Reklama

antikoncepce MINISITON

martule (St, 11. 4. 2007 - 14:04)

Ahojky chtela bych se zeptat zda nejak Kynedril ovlivnuje ucinost HA, predem diky za odpovedi a byla bych rada kdybyste mi odpovedeli na mejla laracroft.cz"centrum.cz protoze nevim kdy se zase dostanu na mejl

jackie (St, 4. 4. 2007 - 14:04)

Tana : tak na to je nejlepsi se zeptat rovnou gynekolozky, ale pauza tam nejaka byt musi aby se pohlavni organy mohly zregenerovat.

Janicka: Info o vlivu antibiotik na Minisiston jsou popsany v pribalovem letaku, vlivem antibiotik je ucinek antikoncepce snizen a je nutno pouzivat zaroven i jiny druh ochrany (kondom).

sandra: na recept kolem 310 kc. Bez receptu tezko rict:-)

sandra (Út, 3. 4. 2007 - 12:04)

chtela bych se zeptat kolik priblizne stoji antikoncepce minisiston dekuju

Janička (Út, 13. 3. 2007 - 17:03)

Ahoj.Neví někdo jaký má vliv na MINISISTON antibiotika?? dostala jsem od své lékařky AMOKSIKLAV a zajímalo by mě jaký to na ní bude mít vliv!!! prosím poraďte! Děkuji.

Tana (Čt, 8. 3. 2007 - 20:03)

Ahojky.Neviete náhodou ako to je s otehotnením po vysadení Minisistonu?Je potrebné si dat nejakú pauzu?Inak mám s ním dobré skúsenosti.

Lola (Čt, 22. 2. 2007 - 16:02)

Beru Minisiston uz asi 5 let a nikdy jsem neměla výraznější problémy ( vždy pravidelná menstuace, žádné špinění, spolehlivá ochrana atd) možna až na váhu, ale to spíš připisuju tomu, že když jsem ho začala brát, tak jsem odešla od skautu, seděla jen ve škole a chodila na pivko a na cigarko :o)...takže můžu doporučit, ale to ať posoudí váš gynekolog ...

jackie (Ne, 18. 2. 2007 - 23:02)

minisiston bez 7denni pauzy muzes uzivat nepretrzite az 3 mesice.

martule (Ne, 18. 2. 2007 - 17:02)

ahojky holky, chci se zeptat zda nevite zda mohu minisiston pouzivat bez 7denni pauzy abych vynechala menses, jedu v kvetnu na dovolenou a nehodi se mi to...

Katka (St, 14. 2. 2007 - 12:02)

Přecházím na jinou antikoncepci a mám 2 platíčka Minisistonu. Prodám je za 200,-Kč. V případě zájmu pište na 23katka"seznam.cz

maya (Po, 8. 1. 2007 - 13:01)

nazdarek! stala se mi takova divna vec. lekarnik spatne precetl recept a misto minervy mi dal minisiston. musela jsem uzit jedno platicko, ale zustala mi jeste dve. prodala bych je obe za 200kc ( cela krabicka 3x21 stala 331,- )pokud mate zajem, napiste sem a domluvime se...

John (So, 6. 1. 2007 - 22:01)

PŘÁNÍ DO ROKU 2007, DÁREK A NABÍDNUTÁ RUKA PRO KAŽDÉHO, KDO JE SCHOPEN VIDĚT DÁL, NEŽ K PŘÍŠTÍ VÝPLATĚ. Je úplně jedno, zda jste zaměstnanec, podnikatel, student, maminka na mateřské nebo starobní či invalidní důchodce. Je jedno, z které jste země.
NABÍZÍME VÁM PRAVDĚPODOBNĚ NEJLEPŠÍ VÝDĚLKOVOU PŘÍLEŽITOST VAŠEHO ŽIVOTA.
(pokud by Vám to nepřipadalo aktuální, někam si to uložte - možná za rok, za dva můžete mít jiný názor a rádi byste začali vydělávat opravdu víc)
Motto :

Lucka (So, 18. 11. 2006 - 09:11)

Prodám jedno balení Minisistonu exp11/2010 z důvodu přechodu na jinou anikoncepci.Cena 70 Kč,zašlu v doporučeném dopise.Balkova.lucie"seznam.cz

bara (Po, 6. 11. 2006 - 22:11)

ahoj.chci se zeptat jestli kdyz prechazim z cilestu na minisiston tak se psie ze mam zacit brat prvni den mesntruace.a nemuzu si ho vzit treba uz driv?udelat dva dny pauzu a hend minisistoon?bojim se ze nebudu potom chranena:( dekuju

Návštěvník (So, 7. 10. 2006 - 21:10)

Jejda ja to spletla,trvanlivost samozrejme do konce roku 2009, ne 2006,to uz by se asi prece nestihlo:)Misa

Markéta (Pá, 6. 10. 2006 - 14:10)

Ahoj,Minisiston byla moje první HA.Brala jsem ji asi 6 let.Negativa: přibrala jsem, měla jsem mnohem menší chuť na sex a řekla bych, že to i ovlinilo mou psychiku. Pozitiva:mnohem kratší menstruce, méně bolestivá,jen v první den, žádné bolesti během cyklu, spolehlivá. Před půl rokem jsem ji vysadila. Sice se chuť na sex výrazně zlepšila, ale menstruace byla silnější, delší a bolestivější, objevily se i výrazné bolesti během cyklu. Navíc se mi začaly tvořit cysty na vaječnících, které pobolívaly. Doktor mi proti tomu doporučil antikoncepci. Nechala jsem si napsat jinou Lindynette 20. Je sice asi o stovku dražší, ale obsahuje méně hormonů.Tak jsem zvědavá, jak bude působit. Rozhodně negativní účinky HA jsou individuální a je asi dost těžké najít tu správnou.

misa (St, 13. 9. 2006 - 15:09)

ahoj prodam MINISISTON 4 plata za 250 Kc, trvanlivost do roku 2006. Poslu klidne na dobirku, staci mi zaslat vasi adresu na mail koblihovam"centrum.cz.

Petra (Út, 5. 9. 2006 - 18:09)

Zvětšila se vám po něm někomu prsa??

Návštěvník (Čt, 27. 7. 2006 - 10:07)

Klidne to tak muzes udelat. Mesicky to reguluje at tak nebo tak umele,takze telu je to v podstate jedno. Taky jsem to tak parkrat udelala.

Hanka (St, 26. 7. 2006 - 11:07)

Ahojda,potřebuji radu. beru minisiston a menses mi vyjde akorát na dovču. Doktor mi poradil ať beru dál bez pžestávky a po týdnu beru 2 tablety denně ráno a večer. Máte s tím někdo nějakou zkušenost?

misa (Út, 25. 7. 2006 - 10:07)

ahoj.uzivala jsem nejprve logest asi rok a dost jsem pribrala, tak mi doktorka napsala minisiston, uplne v pohode, chut na sex obrovska,vaha nenarostla,mesicky pravidelne.Takze doporucuju.Akorat ted mame dite a behem kojeni se bere antikoncepce cerazette. Fakt hruza, ale jina neni. zadna chut na sex,akne, zravost a neustale krvacim. Takze prestavam brat a nebudu brat nic, stejne bychom chteli dalsi miminko brzy.Ale mam jeste 4 neporuseny plata MINISISTONU, trvanlivost do roku 2009. Rada prodam celkem treba za 3 sta.Tel 775383183

Reklama

Přidat komentář