Reklama

andropenis

SD (Ne, 25. 1. 2009 - 12:01)

Milane, a jinak noseni je pohodlny? jak dobre je to zamaskovany pod oblecenim?

venda (Ne, 25. 1. 2009 - 04:01)

zordo, obdivuju tě..já mám 13 cm a holky odmítám..mám strašnej strach z výsměchu

L (So, 24. 1. 2009 - 23:01)

:) To je tvoje věc Kalici, mně na tom nesejde, jenom sem si dělal srandu

kalic (So, 24. 1. 2009 - 23:01)

2L..

Promiň za nepřesnosti....v prvním příspěvku jsem uváděl 15-16 cm....zaléží fakt jak kdy....:) tak řekněme 15,5cm....:)

Milan (So, 24. 1. 2009 - 23:01)

Ja som myslel že či to nejako nepoškodzuje uzdičku na penise.Ja som mal erekcie vždy až prehnané a po tomto no neviem.Hovorím že nechcem hovoriť nejaké unáhlené závery a počkám si na niekoho iného skusenosť.

Návštěvník (So, 24. 1. 2009 - 22:01)

Milane, však u Phallosanu máš uchycnou pod tlakem jenom žalud né? Takže by to celkovou erekci snad ovlivnit nemělo. Topořiví tělesa máš hlavně v těle penisu né v žaludu. JInak já co sem zpozoroval u sebe, tak mně se snad ta erekce při používání AP snad ještě zlepšila. Dej tomu čas Milane a uvidíš

L (So, 24. 1. 2009 - 22:01)

NIc proti kaliči, ale teĎ sem si všimnul, jak v přízpěvku v 17:49 uvádíš svoji délku 15cm no a ve 22:03 udáváš už 16cm? NO chlape jak ty to děláš? Myslím, že trháš rekordy - hoď sem nějaký rady.

MILAN (So, 24. 1. 2009 - 22:01)

Takže teraz rozmýšlam ako to prerobím na nejaké nevákuové uchytenie.

L (So, 24. 1. 2009 - 22:01)

Kalici, za 16cm se opravdu stydět nemusíš, co já bych za ně dal. Vlastně, zatím sem za ně dal pořizovací cenu AP, tak doufám, že to fakt poroste. JInak Phalosan ti zakřivení způsobit nemůže, si myslím já. Je pravda, že ho máš danej bokem, ale je nataženej, né ohnutej. A když budeš střídat strany, tak se opravdu nemůže nic stát.Ve slipech ho máš tak bokem :) JInak ten pás kolem pasu se mi zdá zase docela dobrej. Hlavně tě u Phallosanu netlačej v rozkroku žádný želízka. ALe jak říkám, zajímalo by mě, jestli je opravdu bezbolestný ho mít vcucnutýho celej den v nějakým kloboučku???A hlavně, jestli ten podtlak je tak silnej, aby to drželo pořádně a mohlo dojít k pořádnýmu napnutí. Fakt nevím???JInak Miker, koukám, že si se ujal leadrem týhle diskuze. Fajn, když tady tak radíš ( mám sice svůz způsob užívání a jsem spokojenej) ale zajímalo by mě, jak dlouho vydržíš nosit AP v kuse a po jaké době a jak velké válečky přidáváš??? Díky za odpověď

Milan (So, 24. 1. 2009 - 22:01)

No ja ho používam -Phallosan iba pár dní a zdá sa mi že mám horšiu erekciu preto by som tiež rád vedel názor niekoho kto ho používa.či je to iba moj nejaky individuálny problém alebo viacerých.Pretože na vákuovú pumpu sa hovorí že škodí a taký isty princíp je na Phallosane myslím to uchytenie.

SD (So, 24. 1. 2009 - 22:01)

no ja bych u toho phalosanu problem se zakrivenim nevidel. kdyz budes stridat strany tak to bude dobry , v drivejsich prispevkach nekdo psal ze pouziva a je spokojen tak nevim. mohl by se nekdo vyjadrit kdo uz pouziva dele, bylo by to super a treba bych se rozhodnul

kalic (So, 24. 1. 2009 - 22:01)

2Agata....no nevím...frajer bych chtěl být...můj komplex z toho že sbalím slečnu která se mi pak vysměje mě pořád straší.....a to na tom nejsem nijak špatně (16cm) ale stejně mě to štve....tak se snažím pro to něco udělat..

Agáta (So, 24. 1. 2009 - 21:01)

Klucíííí,žádný starosti s penisem,jste přece frajeři nééé?!

kalic (So, 24. 1. 2009 - 21:01)

2Miker...

Prosímtě ještě jedna otázka.....AP budu nosit 7 hodin denně....ale chci se zeptat jaké přestávky je nejlepší dělat.....díky moc

Miker (So, 24. 1. 2009 - 21:01)

Extenderi maji uplne stejne zaklad a fungujou stejne, pokud se jedna o rozdily, tak jsou rozdily spis kosmeticke. Treba nekdo ma vetsu zalud a tam bych dororucil fast-size.

AP je ale dobry tim, ze se hodi v prumeru vsem.

Jinak Exceeder, prosim te...Nerikej blbosti tady, pokud tomu nerozumis, vakuova pumpa je NECO UPLNE JINEHO nez extender ( stretcher ), fakt jsem necekal, ze nekdo jeste muze neco takovyho rict...Nevyhovel, posad se

Fakticke rozdily mezi ruznymi extendermi NEJSOU ZADNE, necekejte, ze PHalossan vam to zvetsi rychleji, nez AP )

kalic (So, 24. 1. 2009 - 21:01)

me se u toho Phallosanu nelíbí to natahování nakřivo...nevím....bál bych se nějakého zakřivení....těžko říc...a i ten pás o kolo těla...celkem nepraktické....

L (So, 24. 1. 2009 - 21:01)

Já kdybych se měl dnes rozmýšlet co si koupit jestli Phallosan nebo Andropenis, tak bych asi šel spíš do toho Phallosanu. Je to novější prostředeka vypadá to, že nošení by nemuselo bejt tak problematický jako u AP. Myslím tím především uchycení žaludu na základě podtlaku. Myslím, že by to nemuselo tak škrtit jako silikonová páska u AP. Nevím nicméně by mě to taky zajímalo i nošení pod alhotami by mohlo být u Phallosanu diskrétnější než u andropenisu. Docela by mě zajímal názor někoho, kdo to má.

Zordo (So, 24. 1. 2009 - 18:01)

Tak já nevím, já mám 12 cm a užívám si. Neříkám, že jsem o prodloužení nikdy nepřemýšlel, ale nikdy jsem se neodhodlal a nechal to tak, zatím jsem neměl problém a holek mám dost. Tím ovšem netvrdím, že bych nechtěl větší penis, jen se tím prostě netrápím a užívám si života plnými doušky.

kalic (So, 24. 1. 2009 - 17:01)

2exceeder

já sice mám úda rovnýho jako svíčka s velikostí 15 cm.....ale chtěl bych víc aspoň 18...můj život je založený na úžívání si...a ať mám pravdu nebo ne...mnoho ženských není spokojeno s 15 cm.....proto do toho chci jít...

PowerLifter (So, 24. 1. 2009 - 17:01)

tak jsem tady procet ruzny nazory a rozhodl jsem se, pujdo do Phallosana. Sice to je drazsi, ale penize me vubec neserou, spis to dole :( uz me nebavi sustit lehke devy na privatech, ktery ti rikaj, jak ses neskutecne dobrej a jaky mas ultra mega giga pero :D

Reklama

Přidat komentář