Reklama

Herbalife je svinstvo

Ivan (So, 18. 12. 2004 - 19:12)

prizemi Na tvoje otázky jsem ti dal dostatečné a úplné odpovědi. s tím, že pokud tě bude ještě něco zajímat, máš se ozvat. Tvoje chování mě nutí k dojmu, že si z nás děláš jenom srandu a o informace ti vůbec nejde. V tom případě BĚŽ DO PRDELE.

Fondana (So, 18. 12. 2004 - 18:12)

To snad nemyslíš vážně, že tvůj tchán dostal cukrovku z Herbalife! Proboha - přečti si po sobě svoje žvásty - jsou k smíchu! Tvůj tchán výrobek špatně konzumoval, protože když nechtěl zhubnout, měl normálně jíst a pak by to působilo jak mělo. Až se budu chtít zasebevraždit, tak k tomu asi použiju Herbalife, protože to vypadá, že je účinnější, než strychnin!

supermama (So, 18. 12. 2004 - 18:12)

pro: prizemiMám dojem, že ještě nedávno jsi z nás "zapojených do prodeje" vytahoval informace - vidím, že to bylo jen proto, abys to otočil proti nám. Možná by bylo lepší, kdyby ses TY nezapojoval, protože ten týden ti rozhodně nemohl stačit k tomu, abys něco zkusil. Nebo máš důvod k tomu náhlému obratu?

lea (So, 18. 12. 2004 - 17:12)

tak oni ti prodejci někdy dokáží neuvěřitelné kousky. např. když jeden z nich přemluvil mého tehdy asi osmašedesátiletého tchána a on si ten přípravek koupil. tchán neměl ani v nejmenším nadváhu, tak argument , na který skočil bylo zlepšení kondice atd...nakecat můžete kdeco když chcete prodat. můj tchán je navíc velmi důvěřivý a poctivý člověk, přesně dodržoval dávky...když zhubnul na hranice únosnosti, donutili jsme ho k vyšetření u lékaře, který mu zjistil těžkou cukrovku a z kombinace s herbalifem totálně zbědovaný organizmus...

prizemi (So, 18. 12. 2004 - 17:12)

Problem s vami zapojenymi do predaja je, ze stracate kriticke myslenie. Uvazujete len tak, ako vam premyli mozog a nie ste schopni dat na konkretnu otazku konkretnu odpoved. Nic v zlom, kazdy je nejaky.

supermama (Pá, 17. 12. 2004 - 13:12)

Ivane, já si velice cením názoru jiných lidí, ale pouze s osobní zkušeností. Lidi, co jenom "slyšeli" žádný názor nemají, jsou to pomluvy. Ale jsou i lidi, co mají negativní zkušenost a řeknou: "Ano, zkusili jsme to a zklamalo nás to, protože tak a tak..." To oceňuju, protože to, co nesedne mě, to může velice pomoct někomu jinému, ale takoví lidé se potom bojí a radši nic nezkusí. Je mi jich líto, protože se připravují o spoustu možností. Přitom kolikrát jen stačí poslechnout si výklad školeného distributora a ne někoho, kdo "slyšel". V tomto případě víc než jindy platí - jak si kdo ustele, tak si taky lehne. Zdravím!

Ivan (Čt, 16. 12. 2004 - 09:12)

Supermamo, S tím nic nenaděkáš. Někteří lidi prostě budou jenom pomlouvat a hledat důvody, proč to nejde, než aby pro sebe něco udělali. Ale na druhou stranu máme demokracii a každý může říct svůj názor. Potom je to na lidech, kteří s tím mají nějaké zkušenosti a výsledky, jestli je nechají při tom, anebo se jim to pokusí aspoň vysvětlit aniž by jim něco vnucovali.

supermama (St, 15. 12. 2004 - 17:12)

Lidi zlatý....Kdyby jste tak rozebírali všechno, co jíte, možná byste Herbalife ani nepotřebovali. Žádáte si snad posudek lékařů při konzumaci piva nebo pečeného bůčku? Studujete složení léků, které si koupíte v lékárně za pár drobných? Necháváte si dělat posudky na množství nikotinu v cigaretách? Nebo je to jen vaše obrana před výrobkem, za který se vám nechce utrácet? Taky nekupuju bezmyšlenkovitě, co mě napadne, ale nechám si rozumně poradit a i kdyby mě to stálo jmění, tak ZDRAVÍ mi za to stojí! www.hubnete.cz/rozum

Zdenek Kojzar (St, 15. 12. 2004 - 08:12)

www.herbalife.com(tady je uplne vsechno,i vyvojovy tym s lekari!), www.herbalife.cz, doktor.budzdravy.cz

JOjky (Út, 14. 12. 2004 - 16:12)

toz lidi, to neni vic na stranek???halooooooooooooo

Ivan (Po, 13. 12. 2004 - 22:12)

www.ivan.budzdravy.cz máš tam zkušenosti a výsledky, a je tam i fórum, ve kterém ti odpoví doktor na případné otázky.

JOjky (Ne, 12. 12. 2004 - 23:12)

Vite co?Hodte mi sem odkazy na stranky (ale ne na nejake vytvorene at uz distributorem nebo kritikem...ale na stranky odborniku, doktoru a pod.) na kterych bude jasne napsano estli produkty Herbalife funguji nebo skodi...Snad se potom dostanem blize k vysledku...

Ivan (Ne, 12. 12. 2004 - 05:12)

Tvuj problém. Ale neodsuzuj něco cos nevyzkoušela.

Květa (So, 11. 12. 2004 - 15:12)

Zdravím,neznám účinky herbalifu ale měla jsem tu čest zůčastnit se jejich předváděčky.Děkuji nechci.Podle nich nic zázračnějšího snad ani neexstuje.

Ivan (So, 11. 12. 2004 - 13:12)

prizemi- posilam ti e-mail ale vraci se mi. Máš tam spravnou adresu?

prizemi (Pá, 10. 12. 2004 - 10:12)

Moje otazky boli presne, nema zmysel ich znova opisovat. Dilerovi by som dal take iste. Zdravim

supermama (Čt, 9. 12. 2004 - 21:12)

Lituju, ale musíš otázky formulovat jasně. A já ti odpovím. Nechce se ti dát tolik peněz,ale moje řešení by ti taky nesedlo. Možná by bylo lepší, kdybys zavolal dealerovi ve svém okolí a on ti vše vysvětlí dopodrobna. Nebo mi pošli mail a pokusím se o to sama. Nebo na ICQ. Zatím tě zdravím. Těší mě, že máš zájem.

prizemi (Čt, 9. 12. 2004 - 16:12)

Skoda, ze si neodpovedala presne co som sa pytal. Ja si nechcem kupit len tak nieco a byt spokojny.

supermama (Čt, 9. 12. 2004 - 12:12)

Odpověď na tvou otázku: Počáteční vklad je pár tisíc, které se ti vrátí zpět rychle( polovina jsou produkty) A když ne, dostaneš peníze zpět. Ještě nikdo nenaletěl, je to solidní firma.Můžeš začít z ničeho, jako já nebo si koupit pozici. Já jsem na to neměla, takže jsem dala jen za počáteční balíček. Nezačala jsem jen tak - nejdřív jsem si vše prostudovala, udělala jsem si své poznámky, výtahy, propagační materiály. Zadávám si inzeráty, podchytila jsem lidi v okolí. Domů nikomu nelezu a neptám se 2x. Dám vizitku a jestli ten dotyčný chce, ozve se sám. Co se týká hubnutí, nemusíš si kupovat tolik výrobků najednou. Začneš jen s koktejlem( 1420,- na měsíc - to určitě projíš taky) a když bys byl spokojený, koupíš si k tomu co chceš, ale už se na ty výrobky díváš jinak. Já mám 5 druhů, co jím, ale jsem dealer, tak si na to vydělám a nestojí mě to nic.

prizemi (Čt, 9. 12. 2004 - 10:12)

Rad sa ozyvam: Kolko si do toho vrazila aby si sa stala dilerkou a za co, za ako dlho si to ziskala nazpat a ako to predavas - znamym, chodis ponukat, inzeratmi, internetom? Mam informaciu, ze na zhodenie 10kg (potreboval by som zhodit 20kg vzhladom k vyske) za 6 mesiacov potrebujem 6x bunkova vyziva po 3600,-, 6x tablety vlakniny po 570,-, 6x tablety vitaminov a mineralov po 640,-, 6x caj po 880,-. Dohromady za 34140,- Kc. Dobre som to pocital? Usetrene ranajky a vecere za 6 mesiacov odhadujem na takych 12000,- Kc. Vdaka za trpezlivost.

Reklama

Přidat komentář