Reklama

Imigranti

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Do hlavy jim nevidím, abych znal jejich důvody. Jenom na vlastní oči vidím, že se tak děje.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Já myslím, že jsme o pár...Nejde o strach, ale jde o obezřetnost, kterou sluníčkáři vůbec nemají. My jsme o pár století dál, kdežto ti musulmani vězí až po krk ve středověku. Mimoto islám byl v době svého vzniku poměrně tolerantní, jenže postupem času zbeduínštěl (Mohamed nebyl žádnej beduín, ale byl obyvatelem města) a tolerantní už není.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

mělo tam být: získá...: Mimoto v Německu denně vidím, jak se dříve sekulární Turci rapidně islamizují.

Nemají k tomu i mimoideologické důvody? A je to jediný podstatný trend ve vztazích mezi islámem a většinovou sekulární společností v Evropě?

D (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Tak, to se jenom domníváš....Já myslím, že jsme o pár století dál. Když se ale potřebuješ bát nucené konverse Evropy k islámu, tak ti to nebudu brát.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

mělo tam být: získá nějakou výhodu nad nevěřícím.

Islám není jen náboženství, je to také politická totalitární ideologie.

Mimoto v Německu denně vidím, jak se dříve sekulární Turci rapidně islamizují. Už dnes je v Porůří na 40% tureckého obyvatelstva.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Já myslím, že...Tak, to se jenom domníváš. Islám má na rozdíl od křesťanství zásadu takíja, podle níž může muslim naoko zapřít svou víru, když tím získá nějakou výhodu nad věřícím.

Konráda z Monfortu, když byl zvolen jeruzalémským králem, zavraždili muslimové, kteří se vydávali za konvertované křesťanské mnichy. Byli na jeho dvoře v Týru jako spící buňka dlouho, než udeřili. Sluníčkáři jsou hňupové, kteří vůbec nedokážou předvídat a bejt obezřetní.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

Hlavně, žes tu vychválil...Kdyby mě brutálně neprovokovali, tak jsem to neudělal. Intelektuálství samo o sobě jistě není zárukou úspěchu vůbec v ničem.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 01:10)

To by mě vůbec nevadilo,...Já myslím, že náboženství, jak je dnes známe, brzy vymře. Nemá odpovědi na otázky moderních lidí. A pokud se musulmani navzájem likvidují v zemích svého původu, a utíkají před svými vlastními mordy, respektive za lepším životem v Evropě, jenom tím ukazují, že jejich vlastní muslimská kultura a civilisace nemá perspektivu. Tím nechci říci, že se mi ta migrace líbí. Nicméně ti migranti Evropě islám nevnutí. To se ho dříve sami vzdají, jak to už dnes mnozí dělají konversí ke křesťanství ihned po dosažení západní Evropy, aby se mohli vzápětí vymlouvat, že jako čerství křesťané již nemohou být poslaní zpět, jelikož by šli na jistou smrt.

D (Ne, 4. 10. 2015 - 00:10)

Máš nějaké mylné...Jak kdo. Bílé ženské jsou bohatší než jejich partnerky ze země původu. Někdy se na ně proto vybodnou, a dají přednost nějaké místní partii. Navíc v muslimském prostředí jsou páry aranžované rodiči - takže ne každý mladý muž z té oblasti má doma partnerku, na kterou by musel brát ohled. A pokud je to Syřan, nemusí už mít ani živé rodiče venku, a v Evropě si dělá, co sám uzná za vhodné, a co mu zdejší ženské umožní.

Konkrétně v Británii je třeba poměrně hodně smíšených párů plodících smíšené potomstvo.

gin (Ne, 4. 10. 2015 - 00:10)

Migranti jsou často mladí...To by mě vůbec nevadilo, kdyby tu takto nebylo zatahováno mrzačení pohlavních orgánů, právo šaríja a jiné středověké móresy, které do moderní evropské společnosti vůbec nepatří. Stará perská kultura kvetla ještě 150 let po dobytí Iránu muslimy, jakmile tam po roce 900 převládli, tak byla zcela zlikvidována a uchovala se v několika zbytcích v exilu v Indii. V Indii nikdy až na tu její část, která se jmenuje Pákistán muslimové naštěstí nikdy nepřevládli, jinak by byla islamizovaná do mrtě. Toto nebezpečí si sluníčkáři vůbec neuvědomují.

Steve (Ne, 4. 10. 2015 - 00:10)

Máš nějaké mylné představy o migrantech ...

Migranti chlapi jsem jdou proto, že si sem potom bez problémů pozvou svoje lidi ze své domoviny. (ženy, rodiče, děti) S nikým z Evropy se křížit neplánují, max tak znásilnovat pro užitek a potřebu - u nich není divu když jsou to primitivové s nízkým IQ.

D (So, 3. 10. 2015 - 23:10)

Migranti jsou často mladí muži. Někteří z nich se spárují s místními holkami, a některým místním méně atraktivním, méně bohatým a méně vyděláváníschopným mužům tak de facto znemožní jejich biologickou reprodukci. Toto je často nevyřčená, ale nikoli o to méně reálná, hrozba pro místní mužskou populaci.

D (So, 3. 10. 2015 - 22:10)

Ty jsi zase nepochopil...Já nejsem socka. A ty nemůžeš tvrdit, že bych něco od tebe nepochopil. Já tě intelektuálně převyšuji, a nabízím lidem širší obzory. Dokonce se partikulárním náhledům na otázku imigrace jejich vzájemným postavením vedle sebe skrytě usmívám.

Honza (So, 3. 10. 2015 - 22:10)

Rusi a katolíci presentují...Ty jsi zase nepochopil úvodní otázku? Nebo proč tady píšeš ten elaborát? Ty jsi socka, tak piš jen za ně.

gin (So, 3. 10. 2015 - 22:10)

Hlavně znám historii. Teď sleduju o vraždě Konráda z Monferatu.

D (So, 3. 10. 2015 - 22:10)

Rusi a katolíci presentují migranty z Tramtárie jako kulturní a bezpečnostní hrozbu. Budou lidem řezat hlavy, zavedou v Evropě právo šaría, kostely přemění na mešity.

Šampioni socek a socky samotné presentují migranty jako hrozbu veřejnému systému sociálního zabezpečení. Migranti nebudou pracovat a budou pobírat sociální dávky a obsazovat obecní byty, takže se pak nedostane na místní, kteří celý život poctivě pracovali, přispívali do systému, a nyní mají proto nárok z toho systému brát (nebo třeba ani nepracovali, ale jsou místní, a proto mají na ty dávky a na ty byty automaticky větší nárok než ti migranti).

Pracovníci podřadné kvalifikace vidí v migrantech hrozbu pro svá podřadná pracovní místa. Migranti budou místním krást práci.

Libertariáni presentují migranty jako hrozbu tradičních evropských individuálních svobod, které se v Evropě utvářely po staletí. Migranti z Tramtárie je neznají, a tím pádem je ani nebudou respektovat, natožpak hájit. Vždyť někteří z nich ani neumí číst a psát, natož aby něco věděli o Magně chartě, Velké remonstraci či Prohlášení práv člověka a občana.

Kdekdo presentuje migranty i jako hygienickou hrozbu. Kdo ví, jakými viry či baktériemi, které již byly v Evropě dávno vymýceny, jsou ti miganti zamořeni.

Na veřejném trhu hrozeb tedy existuje rozmanitá nabídka i konkurence, a spotřebitelé na tomto trhu si mají z čeho vybírat.

gin (So, 3. 10. 2015 - 20:10)

Dle nejnovější zprávy z Řecka tam imigranti dotáhli choleru.

No (So, 3. 10. 2015 - 18:10)

Marie, dostaneš asi hodně...Když jsou tedy chudáci, mají se podle toho chovat. Také se jich bojím. Tady nemají co dělat. Ať jdou domů.

Steve (So, 3. 10. 2015 - 17:10)

Protože je státy kazí, proto takoví jsou ....

Dežo Netáhlo (So, 3. 10. 2015 - 14:10)

Arabové byli vždy známí... loupeživý Arabové určitě nepracují, taky proč, protože si všechno seženou od takových máků jako jste vy, hahahha, budete hekat jak sou cigoši hodní

Reklama

Přidat komentář