CHLAP, teda jako dominant ve vztazich. Pokud by ti rekla otevrene, ze "zlato, ja bych preferovala vetsi penis, me to udela dobre, ale aj tak te moc miluji" s slzama v ocich tak to je neco jineho...To je zcela normalni pozadavek normalni holky...Jen tak mimochodem, 14 cm je idealni delka pro stimulaci "G bodu" v urcitych pozicich...

Pardon, ze trochu mimo, ale je potreba si uvedomit, ze extenderi zvetsujou penis predevsim pro zvetseni VLASTNIHO EGA, a ne aby jeden prekasny den jsi sundal kalhoty a KRAVA, ktera te dlouhodobe ponizuje uvidi trochu vetsi penis a rekne:"tak to uz je voneco lepsi"....

JA jsem presvedcen, ze extender je predevsim nastroj pro CHLAPA nikoliv pro vybredle fantasticke nazory namyslene zenske, vyvolane bujnou fantazii a nedostatkem znalosti.

Peace.

P.P.S. Ser na bejvalou.
Udelej si z nej srandu. Rekni, ze ji sezenes negra s 25 cm pindourem ( a rekni to vazne ) a koukni jak se zachova. Mozna tohle ji prinese blahobyt.....

really N / C

Petr (Ne, 25. 1. 2009 - 22:01)

Hale chlapi vyřešil jste někdo problém s vypadáváním žaludu ze smyčky?Nějakej zlepšovák nebo tak aby tam žalud držel po celou dobu 2 hodin mě vždycky po půl hodině vyklouzne.Solamil zezačátku pomáhal ale ted to jaksi stejně nefunguje jak bych si představoval...

Miker (Ne, 25. 1. 2009 - 22:01)

Ja nemam zkusenosti s Phalossanem, funguje stejne, mozna jsou lepsi technicke prirucky pro fixaci, nevim..Zacinal jsem s AP aj ted AP nosim :D

Androring jsem urcite pouzival, pritom od prvniho dne, jinak zalud je totalne v pytly, za tyden uz to bude bolet jak s tim debilem v sadomazo denniku xD

Polovicni pouzivani znamena polovicni zvetseni, presne tak, ale pozor, 7-8 hodin denne - optimal.

Jinak, pokud se ti smeje, ze mas 14cm tak to je lol. A co vona chtela ? Posilovace s 20 cm ? Tak je to bud, promin decko nejake 16-17 lete, nebo neuveritelne namyslena krava...Jezis maria, vona budu zit celej zivot jedna a nikoho nenajde s takovym pristupem, protoze pokud ji vadi 14cm tak co s ostatnima vecma? Jako je treba uspech v zivote, prace, prachy atd ? Nazor takove holky je naprosto irelevantni. Tvuj pribeh je fakt usmevnej...Holky mezi sebou hodne mluvi o muzskych a pokud ta inteligence aspon trochu tam je ( no a prislusna vekova kategorie samozrejme, aspon 18+ ), tak voni vedi, ze prumer v CR je 15 cm...

JA bych jeb tak, ze kurvo by zapomela jak se jmenuje se svyma pozadavkama jak ten psychopat v bojich bez pravidel vcera.
Jaka musi by

DICKens (Ne, 25. 1. 2009 - 22:01)

PowerLifter: No vona si totiz mysli ze je to prdel... Vubec ne! Ale to vi na tomle foru kazdej... Tak pak poreferuj jak se dari s phalossanem... Rustu zdar!

PowerLifter (Ne, 25. 1. 2009 - 21:01)

DICKens
ja potkat takovou, co by si delala prdel z myho prirozeni, tak ji nakopu do riti, ze by na to do smrti nezapomnela. Jsem v celku uspesny mlady sebedomi muz, ale v posteli si neverim a ani verit nemuzu. 14 mas krasnejch, co ja bych za to s mejma 12 dal. Phalossana beru hlavne kvuli snadnejsimu noseni, jinak to samozrejme ma stejnej efekt jako AP.

DICKens (Ne, 25. 1. 2009 - 21:01)

...A ted konstruktivne, Mikere, ty pouzivas androring??? A nevycetli jste nekdo na forech jestli polovicni pouzivani(4,5h denne)znamena polovicni zvetseni, mensi nebo vetsi pri stejnym poctu dni? K phalossanu, zalud je zilni plexus, neboli zadny toporivy telesa v nem nejsou, ty se ale natahujou stejne... Muj nazor je ze to ma stejnej efekt jako AP, akorat to asi neni tak bolestivy...

DICKens (Ne, 25. 1. 2009 - 21:01)

Ze me si bejvala dela prdel ze mam malyho ptaka a je mi hovno platny ze je to krava:D...:(... Baby o me maji zajem ale vubec se mi do toho s tema ctrnacti nechce... Takze proste budu nosit AP dokud tam tech sestnact nenamerim a pak du sustit!... Skoda ze sem tohle forum nenasel driv, bych treba usetril ty tri mesice srani s malym nastavenim...

Zordo (Ne, 25. 1. 2009 - 18:01)

Mluvíš Mikere docela rozumně, takže snad i věřím tomu, že ten AP opravdu funguje. Možná do toho půjdu, i když sexuálně žít se dá bezproblémů i s mými 12 cm, to je aspoň můj názor podepřený zkušenostmi, 12 je ještě norma. Ale chtěl bych větší penis, těch 16 cm je podle mě nejlepší.Ale já se také snažím něco dokázat profesně a studuji dálkově i vysokou. Navíc dost sportuji. Chci tím jen říct, že životní hodnoty vidím stejně v něčem jiném a o holku, které jde o péro, bych nestál ani kdybych ho měl 18 cm.
A Vendo, vylez z ulity, 13 cm je naprosto v pohodě. Ale nehledej nějakou rozježděnou nymfomanku, o takovou by jsi určitě stejně nestál. Měj se

Miker (Ne, 25. 1. 2009 - 16:01)

njn hele takovou, ktera se ti vysmeje bych poslal klidne nekam lol.

Pokud tam mas aspon neco xD ( nejakych 13 minimum ) tak uz se s tim da zit. Ja jsem mel 14,5 pred nosenim a zakriveni, pritom pouze jedna holka mi rekla predtim, ze krivy penis vypada ponekud "vtipne". Pak po hadce s ni voni neprimo naznacila, ze pry chtela by "treba v sexu byt nahore, coz je tezky" ( to je k otazce kdo jake ma prirodni vlastnosti ). Pote jsem ji poslal doprdele moc rychle.. O AP jsem uvazoval sice jeste predtim, pak jsem se rozhodl konecne..Jinak to byla sice sexy holka, vylozena ale je to KRAVA. Mam ted jinou a s tou si uzivam naplno. Me se zda, ze predvsim si vazi toho, ze jsem normalni, slusne oblecenej, zamestnanej, dost sympatickej a hlavne ambiciozni v kariere ( stejne jako ona ) clovek, a ne obrejlenej vtipalek ci osobnost s bradou a pearsingem ( jak bejva zvykem v Praze ), kterej pouze chlasta, mele sracky a nedela nic..To si myslim je to nejdulezitejsi. A pokud se tyka sexu, tak ted uz mam 16+ pomoci AP a zakriveni je prakticky pryc, takze sexu mame dost a hlavne oba dva jsme s tim spokojeni.

Jina vec je, ze odjizdi na sluzebni cestu do Nizozemska a nebude tu zhruba 6 mesicu, takze cesticka je otevrena :D )
Sice nikdo nemuze zarucit, ze tam nechytne nejakeho rysaveho holandaka, kterej treba nebude amniciozni v kariere, ale bude umet pekne vylizat atd. = voni jsou na to magori.+

Myslim si, ze otazka pristupu a porozumeni, jak se k tomu stavi holky urcite do tehle debaty patri.

Milan (Ne, 25. 1. 2009 - 15:01)

Nosí sa to v pohode a ani to nie je vidieť.

PowerLifter (Ne, 25. 1. 2009 - 14:01)

presne jak rikal SD, zakriveni by u phallosanu nemelo nastat, jelikoz strany se maj stridat po kazdych 2 dnech, ja jdu rozhodne do nej, akorat doufam, ze me bude sedet jeden z tech tri kondomu

Návštěvník (Ne, 25. 1. 2009 - 13:01)

to venda: Tak pokud se ti nějaká holka vysměje, tak je to kráva a nestojí za to. Ale to snad poznaš už při seznamování, jestli má dutou hlavu nebo je to normální pohodářka. Ty se taky směješ holkám, který mají malý prsa? Vždyť je to blbost. Trošku víc sebevědomí. Většina holek stejně vybírá podle toho, jak se chlap chová a jestli je tam nějaká perspektiva do budoucna. Můžeš mi penis 20cm, ale stejně se na tebe vysere, když budeš chodit často chlastat apod.

Honza (Ne, 25. 1. 2009 - 13:01)

Dobrý den,

pokusím se poradit těm, kteří by chtěli prodloužit penis a zvětšit jeho objem.

Pokud se v této diskusi "doklikáte" na datum 28. 11. 2008 a 5. 12. 2008, přečtěte si, co napsal jistý Viktor. Já to opisovat nebudu, koho to opravdu zajímá, ten si to bez problémů najde. Já na Viktorovy příspěvky pouze navážu.

Zavolejte na telefonní číslo 261 210 468. Ten, kdo telefon zvedne, je právě doktor, se kterým chcete mluvit. Nikdo jiný tam není. Řekněte, že máte zájem používat natahovač na prodloužení penisu a zvětšení objemu, to znamená zdravotnickou pomůcku Andro-Penis Extender, a že byste k tomu chtěli ještě ty doplňkové služby, které onen doktor nabízí. Dohodněte si termín bezplatné konzultace a sejdete se v jeho ordinaci, kde všechno proberete mezi čtyřma očima.

Ještě trochu přiblížím, co už psal Viktor:

Cena Andro-Penisu je 5000 Kč, cena veškerého doplňkového servisu je 3000 Kč.

Pokud si na konzultaci vezmete k doktorovi s sebou 8 tisíc Kč v hotovosti, on vám ten Andro-Penis objedná, a při další návštěvě v jeho ordinaci vám ho sestaví a upraví délku tyček, nikoli však podle návodu. To je individuální záležitost, u každého se musí začít a postupovat jinak. Délku Andro-Penisu nejspíše nebudete mít od doktora nastavenou na stejnou nebo dokonce vyšší hodnotu, jako máte penis v erekci, budete ji mít nastavenou na méně centimetrů a doktor vám bude postupně přidávat tyčky. Totéž platí, pokud jste si Andro-Penis už pořídili a nějakou dobu ho už používáte, ale máte s tím nějaké problémy: např vás to bolí, sklouzává vám to apod. V tom případě samozřejmě také můžete kontaktovat zmíněného doktora. Přineste si Andro-Penis k němu do ordinace, zaplat'te si 3000 Kč a rovněž dostanete veškerý servis.

Já jsem byl na konzultaci 12. prosince, zaplatil jsem 8 tisíc Kč, doktor mi Andro-Penis objednal a upravil tak, aby mi nošení nezpůsobovalo bolesti a nepadal mi. Začal jsem ho nosit 2. ledna. Mám jej nasazený v průměru 5,5 hodiny denně a jen když jsem doma. Všechny další tyčky a díly má doktor, já k němu chodím jednou týdně v pátek a on mi podle potřeby nějakou tyčku přidá. Pochopitelně je ještě moc krátká doba na to, abych zaznamenal nějakou změnu, ale ta určitě přijde.

Takže se nestyd'te a obrat'te se na odborníka. Jinak než telefonicky to bohužel nejde.

A to nejlepší nakonec!

Ten doktor mi říkal, že on ten Andro-Penis používá také. Začal ve stejnou dobu jako já a nosí ho jen asi 3 hodiny denně. To si myslím, že už by leckoho mohlo přesvědčit....

Takže radím - jděte do toho! Přeju vám (i sobě) mnoho úspěchů!

Reklama

Přidat komentář