Reklama

ANKETA: Reklama

hihi (Po, 6. 4. 2015 - 08:04)

Trapná reklama je na ty Playboy zajíčky, že si lítají užívat na neznámý ostrov s ostatními Playboy zajíčky. No a pak si představím ty pupkatý páprdy...

Trapný reklamy (Po, 6. 4. 2015 - 03:04)

Jsou na flošny a tapóny a pak ten vyžranej tlustoprd z banky.

No (Ne, 5. 4. 2015 - 02:04)

Ten debilní DOVE tam leze...Tak se DOVE pomsti tím, že nic od něj nebudeš kupovat.

Steve (So, 4. 4. 2015 - 18:04)

Ten debilní DOVE tam leze pořád, vyloženě nechutně spamuje!

ú (So, 4. 4. 2015 - 17:04)

Mne vytáčí ten parchant,...To je trapná reklama a ještě ten trapnej hlas a to hihi, na pěst. A ještě mi leze na nervy ta reklama na internet od O2, nebo co to je, jak tam ta kráva šeptá Jirko, to mi úplně rve uši.

!!!!!!! (So, 4. 4. 2015 - 14:04)

Zrušte tu příšernou reklamu na DOVE, otevírá se to samo!!!

Jiřina (Čt, 6. 6. 2013 - 09:06)

oprava: ne s Vojtkem ale KOTKEM.

Jiřina (Čt, 6. 6. 2013 - 09:06)

jinak ale zbožňuju reklamy s Kohákem, Pavláskem a Vojtkem, jsou vtipný a super - i když jsou na telefonního operátora. Třeba ta, jak tam dal hlavičku policajtovi, až ty helmy o sebe křísly a pak říkal "asi jinej gang". Nebo teď ta poslední v bazénu :o))))

- (Čt, 6. 6. 2013 - 08:06)

A ještě mi běhá mráz po zádech na tu reklamu, asi na nějaké žrádlo, jak tam hrají fotbal a ten malý kluk řve jogo, jogo (nebo co). Trapárna na entou, co mi rve uši.

- (Čt, 6. 6. 2013 - 08:06)

Souhlasím s těmi...Tak na ty sušenky se mi ta reklama líbí. Ale nesnáším na ten jogurt, jak tam ta malá holčička říká, že žuchnou do mixéru a je jich milion, to mi jde mráz po zádech, jak je to trapné.

Petra (Čt, 6. 6. 2013 - 00:06)

naprosto se mi ekluje reklama...Souhlasím s těmi sušenkami-harant jeden.
Ještě jsem viděla reklamu, kde spratci schválně zašpiní trička a máma je celá šťastná (!), že může prát. Těch reklam na téma spratci zaneřádí pokojíček nebo oděvy a matka z toho má druhé Vánoce je fůra. Trapné...
Také se mi "líbí", že na večírek je běžné si s sebou brát prací prášek, abyste ho mohli v pravou chvíli cpát užaslým přátelům :)).

Jiřina (St, 5. 6. 2013 - 20:06)

naprosto se mi ekluje reklama na nějaké kulaté sušenky,kde ten malej rozmazlenej nepříjemnej spratek štěká, že jí olízneš, omlékuješ, mňam, nemusíš říkat mňam, ale mně to bez toho nejde atd. Dala bych tý malý protivný krávě nejradši přes hubu. Jinak trapný jsou téměř všechny reklamy na jogurty, vložky a prací prášky.

Julius Migal'a (St, 5. 6. 2013 - 18:06)

Já jsem s nákupy v Hervis sports v Opavě spokojený,velký výběr zboží a ochota obsluhujících je dobrá

Majka (Po, 3. 6. 2013 - 16:06)

Přidávám se ke stížnosti...Souhlasím, také Lego nikdy nekoupím.

fddfM (Po, 3. 6. 2013 - 10:06)

Mě pije krev reklama, jak tam 3 vochechuláci kutí a ty 2 menší říkají pořád takovým trapným hlasem: Teda tati..., teda mami..., teda Vitano. Doma už si z toho dělám legraci a když děti něco provedou, tak jim řeknu: "Teda Vitano..."
Líbí se mi ale reklama, také od Vitany, jak tam celá rodina jí tu knedlíčkovou polívku a jak tam fotr na chudáka dlabajícího a nic netušícího dědečka vybalí: "No táto..."(nebo nějak tak)

Šárí (Po, 3. 6. 2013 - 07:06)

Přidávám se ke stížnosti na reklamu na Lego. Pro mně už tu splnila svůj účel, už nikdy díky ní tento výrobek nekoupím-tak snad už by se mohla odebrat do řiti.

Petr (Ne, 2. 6. 2013 - 23:06)

Reklama by správně měla zaujmout a tím vzbudit zájem o konkrétní zboží, či dostat do povědomí logo, značku či firmu. Bohužel v současné době je reklama spíše přehlídka stupidních pseudo kreativních výplodů reklamních agentur. Někdy mi připadá, že je snad vytváří nějaká skupinka zfetovaných existencí s minimální inteligencí.Když reklamy běží v televizi, vždy mne to rozčílí a automaticky buď přepnu, nebo alespoň vypnu zvuk.Poslouchat se to totiž vůbec nedá.Nechápu, proč do spousty reklam musí nějaký snad zfetovaný pitomec řvát, jako když se.e ježka.Pravým opakem jsou ale třeba některé reklamy v německé televizi. Tam vás příjemně laděný a hlavně klidný hlas provází u každé scény.

Majka (Ne, 2. 6. 2013 - 21:06)

Už mi leze na nervy, tady ta zkriplená reklama na Lego. Dá se to nějak vypnout? Nemůžu si v klidu nic přečíst.

michal.babic@se (Po, 24. 11. 2014 - 16:11)

Jsem spokojený s výběrem zboží v opavském Hervisu a také s velice ochotným personálem

!!! (So, 8. 11. 2014 - 23:11)

Tak mně lezou dost na nervy ty všudypřítomné skákající, otravné reklamy tady na Doktorce. Nikdy nebyla tahle diskuse tak zapráskaná reklamou jako v poslední době.

Reklama

Přidat komentář