Reklama

Imigranti

iDnes (Ne, 4. 10. 2015 - 19:10)

Násilnosti vypukly v poledne při výdeji jídla, večer se pak rozhořely znovu. Potyčka, do které se zapletlo až 400 lidí, byla podle německého tisku vyústěním menších střetů z předchozích dní.

Jindra (Ne, 4. 10. 2015 - 19:10)

V Kasselu se porvali imigranti, Pákistánci a Albánci se řezali holemi....

Rudolf (Ne, 4. 10. 2015 - 19:10)

Marie, dostaneš asi hodně...Myslím, že to nejsou vesměs migranti...:)))

D (Ne, 4. 10. 2015 - 17:10)

Srpen /hlášené...Zajímavé. A člověk by si myslel, že v osmdesátimilionové zemi se každý den přihodí řada znásilnění.

Tím ovšem nechci zpochybňovat, že hordy mladých, nadržených a temperamentních samců podobné problémy opravdu dělají.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 17:10)

On je velký rozdíl mezi...: Bavorsko je prý jimi přecpané a čtu, že mnozí Bavoráci už jsou z toho nervózní.

To je ale celkem přirozené. Nějaké čerstvé hordy běženců žádnému starousedlíkovi na pocitu bezpečí a životní pohodě nepřidají.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 17:10)

Například muži nechtějí...Děkuji pěkně. To ale nemáš moc práv.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 17:10)

Ne, nechcípnou hlady, budou...Hlad v Německu?

Valérie (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

"Afričani se nechtějí...Ne, nechcípnou hlady, budou prostě krást. Hlad dovede každého do slepé uličky.

Steve (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

"Afričani se nechtějí přizpůsobit, odmítají to z přesvědčení a odkazují se na svou víru. Nechtějí pracovat, jen čekají s nataženou dlaní a když nedáš, tak plivnou..."

Nic novýho, takový nevděčníky maj pakovat domů. Ostatně takových podobných etnik je víc kteří čekaj že se budeš o ně starat, živit je, šatit, byty dávat zadarmo a tak dále. Až jim přestanou dávat servis, tak sami odtáhnou ... nebo chcípnou hlady. No a co, jejich problém.

j.j. (Ne, 4. 10. 2015 - 16:10)

Srpen /hlášené případy/

K. Mering – 12.9.2015 znásilněna 16 letá dívka Jižanem – policie vydala varování pro rodiče, aby nepouštěli své děti bez doprovodu z domu. Ženy nemají chodit samy z nadráží a na nádraží, jelikož leží v blízkosti ubytovny uprchlíků.

J. Bayreuth – 31.8.2015 v 13.30 pokus o znásilnění 20leté studentky 2 starší muži tmavé kůže a alkoholizovaní.

I. Dortmund – 23.8.2015 – pokus o znásilnění 35 leté ženy Jižanem.

H.Ansbach – 17.8.2015 – pokus o znásilnění 42 leté ženy třemi Jižany.

G. Hanau – 16.8.2015 znásilněna mladá žena Jižanem.

F. Hannover – 11.8.2015 ve 23 hodin pokus o znásilnění 17 leté Jižanem.

E. Rinteln - 10.8.2015 pokus o znásilnění 15 leté dívky Jižanem.

D. Mönchengladbach – 10.8.2015 pokus o znásilnění dívky pěti muži.

C. Chemnitz – 3.8.2015 znásilnil Severoafričan za bílého dne 7letou dívku.

B. Stuttgart – 1.8.2015 pokus o znásilnění 27 leté ženy Jižanem.

Míla (Ne, 4. 10. 2015 - 15:10)

Takové obavy a starosti jsou...Například muži nechtějí být ošetření od lékařek, ani od sester. Je toho hodně, ale nemám právo to sem psát.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 14:10)

On je velký rozdíl mezi Kurdem a Turkem, který se v Německu narodil, a mezi nově příchozímí, z nichž mnozí mohou být infikování nebezpečným salafismem. Poslední Kurd, se kterým jsem se vybavolal, nebyl ani muslim, ale byl to jezíd. Tam, kde většinou jsem, v Minden, tam snad utečenci ani nejsou. Bavorsko je prý jimi přecpané a čtu, že mnozí Bavoráci už jsou z toho nervózní.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 14:10)

Gin má narozdíl od tebe...Napsal jsem to poněkud nepřesně. Jsou tam oblasti, kde je až 40% obyvatelstva pocházejících s Turecka. Já se se poslední dobou stýkal spíše s Kurdama.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 14:10)

Také mám z toho obavu....Takové obavy a starosti jsou ze života, a jsou přirozené. Co konkrétně se děje v té nemocnici. Co přesně tam Afričané odmítají?

Tebe a tvou kolegyni tady nikdo nezná, takže to tu můžeš napsat na rovinu.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 14:10)

3.10.2015 23:38 - Honza...Gin má narozdíl od tebe jakž takž formát, ty de**le vymaštěná.

Nicméně to, zda je v Porúří 40 % populace tureckého původu je ověřitelné, ty vylízanče.

A když si mě bereš do huby, uvědom si, ty chátro, že já žiju na Západě, a já mám narozdíl od tebe relevantní zkušenosti s koexistencí s muslimskou populací.

Míla (Ne, 4. 10. 2015 - 14:10)

Také mám z toho obavu. Něco mi napsala kolegyně z Mnichova, co se děje u nich v nemocnici. Oni mají přísný zákaz o tom hovořit s médii.
Afričani se nechtějí přizpůsobit, odmítají to z přesvědčení a odkazují se na svou víru. Nechtějí pracovat, jen čekají s nataženou dlaní a když nedáš, tak plivnou...zatím.
Ze začátku měli lidi chuť jim pomáhat, už to ale vzdali. Když to nezvládají Němci, jak to chceme zvládat u nás?

D (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Mám se podívat na etnickou skladbu Dortmundu?

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Vím, jak to v Dortmundu vypadá. Turecké obyvatelstvo je v Německu rozloženo velmi nerovnoměrně. A to jsou Turci z musulmanů ti nejmíň problémoví.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Nejde o strach, ale jde o...: My jsme o pár století dál, kdežto ti musulmani vězí až po krk ve středověku.

Všichni lidé, kteří chodí v pátek do mešity? V Anglii nic takového neregistruju. Aféry s předaranžovanými sňatky či čestnými vraždami v muslimských rodinách sice existují, nicméně to není v každém městě na denním pořádku. Aspoň tedy ne tam, kde žiju. A že je tu muslimů požehnaně.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

mělo tam být: získá...: Už dnes je v Porůří na 40% tureckého obyvatelstva.

To je ovšem zajímavé. V Severním Porýmí-Westfálsku žilo kocem minulého roku necelých 18 milonů lidí, ale Turků bez německého občanství bylo jen půl milionu. A roku 2013 byly v celém Německu jen necelé tři miliony lidí turecké etnicity, ať již německého, nebo tureckého občanství.

http://tinyurl.com/nfkz6g7

http://tinyurl.com/ott8g9m

Nemá náhodou strach velké oči?

Reklama

Přidat komentář