Reklama

chlapi v elastákách

martin (Po, 2. 3. 2009 - 10:03)

leskly elastaky jsou moc fajn, nosim je porad a pritelkyni se to moc libi. kdyz je mam na sobe, tak od meho tela nemuze odtrhnout oci :) take mam catsuit (upnuty celodres) z tohoto leskleho lycroveho materialu a to je uplne nejvic to mit na sobe :)

Návštěvník (Út, 13. 1. 2009 - 04:01)

Vojto.Ty sprosťáku.Není ti hanby takhle nadávat?

Vojta (Út, 13. 1. 2009 - 03:01)

Katarino,jestli mas neco proti elastakam.tak ti preju at brzo chcipnes ty prasiva kurvo!!!

Souhlasím (So, 15. 12. 2012 - 14:12)

Taky rád nosím elasťáky a...pro chlapa,který sportuje na kole,nic pohodlnějšího asi není.

Libor (Pá, 14. 12. 2012 - 23:12)

Taky rád nosím elasťáky a vůbec si nepřipadám divný. Hlavně teda na kolo a na běh. Třeba na kolo určitě nic lepšího není.

Jirka (Pá, 26. 10. 2012 - 01:10)

moc se mě líbí chlapi a...Ahoj počkej třeba je časem přítel začne nosit, já mám opačný problém já elasťáky nosím rád a moje přítelkyně ne :-(

Petr (Po, 2. 7. 2012 - 07:07)

Nevím co tu řešíte, při sportu je prvořadá funkčnost a vzhled - to už je věcí každého co preferuje. Elasťáky jsou svojí funkčností na běh kolo a spoustu jiných sportů nenahraditelné. A uchylný je ten, co za tím hledá svoje sexuání mindráky. Nepochopím třeba, na co jsou dnešní "kraťasy?" s rozkrokem u kolenou, kdy se rozkročit znamená minimálněp pár ruplých stehů.

Jarek (Čt, 28. 6. 2012 - 21:06)

Ani bych neřek, že jsou teplouši muži v elastákách. Zastávám názor, že je to jen otázka vkusu, jak se to zkombinuje a následně oblékne. Na druhou stranu přiznávám, že to působí odpudivně, když na malém zavalítém muži ještě k tomu, když je znát jeho mužství to působí dost odpudivně. Já na sport běžně oblékám elestáky, ale vždy s manželkou dbáme na celkový vzhled, aby to mnělo tzv. šmrnc. Poslední dobou nosím džínové legíny i pro normální každonenní nošení , ale ne každé padnou, jak jsem již napsal, chce to jen trochu vkusu , aby to vypadalo slušně.

Muži v elasťáká (Čt, 28. 6. 2012 - 17:06)

teplouši

honza (Čt, 28. 6. 2012 - 16:06)

Do nedávna jsem si myslel, že bych na sobě elasťáky nikdy mít nemohl, pak ale přišla změna. Vcelku dost běhám (cca 50 km týdně) a když si vyběhnu na 10 a více km, tak mám na vnitřní straně dosti rozedřenou kůži. Nepříjemné a dosti bolestivé....Hledal jsem něco jak tomu předejít a po prvním vyzkoušení elasťáků už na běh nenosím nic jiného. Kdo má podobné problémy, tak elasťáky vřele doporučuji.Pozn: Jo a pod elasťákama jsem zásadně naostro. Jinak by mi to proti tem odřeninám fakt nepomohlo.

martin (Út, 19. 6. 2012 - 22:06)

Já taky nosím dlouhé elasťáky na běhání, krátké pak na bike... Tanga nenosím, ale na to běhání je to potřeba, protože když nic pod elasťákáma nemáš, tak se to všechno "bimbá", když máš slipy, tak to vypadá příšerně, o boxerkách pod elasťáky ani nemluvím...

Alex (Út, 12. 6. 2012 - 21:06)

Taky nosím elasťáky na sport, hlavně na alpinning a pod ně většinou pánská tanga. Je to pohodlný. Přes ně mám volně sportovní triko, takže holky na cvičení ani nemají šanci mě okukovat.

petra (So, 2. 6. 2012 - 20:06)

máme na škole ředitele kteerý jezdí do školy na kole v černých lesklých elastácích vypadá jak opuchlá baletka s koulema a tak nás i po celý den vyučuje a řediteluje v ředitelně ba i někdy přijímá návštěvy to je vrchol NEVKUSU AŽ NĚKDY HNUSU!chodím do 8 třídy a mě se to nelíbí a dotýká se mi to jeho odívání prostě se stydím!Ty jeho koule v těch elastácích jen provokuje pubertální holky!ředitel by mněl jít příkladem a né být k posměchu!otec dvou dětí Hnus!

H (So, 2. 6. 2012 - 20:06)

Já nosím elastické džíny Diesel, je top pohodlné a příjemnější než klasické narvané.

Ja (Pá, 20. 4. 2012 - 19:04)

Já nosím běžně elastáky co vypadají jako džíny. Mám je z Bon- prixu a jsou bezva. Nedají se skoro rozeznat ale jsou oproti džínům pohodlnější

m (Pá, 17. 2. 2012 - 12:02)

já na sport na běh dlouhé na kolo krátké a na ostro,

lycradude (Út, 14. 2. 2012 - 11:02)

moc se mě líbí chlapi a...no ja nosim elastaky skoro stale :) je to super. niekto podobny na zoznamko? :P

Tamten (So, 21. 1. 2012 - 10:01)

Jujky tak to bych Tve dcerušce taky rád koukal na prdelku x)

999999 (So, 24. 12. 2011 - 23:12)

JJ, nejlepší sou na pěkny...A v predu ked sa pekne zariezajú do .....

Čongo bongo tyt (So, 24. 12. 2011 - 22:12)

Nelo ty si asi vymrdana neee...Nejsem divna rozvijim dcerčinu sexualitu :) mas videt jak na ni kluci mlsne koukaji a nejen kluci jejiho veku ale casto i kolem 20ti a vice let! =). Nela

Reklama

Přidat komentář