Reklama

Jaký je život s Vodnářem

váha (So, 4. 12. 2004 - 23:12)

Pro b. :Já mám doma rybu, ten se jeví zrovna tak, jako tvůj vodnář. Nesnese jakékoliv omezování, nevěrný, nespolehlivý atd.Navíc začíná experimentovat s alkoholem dost brutálne. Ryby celkem určite jsou romantické, zasněné, ale ve spojení s váhami je to katastrofa. K váhám se spíš hodí vodnář, ale jak vidím, je to stejné jako u ryb.

ryba (So, 4. 12. 2004 - 21:12)

A to ti povedal kto? Asi ty sama, či nie?

Janka (So, 4. 12. 2004 - 21:12)

ja som vodnarka:) a som verna, priatelska, pritulna, a mam rada ludi tak nepiste take skarede veci VODNARI su fajn ludia myslim najlepsie znamenie!!!!:))

renka (Pá, 3. 12. 2004 - 08:12)

Je to k nevíře asi, ale já s tím mým Vodnářem jsem furt, eště. Už to snad ani nemůže být jasnější, jak se věci mají, a když čtu poslední příspěvky, vlastně si mnu ruce...No, pracuji vehementně, leč zatím neúspěšně na odpoutání se od tohoto zvířátka, zajíčka, čumáčka, miláčka... a jsem šťastná za ty hezké chvíle s ním, co se stále jaksi dělají a nacházejí, protože jsou neopakovatelné... Nemohu nenapsat, že je prostě úžasný...a plyne to s ním nějak jinak než s ostatními, v tom je jeho magické kouzlo, jojo...Nepřestanu ho kdesi hluboko milovat, to snad bych ani nebyla já, ale naše cesty jdou jinudy, musí... a Kolegyně Rybky bych chtěla vlastně varovat před tou naší, jaksi přirozeností, která vám může zastřít oči proti (Jeho) kamenům, v řece nastražených, kých... je to pravda:), alespoň mně se to stalo, a jak to tak čtu, bůhví co vše je ještě "zaTajeno". Asi to chce být ve věcích lásky více praktičtější...Jo, a pro všechny ostatní - jeden človíček mi říkal, zcela vážně a zasvěceně, že zodiac znamení, co jdou za sebou, se k sobě ani náhodou nehodí, tož co s tím, že.... rybka renka

Martina (Pá, 3. 12. 2004 - 07:12)

Ahoj je tady nekdo jako ja, kdo ma doma toho hodneho, oddaneho Vodnare, ktery je rad ze je ke me upoutan, netouzi tolik po svobode jak se tady pise, jde sem tam s prateli, ale vzdy chce abych sla s nim, nikdy me nepodvedl to jsem si jista na 101%......na druhou stranu mam par kamaradu co jsou take Vodnari a jsou uplne jiní, takze nehazejte vsechny Vodnare do jednoho pytle protoze to vazne ani nahodou nejde. Muj Vodnar ktereho mam doma, je oddany me i rodine stejne jako ja jemu, miluje deti, venuje se jim naplno a nikdy neda pred nasi rodinou prednost pratelum a svobode. ma ascendent v beranu, tak je mozna hodne ovlivnen jinym znamenim, ale tady aspon vydíte ze jsou i jiní Vodnári a myslim si ze ho za tech 11 let dost a dost znam!!!! Ale jak se rika...vyjimka potvrzuje pravidlo :o))

Lida (Pá, 3. 12. 2004 - 00:12)

Verit Vodnarovi, o tom nemuze byt ani rec. Poznala jsem jich pomerne dost (babicka, tata, expritel, sef v praci, znami) - lzou a pritom vas presvedcuji, ze nelzou, doma chteji mit zazemi, ale tam se jenom vraci po svych svobodnych vyletech, jsou neverni atd. Trvalo mi to sakra dlouho, nez jsem se od Vodnare odpoutala a uz bych do toho znova nesla.

Marketa (Čt, 2. 12. 2004 - 08:12)

Presne tak by si to predstavoval, ja doma, obstarat celou domacnost a on si delat co chce.Kdyz jsem na inzeraty prisla, prisahal ze to nic neznamena, ze uz to neudela,ale tomu asi nemuzu verit, a jelo to dal jak predtim, ...ale na 100% to nevim, jestli si jen musi s nekym psat nebo co to znamena. A pak me presvedcuje, ze nikoho jinyho nechce, ze takovou jako ja nenajde... Nevim co s tim...

b. (Čt, 2. 12. 2004 - 08:12)

Ještě, no jo, Ty jsi ryba, takže velmi tolerantní a budeš odpouštět donekonečna.

b. (Čt, 2. 12. 2004 - 08:12)

To Markéta: Mám to stejně jako Ty, já ryba, on vodnář, celý život jen touží po sbvobodě, ale takové, aby vlastně měl doma zázemí a jinak si moh dělat co chce. Znám i jiné vodnáře - muže, všechno na jedno kopyto, chtějí svobodu, nevěra apod. Já bych Ti neradila s ním zůstat, to nejhorší teprv přijde.

Marketa (Čt, 2. 12. 2004 - 07:12)

Tak prisel prvni problem... meli jsme narocny a nervozni obdobi a skoncilo to tak, ze dva mesice jsme jen hadali, on byl radsi pryc s kamaradama a nakonec prisel s tim, ze ten vazny vztah jaky strasne na zacatku chtek uz asi nechce, ze vlastne nevi co chce, jen ze potrebuje svobodu. A k tomu jsem zjistila, ze odpovida na seznamovaci inzeraty. Tak poradte, mam ho ted nechat at si srovna co chce, co ty smsky, znamena to neco?

Martina (St, 13. 10. 2004 - 08:10)

Ahoj vsichni ja jsem rybka jako vysita a doma mam klasickeho Vodnare, milujeme se 2 roky stale vic a vic a krasne spolu vychazime, jedna jedina vec mi vadi, ale to se da prejit. Jinak je mi verny, venuje se mi jak jen muze, je pravda ze rad jde s prateli a ne vzdy to konci dobre, ale to jde tak jednou dvakrat za pul roku na velkou akci, bud jdu s nim, nebo jdu jinam, v tom nemame problem, vse resime domluvou a kompromosem, kdyz potrebuju podrzet, vim ze on je tady vzdy pro me a ze me ve vsem podpori. Ta jedina vec co mi vadi je tato: kdybych ridila sama jeho auto za pul milonu a nekde ho rozsekala, bude ok a bude rikat jak je rad ze se mi nic nestalo, ale kdyz nahou ctu treba sms a nezaslechnu co mi zrovna rikal, je schopny se mnou 14 dni nemluvit ze ho neposloucham. To je vlastnost Vodnaru kterou na nich nikdy nikdo nezmeni. Ale jinak jsem statni a doufam ze budeme cely zivot :-) ale to nikdy nikdo nevi at ma doma Vodnare, Lva nebo kohokoliv, kazdy clovek je jiny :-) at je jakekoliv znameni. Ten muj ma ascendent v Beranovi coz je spojeni hodne hodne proti mysleni Ryb....no uvidime.

MARKETA (St, 13. 10. 2004 - 06:10)

Ryba muze zit s Vodnarem, jen pokud ho bezmezne miluje nebo bezmezne veri ze ho zmeni. Ale nevim co nas ceka, az zjistime, ze to nejde :)

kata (Pá, 8. 10. 2004 - 14:10)

to Dáša: Pokud to cítíš tak, že nemáš sílu a chuť něco řešit, udělej to přesně tak, nech to vyhnít.Myslím, že to prospěje vám oběma. Není vůbec snadné podívat se na věc s odstupem, umět si říct tohle opravdu chci a tohle není důležité.Měl by to vědět on i ty.On především, pokud odešel, když je tu syn, trestá svou nepřítomností přece i jeho!No " můj " vodnář mi dal najevo, že bychom se mohli zase v "poho" vidět, po měsíci.Jenže já jsem zase kousek odtažitější a víc nad věcí, nevím jestli je to ideální...asi ne, jenže já na něm nevisím o to je to jednodušší.Dášo, moc ti držím palečky aby to bylo všechno dobře HLAVNĚ pro tebe a pro prcka. Děti jsou zlatíčka! Jděte na kaštany, do kina, čtěte si , hrajte pexeso a smějte se. Táta se musí rozhodnout sám, jestli to všechno chce dělat s vámi. Ty si to nenech znechutit, věnuj se i sobě, hlavně se netrap, měj se ráda.Pa, pa a napiš.

Eva (Pá, 8. 10. 2004 - 05:10)

Jsem také Vodnářka a musím, že téměř vše co jsem si o Vodnářích přečetla na mě tak nejak nesedí. Např. nezávislost, umělecké sklony apod. Jediné co by na mě sedělo je občasná obrovská potřeba být sama, prostě někam zmizet.Ale zajímalo by mě, co si myslíte o spojení Vodnář - Kozoroh. Nějak na ně mám smůlu, nebo štěstí? Můj předchozí přítel byl Kozoroh a nynější přítel je také. A to v tom nejhorším slova smyslu. Ješita, pedant a egoista největšího kalibru. Nevím jestli s ním dokážu žít jen proto, že mě jen tak něco nevytočí a v duchu si říkám jen se vztekej. Všude píšou, že Vodnář s Kozorohem je vražedná kombinace. V přítelově rodině se to ale Kozorohama jen hemží a za partnery mají koho jiného než Vodnáře.Tak nevím, každopádně na otázku jak se žije s Vodnářem bych se asi musela zeptat jeho - a radši si nepřeju to slyšet.

Dáša (Čt, 7. 10. 2004 - 12:10)

Kato, díky. Mám úplně totožné zkušenosti, jak popisuješ Ty.Strach z nejistoty apod. je hrozný, obzvlášť, když je malé dítě. Já mám manžela ráda, ale nejsem si jistá, zda mám ještě na to, abych dle něj "pořád za VŠECHNO" mohla jen já, on byl VŽDY bezchybný a NIKDY neurovnal sebemenší problémeček. Vždyť má jít i vzorem našemu synovi. Já už prostě nechci brát pořád všechnu vinu na sebe, aby byl doma klid. Ale zároveň ten klid potřebuji, nenávidím žít v napětí a kor kvůli blbosti... Jsem asi hrozná, ale teď to asi nechám poprvé tzv. vyhnít a počkám, co dál manžel. Jen jestli to bude dlouho ... Drž mi pěsti a děkuji ...

kata (Čt, 7. 10. 2004 - 11:10)

to Dáša:Já ti rozumím, s dětmi je to vždycky komplikovanější a člověka to svazuje, chápu to a rozhodně neodsuzuji. Víš, já si myslím, že Vodnáři hodně o věcech přemýšlejí, ale nedávají to znát ( tváří se jak psí čumák) a spíš asi MYSLÍ než CÍTÍ, tak jsem si to přebrala já. A hlavně ONI mají SVOJI pravdu a morální hodnoty, které ale vůbec nemusí odpovídat obecné normě. Někdy mi v takových situacích přijde, že JÁ musím přijít na to, kde se stala chyba a pokud ne, tak jsem HO nepochopila a nejsem HO hodna. Proč by mi to měl vysvětlovat ON?? Tady jsou jen dvě možnosti:trápit se, rozebírat si to,hledat sama příčiny ( což ale není podle mě o partnerství ), nebo se nad to povznést, brát to jak to je a nechat ho, ať si to nějak vyřeší sám. Ale pak se můžeš dočkat i toho, že ty JEHO závěry nebudou totožné s tvými.Já mám třeba za těch několik let, co se vídáme pocit, že by mě u NĚJ nepřekvapilo vůbec nic. Tolikrát mě jeho chování, závěry nebo poznámky překvapily, že si umím představit cokoliv. V každém případě poslechni srdíčko a zbytečně se netrap!

..... (Čt, 7. 10. 2004 - 09:10)

Noro, není to náhodou Vodnářka, co znám já? To je taky taková vypočítavá mrcha. Je hrozně žárlivá, ale sama je přítulná ke každému chlapovi, ale ne proto, že by jí byl sympatický, ale proto, aby nám ostatním ukázala, jaké jsme krávy. Má majetného manžela , sama nemá vzdělání a nepracuje, obzvlášť je tedy vysazená na ty ženy, které mají dobrou práci, která je baví a hlavně ty , které jsou sympatické jejímu manželovi. Nikdo ji nemá rád, ale vždycky je to tak, že blbé jsme my ostatní a ona vyhraje. Umí vše kolem sebe dobře podat- a víte co, závidím jí,škoda , že se to nemůžu pořád naučit- myslím, že je jí fajn a vůbec jí nevadí, že je označována často tím slovem od p...

nora (Čt, 7. 10. 2004 - 08:10)

Myslím že je hodne dúležité jakej je ascendent, ALE já taky znám ženu vodnáře.... Je panovačná a vypočítavá, kamarádí se jen z vypočítavosti. Dokonce se s vámi kamarádi jenom proto, že se přes vás chce dostat k vaším kamarádkám a známim, kteří je mohou přinést úžitek a pak vás odkopne. Je to taký sebecký upr.Hodne si zakládaná na svém zevňajšku/ co je sice hezké

Dáša (Čt, 7. 10. 2004 - 07:10)

Myslíš, že začne opravdu přemýšlet? Nevím, jestli se vodnáři dále věcma zabývají. Já ho zatím nechávám tak, rozhodně na něj v ničem netlačím. Ale máme syna, zatím si ho bere 2x týdně po 2 hod., ale nevím ... Přijde mi zbytečné se s ním o čemkoliv bavit, stejně mě nevnímá, jako vždy, ale co dál? Udělá on NĚKDY TEN PRVNÍ KROK, dojde mu někdy, že něco kazí i on?...

Návštěvník (Čt, 16. 9. 2021 - 01:09)

P nikdy vodnář má vždycky pravdu.. .

Reklama

Přidat komentář