Reklama

andropenis

exceeder (So, 24. 1. 2009 - 15:01)

jelikož jsem koupil AP za 2.5K a Phal stojí 6K, princip je de fakto vakuová pumpa, ale nelibý se mi nošení na křivo, to by mohlo vést k zakřivení péra.

Já AP nosím hlavně na rovnání, penis mám průměr, zakřivení tak 10°(partnerka žádné připomínky neměla)
takže vám radím pokud máte úda rovnýho jak svíčka s velikostí 14+ tak to vůbec neřešte a děte balit baby :-)

SD (So, 24. 1. 2009 - 13:01)

Lidi vyjadrete se nekdo prosim k Phallosan vs AP diky moc

kalic (So, 24. 1. 2009 - 12:01)

a ještě mám jeden problém.....občas dostávám samovolnou erekci....nevíš jak se přístroj zachová v tomto případě??....:D...

promiň za tolik otázek...ale na AP jsem narazil náhodou a jsem nadšen z možnosti vylepšit si život...díky ještě jednou

kalic (So, 24. 1. 2009 - 11:01)

miker díky moc za rady....ale jak jsem se tak díval tak nebyl by třeba lepší tento přístroj?

http://www.big-penis-enlargement.eu/

Připadá mi úplně stejný jako AP a k tomu se mi zdá uchycení daleko lepší....co myslíš?

exceeder (Pá, 23. 1. 2009 - 22:01)

nejsem sice expert Miker, ale cvičení funguje také, kombinace jelq a stretch je nejvíce efektivní, nicméně děláš 1cm 2roky,
http://www.enlargepenisguide.com/download_videos.htm stahni si vysoké rozlišení

přípravky popsaných typů zvyšují prokrvení a tím se penis opticky rozšíří(dočasně) hlavně v ochablém stavu a máš maximální erekci.

jediné co píší mimochodem i v manuálu je hormonální podpora testosteronem, ten je na předpis, existují přípravky na cvičení v posilce, které obsahují přírodní(žádná anabolika) látku která způsobí vyšší uvolňování testosteronu do krve.

Miker (Pá, 23. 1. 2009 - 22:01)

Tablety nezlepsuji ucinnost AP. To je jen kratkodoby harmonalni ucinek s nejasnymi dusledky pro zdravi jednotlivce v budoucnu. Mozna samo o sobe to nejak funguje, ale s extenderama to nema vubec nic spolecneho.

Cviceni, uz jsem o tom mluvil.

ANO, CVICENI FUNGUJE. Cviceni jsou zalozena na uplne stejnem principu, na kterem funguji extenderi - trvaly tlak a tim zpusobene hromadne mnozeni bunek. Lide, kteri rikaji, ze cvicenim zvetsili penis casto nelzou, ale jde o to, ze muze to zpusobit uraz, je to pro nekoho nemozne s ruznych duvodu ( nuda, lin, nedodrzeni kazdodennich treningu atd ).
Jsou tam i cviceni falesna, ti pouze zvetsuji riziko trvalych nasledku.

Ja osobne preferuji AP, prtozoe to je extender, na kterej jsem zvyklej. A je to prof. pristroj, vypracovany teamem odborniku.

Hlavni rozdil mezi AP a cvicenim...Tak je v tom, ze AP nosite nekolik hodin denne na urcite delce a proto vysledek bude zafixovan. Vsak kazdodenni cviceni cca 30 min nedela VUBEC ZADNY TRVALY TLAK, proto na rozdil od AP ( a dalsich extenderu - fastsize, jesextender atd ) za rok dosazene cvicenim vysledky JSOU PRYC anebo budete muser pro udrzeni cvicit celej zivot ...

Co se tyka kremu - nevim, nikdy jsem nezkousel.Podle me jde spis o kosmetiku :D

Lukáš (Pá, 23. 1. 2009 - 21:01)

For Miker: Chlape koukám ty fakt víš o čem mluvíš a neplácáš tady jenom nesmysly.., Mám na tebe pár otázek..., Je pravda, že požívání tablet( Např. Virgx nebo Eregma) zlepšuje učinost AP? Nebo to je jen reklamní tah? Víš něco o cvičení s p..,Zda vážně funguje? A jestli vážně pomáhají různé krémy k dobrému prokrvení v kombinaci s AP? Předem děkuji...,

exceeder (Pá, 23. 1. 2009 - 19:01)

to je celkem přesné, já jsem nasadil již 3 den erection size +2cm, jen ještě přidám typ, drobet rozproudit krev v penisu horkým zábalem, a "zapumpovat a nahrnout krev do žaludu" před nasazením, v přestávkách krom masáže používat krém s vitamínem A, E.

jen pro ty co pomůcku nemaj: ono nebolí ono natahování, ale uchycení žaludu silikonovou smyčkou.

možná je lepší jiný princip uchycení:
http://www.penis.de/Shared-Files/Penis-Expander/PeniMasterLinksNeu.jpg
nebo vakuový

Miker (Pá, 23. 1. 2009 - 19:01)

Hele, nejsem doktor ale pokud muzu doporucit.

Jed podle navodu, ale:

- Vymaz zkusebni dobu ( 3 mesice ), je totalni k nicemu, zacinej na takove delce, kde ti to jeste neboli ale jeste trochu a zacne to bolet. To neni sadismus ale tohle je nejefektivnejsi zpusob, prvni vysledky budou uz za mesic, pokud budes ho nosit 6-8 hodin denne. Urcite to nebude jednoduche s fixaci a ze zacatku to muze bolet. Ale s tim si musis vyporadat sam, musis to vybalancovat tak, ze nesmi to bolet, musi to byt maximalne natahnuto ( zalud vsak nesmi byt modrym ani cernym - to je spatne ). Pouzivej androring a dalsi prirucky k tomu. Behem dne 2krat ho sundej ( behem noseni teda ) treba na zachode a delej trochu masaze. Vim, ze todle vsechno neni jednoduche, ale pokud se toho budes drzet a zvladnes to, garantuji ti, ze za 5-6 mesicu tvuj ptak uz bude vlastne neco jineho nez je ted: D

To je velmi strucny popis ale

kalic (Pá, 23. 1. 2009 - 17:01)

2Miker

dobře dám na tebe....a nemohl by jsi mi poradit nějaký plán pro dosažení co nej výsledků....stačí jak často to nosit denně a jaké pauzy dělat...atd...díky moc

Miker (Pá, 23. 1. 2009 - 14:01)

To je stranka prave pro ty, kteri se s tim smirit nechteji, pokud sis toho nevsiml :D

Jinak co bychom tady delali )

Drsoň (Pá, 23. 1. 2009 - 11:01)

Zajímavé 840 příspěvků k natahování péra ! :-)) Což se hoši smířit s tím, že ho máte malýho ?

Miker (Pá, 23. 1. 2009 - 11:01)

Kalic, zkus to, jasne.
Hlavne, musis dodrzovat casove limity tehdy vysledek prijde rychle.

Miker (Pá, 23. 1. 2009 - 00:01)

No von tam ma kontaktni telefon a v pripade slozitych dotazu mu lide primo volaji.

Volal jsem taky ja a mluvil na me fakt muzskej xD

BOBO (Čt, 22. 1. 2009 - 22:01)

Já seru i na AP...za tu škváru,zmáknul jsem to sám,za 4kila a používám to na noc......a chodí to super!

Bohouš (Čt, 22. 1. 2009 - 22:01)

Já to taky nosim. A bez návodu. Na návod seru. I když je v češtině, a já jsem taky tak trochu Čech, stejně jsem nechápal. jestli se mluví (piše) vo voze nebo vo koze. Nejspíš to psal ňákej Hotentot. A ruskej návod mě taky fakt nezajímá. Ten by mi byl eště víc na hovno! Rusákovi sice rozumim skoro každý slovo, ale ty klikyháky (azbuka) už dávno přečíst neumim!
A mimochodem - kdo mi zaručí, že to psal vopravdu vodborník z Andromedicalu, a ne ňáká zdravotní sestra z Moskvy?

kalic (Čt, 22. 1. 2009 - 21:01)

ps..

nemám žádné zakřivení penisu nebo něco jiného...jinými slovy rovný jak svíčka :D

kalic (Čt, 22. 1. 2009 - 21:01)

otazka pro MIKER:

zdravím....

mám v plánu jsi to objednat tak bych chtěl vědět jestli to opravdu funguje.....můj penis měří vklidovém stavu 8cm a ve erekci 15-16 cm...díky za případnou radu

Miker (Čt, 22. 1. 2009 - 17:01)

Nerikal jsem, ze tam neni navod, je tam, ale existuje navod daleko LEPSI, kterej vam pomuze USETRIT nekolik mesicu a vysledky ( bez jakyhckoli ) nasledku budete mit okamzite treba za mesic od pocatku pouzivani.

Madmaxe, kdyz tak, prosim te, rekni zakladni udaje:

Kolik jsi mel penis v delce,
jak dlouho nosis ( v mesicich, kolik hodin denne atd, jak nosis ) a kolik mas ted.

A ja ti reknu co bys mohl udelat lip.

Dik.

Jinak, pokud nekdo z vas treba umi rusky, tak tenhle forum - je to nejlepsi a nejobsahlejsi z hlediska poctu zodpovezenych vecnych dotazu co existuje na webu ohledne problematiky extenderu a AP konkretne -

http://www.mdsokol.ru/forums/index.php?sid=c6ec145a822abd0fd8f7c7f721b9dce5

( sice spam tam obcas je, ale moderuje se to )

Tamni moderator je hlavni doktor kliniky andromedcial v Rusku a odpovida tam vsem kdo ma normalni otazky. Von totiz je jeden z tech kdo nabizi "lepsi navod" a ma k tomu silne argumenty. Jsou tam fotky atd..

Verte, ze lide se ptaji na uplne stejne veci jako vy a von jim odpovida presne a vecne.

Treba, kdyz clovek se pta: "Mam zakriveni DOLU cca 60o, jak mam nosit AP". Von neni zadny kokot, kterej chce mu prodat za kazdou cenu AP a rika: "Nemel jsem zadneho pacienta, kterej by dokazal pomoci AP odstranit zakriveni DOLU. Protoze v pripade takoveho zakriveni exituje v muzkskem penisu urcity blokator, kterej brani rustu bunek v oblasti poruchy ( tz. - presne, tam kde je krivy ) a tim padem jedine reseni pro tebe je operace, rikam ti to naprosto zodpovedne. Extendrem neudelas vubec nic. Operaci muzes byt podroben bud u nas v klinice nebo jinde - todle umeji vsichni. Dik".

Ja jsem s tim doktorem diskutoval hodne predtim nez zacit pouzivat AP a dospeli jsme k zaveru, ze jsem slozitejsi pripad a nejlepsi jestli osobne ho navstivim nebo nekoho z centraly AP. Coz jsem i udelal a vysledky ted mam good.

Chci tim jen jeste jednou potvrdit, ze pri odpovidajici snaze s vasi strany vse bude good)

tot je vse

MadMax (Čt, 22. 1. 2009 - 10:01)

Co tu porád melete s tím návodem? Používám to přesně podle návodu a výsledku jsou odpovídající.Je asi pořád spousta lidí co ten návod blbě chápou jinak už nevim.Už jsem to jednou popspal v předchozím příspěvku.

Reklama

Přidat komentář