Reklama

Herbalife je svinstvo

Jedna z davu. (St, 13. 10. 2004 - 14:10)

Ahoj,Jitko. Lituju, ale tohle nejsou diskuse, to jsou kritiky. Nechci z tebe dělat příklad, ale budu muset - proč nelze napsat:,,Lituju, ale konkrétně mě Herbalife zklamal - možná, že vy ostatní máte jiný názor." Herbalife BY BYL svinstvo, kdyby poškozoval lidem zdraví. Zatím to vypadá, že spíš poškozuje lidskou ješitnost. Nepomohl - odsuzuji ho! Myslím, že vám všem je spíš líto těch zbytečně vyhozených peněz - ale proč jste výrobek nevrátili? Já osobně jsem vrátila jeden, protože nesplnil mé očekávání, ale mé kamarádce to splnil, tak proč nadávat? Žijeme v konzumní společnosti. Jsme zaplaveni šílenou spoustou reklam a můžeme si VYBÍRAT, jaké zboží si koupíme. TAK VYBÍREJTE! Prosím Madelinu, aby se mi ozvala.

Jitka (St, 13. 10. 2004 - 09:10)

Ahoj Jedna z davu. Tvůj názor je dost kritický. Já jsem jen popsala svůj zážitek s Herbalife. Prostě s Madeline nesouhlasím a na to mám právo. Zklamal mě v tom, že jsem po dvouměsíčním používáním přesně tak jak to bylo popsáno a vysvětleno jsem nezhubla ani deko, můj tělesný stav se nezlepšil, psychický taky ne, přestože mi bylo od dealera slibováno, jak budu aktivní, že se budu cítil líp a že budu hubnout jak na drátku. Nic z toho se nestalo, takže si OPRAVDU MYSLÍM ŽE JE TO SVINSTVO, které za nic nestojí. Nikoho neurážím, jen dávám do diskuze svůj názor a od toho diskuze bývají. Musím říct, že tvůj příspěvek se mě dotkl, protože aniž bys mě znala, tak hned kritizuješ. Kdybych s Herbalife neměla zkušenost, tak se nenapíšu ani čárku, to mi věř.

Jedna z davu. (Út, 12. 10. 2004 - 19:10)

6.000,- bys tak jako tak projedla, tak nedělej, že jsi ty peníze spláchla do WC. Proč nenapíšeš, v čem konkrétně tě to zklamalo? Prostě je to svinstvo a basta? Odsoudíš nějaký výrobek jen proto, že to s tebou nic neudělalo? Tak to si budeš muset začít píchat, děvče. Taky by ti vadilo, kdyby o tobě nějaká jiná holka říkala, že jsi kráva - nechtěla bys vědět, proč? Plně souhlasím s Madalinou - konečně názor. A měli byste si všichni uvědomit, že všechno, co je v těchto článcích, umíte jen kritizovat a nadávat na všechno, ať je to kosmetika, zdravá výživa, vitamíny, pí-voda atd. Nechovejte se, jako byste rozuměli naprosto všemu a nepapouškujte bezmyšlenkovitě názory těch, co jim až pozdě došlo, kolik peněz vrazili do toho zloděje dealera.

Jitka (Út, 12. 10. 2004 - 15:10)

Madeline: nemůžu s tebou souhlasit. Nejsem rozhodně ten typ, který sedí před TV a nic nedělá a závídí ostatním, že hubnou. Chodím 3x týdně cvičit. Na Herbalife mne zlákal tatínek jedné kamarádky. Šly jsem do toho 3, pily jsem koktejly, čaje atd a jediné o co jsem shodila, bylo 6 tisíc, které jsem do toho dala. Jinak ani deko dole. Takže musím říct, že po zkušenostech souhlasím s tím, co hlásá titulek tohoto tématu. Nikoho neovlivňuju, nikomu nic nevnucuju, každý ať si udělá svůj názor, ale já souhlasím s tím, že Herbalife je svinstvo a to pořádně drahé.

Madelina (Út, 12. 10. 2004 - 14:10)

Od dávných dob tu existovaly trhy a tržiště. Nejvíc vždy prodal ten, kdo nejvíc vyvolával a vychvaloval své zboží! Tady se tábor obézních dělí na dvě skupiny. Ta první jsou lidi, kteří jsou neschopní vyzkoušet cokoliv nového, zavidí a užírají se závistí, že někomu tyto produkty pomáhají a že si někdo vydělá k platu koruny navíc, protože nesedí doma u Tv, ale PRACUJE! I dealerské nabízení zboží je totiž práce! Je to služba téměř do domu, aby spousta lidí nemusela zvednout zadek a jít si pro pomoc. Potom je snadné očerňovat druhou skupinu lidí - těch, co jsou ochotní udělat se svým životem a zdravím cokoliv, aby se cítili lépe, ale nemohou třeba trávit hodiny denně na kole a v posilovně, třeba mají rozestavěný dům, tři malé děti, těžké zaměstnání a málo peněz jako já. Herbalife není jen o penězích - buď totiž jíme nebo užíváme Herbalife, pořád to jsou jedny peníze! Nemám na shánění vitamínů, minerálů, řas a special výtažků čas ani prachy. Herbalife mi to dá najednou a už se mi i stalo, že jsem výrobek vrátila a POZOR! - dali mi zpět peníze v plné výši! Zkuste vrátit načatý Centrum v lékárně! Shrnuto - kdo to nesnese, ať to neužívá, ať řekne , jak to na něj působilo, ale ať, proboha, nechá jiné lidi, aby se rozhodli! Mimochodem - jsem dealerka Herbalife. Peníze se mi nesypou proudem, každá koruna je vydřená, ale mě ta práce baví - pomáhám totiž lidem hubnout a oni mi pak děkují a to je ten nejkrásnější pocit na světě!!!!!

Lida (Ne, 10. 10. 2004 - 19:10)

Anno, super! Citim to stejne.

Anna (Ne, 10. 10. 2004 - 09:10)

Máš úplnou pravdu Lído, ono totiž stačí zdravě žít a necpat se bůčkama přepálenýma tukama,haldou vajec, kilama cukru a mouky, trochu sportovat a člověk je O.K. Argumenty typu že takové přípravky obsahují x krát víc všech možných vitamínů a minerálů atd., atd. jsou zcestné, protože člověk ani nepotřebuje nadbytečné množství takových věcí. Další argument, že ovoce a zelenina není zdaleka taková jaká by měla být, protože je chemicky ošetřena - je sice pravdivý, ale podle sebe mohu říct, že ač takovou zeleninu a ovoce konzumuji, nepřecpávám se, sportuji a netláskám do sebe žádné prášky ( chemické ) jsem zdravá jako řípa a doktora jsem nepotřebovala už asi 10 let, ale možná i víc. Pracuji ve zdravotnictví a mám možnost si sama pro sebe nechat udělat rozbor krve, výsledky mám bezvadné a to mi je už 47 let. Cítím se ale na 37 - nejméně. Dealerům a jejich kecům zdar.

Lida (So, 9. 10. 2004 - 18:10)

To teda jo! Z Herbalife se Ti telo necisti, ale zanasi.

Anna (So, 9. 10. 2004 - 08:10)

Bože to jsou kecy.

matulínek (Pá, 8. 10. 2004 - 23:10)

Pokud je toto seriózně podložená informace pak je třeba v zájmu lidstva dokladovat tyto případy a podat žalubu dnes již k 60.-ti vládním institucím, které legalizovali používání produktů HERBALIFE na svém území!!!!Co se týče zhoršených jaterních testů, příčinou je v každém případě tzv. detoxikační proces, který spouští dobře vyživovanéí tělo!!! a je třeba pečlivě dodržovat pokyny poradce(profesionála né obchodníčka či překupníka). Pro seriózní info doporučuji www.herbalife.com a sledovat HBN on-line s překladem do češtiny. V případě zájmu o další info se na mě s důvěrou obraťte(nezávazně). Martin Malý - nezávislý distributor HERBALIFE INTERNATIONALE

matulínek (Pá, 8. 10. 2004 - 23:10)

Pokud je toto seriózně podložená informace pak je třeba v zájmu lidstva dokladovat tyto případy a podat žalubu dnes již k 60.-ti vládním institucím, které legalizovali používání produktů HERBALIFE na svém území!!!!Co se týče zhoršených jaterních testů, příčinou je v každém případě tzv. detoxikační proces, který spouští dobře vyživovanéí tělo!!! a je třeba pečlivě dodržovat pokyny poradce(profesionála né obchodníčka či překupníka). Pro seriózní info doporučuji www.herbalife.com a sledovat HBN on-line s překladem do češtiny. V případě zájmu o další info se na mě s důvěrou obraťte(nezávazně). Martin Malý - nezávislý distributor HERBALIFE INTERNATIONALE

katae (Pá, 8. 10. 2004 - 12:10)

No, v tomto případě je lepší si koupit levný Herbalife (dostanete vlastně puding smíchaný se sušeným mléke , příp. moukou atp.), který vám rozhodně nezničí játra, jak to způsobuje u dost velké skupiny uživatelů Herbalife pravý.

Zdenek Kojzar (Čt, 7. 10. 2004 - 16:10)

Koukal jsem na tu stranku Vision International People Group, ale neni tam zadna komplexni vyziva, same antioxydanty ... jsou dobre, ale neni kompletni, produkty Herbalife bastim vesele uz pul roku a citim se skvele, stotoznim se s nazorem Martina Maleho

martin malý (St, 6. 10. 2004 - 00:10)

Zdravim.Velmi si cením otevřenosti a upřímnosti. Jedno přísloví říká: "Co udělá malý vzteklý trpaslík , když někam nedosáhne??? Alespoň tam plivne!!!" Mám otázku: "Máte rád když si o Vás dělají lidé závěry pouze z doslechu?". Doporučuji www.herbalife.com a pokud chcete adresy cca 40miliónů spokojených klientů ty podléhají utajení. Pokud Vaší mamince podnikání nešlo není chyba produktů ani marketingu. Máte možnost spolupracovat s nositelem Nobelovy ceny, sledovat jeden z nejlepších satelitních vzdělávacích kanálu v oblasti zdravého životního stylu nebo se on-line radit s poradkyní olympijského výboru? Já jako spolupracovník HERBALIFE INTERNATIONALE ANO.Faktem však zůstává, že né všichni pracují eticky, ale to stejné v každém obchodě. Když si koupíte za levno třeba věž Sony, která nehraje obviňujete firmu SONY nebo prodejce? Věřte nebo ne ročně přijde mnoho nekalých spolupracovníků o své licence, ale na druhé straně : "Kdybychom měli nakopnout každého psa, který na nás štěká nikam bychom nedošli". Prosím ověřte si informace u důvěryhodného zdroje nebo nechte být.Mnoho životních úspěchů se společností Herbalife nebo bez ní.

Zdenek (Čt, 30. 9. 2004 - 16:09)

mela jsi spatneho poradce. Ja se mam skvele

Zdenek Kojzar (Čt, 30. 9. 2004 - 16:09)

Je videt, ze si ty produkty nikdy nejed! :) A zeptej se odborniku na marketing, ktery je nejlepe ohodnocen! Je to podnikani,pokud nepracujes-nevydelas!

saba (Út, 21. 9. 2004 - 14:09)

SEKTA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

dobráček (Út, 21. 9. 2004 - 12:09)

Je to o lidech a o produktech.Herbalajf byl kdysi účinný, ale teď již nemá tak dobré produkty. Poslední dobou papám produkty společnosti Vision International People Group a jsem velice spokojen s jejich účiností. Všem kteří si chtějí opravdu zdravotně pomoci doporučuji tyto produkty. Dají se zakoupit třeba zde: www.vltava2000.cz/vision

Ivca (Pá, 18. 10. 2019 - 19:10)

Herbalife je lepší než byl dříve. Naučí vás se správně stravovat a hlavně vám dodá vše co potřebujete. Když srovnám s Keto dietou za 7000 Kč za měsíc a ještě totálně nezdravou tak není co dodat. Je na každém co si objedná ale za mě je Herbalife super

Do (Čt, 19. 8. 2004 - 11:08)

Ahoj, jako mnoho dalších témat asi ani toto nedojde k definitivnímu závěru, jestli je Herbalife užitečný nebo ne. Odpůrců je však zjevně více - kde jsou ty zástupy příznivců a nadšených zdravých lidí, kterým Herbalife téměř zachránil život, jak prezentují na shromážděních?Pravda bude, jako vždy, nejspíš někde uprostřed - neuškodí, ale žádný zázrak to taky nebude.Že jsou za tím vším obchodní zájmy, je jisté - a že se tyto zájmy maskují do přátelského lidumilného objetí vůči novým ovečkám, mi taky vadí. Přístup dealerů mi nápadně připomíná praktiky náboženských sekt - u nich je sjednocovatelem Bůh a u Herbalifu peníze přelepené průhlednou nálepkou "zdraví a úspěch". Jinak je to na jedno brdo - atmosféra jednolitosti a výjimečnosti, jakože přátelství a zájmu, nadšení, úsměvy, láska k životu... šmrncnuté americky bombastickým třeštěním. Moje maminka se taky přidala. Zhubla tři kila a pár týdnů mluvila jako zasažená božím světlem vědoucích ve stylu "ti, kteří to neberou, neví, o co přicházejí", "jak se tak dívám po lidech okolo sebe, uvědomuju si, že český náros spí" apod. Prodej jí ale moc nešel, tak to nějak samo vyšumělo, várka prášku došla, kila se vrátila a hotovo šmytec. Nikomu jeho nadšení neberu, ale nějak mě to prostě nestrhlo, no.

Reklama

Přidat komentář