Reklama

andropenis

L (Čt, 22. 1. 2009 - 09:01)

Joj to je taky otázka, jestli je to vážně trvalé? Já doufám že jo. Jinak já jsem rád za svůj penis, ani nevím člověče, co bych si bez něj počal :) :)
Jinak já jsem k tomu návod samozřejmě dostal, jak na DVD, tak i na papíru. Je teda pravda, že každý jedinec je individualita, takže si každý musí ten nívod upravit podle svým možností, ale ten princip je pořád stejný.

Návštěvník (Čt, 22. 1. 2009 - 08:01)

Takže tam není návod?Jak chytré...Samozřejmě výrobce za případný neúspěch neručí....Když je to tak klinicky ověřováno a testováno,tak by tam ten návod měl být,ať mají lidé co reklamovat.Další finta,jak oklamat spotřebitele...Chlapi,buďme rádi za své penisy a neutrácejte za takové kraviny.Pokud tam nějaký nárůst bude,tak stejně bude jen dočasný.Přestaneš tu blbost nosit a on ti odpuchne.Beztak je to jen opuchlina..:-)

Miker (Čt, 22. 1. 2009 - 01:01)

+1 )

Návštěvník (St, 21. 1. 2009 - 23:01)

To je fakt k smíchu co se tady děje. Nechci bránit jednu ani druhou stranu.KAždý si sem může napsat co chce, ale některé názory jsou opravdu úsměvné. Víte pánové, když patříte mezi ty šťastnější, kteří mají v kalhotek alespoň ten průměr, tak za to buďte zkrátka rádi a nesnažte se to druhým nějak vymlovat. Já osobně ten průměr bohužel nemám a co si budu nalhávat - stydím se za to. Při sexu je mé sebevědomí na nule, ale než abych tady o tom jen blbě kecal a polemizoval nad výsledkem, tak je prostě lepší si to zkusit. Vím, spoustě lidem to připadá zbytečné a hloupé, ale spoustě chlapům to dá zase naději to sebevědomí získat. Ať tady budete vyvracet názory jak chcete, tak kdo má tenhle problém, tak si ten andropenis stejně koupí. Ať si to každej zkusí.Chce to opravdu vytrvat, já ho nosím něco přes měsíc, není to nic příjemnýho, ale vydržet se to dá.
A můžu vám říct, že té koupě fakt nelituju. Můj penis je opravdu větší a silnější, jedná se teda zatím jen o milimetry ale je to znát. Uvidím jak přírůst bude probíhat v budoucnu a rád tady výsledky sdělím.

Milan (St, 21. 1. 2009 - 22:01)

ja sa chcem spýtať,či má niekto skúsenosti aj s Phallosanom pri ktorom drží penis uchytený podtlak v tom zvone.Nie je to ten istý princíp ako vo vákuovej pumpe,ktorá vraj pod?a posledných správ može škodiť?Lebo sa mi zdá že mám slabšiu erekciu pri nosení.

Miker (St, 21. 1. 2009 - 22:01)

Hezky.

A ted k veci.
Dekuji

Pchá (St, 21. 1. 2009 - 22:01)

Takže pro skeptiky se dostalo relevantní vysvětlení.........návod je k ničemu.....proto máte péro krátké i když jste vyplázly dlouhé prachy!Milióny klientů míří do Španělska na konzultace a ti se radují z velkého péra a dealeři z jěště většího byznysu.,,,,,,
NO A VO TOM TO JE..... :-)))

Lukáš (St, 21. 1. 2009 - 22:01)

No tak rusky to fakt neumim.., A zatim mě nenapadá komu bych to stčil na překlad.., Sem to hodit nejde?

Pchá (St, 21. 1. 2009 - 22:01)

Takže pro skeptiky se dostalo relevantní vysvětlení.........návod je k ničemu.....proto máte péro krátké i když jste vyplázly dlouhé prachy!Milióny klientů míří do Španělska na konzultace a ti se radují z velkého péra a dealeři z jěště většího byznysu.,,,,,,
NO A VO TOM TO JE..... :-)))

Pchá (St, 21. 1. 2009 - 22:01)

Takže pro skeptiky se dostalo relevantní vysvětlení.........návod je k ničemu.....proto máte péro krátké i když jste vyplázly dlouhé prachy!Milióny klientů míří do Španělska na konzultace a ti se radují z velkého péra a dealeři z jěště většího byznysu.,,,,,,
NO A VO TOM TO JE..... :-)))

Miker (St, 21. 1. 2009 - 22:01)

Jo ho mam ale v rustine, pokud znas tlumocnika nebo umis rusky XD

Jinak rekni kam a bez problemu to uploadnu

Lukáš (St, 21. 1. 2009 - 21:01)

Amen.., Prosim tě, hoď sem ten návod. Chci, aby to šlapalo pořádně.., A na ty nevěřící Tomáše se vyser..,

Miker (St, 21. 1. 2009 - 21:01)

xD )

No tak.

Staci pouzit par rozumnych argumentu a uz te obvinuji, ze ses "dealer". )

To je teda good xD
Ja jsem vlastne majitel andromedical ve Spanelsku.) Nevedeli jste to ?
Mam hezkou mercedesu a v celku uspesne ridim firmu, ktera dokazala oblbnout miliony muzu po celem svete. Faktem je, za par let jsou impotenti UAHAHAHAHA XDD/.///

Chalpci ja nedelam zadnou reklamu )
Ja vam reknu jednu vec. Ja jsem predtim, nez zacit pouzivat AP tak jsem mel jeste vic kecu nez vy. Navic extendery tehdy nemeli jeste takovou popularitu. Ale na dovolene ve Spanelsku jsem navstvivil tamni centralu a s odbornikem jsme vypracovali individualni plan.

TOHLE - je zaruka uspechu.
Navod - je k nicemu.

Kazdy clovek je jinej a potrebuje osobni poradenstvi. Ja mam uspech jen kvuli tomu, ze jsem k tehle celkem citlive otazce pristupoval rozumne.

Tot je vse )

P.S. Nejsem zadny dealer omfg.
PRoste kdyz mam dobre vysledky tak chci abyte meli take. Coz je mozne. PRoto je treba koupit AP, stahnout spravny navod a trpelive ho nosit. Jestli samozejme chcete zvetsit penis. Kdyz nechcete - pro Boha to je na Vas. Ja nikoho k nicemu nenutim...

Peace

Návštěvník (St, 21. 1. 2009 - 18:01)

Miker,děláš reklamu.Jen a jen reklamu.Prezentuješ výrobek,ne sebe.Jestli se snažíš oblafnout místní návštěvníky,tak já je budu bránit.Tvá psychologie proti mé.Ty jsi prostě dealer.Obyčejný dealer...Padla kosa na kámen...Raději si jdi číst pohádku O Červené Karkulce.Tam se aspoň vlk nažral.Tady zůstane koza celá...:-)

Thoron (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Miker myslim ze to uz len idiot by si nevsimol ze tu robis reklamu na andropenis svojimi nenasilne presviedcacimi prispevkami...Ak si chces natahovat pipik tak si natahuj ako sam hovoris ale preco sa tu snazis za kazdym vsetkych presviedcat ze je to uzasne a kazdy by to mal skusit? Jednoducho reklama nic ine...Ja reagujem len koli tomu aby som "zufalcom" otvoril trosku oci to jedine tu riesim.

Lukáš (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Jsem fakt rád, že Miker je fakt inteligentní člověk..,

Miker (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Fakt uz nechapu co tady resite D

Ja jsem CHTEL zvetsit penis a udelal jsem to.
To je vsechno lol.

Kdyz neco chcete tak musite neco udelat proto, aby se vas sen splnil.

Ja jsem to udelal.
A jsem spokojen.

Tak v cem je problem ? :D

To je podle me uplne normalni prani normalniho muzskeho, ze statistiky vyplyva, ze muzi 70% muzu nejsou spokojeni s delkou sveho penisu...

Nechapu proc tady nekoho napadate...lol

1). Rikate, ze to je blbost, to nefunguje - LEZ ; Funguje to, ja jsem ho zvetsil o 2cm. A jeste stocky tisic muzu, Takze argument je irelevantni.

2). Rikate, ze to nevadi. Me to vadi. Tecka. Nerelevantni argument.

3). RIkate, ze holkam je to jedno. PRipad od pripadu. Nekterym ano - nekterym ne. Ale primerene velkej nebude "vadit" nikomu. Podme zoptimalizovat to co mame. Irelevantni argument.

Ostatni ( umim to jazyckem, musi byt laska, penis neni sval XXD A dalsi co tady psali nezletile osobnosti - ku smichu ). Prectete si to sami :D

A jeste jedna vec, mozna nejdulezitejsi - renome spolecnosti. JE celosvetove znama, maji opravdu hezkou centralu a je videt, ze ta uroven je vysoka.

Takze co resime tady ?

Jeste rikate: "Vy jste blbci) Natahovat pero."

Dospely vzdycky sve postoje argumentuje. Nechces natahovat - nenatahuj.

Az clovek zacina s sexualnim zivotem, tak hned se potyka s radou komplikaci a problemu. Jednim z nejcastejsich je vlastni EGO a delka penisu ( i kdyz jde o moralni problem - to je jedno ). PRoto na to existuje rada odborniku a profesionalne se tim zabyvaji a takhle se i prezentuji na rozdil od ruznych VELKYPENIS.cz atd.,.

...

Miker (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Fakt uz nechapu co tady resite D

Ja jsem CHTEL zvetsit penis a udelal jsem to.
To je vsechno lol.

Kdyz neco chcete tak musite neco udelat proto, aby se vas sen splnil.

Ja jsem to udelal.
A jsem spokojen.

Tak v cem je problem ? :D

To je podle me uplne normalni prani normalniho muzskeho, ze statistiky vyplyva, ze muzi 70% muzu nejsou spokojeni s delkou sveho penisu...

Nechapu proc tady nekoho napadate...lol

1). Rikate, ze to je blbost, to nefunguje - LEZ ; Funguje to, ja jsem ho zvetsil o 2cm. A jeste stocky tisic muzu, Takze argument je irelevantni.

2). Rikate, ze to nevadi. Me to vadi. Tecka. Nerelevantni argument.

3). RIkate, ze holkam je to jedno. PRipad od pripadu. Nekterym ano - nekterym ne. Ale primerene velkej nebude "vadit" nikomu. Podme zoptimalizovat to co mame. Irelevantni argument.

Ostatni ( umim to jazyckem, musi byt laska, penis neni sval XXD A dalsi co tady psali nezletile osobnosti - ku smichu ). Prectete si to sami :D

A jeste jedna vec, mozna nejdulezitejsi - renome spolecnosti. JE celosvetove znama, maji opravdu hezkou centralu a je videt, ze ta uroven je vysoka.

Takze co resime tady ?

Jeste rikate: "Vy jste blbci) Natahovat pero."

Dospely vzdycky sve postoje argumentuje. Nechces natahovat - nenatahuj.

Az clovek zacina s sexualnim zivotem, tak hned se potyka s radou komplikaci a problemu. Jednim z nejcastejsich je vlastni EGO a delka penisu ( i kdyz jde o moralni problem - to je jedno ). PRoto na to existuje rada odborniku a profesionalne se tim zabyvaji a takhle se i prezentuji na rozdil od ruznych VELKYPENIS.cz atd.,.

...

Thoron (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Lukas na co stracas cas s natahovanim penisu ked mas taky uzasny zivot? nie je lepsie ten cas venovat tomu vsetkemu co mas a nestracat cas sledovanim diskusie a presviedcat ludi ze je to uzasna vec ten andropenis a za kazdu cenu ho branit zubami nechtami? A este ku to mu to vlastne vobec nepotrebujes lebo nemas maleho? Hmm na tieto otazky by my sedeli dve odpovede...Bud a)dristas o svojom uzasnom zivote a si jeden z tych ktori sa v tejto diskusii podielaju na predaji andropenisu alebo b)si naozaj zrely na psychiatra...osobne by som tipoval a) ale clovek nikdy nevie...

Thoron (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Lukas na co stracas cas s natahovanim penisu ked mas taky uzasny zivot? nie je lepsie ten cas venovat tomu vsetkemu co mas a nestracat cas sledovanim diskusie a presviedcat ludi ze je to uzasna vec ten andropenis a za kazdu cenu ho branit zubami nechtami? A este ku to mu to vlastne vobec nepotrebujes lebo nemas maleho? Hmm na tieto otazky by my sedeli dve odpovede...Bud a)dristas o svojom uzasnom zivote a si jeden z tych ktori sa v tejto diskusii podielaju na predaji andropenisu alebo b)si naozaj zrely na psychiatra...osobne by som tipoval a) ale clovek nikdy nevie...

Reklama

Přidat komentář