Reklama

Jaký je život s Vodnářem

lukas (Út, 26. 12. 2006 - 03:12)

muj prispevek je jsem vodnar a zabivam se horoskopama takze muz souhlasit s temi lidmi ze to neni na znameni ale nybrz na to cloveku kazdy jsme nejaky nekdo je bily nekdo cerny nikdo si nevybere ale musim souhlasit take s tim ze my vodnari jsme velkymi romantiky a mame radi lasku je pro nas dulezita jako pro kazdeho

Aja (Po, 23. 10. 2006 - 19:10)

Mela jsem 2 partnery - Vodnare, se kterými jsem byla docela dlouho. Ackoliv jejich data narozeni od sebe byla jen par dni, jejich povahy byly jaho voda a ohen. Ten prvni me skoro spalil, ten druhy me svou hlavou v odblacich a prilis mekkou povahou malem zabil. Tak nevim ani s jednim se nedalo zit, ale treba je to ve mne?, jsem Stir a o tech se taky nerika nic dobreho a pritom mam pocit, ze bych radsi druheho stira nez vodnare...

ája (Po, 23. 10. 2006 - 19:10)

Já mám doma vodnáře-manžela a nemůžu si taky nějak stěžovat-tolerance,romantika,cit pro děti a rodinu ,jsem s ním 14 let...a zatím jsem spokojená.

Návštěvník (Po, 23. 10. 2006 - 17:10)

Sama jsem Vodnářka a můžu říct...že Vodnář je nenapravitelný romantik s velkým srdcem a hlavou v oblacích, snící o lásce až za hrob.Vždycky nato doplatí, spadne z výšky na nos...a to bolí, moc bolí.

xxcd (Ne, 3. 9. 2006 - 21:09)

Přesně :-) Vše je v lidech, v jedinci ...

H (Ne, 3. 9. 2006 - 21:09)

Jak už jsem psala, mám muže vodnáře a pro rodinu to nejlepší co mě potkalo, citlivý, chápajicí, milující manžel. Nemůžu si vynachválit. Ale stéjně ve znmení to není.

xxcd (Ne, 3. 9. 2006 - 20:09)

Nemusíš je mít ráda ... Nehledám obdiv !!! :) Děkuji !!!

Vendula (Ne, 3. 9. 2006 - 20:09)

Pro xxcd.Nenám ráda tvoje názory,ale dnes stebou souhlasím.

Lu (Ne, 3. 9. 2006 - 20:09)

pro citlive divky je vodnar katastrofa....a je to super kamos, ale pro rodinu des bes...

xxcd (Ne, 3. 9. 2006 - 19:09)

Kdo si nerozumí s Vodnářem, ať hledá chybu u sebe !!! :)

Lukáš (Ne, 20. 1. 2019 - 02:01)

ÁÁÁÁMMMMEEEEEEENNNN

H (Ne, 3. 9. 2006 - 19:09)

Mám manžela i dceru vodnáře, hodná to stvoření:-)) Moc je miluji, perfektní povaha, prostě moje zlatíčka.

kozorožka (Ne, 3. 9. 2006 - 18:09)

má nejnejkámoška je taky vodnářka a je to ta nejlepší bytost na světě!Ten její humor je ouplně ten nejnepřekonatelný!!!vždy mi pomůže,můžu se jí se vším svěřit...no prostě boží znamení...ale někdy je krapet víc upřímná(až kritická)..ale to se dá vydržet:)))

Hanka (Ne, 28. 5. 2006 - 08:05)

Já nevím, co pořád s těmi horoskopy máte a jak si jimi necháváte ovlivňovat život. Můj manžel je Vodnář, můj syn je Vodnář, můj otec je Vodnář, moje babička je Vodnář, moje neteř je Vodnář, můj švagr je Vodnář, moje nejlepší kamarádka je Vodnář, a všichni jsou to pro mě ti nejlepší lidičky na světě. Konkrétně s manželem žiju 21 let a je to skvělý otec rodiny, manžel, na kterého je vždy spoleh, i milenec. A myslím, že by bylo úplně jedno, kdyby byl cokoli jiného.

xxcd (So, 27. 5. 2006 - 23:05)

Jsem Vodnář :) A kurevsky dobrý vodnář :))

if (Čt, 18. 5. 2006 - 06:05)

Životje takový,jaký si ho uděláme kromě nemocí, které nemůžeme ovlivnit plně...čili já žiji s vodnářem, milujeme se už léta a budeme i nadále!!!A milovala bych svého muže i kdyby byl ve znamení třeba kopřivy:-)))to je fuk,ve znamení to není milé dámy, ale v nás. Všem přeji štěstí ve vztahu a ne ve znamení.

magda (St, 17. 5. 2006 - 21:05)

nechtel bys mi jeste vic poradit? Treba jestli bys mi mohl pisnout na mail el-pinecka"seznam.cz ? Jinak nevím jestli nemá holku... jsme sice kamaradi, ale ted se mi zda sice jiny. Ale casto se na me dívá. nedávno mi i řekl že pokud neprijdu na jednu akci, ze tam ta nejhezcí holka bude chybet...jsem na tu akci sla, a pak si me vubec nevsiml, ne jenom me, mel celkove blbou naladu, ale tak nevim co si o to mam myslet..fakt se v nich nevyznam

ludek (St, 17. 5. 2006 - 20:05)

Mozna se mu libis uz ted,ale neda to nikdy najevo,jsou to tvrde povahy navenek,ziskas si ho,kdyz se s nim budes snazit sblizit pomaloucku-nemaj radi,chce-li je nekdo polapit...

magda (St, 17. 5. 2006 - 10:05)

jak poznám, že se Vodnáři libím? znám jednoho takového, jenže je stašně nevypočitatelný, vůbec se v něm nevyznám. Jak třeba na něj když ho chci sbalit , poradí někdo?

kopytko (Út, 16. 5. 2006 - 19:05)

neni jednoduche,nesnasim,kdyz mi nekdo do neceho keca,nebo me chce jinak ovladat k obrazu svemu...

Reklama

Přidat komentář