Reklama

existuje posmrtný život?

Pip (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

To čemu se musíme podřizovat v lidské společnosti je minimum. Mohu se klidně na to vykašlat. Ale podřídit se přírodě musíme, proti tomu neexistuje obrana. Když se příroda rozhodne že onemocníš, neuděláš s tím nic. Když se rozhodne že zemřeš, tak prostě zemřeš. Proti tomu jsme bezmocní. Ale na společenské konvence se mohu klidně vykašlat, v tom mi někdo těžko zabrání. Ale Renatko potěšila jsi mne, protože já se rozhodně ještě mám co učit, takže se nejspíš vrátím. A světem nejsem znechucen, spíš někdy lidskou společností.

Vondra (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

Renatko, já jsem také prožil klinickou smrt, po autonehodě. A nedělám ze sebe "moudrého svatého" jako Ty.
Protože, jediné co jsem v tom poznal, že smrt nebude až tak hrozná, jak jsem vyždy myslel. Bude to nějaké takové omámení a nazdar:) Znám více lidí s podobnou zkušeností. Ale že bych se na to těšil nebo se cítil autorizován k nějakému avátarství:)
No a právě proto, že z toho nedělám něco co bych si možná přál nebo co jsem si někde přečetl ale co ten prožitek nebyl, se na mně nedívají ostatní jako na blázna.

Renatka (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

myslela jsem atomových válek

Renatka (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

Vidíš, tak to jsi vlastně štastný člověk, protože jsem si na 100% jistá, že pokud se tvá duše bude muset něco ještě naučit, tak se sem vrátíš, ale v jiném těle a ještě budeš rád, že tu jsi. To já ne. Svět je sice zajímavý, ale člověk se pořád za něčím honí, pořád něco musí, pořád nějaké starosti, žijeme ve společnosti kde se pořád musíme něčemu podřizovat, já bych se možná vrátila do světa dřív když ještě nebyla tolik rozvinutá civilizace, takový shon, stres, možnost válek apod. Jsem docela znechucená tímhle světem...a vrátit se sem nechci(((

Pip (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

Já bych se sem vrátil rád. To jak se k sobě lidé špatně chovají jací jsou zlí je jen zanedbatelná malá část tohoto zázračného, pro nás těžko pochopitelného světa. Vrátil bych se rád, ale mám vážné obavy, že to nepůjde.

Renatka (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

Cítím to tak už od dětství, nedokážu to vysvětlit, ale prostě to vím, že to tak je, byla bych moc ráda, kdyby po smrti nic nebylo, ale bohužel se sem zas budu muset vrátit a upřímně mě to ani moc netěší, to mi věřte..do tohohle světa(((

Návštěvník (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

Znám lidi co už tam byli-klinická smrt,ale neradi o tom mluví,lidi je mají za blázny.Zpátky se nikomu nechtělo,ale musejí-něco tady dokončit,nějaký úkol a všichni se dost změnili.

Pip (Čt, 14. 6. 2007 - 21:06)

Renatko máš pro svá tvrzení nějaké důvody, nebo to tak jen cítíš ?

Renatka (Čt, 14. 6. 2007 - 20:06)

Vrátí, ale už v jiném těle, takže defakto je to už jiný člověk, ale něco málo si z minulých životů neseme sebou. Nechci někoho přesvědčovat nebo někomu vnucovat, jen říci, že uvidíte sami, ten okamžik Vás nemine...nikoho

Pip (Čt, 14. 6. 2007 - 20:06)

No kéž bys měla pravdu. Ale bohužel, pro svá tvrzení asi nemš ani ty nejmenší důkazy. Myslet si lze ledacos, otázkou je, zda je to pravda. Všichni živí tvorové jsou si velice podobní, máme společný genetický základ, tak to by asi měli mít všicni tvorové posmrtný život. A co rostliny ?

roman (Čt, 14. 6. 2007 - 20:06)

myslet znamená h...vědět. Kdo už se vrátil, aby to potvrdil? To co tady píše renatka tady někdo mele pořád dokola a dokola a dokola. Jistě smrtí nic nekončí. Víte, jaký trauma mě a spoustě lidí způsobil pošuk kterej skočil pod vlak, kde jsem se vezl?
Minimálně obrovský zdržení:) Když umřete vaše činy i starosti zůstanou. Tak se to píše i v Bibli. Ale nic a nikdo se nevrací!

Renatka (Čt, 14. 6. 2007 - 20:06)

Myslím, že v okamžiku smrti se člověk dozví smysl svého života a myslím, že ti co nevěří na posmrtný život, budou velice překvapeni.

Renatka (Čt, 14. 6. 2007 - 20:06)

Já si myslím, že Země je něco jako taková škola, kde se něco musíme naučit, že "někde ve Vesmíru" nebo "v prostoru" spousty duší, ale na svět jdou jen ty, co se musí něco naučit, proto se může měnit jejich počet, záleží kolik duší je zrovna potřeba se učit, počet se může zvětšovat i zmenšovat. Rozhodně na 100% cítím, že smrtí to nekončí. Vždy když něco končí tak nového začíná. A vše má nějaký smysl, každá věc co v životě děláme, má svůj smysl, i život má svůj smysl a myslím si, že to je se něco naučit.

mmmmm (Čt, 14. 6. 2007 - 20:06)

Neexistuje

Pip (Čt, 14. 6. 2007 - 20:06)

Když se teda ten kdo zemře narodí někde jinde, jak vysvětlíte to, že se počet lidí na planetě radikálně zvětšuje. Kde se berou ti noví lidé. A když počet lidí na Zemi klesá, což se v minulosti také často stávalo, třeba při morových epidemiích, kam ti lidé mizí ? Kdo mi odpoví ?

Renatka (St, 13. 6. 2007 - 22:06)

Jo taky si myslím, že to tak je, souhlasím s Mexerem.

M. (St, 13. 6. 2007 - 22:06)

http://www.super.cz/zdravi/15420-kvuli-lasce-prekonala-rakovinu.html
Může být vůbec lepší důkaz Boha?

Mexer (St, 13. 6. 2007 - 22:06)

Ja si myslím že je posmrtný život, že se proste narodíme znova nákym uplne cizím rodičúm a že si na ten minulý život vúbec nepamatujeme!!!!
Napriklad když ma nekdo 100 let a za rok umre tak by teoreticky mohol potkat naky manželský pár v skutočnom svete, ktorým by sa potom narodila jeho duša toho starca!!!!

Mirda (St, 13. 6. 2007 - 22:06)

Ti co čtou tyto stranky asi opravdu hledají a když hledají tak jistě najdou stranky www. Bruno a když budou hledat i nadále najdou co hledají

Mirda (St, 13. 6. 2007 - 21:06)

To je pravda to co bylo řečeno o 100 procentech .Jestli mužete tak se mi ozvete na adresu kerimdims".cz

Reklama

Přidat komentář