Reklama

Imigranti

Marta (Po, 5. 10. 2015 - 06:10)

Je možné říci už dnes, že Evropa je na kolenou, už jen zbývá ji dorazit. Šéfové IS se musí chytat za hlavu, že na to nepřišli dřív. Známý publicista B. Kuras v televizi řekl, že Evropa má před sebou 5 let relativního klidu, nejdéle do 10 let nastane její konec. No, do televize už asi nesmí. Imigranti jsou obdobnou katastrofou jako třeba nálet sarančat.....Hrozné

Tom (Po, 5. 10. 2015 - 04:10)

pro D: žil si někdy vede...D je sám nepřizpůsibivej...

P.Gabriel (Ne, 4. 10. 2015 - 23:10)

To jsou rizika nekontrolovaného přílivu běženců do EU. A falešná humanita hraničící s naivitou až hazardem na tom nic nenapraví, spíše naopak!

lidovky (Ne, 4. 10. 2015 - 23:10)

-mezi-bezenci-jsou-primichani-take-kriminalnici-gxr-/zpravy-svet.aspx?c=A150928_134913_ln_zahranici_ele#utm_source=sph.lidovky&utm_medium=text&utm_campaign=box.nejctenejsi

D (Ne, 4. 10. 2015 - 23:10)

Nejen to. Ale spousta lidí...... Potenciál lidí mést se stolu pravdivé argumenty, které se jim nelíbí, ...

D (Ne, 4. 10. 2015 - 23:10)

pro D: žil si někdy vede...Nejen to. Ale spousta lidí zde má potřebu vnímat mě i tak jako někoho, kdo jaktěživo nic neprožil, a své moudrosti má jenom vyčtené z knížek. Potřebují nějaké důvody, aby mě mohli odepsat jako irelevantního, nesměrodatného.

A když zase upřímně líčím i hodně syrovou realitu takovou, jaká opravdu je, hned si zase vymyslí a hned uvěří tomu, že takovou realitu ve skutečnosti obhajuji, a že jsem tudíž bezcharakterní lidská zrůda.

Lidský potenciál mést se stolu pravdivé argumenty, které se jim nelíbí, a s nimi i jejich proponenty, je vskutku nesmírný.

Míla (Ne, 4. 10. 2015 - 22:10)

To ovšem předpokládáš,...pro D: žil si někdy vede sociálně nepřizpůsobivých?

Josef (Ne, 4. 10. 2015 - 22:10)

Já nechápu, jak někdo, pokud je sužován válkou a nebezpečím, může pořád plodit děti.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Až budou Němci a Švédi...To neplatíš ani DPH?

D (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Všichni chtějí do Německa...To ovšem předpokládáš, že to násilí bude tak velké, aby kvůli němu velká kvanta migrantů prchala z Německa.

Baloun (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Až budou Němci a Švédi prchat ze svých rozvrácených zemí díky neskutečné sluníčkové demenci,rád těmto uprchlíkům poskytnu přístřeší,stravu a finanční výpomoc.V současné době však začínám "daňově optimalizovat"abych se jednou před svýma dětma nemusel stydět že jsem přispíval na líné,vypočítavé a agresivní muslimské kobylky co s sebou nesou jen zmar a bídu!!

D (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Nebylo by levnější vyslat...Dobrá otázka. Já myslím, že pokud by šlo nové lágry a nové byrokraty vytvářet jako na běžícím páse, a každý den vybudovat nové ubytovací kapacity pro x lidí i s potřebným personálem pro veškeré nakládání s tímto lidským materiálem, tak by bylo možné podobnými lety dopravit do Německa každý den x lidí.

Taky se mi tak trochu zdá, že se jedná o jakýsi přirozený výběr. Když se ti lidé musí napřed všelijakými cestami dopotácet a dokodrcat do Německa, odpadnou ti slabí, méně motivovaní, méně kompetentní, a potenciálně i méně adaptabilní a méně zapojitelní do pracovního procesu v Německu.

Josef (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Všichni chtějí do Německa kvůli štědrým dávkám. Až Německo bude muset sociální dávky radikálně skrouhnout (a to bude muset!), až se i proto proti imigrantům vzedme vlna násilí (a to je pouze otázka času) pak se tato muslimská expanze přelije z Německa do okolních států i bez kvót...

Jirka. (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Teď, když je možno v ČR...Ano. Odškodné tak vysoké, až se stalo chorobným a nebezpečným.

P. Vlachová (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Teď, když je možno v ČR získat odškodné za nezákonné věznění, se máme na co těšit :)

Zdenda (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Uprchlíci představují především islám....Čiň muslimovi dobře, šaríou se to odmění...

Pítr (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Není od věci přestat nazývat uprchlíkem všechny ilegály, co překračují nezákonně hranice deseti bezpečných zemí. Podle úmluvy o uprchlících je uprchlík pouze ta osoba, která utíká přímo z území, kde je pronásledován z rasových, náboženských či politických názorů. A výslovně se v ní uvádí, že pokud nepožádá po prvním ilegálním překročení hranic o status uprchlíka na úřadech této země, tak zůstává ilegálním imigrantem, na kterého se uprchlická práva nevztahují.

P.Nejdek (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Nebylo by levnější vyslat do Turecka či Sýrie bezplatné charterové lety? Vyšlo by to 10x levněji než ty trapné pochody a převozy od hranice k hranici. A hlavně by s tím Němci neotravovali zbytek Evropy.

Ewa (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Chtěla bych vidět co by se mnou bylo kdybych vlítla například do Saúdský Arábie začala po policajtech plivat, házet kameny a výkaly a řvala že chci dávky... EU zklamala na plné čáře.A tuto "vlastizradu" můžou opět hlavně Němci a další papaláši z EU...Hnát před trestní soud a za katr se všema

Petr K. (Ne, 4. 10. 2015 - 21:10)

Jaké budou další...SIM karty a boty a pak ? Kalašnikov ?

Reklama

Přidat komentář