Reklama

Herbalife je svinstvo

Běla (St, 18. 8. 2004 - 21:08)

Doufám, že z mého příspěvku vyplývá, že nepoužívám žádné doplňky typu Centrum ani jiné "zázraky" a TV reklamu buď přepínám a nebo alespoň dávám bez zvuku. Na životě je příjemné to, že každý si může zvolit svoji cestu, svoje kombinace a vytvářet si je tak, jak vyhovuje právě jen jemu.(Nejen co se stravování týče).

Hugo (St, 18. 8. 2004 - 19:08)

Koukám že každej tady má s těmito "ďábelskými" výrobky zkušenost. Chtěl bych vidět, kolik z Vás užívá doplňky výživy typu Centrum apod. Jsou stejné co do složení, je o třetinu dražší. Čím to je? Proč věřit reklamě v TV? Nikdo Vás tyto výrobky užívat nenutí, k čemu je distributorovi klient který si zboží koupí, užívá ho nesprávně a pak ho pomluví kde může?

Běla (Út, 17. 8. 2004 - 21:08)

Dnes jde skoro všude o zisk firmy a vše ostatní je jedno. Jde se přes mrtvoly jen aby výsledným produktem byly peníze. Čisté či špinavé, všechny přece platí a čím je jich víc, tím je život zábavnější. Takže vzhůru, stačí jen nachytat co nejvíc blbců a chytřejší si mnou ruce - kšeft se točí. Je mi na blití nejen z přípravků Herbalife, ale i dalších, protože nejen vyprazdňují důvěřivcům peněženky, ale posilují lidskou agresivitu a ničí všechno čisté. Stejně tady na světě toho už moc čistého nezbylo.

Hanka (Út, 17. 8. 2004 - 07:08)

Správně Hugo, ale ještě jsi zapomněl dodat, že za tzv. prodejem Herbalifu je naprostá bezohlednost a vyčůranost prodejců, kterým jde hlavně o to, prodat za každou cenu, bez ohledu, zda tento ,,zázračný" prostředek někomu pomůže nebo ne.Jde především o zisk firmy, vše ostatní je jedno...

Hugo (Po, 16. 8. 2004 - 19:08)

protože seš evidentně neschopnej. si myslíš že si něco koupíš za 180000 a budeš si válet šunky a vyděláš? naivko, za vším je práce...

Petr Kadeřávek (Pá, 13. 8. 2004 - 18:08)

Zprávička pro všechny! Jsou to předražené výrobky. Ničím člověku neuškodí ani téměř ničím nepřispějí. Kupř. při jejich likvidaci jsem narazil na několikrát přelepené etikety se záruční dobou a pro ty, co chtějí zbohatnout, přišel jsem o 180 000,- Kč. PS: Kdo mi nevěří, vyzkoušejte Herbalife! :-)))

víla Análka (So, 24. 7. 2004 - 13:07)

Vůbec nechápu, jak můžete Herbalife tak odsuzovat.Ani Calgon tak neochránil mou pračku před poškozením.Přední světoví výrobci praček na peníze doporučují jedině Herbalife.

Tomáš (So, 24. 7. 2004 - 13:07)

Ahoj Šáří,myslím, že nemáš až takovou pravdu.Vitamíny, minerály a další látky jsou výtažky z čínských a brazilských bylin - a ne žádné vyprázdněné ovoce, které jako např. banány zrají pod žárovkama...a ani žádná syntetika.Doporučoval bych navštívit servery o těchto bylinách a dalších potr. doplňcích...Děkuji

xana (Po, 21. 6. 2004 - 19:06)

Úplně souhlasím s Šárí a s Tlamovcem. Mě když začal první náraz tohoto zázraku ho přišel nabídnout soused až domů vyzbrojen podnikatelským kufříkem a byl úplně nadupaný tím co mu narvali do hlavy. Byla jsem nemocná, ležela jsem v posteli a on pomalu s tím kufrem vlezl za mnou a z rozčílení mi začal tykat, i když jsme si vždycky vykali a slušně se zdravili. Měl smůlu, nepochodil a s prodejem už dávno skončil. Tenkrát mi říkal jak krásně shazuje, ale je to stále stejný vepř jako dřív.

katae (Po, 21. 6. 2004 - 08:06)

...další trapný distributor...

jan frinta (Po, 21. 6. 2004 - 02:06)

hej! na herbalife mi nesahejte. pouzivame ho cela rodina, ja osobne 12 let, kazdy den a je to super! jan frinta jan.frinta"post.cz

Šárí (Pá, 21. 5. 2004 - 11:05)

Matessi, o těch dnešních potravinách máš v podstatě pravdu. Problém je ovšem v tom-z čeho se potom vyrábí Herbalife? Ty vitamíny a minerály v něm jsou buď extrahované z těch "vyprázdněných" dnešních potravin, nebo dokonce uměle vyrobené. To znamená, že mají velmi nízkou účinnost, mnohé můžou i škodit, např. betakaroten je dnes už vážně podezírán i mnoha vědci. Za nemalé peníze, co bych dala za Herbalife, si radši pořídím kvalitní biopotraviny, koupím rakytníkovou šťávu, občas chlorellu, mořské řasy, což jsou věci, které i při menším obsahu minerálů a vitamínů udělají tělu i duši daleko lepší službu než jakékoliv jídlo v prášku. A co se týká hubnutí, už dávno jsem přišla na to, že bez změny mysli nezměním nikdy své tělo nadlouho k lepšímu, i kdybych se snažila jíst cokoliv a jakkoliv. Ale je samozřejmě na každém z nás, co pro sebe považuje za vhodné.

Irena (Čt, 20. 5. 2004 - 21:05)

jak se pozná falešný Herbalife?Viděla jsem to v několika obalech.Irena

Matess (Ne, 16. 5. 2004 - 01:05)

Pro Tlamovce:Na kazdem baleni vyrobku Herbalife je uvedeno patricne slozeni jak energetickych tak i mineralnich a vitaminovych hodnot. V podstate mas pravdu az na jednu malickost a tou jsou fakty o nutricnich hodnotach bezne uzivanych potravin, zelniny a ovoce, ktere v dnesni dobe vycerpane a chemicky osetrene pudy znacne ztraceji na svych hodnotach, pricemz mohou i negativne ovlivnovat lidsky organismus. Dale je to pak predcasna sklizen a dozravani bez prirozenych podminek, coz ma vliv na obsah vitaminu. Je toho vice, ale pokud jsi presvedcen o sve pravde, nikdo ti ji nevyvrati, zvlaste pak kdyz pravda zalezi pouze na uhlu pohledu. S uprimnym pozdravem Matess

Andrea (So, 26. 10. 2019 - 23:10)

Přesně tuhle samou větu mi dnes v roce 2019 říkala poradkyně propagující firmu herbalife.... Je to docela zvláštní tedy

w (Ne, 9. 5. 2004 - 20:05)

Tlamovec a ostatní se stejným názorem mě moc těší, že ho mají stejný, jako já. Placebo efekt-to je přesný. Kdybych nahradila 2 jídla denně vodou s vitamíny a minerály, možná by to bylo lepší,ale rozhodně taky levnější...jezte raději zeleninu a pijte vodu z vodovodu, pokud není závadná...

Katka (Po, 3. 5. 2004 - 16:05)

Já mám též osobní zkušenosti, jak s firmou, tak s produkty. Tlamovec to prostě vystihldo detailu. k tomu se nedá nic dodat. Nemyslím si, že Herbalife jako výrobek je špatný, protože obsahuje ty vitamíny, ale to je vše. A vitamíny se dají koupit za nižší cenu...

katae (Po, 3. 5. 2004 - 15:05)

Sama jsem herbalife užívala, mám s tím osobní zkušenosti, takže musím dát za pravdu spíš Tlamovcovi. Herbalife je takové placebo. V podstatě pouze organismus přijímá jakž-takž vitamíny a drasticky omezí příjem kalorií, v ničem jiném to není.

Andrea (Po, 3. 5. 2004 - 10:05)

TLAMOVČE, co to píšeš za nesmysly? Kdo ti to říkal že máš jen pít koktejl a vodu? V režimu na hubnutí se tím koktejlem nahrazují dvě jídla denně a jedno jídlo si můžeš dát úplně normální. Takže tady nerozšiřuj nepodložený kraviny.

kokrouč (Čt, 29. 4. 2004 - 12:04)

Tady také ?

Reklama

Přidat komentář