Reklama

andropenis

Thoron (St, 21. 1. 2009 - 16:01)

Lukas na co stracas cas s natahovanim penisu ked mas taky uzasny zivot? nie je lepsie ten cas venovat tomu vsetkemu co mas a nestracat cas sledovanim diskusie a presviedcat ludi ze je to uzasna vec ten andropenis a za kazdu cenu ho branit zubami nechtami? A este ku to mu to vlastne vobec nepotrebujes lebo nemas maleho? Hmm na tieto otazky by my sedeli dve odpovede...Bud a)dristas o svojom uzasnom zivote a si jeden z tych ktori sa v tejto diskusii podielaju na predaji andropenisu alebo b)si naozaj zrely na psychiatra...osobne by som tipoval a) ale clovek nikdy nevie...

Thoron (St, 21. 1. 2009 - 15:01)

Lukas na co stracas cas s natahovanim penisu ked mas taky uzasny zivot? nie je lepsie ten cas venovat tomu vsetkemu co mas a nestracat cas sledovanim diskusie a presviedcat ludi ze je to uzasna vec ten andropenis a za kazdu cenu ho branit zubami nechtami? A este ku to mu to vlastne vobec nepotrebujes lebo nemas maleho? Hmm na tieto otazky by my sedeli dve odpovede...Bud a)dristas o svojom uzasnom zivote a si jeden z tych ktori sa v tejto diskusii podielaju na predaji andropenisu alebo b)si naozaj zrely na psychiatra...osobne by som tipoval a) ale clovek nikdy nevie...

Thoron (St, 21. 1. 2009 - 15:01)

Lukas na co stracas cas s natahovanim penisu ked mas taky uzasny zivot? nie je lepsie ten cas venovat tomu vsetkemu co mas a nestracat cas sledovanim diskusie a presviedcat ludi ze je to uzasna vec ten andropenis a za kazdu cenu ho branit zubami nechtami? A este ku to mu to vlastne vobec nepotrebujes lebo nemas maleho? Hmm na tieto otazky by my sedeli dve odpovede...Bud a)dristas o svojom uzasnom zivote a si jeden z tych ktori sa v tejto diskusii podielaju na predaji andropenisu alebo b)si naozaj zrely na psychiatra...osobne by som tipoval a) ale clovek nikdy nevie...

Lukáš (St, 21. 1. 2009 - 15:01)

Takovýhle jednání to se mi líbí.., Já se tady nesnažím nikoho ovlivnit.., Hele já nemám problém s mojí délkou ani má přítelkyně.., Jsem lechce nad průměrem.., šel jsem do toho, jako takový experiment.., A když vim, že to funguje, tak to nezabalim..,

Návštěvník (St, 21. 1. 2009 - 15:01)

Lukáši,vidíš..,nebýt téhle diskuze,tak o andropenisu vůbec nic nevím.Viděl jsem jen pár katalogů od Beate Uhse,v nich mastičky a vakuové pumpy slibující zvětšení,tuším až o 7cm.Přece tomuhle blafu neuvěřím..Andropenis by možná i mohl fungovat v době růstu,tak jako si ženy v Africe natahují krky,nebo spodní rty na obličeji.Jenže teď už o tom dost pochybuji.A navíc to vůbec nepotřebuji.Ne,že bych ho měl bůhvíjak velkého,ale prostě nemám potřebu s ním cokoliv dělat.Opravdu si myslím,že tvůj problém je spíše psychický.Jsou lidé,kteří mají pleš a jsou schopni si koupit cokoliv,jen aby měli vlasy.A jsou lidé,kteří mají taky pleš a nevyšilují.Kteří jsou podle tebe v globálu šťastnější?

#NÁZEV? (St, 21. 1. 2009 - 13:01)

No to čumím........kočku,good fachu,chechtáky hafo........doufám,že za bukem--stojí medvěd----jen to péro chybí...........k té namakané bedně........ :-(((((((

Lukáš (St, 21. 1. 2009 - 13:01)

Já a komplexy? Prober se.., Z čeho bych měl mít komplexy?? Jo jinak s AP ven nechodim.., Používám ho tak 4-6h. deně.., Tak si to sečteme.., Mám krásnou přítelkyni, prachy, good práci, Nacvičeno a naboxováno, další školu dělám dálkově, hodně hodně známých.., Jo a promiň teda za mé chyby, ale já měl na to vždycky lidi..,Aspoň na internetové diskuzi se docela zabavim s lidmi tvého druhu..,Jo a v cirkusech mě s tím asi nevezmou, protože to je dost profláklý.., Miliony lidí AP používají.., Možná bys tam mohl zajít ty.., Třeba to jen nazkoušku.., Na všechno si stěžovat.., že tě nikdo nemá rád, že máš doma problémy, že tě vyhodili z textilní fabriky, kvůli snožovaní stavu.,, Nééé promiň mě se ekonomická krize také týká.., JO a když to nepotřebuješ a nezajímá tě to, tak nevim co tady řešíš.., Už mě nebaví se tady hádat., ( TOhle má být diskuze ) Klidně si můžeš myslet, že tady sedí 15telej kuk a něco si dokazuje..., Tak jako já nevim, kdo sedí na druhý straně.., Jo a psychiatra to vlastně mám, protože moje účetní hochu to je síla.., No nic přeju ti úspěch na další diskuzi..,

Donald (St, 21. 1. 2009 - 12:01)

Hoja Paule,

dolar leze nahoru :-(
Jdeš do toho ?

Návštěvník (St, 21. 1. 2009 - 12:01)

Lukáši...,ty zakomplexovaný truhlíku!...:-).Já na rozdíl od tebe takové capiny nepotřebuju.Jsem se sebou spokojený,nepotřebuju trávit dlouhé hodiny nicotností.Nemám čas na takové kraviny.O to více si užívám krásných chvilek,nepotřebuju se užírat svými nedostatky,jako ty.Raději si zajdi k psychiatrovi.Tvůj problém není v kalhotech,ale v hlavě...A ještě bych dodal..Když si představím,že po ulici jde nějaký člověk a v rozkroku má jakýsi napínák a v něm natažené své péro,tak....,já fakt nevím,ale to bych se v ten moment válel po zemi smíchy..:-).S tím běž do cirkusu,nebo mezi komedianty...:-)A hlavně si to po sobě přečti sám.Hm...,to množství chyb..Vidíš a já se přesto zahazuju s takovým co opustil ZŠ s odřenýma ušima..No...,aspoň jsi pojedl dost vtipné kaše...:-)

Lukáš (St, 21. 1. 2009 - 00:01)

Mně příjdeš, že vůbec nevíš, co píšeš..,Sito asi po sobě nečteš, viď? Nemá smysl, abych si tady psal s moglem tvého kalibru.., No kalibru asi moc ne, viď? Xd.., NO nic.., Nezapomeň nám sem zas vnésti moudré rady a poznatky.., Tak buď zdráv a zkus taky někdy zasunout ty jelito ze střídačky..,

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 23:01)

Lukáš a Miker jsou pitomci na entou...Do posilovny člověk nechodí jen zvětšovat svaly,ale hlavně celkově unavit své tělo,vybít se a mít lepší náladu.Troubové...S vašimi péry to nemá nic společného.Jelita...Fakt blboni...

Lukáš (Út, 20. 1. 2009 - 21:01)

Opět další co nezklamal.., IQ.., Vše se odráží na IQ.., Frajer co cvičí nebo dělá bojový sporty hned je primitiv.., A když si natahujeme naše nářadí, tak jsme opět primitivové.., Moc díky potřebovali jsme někoho, aby nám to tady vysvětlil..,

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 21:01)

Prý kvalitní komentáře:-))).Vy ste fakt neskuteční primitivové, natahovat si péra:-))To může jen IQ šumící trávy.

Lukáš (Út, 20. 1. 2009 - 20:01)

Já docela věřim, že ho má, protože jeho komentáře jsou fakt kvalitní.., On asi předešlý komentář závidí..,

Návštěvník (Út, 20. 1. 2009 - 20:01)

No Mikere, ty jseš fakt vůl. Chtěl bych vidět ten tvůj bakalářský titul.:-))

Přesně tak (Út, 20. 1. 2009 - 19:01)

To Miker:Haleluja bratře.Souhlas:)

Miker (Út, 20. 1. 2009 - 19:01)

Jo a jeste.

Ja nejsem sice moc inteligentni clovek, prozatim jen Bc. , vsak na to jsem chudak sahl...

Zajimavy je, ze mam +2cm pro zatim + prakticky totalni odstraneni zakriveni.

"Inteligentni" clovek vsak sedi doma a honi svych 13cm. Nejsmutnejsi okamzik prijde az holka mu sahne do pindoura a jeji dosavadni optimisticke predstavy nahradi velmi smutna realita...

..V byte bude ticho....

Vo tom to cely je, zlato :D

Miker (Út, 20. 1. 2009 - 19:01)

...Viky )

Predtim nez vubec neco psat sem prosim te precti si aspon zakladni informace o tom, co jsou ty BUNKY. Pak neco pis ...

Prijde jsem, necetl ani tu diskuzi ani treba informativni web a hned nadava.

JAsne, kamarade, my co jsme tady napsali 461 prispevek, tak si toho urcite nevsimli, ze to neni sval...Jak je mozne byt takovym idiotem? Muze mi to nekdo vysvetlit ?

...Prijde den aj v Cesku bude existovat kultura interenetove komunikace jak treba na anglickych fotbalovych forech...Slusnost, vecnost, prisny dohled moderovani. A jako vysledek - vecna debata, vymenovani nazoru, tzn. to, k cemu to ma slouzit...

A ne to, ze prijde nezlitily borec s nickem "Viky" a prohlasuje tady, ze penis neni sval, a ze se ho neda protahovanim zvetsit.

Ja ti totiz prozradim takemstvi...

Sval take nelze zvetsit protahovanim. Ale cvicenim. Penis vsak neni sval, a PRAVE PROTO SE HO DA ZVETSIT PROTAHOVANIM.

Takze, co se tyka "idiotu" je potreba se popremyslet nad tim, kdo to skutecne tady je..

Dekuji

Miker (Út, 20. 1. 2009 - 18:01)

Dekuji za vecny a dobre promysleny prispevek, Thorone.

Rozhodne, miliony lidi po celem svete jsou blbci, ze tohle to kupuji...

A definitivne lzou, kdyz rikaji, ze jim to jde

Viky (Út, 20. 1. 2009 - 18:01)

Péro není sval vy idioti. Natahováním ho nezvětšíte. Přečtěte si něco o anatomii, nebo se zeptejte odborníka, a přestaňte tu žvanit kraviny. Inteligentní člověk na to stejně neskočí. Jaké péro vám narostlo, tak takové budete mít. Smiřte se s tím!!!

Reklama

Přidat komentář