Reklama

antikoncepce MINISITON

webmaster (Pá, 27. 8. 2004 - 18:08)

Předmět: antikoncepce Minisiston Autor: Tereza Goretová Datum: 19.8. 2003 9:15:47 Rok jsem užívala Dianne na akne.Ted jsem přešla na Minisiston, ale mám strach, že v oblasti pohlavního styku už není tak účinný jako Dianne.Je tady někdo, kdo má s Minisistonem zkušenosti a kdo by mi mohl poradit?Dík Teri Předmět: Minisiston Autor: Wendy Datum: 9.3. 2004 23:23:13 ahoj holky. Mohly byste mi napsat nejake zkusenosti s minisistonem? Zatim jsem zkousela Diane a Loette a ani jedna HA mi nesedla. Tak by me zajimalo, co me ceka ted. Diky. Wendy Předmět: Minisiston Autor: Jana Datum: 11.3. 2004 17:56:23 Minisiston užívám asi druhým rokem a jsem s ním spokojená. Žádné problémy nemám. Na váze jsem taky nepřibrala. Snad jen, že vždy před menstruací mi přiberou na objemu prsa a objeví se mi bříško. Je to ale způsobeno zadržováním tekutin v těle. Po menstruaci se to ale vše zase srovná. Jo a dva dny před menstruací bych nejradši snědla vše na co přijdu. Ale to asi nebude práškama :-) Předmět: Minisiston Autor: Janule Datum: 16.3. 2004 0:15:29 Také jsem užívala Minisiston, ale před menstuací mě šíleně a pravidelně bolela hlava upozornuji 3 dny bylo to hrozné.Nyní neberu nic ,protože jsem měla vysoké jaterní testy možná to bylo od toho to nevím,ale jsem v pohodě a to je důležitý.Ahojky Předmět: Minisiston Autor: Janule Datum: 16.3. 2004 0:35:49 Při braní HA Minisiston pozor také na tvorbu celulitydy je tím známa pomalu všechna HA.A snížení chuti na sex ,ale každý tělo je jiný. Předmět: Minisiston Autor: Katka Datum: 16.3. 2004 9:14:53 Ahojte.brala som minisiston 3 roky a nemala som ziadne potiaze.je pravda,ze cca 2-3 dni pred menstruaciou sa mi zvacsilo brucho, ale ine problemy neboli.Bola som spokojna.a nemala som problemy ani s libidom.Potom som zmenila lekarku, a ta mi poradila, ze tato HA je uz dost stara( co si myslim,ze je pravda), a presla som na Yadine.ale s tym som prestala po 3 mesiacoch, lebo moje libido kleslo k nule. teraz mam mercilon, tak uvidim, co sa bude diat. Předmět: antikoncepce Minisiston Autor: Iva Datum: 29.3. 2004 21:38:32 Gynekoložka mi předepsala Minisiston, předtím jsem žádnou antikoncepci nebrala. Začala jsem to brát tento pátek - kdy začalo krvácení. Chci se zeptat, kdy prášky začínají působit, tj. kdy můžu mít se svým partnerem pohlavní styk bez kondomu, aniž bych se bála otěhotnění. Předmět: Minisiston Autor: sarka Datum: 5.4. 2004 15:53:58 S minisistonem mam 7let zkusenost! 7let bylo vse v poradku,az na sem tam mensi migrenu!Ani jsem z techto tabletek nepribrala!Ale po 7letech jsem zacla krvacet nekolikkrat za mesic!tak mi doktorka navrhla pauzu 3mesice at minisiston neuzivam!ze uz je beru dlouho a ze je pauza nutna!tak uvidim co bude po 3mesicech!Myslim si ze casem u kazdych tabletek nastanou nejake ty problemy!Brat celej zivot minisiston neni urcite reseni!Sama uvazuji co dal!Je mi teprv 30let!ale brat tablety nekde do 50,to neni ani mozne-to urcite z toho clovek dostane nejake ty zdravotni problemy! Předmět: Minisiston Autor: kateřina Datum: 23.5. 2004 19:31:57 Minisiston jsem brala pouze 3 týdny. Dále už jsem opravdu nemohla. Znáte to: Prášky začnete brát první den menstruace. Když ani 21. den menstruace neskončila a k tomu jsem neustále trpěla nesnesitelnými bolestmi hlavy, prostě jsem odmítla takto dál pokračovat. Mám i beztoho dost silnou anémii. Po vysazení prášků jsem ještě týden krvácela (asi proběhla další menstruace) a od té doby byl klid. Díky, už nikdy víc. Předmět: Minisiston Autor: Violet Datum: 24.5. 2004 1:51:47 Ahoj , tak ja Minisiston brala pred nejakymi 7 lety a jedine co si pamatuju bylo to , ze jsem po nem pribrala asi 10 kg , a to nekecam , a byl velky problem pak alespn 5 kg shodit :-( . Podle mne je to jedna z tech horsich antikoncepci a lepsi je treba triquilar , ovsem nejlepsi je nebrat HA vubec a chranit se jinak.

Petra (Po, 16. 8. 2004 - 18:08)

Chtěla sem se zeptat: Minisiton se da také použít, jako RYCHLA ANTIKONCEPCE?? Zabraní při nechtěném styku???

Lenka (Čt, 1. 7. 2004 - 13:07)

Ahoj holky, beru Minisiston už devátým rokem. Vím,že je to individuální, ale nepřibrala jsem po ní, pouze mi vyrostla prsa, chuť na sex má pořád stejnou a menstruaci mám pravidelnou, shrnuto - s Minisistonem mám jen dobré zkušenosti.

Zuza (Út, 29. 6. 2004 - 07:06)

Ja si myslim,ze to je individualni jak komu Minisiston sedne.Ja osobne jsem Minisiston brala 8 let a nemela jsem absolutne zadne potize.Zadne bolesti hlavy,ani pribirani na vaze,proste nic.Byla to moje prvni antikoncepce a sedla.Kamaradka ho taky bere a taky nema zadny problemy.Ted jsem prasky vysadila.Zatim nepocituji zadnou zmenu.Akorat jsem zvedava,jak bude probihat MS.

Jindřiška (Po, 28. 6. 2004 - 15:06)

Ahoj, brala jsem minisiston asi tři roky. Nikdy jsem si to neuvědomovala, ale když to tady čtu, tak je pravda, že mě často bolí hlava. Nenapadlo mě, že může být po antikoncepci. A taky jsem dost přibrala... Tak bych ho asi také moc nedoporučovala. Od zítřka začínám brát Mirelle, tak uvidíme, jestli to bude lepší...

Vera (St, 23. 6. 2004 - 22:06)

Ahoj pred par mesici jsem zacala brat Minisiston. Slysela jsem na ale i par spatnych veci, jako treba, ze hodne tlumi cinnost vajecniku a ze po vysazeni je velky problem otehotnet... Mne tenhle druh HA vyhovuje. Jaky mate zkusenosti vy?

Vanessa (Čt, 15. 4. 2004 - 15:04)

Po 14ti dnech muzete vynechat kondom.

Ivana (Po, 29. 3. 2004 - 09:03)

Gynekoložka mi předepsala Minisiston, předtím jsem žádnou antikoncepci nebrala. Začala jsem to brát tento pátek - kdy začalo krvácení. Chci se zeptat, kdy prášky začínají působit, tj. kdy můžu mít se svým partnerem pohlavní styk bez kondomu, aniž bych se bála otěhotnění. Děkuji!

AGATA (Po, 19. 1. 2004 - 10:01)

Ahoj,jestli ti muzu poradit,prejdi na Yadine,ma slozku drospisperon,odplavuje vodu z tela.Ja to beru od listopadu a mam 5kg dole.Stoji to 790Kc,aspon u nas v Opave,ale stoji to za to se omezit napr.v nakupu hader!Doporucuji.PS PO MINISISTONU JS PRIBRALA 8KG!DES!!!Pa.

Libor (Po, 10. 11. 2003 - 14:11)

Má přítelkyně užívá minisiston uz asi 14 dní, ale nezacala s prvním dnem menstruace, a po menstruaci (hned po skoncení) kdy brala stale prásky jsme meli sex, hrozi nam nebezpeci ze by mohla otehotnet ???

jany (St, 22. 10. 2003 - 19:10)

Dobry den, ja jsem se chtela zeptat zda minisiston ma vliv na prichod menstruace i po vysazeni, ktere nebylo tedy konzultovano, protoze prasky jsem brala prvni mesic a mela jsem alergickou reakci na kuzi. Vysadila jsem je 10 den a menstruaci dostala az za 35 dni kdyz se pricte jeste tech deset dni, tak za 45 dni. A ted mam ten samy problem, nevim vsak co je puvodem. Prasky uz totiz neberu. Zkousela jsem testy a ty jsou negativni. Nevim zda vubec je pro mou osobu vhodne brat hormonal. prasky, kdyz trpim atopickym ekzemem a obcas musim pouzit maste jako napr. Elocom, prasky Zyrtec. *jany*

Radka (Ne, 19. 10. 2003 - 15:10)

Ja beru minisiston uz skoro tri roky a posledni rok pozoruju velky pokles zajmu o sex, za dobu jeho uzivani jsem pribrala asi 7 kilo a mam celkem tezky PMS. Ted se chystam zmenit antikoncepci, verim ze jine prasky jsou lepsi. Myslim, ze cena neni vsechno, klidne budu platit 500kc, hlavne kdyz to bude OK. Minisiston nedoporucuji.

Kat (Pá, 22. 8. 2003 - 11:08)

Ahoj,já užívám minisiston již šestým rokem a nemůžu si stěžovat.Váhu mám po něm stále stejnou a pokud mám něco navíc,tak to není HA,takže pomůže cvičení a jsem zpátky na svém.Chuť na sex mě nepřešla a co se mi na něm líbí je jeho cena,myslím,že to spíše záleží na jednotlivci,ale od toho tu máme na trhu široký výběr.

Lucka (Čt, 21. 8. 2003 - 22:08)

ahoj! nejprve jsem brala tri-regol ale neměla jsem chut na sex tak jsem přešla na minisiston ale chut se nezvětšila chci tedy antikoncepci vysadit. musím o tom informovat lékaře? jaká značka kondomu je nejspolehlivější? děkuju za odpověd

Bugina (St, 20. 8. 2003 - 20:08)

Já beru tuto HA pres rok a zatim sem spokojena. nedostavil se ani pokles chuti k sexu ani na vaze sme nepribrala. A jeslti ty tri kila, tak jedine z toho, ze sem zacala papat vic :) Jsem s touto HA spokojena, je cenove dostupna a pro me naprosto vyhovujici. Nemenila bych. PS- Verim, ze na kazdeho pusobi prasky jinak, takze se neda plosne soudit, jaka HA je ta nejlepsi.

Olga (Pá, 1. 8. 2003 - 14:08)

Tak to mi s tou embolii a umiranim jen proto ze zena bere HAK nerikej ani ve srande!!Jinak Minisiston opravdu nedoporucuji,je sice levny ale pribrala jsem po nem za ty 4roky co ho beru asi 8kg,coz je hodne.Jak pak budu vypadat pred porodem?Dneska mi gynekolog predepsal Cilest,coz je HAK III.generace,tak snad zhubnu.PS Minisiston je zastaraly-tzv.antikoncepce II.generace.Caute.

Návštěvník (Čt, 19. 12. 2002 - 19:12)

Ahoj holky, ja jsem brala Minisiston 4 mesice a musela jsem ho zmenit, protoze jsem po nem nepredstavitelne pribirala atd. Pak jsem brala Pramino, to je sice docela dobre, ale chut na sex byla opravdu mnohem mensi nez ted po vysazeni antikoncepce. Navic studuji uz nekolik let medicinu a od naseho docenta na patologii jsme se dozvedeli, ze rocne zemre nekolik desitek zen (jen v CR) na embolii, ktera je zpusobena antikoncepci. Laitske verejnosti se to vsak taji, hlavne tedy farmaceuticke firmy,...jde samozrejme o penize. Navic Antikoncepce narusuje funkci nadledvinek- jez jsou pro zivot nepostradatelne... Nadruhe strane musim uznat, ze mi antikoncepce dala hodne jistoty, zvlaste v zacatcich. Otazka je, jestli to za to stoji...

Návštěvník (St, 27. 11. 2002 - 23:11)

Jano,před laparkou je nutné vysadit HA, ale stačí jen měsíc před ní (resp. dobrat platíčko, odmenstruovat,nechat se operovat, a při následující přirozené menstruaci opět nasadit HA). Na příjmu řekni, že užíváš HA, stejně se tě budou ptát na léky, které bereš, tak ji v žádném případě nezataj. Je to užitečná informace pro anesteziologa.

Návštěvník (St, 27. 11. 2002 - 14:11)

mám jít an laparoskopii 12.12.2002.sdělil mi to včera lékař,ale nevím,jestli mám nadále i přes operaci užívat HA nebo jestli ji musím vysadit.každý doktor říka něco jiného a já nevím,co je správné.prosím,poradte mi,kdo máte zkušenost.každá rada döbrá.Spěchá to dík J.

Návštěvník (St, 20. 11. 2002 - 21:11)

Ahoj,Minisiston jsem uzivam skoro 8 let a zadne vetsi problemy jsem nepocitovala. je tezke rici, jestli jsem pribrala, protoze vaha mi porad tak trochu kolisa,spis zalezi na vanocich nebo leto do plavek..., ale rozhodne se mi zvetsila prsa :o)Celulitidu mam, bojuju, ale co nadelam, ale to je pry z kazde antikoncepce.Nemuzu si stezovat.

Reklama

Přidat komentář