Reklama

Herbalife je svinstvo

Darleen (St, 8. 12. 2004 - 22:12)

Katee je buď hubená holka, co se nikdy nemučila dietou a vůbec tu nemá co dělat, nebo protivná bába, co kolem sebe kope jako potrefená a nebo obézní matróna, co při představě, že by jí vzali koblihy se jde nacpat. A jestli tě uráží, že tě napadám, tak si uvědom, že ty děláš totéž Ivanovi a Helin ( upozorňuju, že nejsem ani jedno)a přitom oni opravdu zasvěceně vysvětlují svůj názor na věc a jsou lidi, co to OCENÍ! Ani jsem si nevšimla, že bys napsala důvod, proč máš špatnou zkušenost. Ale něco ti povím - teď jdu založit nové téma, protože nesnáším cibuli a jdu tvrdě bojovat proti všem, co ji jedí! Vyhlašuju válku cibuli, protože je to SVINSTVO!

Supermama (St, 8. 12. 2004 - 22:12)

Pokud někoho takového neznáš, tak bys nikomu nemohl věřit. Začala jsem to brát spíše omylem a teď jsem i dealer. Počáteční finance už mám dávno zpět( dělám to 4 měsíce) a ačkoliv se tím neživím a ani nechci, tak to vydělá rodině na dovču u moře. Mám 12 kg dole a hlad nemám. Po 30 letech diet a mučení hlady je to zázrak. Finančně je to tak, že zaplatíš měsíčně asi tolik, kolik bys projedl a možná i míň - to je ta hlavní věc. Jinak jsi princip pochopil dobře. A to, že je tu pořád hodně obézních, znamená, že lidi na sebe kašlou. Přece si nemusím koupit kůru na půl roku, ale jen na měsíc a pokud bych to nevydržela, tak o nic nepřijdu, protože jsem ušetřila na jídle. Ale trochu odříkání za to stojí. Mě určitě. Jestli chceš, ozvi se.

prizemi (So, 4. 12. 2004 - 16:12)

Zaujala ma tato vymena nazorov, lebo som uvazoval pouzit i predavat tieto vyrobky. Sposob chudnutia sa mi zda logicky. Ak vynecham dve z troch jedal, tak musim chudnut. Problem je nebyt hladny. Po koktajli a pilulkach sa vraj clovek citi viac najedeny, ako po jedle, lebo dostane do tela tie potrebne latky, ktore by inak dostal z jedla - okrem latok z ktorych sa pribera. Ma to logiku, moze mi to niekto potvrdit - hlavne ze schudol a nehladoval ani nehladuje!? Nikde vsak nie je konkretne napisane, co vsetko bude musiet priemerny clovek kupit a kolko ho to bude stat, napriklad na zhodenie 20% svojej hmotnosti. Vratane nakladov na to, co zabrani jojo efektu. Od dilerstva ma odradilo, ze najprv musim kupit za cca 700,- Sk propagacne materialy, potom musim vlozit asi desatnasobok, aby som s tym mohol zacat... Ak by som to mohol zaplatit zo zisku, tak to posudim a asi zoberiem. Bez ujasnenia vsetkych horeuvedenych otazok sa mi to cele zda krajne podozrive a nemohol by som to s pokojnym svedomim nikomu predat a samozrejme ani kupit.

Helin (Út, 30. 11. 2004 - 14:11)

To Katae: Ivana neznám a dobře vyškolenej prodejce být nemůžu, beru to cca teprve měsíc. Ukaž mně doktora, kterej prokázal, že tohle škodí. To by se musely zavřít i všechny lékárny apod., protože Herbalife jsou všechno jen bylinky. Když je to takovej humus, jak je možný, že moje mamka hubne a přestávají ji brnět ruce,když měla jít na operaci karpálu, já se zbavila bolestí hlavy a několikrát zraněnýho kolene... Neobhajovala bych to, kdybych to jen slyšela, ale já to i zažila. Přijď se na mě podívat, nevypadám nejhůř a už vůbec ne nezdravě. Od Ivana se distancuju, jsem mladá mamina na mateřské ;o)

alenka11 (Út, 30. 11. 2004 - 13:11)

MLM je prodej přes dobře fungující mezilidské vztahy.Máte pravdu , ale já jsem pro české produkty.Dám ČR šanci.

Ivan (Út, 30. 11. 2004 - 08:11)

Jak myslíš. Je to tvůj názor. A je mi to jedno. Já jsem se jenom snažil trochu vysvětlit jak to funguje. Nikomu nic nevnucuju a ani to dělat nehodlám.

katae (Út, 30. 11. 2004 - 08:11)

Helin a Ivan jsou jen dobře proškolení prodejci (možná jsou jedna osoba)a jejich příspěvky jim slouží k pouze k účelu, aby nachytali další chudáky, kteří se budou ládovat předraženým nekvalitním zbožím, které škodí organismu.To nic nemění na faktu - je to prokázáno lékaři - že herbalife JE svinstvo, které ničí organismus.

Ivan (Út, 30. 11. 2004 - 08:11)

Helin. Jsem rád že jste se rozhodla, že vyzkoušíte produkty i po tom co jste se dočetla tady na stránkách. Navíc jste narazila na správného člověka od kterého jste produkty dostala. Já mám s herbalife dvě zkušenosti. 1.s výrobky. Jsou skvělé, mám dole 30kg a vyřešené zdravotní problémy. Kdo si myslí že je to blbost, je jeho věc. Žijeme ve svobodné zemi a každý může mít svůj názor. Já to nikomu vyvract nehodlám. Jenom se zeptám. Herbalife slaví v těchto dnech 25. výročí založení. Myslíte si, že by mohla fungovat tak dlouho nějaká firma, která vyrábí "šmejdy, svinstva a jiné blbosti" jak se tady o tom píše??? Já si myslím že tak rok, možná pět jo. Ale 25let? není to už dost dlouhá doba na to aby se ukázalo jaké ty výrobky opravdu jsou? Ta DRUHÁ moje zkušenost je s lidma. A VOTOM TO JE. Celá tady ta diskuse je totiž o lidech kolem herbalife a ne o produktech. Ty už by se opravdu nevyráběly tak dlouho, kdyby nefungovali. Jim Rohn jeden z nejlepších lidí u herb. jednou řekl " U povolání, které se zabývá prodejem zboží, začíná skutečná práce teprve tehdy, když je zboží prodáno". A celý herb. se dělí na dvě skupiny lidí. Ti co tento citát pochopili a ty co ne. Ta druhá skupina vam výrobek prodá a tím to pro ně skončilo. Dalo by se říct jste jenom "další zářez na pažbě". Mávydělaných několik stovek a je spokojený, což se silně krátkozraké. Ti co pochopili vám výrobek prodají a navíc vam udělají kompletní zákaznický servis, což znamená, že se o vás budou starat, radit vám a upravovat dávkování podle vašich potřeb. Produkty totiž na každého působí jinak a proto je potřeba být s klientem v kontaktu. A výsledek Těchto dvou přístupů? Tím že se o vás váš prodejce dobře postará, budete mít dobrý výsledek bude to na vás vidět vy sama mu přivedete nové zákazníky, nebo ho aspoň doporučíte. Pokud vám ale někdo něco prodá a dál se o vás nestará určitě nebudete mít takový výsledek a pujdete svou nespokojenost "ventilovat" třeba na internet. Tím nechci oponovat lidem kteří tady prezentují své zkušenosti, i já znám lidi, kteří dopadli stejně. Prostě ve většině případů narazili na člověka který to JENOM PRODÁVÁ.

Anna (Po, 29. 11. 2004 - 16:11)

Já znám české produktywww.okg-fit.czKOUKNI a NAPIŠ

Jan Buka (Ne, 28. 11. 2004 - 23:11)

Přečetl jsem si Vážení vaše příspěvky a pochopil jsem, proč je u nás (ale i v USA) tolik lidí, kteří mají nadváhu. Tak především jde o to, že všichni ti nespokojení s výrobky Herbalife (a zřejmě nejen s nimi...) hledají pokaždé chybu nebo problém někde jinde (prostě mimo sebe). Měli možná smůlu, že si koupili výrobek od distributora, který schrábl peníze a myslel si, že je tím "kšeft" uzavřen. A právě v tom to je... Výrobky Herbalife jsou samozřejmě skvělé (ostaně jako i řada dalších)ale je nutné vědět jak je brát. Dobrý distributor je nejen prodejce, ale hlavně poradce a instruktorem v používání tohoto produktu a je také pravidelně školen odborníky v tomto oboru (i světovými). Proto se takové výrobky také neprodávají v maloobchodech... tam nemají prodavačky prostor pro dobrý servis zákazníkovi(navíc cena by asi byla opět vyšší). Víte, lidičky, já sám jsem kdysi (asi před 5 lety) tyto výrobky používal asi necelý rok. Ztratil jsem desítky kilogramů a nabyl ztracené sebevědomí a dobrý pocit ze sebe sama a to celé mi nastartovalo novou životní dráhu. Změnil se mi život se vším všudy... začal jsem jinak smýšlet. Už nikdy od té doby jsem nepřibral, začal jsem zdravě žít (jíst, hýbat se)a dnes po letech, kdy čtu tyto vaše příspěvky jsem se rozhodl, že opět začnu konzumovat tuto naprosto jedinečnou a vyváženou stravu. Už se vážně těším a věřte mi, že všichni, kdo kdy brali tuto výživu a poznali na vlastní kůži její skvělé účinky (za podmínek pitného režimu na vyčištění organizmu...to je totiž životně nutné!!!) se stanou v dobrém smyslu na tomto skvělém pocitu závislí. Je třeba ale učinit jedno důležité rozhodnutí. Musíte se opravdu rozhodnout, že se chcete po zbytek života cítit lépe a něco pro to i udělat...nečekejte, že vás někdo nebo něco zachrání! Buďte aktivní a uvidíte, co všechno se vám podaří...Je mi opravdu líto všech, kteří mají negativní zkušenosti a doporučuji jim, aby to zkusili pod odborným vedením dobrého distributora od Herbalife, protože s práškama "centrum" toho nikdy nedocílí (to ale stejně už vědí...)Můj kontakt: bukajan"seznam.cz

Supermama (Ne, 7. 11. 2004 - 16:11)

Konečně někdo, kdo naprosto rozumně posoudil Herbalife. Žádné enormní vychvalování, žádné zatracování! Já jím i prodávám Herbalife a zhubla jsem, celkově jsem se zklidnila a nejsem vůbec unavená. Začala jsem hodně pít a tím se mi ztratila migréna a myslím, že se tím i dost vyčistí organismus. Škoda, že většina lidí to zkusí ze zvědavosti nebo proto, že je ukecá dealer, ale jen málo je těch, co to zkusí kvůli zdraví - prostě proto, že by se rádi dožili vyššího věku bez výrazných problémů. Podle mých zkušeností - lidi , co si koupí Herbalife, patří mezi ty štíhlejší, co si upravují váhu (zvlášť před vánocema), nebo se prostě mají rádi. Lidi, co mají víc, než 10 kg nadváhu, před sebou mají představu měsíců odříkání a tak v klidu dál funí do schodů a kupují si větší hadry. A pak se tu dávají otázky typu:,, Proč už tedy nejsou všichni hubení, když je to tak lehký? Proč jsou Američani tak obézní, když mají po ruce tak úžasný prostředek?" Možná proto, že jsou stejně omezený jako my a potěšení z jídla nevymění v žádném případě za nějaké omezování. Pak je tu i skupina lidí, co pro sebe něco dělá, ale prostě bez odezvy( to jsem i já). Jsem ráda, že jsem našla prostředek, jak si pomoci, i když jsem zpočátku vůbec nepochopila, co mi to ten dealer vlastně prodává.Pro zájemce: www.hubnete.cz/rozum

Helin (Ne, 7. 11. 2004 - 14:11)

Ahoj, zatím jsem se tady nedočetla o tom, že buněčná vyživa spolu s dalšíma taky a hlavně čistí střeva, který jsou zanešený toxinama a všelijakým nečistotama. Tak nemůžou správně pracovat a vznikají další potíže, kožní, trávicí atd. Všechno souvisí s trávením. Já jsem štíhlá, s váhou spokojená, ale stále unavená. Mám malýho kluka, kterej neposedí, brzo vstává a pozdě usíná, tak se není čemu divit. Herbalife beru jen pár dnů a nechápu, co se děje. Nehodlám tady nic vychvalovat do nebes, ale vstávám čilá (bývala jsem i ráno unavená a bolely mě nohy), nebolí mě hlava a hlavně mám energii až do pozdních hodin. Od 15 beru denně vitamíny a všelijaký doplňky, ale mně tohle fakt zabralo, ať si říká, kdo chce, co chce. Ublížit to nemůže, jsou tam jen bylinky. Pokud je někomu ze začátku špatně, je to jen tím, že se uvolňují toxický látky. Je důležitý hodně pít a pomoct to vyplavit. Takhle klasický vitamíny z lékárny nepracují. Zkuste jít na colon hydro terapii a tam vám řeknou, kolik hnusu se za léta ve střevech shromáždí. A po několika aplikacích to uvidíte na vlastní oči, čím starší a hůř se stravující člověk, tím víc hnusu a ztvrdlých výkalů z něho půjde. Nemyslím si, že je špatný to podpořit. Pokud se teda člověk od narození neživí jen obilovinama a nepije čistou vodu, což bych já osobně taky nezvládla. Řízeček si dám taky ráda. Myslím, že není chyba v produktech, ale jenom v lidech. Jestli si chce někdo namastit kapsu, prodá a dál se nestará, není to distributor, ale hajzlík. Znám osobně několik lidí, kterým to pomohlo. Lupénky se nezbavíte během pár týdnů jen tím, že věříte a bércák se nezatáhne sám od sebe, když máte otevřenou ránu několik let. Jsem zdravá a přesto cítím změnu, do té doby jsem taky nevěřila. Každej se k tomu staví jinak, ale musím taky něco napsat, protože mně to fakt pomáhá. Přednáška končí, tak pište dál ;o)

Lukáš (So, 6. 11. 2004 - 17:11)

Co se týká hubnutí, tak každý máme v těle svou chemickou továrnu, proto na každého platí něco jiného, ale jinak stále platí zákon o zachování energie, takže pokud si nekdo myslí že sní denně 3 pilulky, bude se válet na pohovce, tak zhubne 10 kg měsíčně. Nejprve je důležité pochopit svému tělu, metabolizmu a chemické továrně těla. Pak se poradit s lékařem jestli příčinou naší obezity nemohou být endokrinologické problémy....atd. atd.Jinak co se týká prvních kritiků MLM a házení je do jednoho koše s letadly. MLM je zcela legální. Žádnou kosmetiku sice neprodávám, ale na MLM nevidím nic špatného, (tedy pokud je transparentní). O Markovi si myslím jen to, že je ten (smolař) který prostě vlastní blbostí naletěl nebo nebo zkrátka jeho mozek není schopen akceptovat určité skutečnosti ohledně MLM a plete si ho s letadlem. (btw:nejsi Marku náhodou příznivce levého křídla poslanecké sněmovny?)

Jedna z davu. (Čt, 14. 10. 2004 - 13:10)

Pro někoho je to hnus, pro někoho ne. Ale jinak jsi to celkem dobře shrnula.

Dáša (St, 13. 10. 2004 - 20:10)

Každý dealer bude vždycky obhajovat to s čím obchoduje a běda, když někdo bude mít jakýkoli jiný názor. Nechme je tedy pracovat, nedrážděme je a mysleme si své. Tolik pro všechny, kteří prostě a bez dlouhého vysvětlování produkt nechtějí, mezi to počítám i sama sebe. Nehodlám cokoli zdůvodňovat je to prostě HNUS, který ale umí vyrábět peníze. Kdyby to byl takový zázrak, celý svět by se s tím nacpal a za ty roky co Herbalife existuje už by nikde nebyl nikdo tlustý, protože taková senzace by se šířila rychlostí blesku a prodávala ještě rychleji.

Jedna z davu. (St, 13. 10. 2004 - 19:10)

Milá Jitko, je mi líto, jestli jsi mé přirovnání pochopila jako kritiku na svou osobu. Neznám tě a i kdybych tě znala, tak bych tě nechtěla urazit. Bylo to opravdu jen přirovnání, kdyby....Ale mám pocit, že - byť zklamaná - víš, o čem mluvíš. Beru Herbalife pár měsíců a ty testy si nechám taky udělat. Zatím mám 12 kg dole, cítím se dobře(na rozdíl od ostatních diet) a proto ty výrobky bráním - přesto umím přijmout i ROZUMNOU kritiku od lidí s vlastními zkušenostmi a slušným chováním, mezi něž počítám i tebe, protože ses pokusila problém vysvětlit . TO SLOVO bylo opravdu jen přirovnání - přísahám....

Simona (St, 13. 10. 2004 - 17:10)

Taky jsem nemela v poradku jaterni testy, kdyz jsem brala HL, ze by to bylo tim?

Jitka (St, 13. 10. 2004 - 16:10)

Ahoj Jedna z davu, tak to to stačilo říct, nemusela jsi být tak agresivní.:-)Nelituju peněz, přišla jsem i o víc, spíš lituju toho, že jsem se nechala zlákat. Opravdu jsem tomu věřila, dealer měl vyřídilku a já naletěla. V tomhle byla chyba na mé straně, to uznávám. A proč jsem to nevrátila....jednoduché...protože jsem to užívala déle jak měsíc (zakoupené zboží bylo na 2 měsíce) a téměř jsem to využívala celé. takže nebylo co vracet. Mluvila jsem o tom s jedním známým doktorem (specializuje se na hubnutí, STOB - stop obezitě) a sám potvrdil, že s tímto "zbožím" nechce nic mít, protože to není účiné. Zdraví to prý neškodí, ale ani neprospívá. Stačí ti tohle vysvětlení? Pokud ti to přijde jako kritika, tak jsme prostě na tehle výrobek oprváněně naštvaná. PS: A pokud o mě někde říká, že jsem kráva, viz tvůj předchozí výrobek, tak chci znát proč. Ale proč jsem zklamá z HL, tak to jsem vysvětlovala už na začátku. A mimochodem, já kritizovala výrobek, ty ses pustila rovnou do kritiku mé osoby, aniž bys mě znala.

katae (St, 13. 10. 2004 - 15:10)

a to konkrétně játra.Tohle vím jistě, přestala jsem brát herbalife, když mě před tím velmi důrazně varovala dietoložka, které pronajímám ordinaci. Chodí k ní ženy, které se pokoušejí zhubnout různými způsoby a nakonec s jo-jo efektem končí u ní. Říkala mi, že dámy, které užívají herbalife, by si aspoň jednou za půl roku měly nechat udělat jaterní testy, protože je to daleko větší zátěž na játra než hormonální antikoncepce. Prostě je to fakt nějaké svinstvo.

katae (St, 13. 10. 2004 - 14:10)

Takže Herbalife prokazatelně POŠKOZUJE ZDRAVÍ!,

Reklama

Přidat komentář