Reklama

Jaký je život s Vodnářem

luca (St, 6. 10. 2004 - 22:10)

musíš ho prostě ignorovat a on začne přemýšlet a snad dojde rotumu.hlavně na něj netlačit..nechat volnost

Dáša (St, 6. 10. 2004 - 14:10)

Máš pravdu, Kaťo, ale u mě pořád nějak převládalo to, že máme dítě a že jinak je fakt celkem fajn chlap. Vždycky mě to moc mrzelo, že neuměl přijít, nemusel se omlouvat, ale jakkoliv dát najevo, že se chce alespoň usmířit. Nikdy! A teď odešel s tím, že nechce, aby naše dítě zažívalo neshody doma, tzv. za vše jsem odpovědná já, mám prý, co jsem chtěla. Ale já prostě tentokrát nemůžu přijít, to nejde... Takže ho nepřemlouvám a on někde u své sestry asi kritizuje, jaká jsem hrozná apod. S ním se nedá ani normálně pohádat, myslím opravdu NORMÁLNĚ, u nás je z blbůstky velká bublina. Ale už se taky nechci trápit. Je mi asi i trochu lépe, když tam není, než když ho vidím, že mu je vše jedno. Ale máme toho malého, co s tím? Jak se dá vůbec vytrestat vodnář, aby opravdu cítil, že něco pokazil ON? Existuje nějaká jeho slabina? Poraďte - prosím. Já se k němu chovám slušně, ale nemůžu už prostě ustupovat (12 let)...

kata (St, 6. 10. 2004 - 13:10)

Ano to je přesné!! Pokud je vše ideální, je to prostě pohodička, ale když je problém, slovní hrubost až vulgarita. Urazí se, nafoukne se a stáhne se i na několik týdnů!!!!! Takže např. po jeho "uklouznutí" ( což je velmi jemně řečeno ) se "stáhnul do sebe " na 3 týdny, pak přišel.Ale už se to neřeší!!! Já se neudobřuji, pokud necítím vinu a ráda řeším věci rychle a ne nechávat je vyhnít, s ním to ale nejde, nekomunikuje, dělá mrtvého brouka. Takhle člověk neví na čem je a to jim zřejmně dělá dobře. Asi jejich způsob potrestání za naše chybky. No u mě se to obrací spíše proti němu, netrápím se a netrpím, spíš mě to od něj vzdaluje. Klidně si dokážu představit, že se po takovém nafouknutí neuvidíme třeba 3 měsíce a on si snad bude myslet, že mě pořádně vytrestá a já už to budu mít v hlavě dávno srovnané. Pro něj to však bude stále nedokončená záležitost! Žít bych s ním nemohla, to není nic pro mě.Pevné nervy citlivé rybyčky, já jsem račice ale střihlá kozorohem, takže nohama pevně na zemi. U vás by mohlo dojít i na psychiatra.Jsem moc překvapená, kolik rybek to s vodnářema vydrží, vždyť to musí být jedno velké nedorozumnění a nepochopení.Citlivost a chladný odstup, hmmmm.

Dáša (St, 6. 10. 2004 - 12:10)

můj manžel je taky vodnář a já jsem ryba, zvláštní, kolik vztahů v tomto spojení, jak tady čtu, je.Musím uznat, když je u nás pohoda, tak vše funguje a nemám si na co stěžovat, je milý, hodný partner a tatínek mého syna.Ale nedej bože, když mu něco "málo" vytknu, třeba úplnou drobnost a slušně. Urazí se a je u nás tichá domácnost a dusno, dokud JÁ nepřijdu a neřeším to. On NIKDY nechybuje. Teď dokonce od nás odešel a nevím, co bude dál. Máte někdo už takovou zkušenost s vodnářem?

Ivana (St, 29. 9. 2004 - 14:09)

No nevím jestli můžu mluvit za muže vodnáře,ale já nesnáším projevy žárlivosti.To mě dokáže šíleně znechutit.Snad proto,že mám okamžitě pocit,že partner nic nepochopil.A svazovat vodnáře je skutečně hodně těžké.Nesmíš očekávat,že jej budeš mít pořád jen pro sebe,že bude sedět stále vedle tebe,držet tě za ručičku a říkat sladká slova.On to třeba bude dělat,ale nesmíš si myslet,že je to jeho povinnost a tvé právo.I v tomhle je velká svoboda vodnáře.Myslím si,že nesmí myslet,že jsi mu koulí u nohy tím,že od něj budeš vyžadovat něco,co on nedokáže.Asi bude nutná velká dávka tolerance a pochopení.Na druhou stranu jak jsem již psala,s vodnářem není nudný život.Fakt ne.Důležité je podle mého názoru se mu snažit přiblížit v oblasti trávení volného času.Pokud ty budeš peciválka a on sportovec,tak vám to klapat nebude.A vím i podle sebe,že když vodnář miluje,tak bezmezně a věrně!!!!

MARKETA (St, 29. 9. 2004 - 14:09)

Tak to by me zajimalo jaky je pro Vodnare idealni vztah, nemyslim jake znameni, ale obecne, co pro ne znamena, co od nej cekaji, co nesnaseji a jak maji radi nebo neradi diskuze o pripadnych problemech, proste jak na ne...Abych vedela co me "mozna" ceka s jednim vodnarem, co je na obzoru :)

Ivana (St, 29. 9. 2004 - 13:09)

Jsem vodnářka se vším všudy.Jen to nevidím tak negativně.Ano,život se mnou není rozhodně jednoduchý.Potřebuji k životu svobodu a volnost.Na druhou stranu si myslím,že vodnář dokáže do vztahu přinést svěží vítr.Zajímá se o hodně věcí,je aktivní a když se mu partner trošku přizpůsobí,má zajímavý život.Na druhou stranu ani já jsem to v životě neměla jednoduché a lehké,užila jsem si svoje.Někdo tady psal o tom,že vodnář má hodně přátel a může to být předmětem žárlivosti.Musím říci,že je to pravda.Ale vodnář se přátelí pro potěšení ze společnosti,z přátel a kamarádů,z legrace a dobré nálady.Potřebuje to k životu jako vodu,bez toho by uschnul.Nikdo po něm taky nemůže chtít,aby seděl doma se založenýma rukama a jen koukal na televizi.Je nesmírně aktivní.A taky pro potěšení.Já jsem tak příšerně aktivní,že nějaká ryba by mě zabila.Mám kamaráda,nejlepšího kamaráda,rybu a nesmírně si rozumíme.Ale neumím si představit s ním žít.To je neprosto nemyslitelné.Jinak tady byl dotaz na zkušenost vodnář-blíženec.Mé zkušenosti s blíženci jsou dosud naprosto katastrofální,když se rozhlédnu kolem sebe,nevidím jednoho,o kterém bych mohla říci,že bych se s ním dokázala přátelit,natož žít.Ale jak už bylo mnohokrát psáno,může to být něčím špatným v mém horoskopu.Vodnáři jsou příšerní v tom,že si dokáží tu svou svobodu a volnost doslova vydupat.Ale je to proto,že oni jinak nemůžou,to jinak nejde a není to nic proti partnerovi.Oni to dělají výhradně pro sebe,aby mohli vůbec existovat a žít.

Niki (Út, 28. 9. 2004 - 14:09)

Zdravím všechny,jsem taky Vodnářka a většina z toho, co je tady o nás psáno je pravda, řekla bych, že z každého něco...Mám ale dotaz. Již přes pět let chodím s Blížencem, z toho rok s ním žiju. Náš vztah je, řekla bych, zajímavý...Máte někdo zkušenosti s tímto spojením?Děkuji.

kikinka (Po, 20. 9. 2004 - 18:09)

Ahojky lidčky..Řeknu vám,že jsu mladá Vodnářka..A někdy si připadám,že je to mé prokletí..možná je to mým ascendentem ve váhách,které často zažívají deprese než dosáhnou klidu,který trvá jen chvíli..Vodnáři jsou lidé z njiného světa..Jsou nejdivnější ze všech znamení..Někdy je to i jejich prokletí..Jsou z budoucna,myslí jinak a proto jim často lidé nerozumí..Ale to je jedno..Veřím,že lidé se mohou charakterizovat základně podle znamení,ale jen obecně..Taky záleží na tom,jak ten člověk vyrůstal,zažil dětství,výchovu,vše...To je zase psychologie a vývoj a to všechno obecně taky člověka ovlivňuje..Ano,vodnáři mohou být i špatní jako všichni..Já mám hodně špatných stránek-spíš jako že mě osobně stěžují život,ale jsem dobrý(hodný) člověk..Snažím se být fér,spravedlivá,a tak..Jsem hoodně jako vodnářka a řeknu vám,že jsem pro lidi fajn člověk..Bohužel nemůžu říct,jak jsem na tom ve vztahu..je pravda že nesnáším omezování,ale když se zamiluju,tak jsem prostě v tom..A nesnáším nevěru a jsem názoru,nedělej to co nechceš ab¨y druzí dělali tobě..A když něco hodně zmrvím,ani si nedokážete představit velikost mého svědomí!!!

mona (Pá, 17. 9. 2004 - 10:09)

ja jsem vodnar a muj pritel take. jsme naprosto rozdilne povahy!! nikdy bych nerekla, ze my dva muzeme byt stejneho znameni. Takze nelze skatulkovat -je to o postaveni planet. dale je dost poznat z numerologie- nikdy jsem ji neprikladala vetsi vahu a ted se mi otevrely oci. vyborny vyklad na numerologii je na atlasu na zabave v pravem sloupci.

Martina (Pá, 17. 9. 2004 - 07:09)

chtela jsem napsat ze hraji po klubech, omlouvam se za preklepy,nectu to po sobe tak se nezlobte.

Martina (Pá, 17. 9. 2004 - 07:09)

Katko ja to pochopila, jen mi prislo zvlastni ze by Vodnari byli takoví,je mozne ze toho co mam doma tak ze ma nejaky hodne silný ascendent v jinem znami a proto se to s jeho vlastnostna moc neschoduje.,ja jsem taky ryba je sice pravda ze jsem omezila komunikaci s prateli, nevidame se kazdy den, ale tak 2x do tydne, ale bude to spis tim ze ted mam svoji domacnost a trosku jine starosti nez kdyz jsme bydleli primo u sebe a vidali se denne a to je myslim prirozene, muj pritel na me taky kolikrat ceka doma, protoze ja si trajdam s kamaradkou po nakupech, kdyz mu treba oznamim ze jedu s nasima nekam na vikend a vim ze on bude doma (protze treba v nedeli odpoledne pracuje) tak je nestastny ze bude sam doma beze me, ale krasne na me ceka :-), pravda je ze on omezil svoje kamarady kterych ma opravdu pozehnane taky dost. Drive byli spolu temer kazdy den a hlavne vikend (protoze ma pratele co hraji po lubech atd) byl jejich parby do rana, to omezil tak na 4x do roka sobota, ja mu to nezakazala, on sam usoudil ze ten divokej zivot pomalu v 25 skonci a zacne zivot jinej, ne lepsi nebo horsi ale trosku jinej, protoze dela v mediich ma hodne prace a venuje se ji naplno a ja ho v tom podporuji, je pravda ze ja jako ryba jsem mu uplne oddana, ale zase mam svoji hrdost, ¨svoji hlavu, svoje nazory a i kdyz ho neskutecne miluji, kolikrat si opravdu stojim za tim co si myslim, ne ze bych pokorne kyvala na vse co on rekne, protoze takove ryby obcas byvaji. Jinak se oba radi bavime a tak samozrejme vyraz&;239;me do spolecnosti se bavit, ale kolikrat vypneme telefony a jsem radi ze jsem cely vikend zalezli a mame jen jeden druheho. Zase je pravda ze on jako Vodnar ma obcas sklony k tomu ze kdyz uz jde se s klukama bavit a ja treba nejdu ze zase pociti tu svobodu a ta se mu v tu chvili libi a asi moc (ale myslim si ze by me v zadnem pripade nepodvedl) ale myslim ze si vzdy uvedomi jak se s klukama driv bavili a jak moc to bylo fajn a prijde domu treba v 8 rano uplne na mol (stale se to 2x za 2 roky) takze nic hrozneho, ale pak se vraci pokorne ke me domu a je vdecny za tu cesnecku do postele.Tak takhle asi k nasemu vztahu vodnar - ryba.

Katka (Pá, 17. 9. 2004 - 06:09)

Taky zajimave, to slyset s druhe strany, od zenske, mozna bysme se mohli neco uzitecneho dozvedet.Pro nas Ryby je prave tezky dat Vodnarovi pozadovanou svobodu, my se vetsinou pro toho druhyho obetujeme se vsim vsudy, prerusime kontakty s prateli, nic jinyho nez on pro nas nic neznamena, vsechno zanedbavame(sebe v prvni rade) a pak se desne divime, ze nas Vodnar ma 50 konicku, pratele a my sedime doma a cekame na nej. Ale uz jsem prisla na to, ze o tom to uplne neni, takze opet kontaktuji sve pratele, 3x tydne joga, novy pejsek na prochazky a snad se ten vztah Ryba x Vodnar bude jen zlepsovat :))

luca (Čt, 16. 9. 2004 - 16:09)

Zajímavé je že je tady hodně vás které chodíte s vodnářem a jste ryby.Že by se tyto dvě znamení tak přitahovay?A přitom jsem všude četla že se k vodnářům hodí střelec,beran,blíženec.Já jsem vodnář a chodila jsem 5 let s kým jiným než-li s rybou.Ale bavíme se doted.Nevím.Prostě nedokážu s ním přestat komunikovat.A je pravda že já jsem mu hodně ublížila ale to proto že mi nedával svobodu kterou já tak miluju.On to bral jako že si chci užívat.Ale já má spoustu kamarádů i mezi klukama a to se mu samozřejmě taky nelíbilo.Ale jsem prostě taková.Lepší už to nebude.A ted hledám někoho kdo mi tu svobodu poskytne a nebude se ptát kam jdu a co jsem tam dělala.Mimichodem ascendent mám v kozorohovi takže často slýchávám že vypadám namyšleně a chladně ale není to vůbec pravda.

Katka (Čt, 16. 9. 2004 - 06:09)

Martino,asi nebyla tato diskuze spravne pochopena. Neresi se tu , ze to co udela Vodnar neudela zadny jiny chlap, jen proto ze je jine znameni. Diskutujeme, co maji tito lide stejne a spolecne, proste co je pro ne charaktericticke. At dobry vlastnosti nebo spatny.

Martina (St, 15. 9. 2004 - 15:09)

Omlouvam se za preklepy

Martina (St, 15. 9. 2004 - 15:09)

Muzu prosim vedet co vam udelai tak hrozneho?????? Prosim!!!!!!!!!!!myslite si ze by chlap vaha, panna, lev nikdy nic takoveho neudelali ze jsout o andilci??? Holky prestante to svadet na jejich znameni a zamslete sejestli to prece jenom neni v trochu necem jinem!!!!!!!!!

kata (St, 15. 9. 2004 - 12:09)

Můj už je taky volnej, zaslouží si ho nějaká "lepší" než jsem já. Tolik štěstí vážně neunesu........

b. (Pá, 10. 9. 2004 - 08:09)

Nabízím některé svého vodnáře,aby si to mohla nanečisto vyzkoušet,co je to za hajzly.Souhlasím a astrosmartem,já znám nejméně 4 takové a ten můj je asi nejhorší.Úlisný kecy,plnou hubu lásky a sotva zavře dveře domu,už je někdo jiný,svobodný pán,který si může dělat co chce.Ale to je moje věc a spousta okolností,proč jsem s ním vydržela.

Zkopaný (Čt, 9. 9. 2004 - 19:09)

Neustále již dva roky tady do mne kopou neznámí telepati proudem a snaží se me paralyzovat ci dohnat k infarktu (momentálne mírí do srdecní krajiny). Olomouc v okruzích ulic Karafiátová 1, Komenského 9, Kosmonautu 29. Sousedé z Karafiátovy mne neustále udávají a i krive! Radnice mi nechce povolit výmenu bytu. Dne 7. 1. 2003 me v Olomouci u obchodního centra "Senimo" okradli! V pátek 10. 1. 2003 jsem na Karafiátove 1 v Olomouci omdlel! Vykradli mi 3x chatu, a postupne mi ji nicí v obci Huzová u Štemberka na Morave. Mouši se na me domluvily! Dne 27. 1. 2003, mne okradli na Wurmove 4 v Olomouci - obchod jménem Au..., o 500 Kc. Pokazily mi opet oba domovní zvonky. Dnes mi prokoply schránku a zavolali na mne policii, která mne napomenula za prílišné hlucení z balkónu a to ješte v dobe kolem 19.oo. Policie samozrejme byla loajální s teroristy, myslely si totiž, že konají svou povinnost, pri napomenutí mého hlucení s otevreným balkónem! Ty policisty na me zavolal párecek žijící na Karafiátove 1, se jménem jednoho slovenského umelce. Ješte ten den zástrel na nohy + ukájení hlasu. Pri sepisování zástrel na týl, do ledvin a do hlavy. Neustále mi cuká pravé oko v pravém koutku. Škodná mi kazí prístup na sít! V jedné restauraci na ulici Kosmonautu v Olomouci (nejde však o restauraci v hotelu Sigma), mi namíchali do jídla sperma nejakého blba. Posmívají se mi, že jsem teplouš, homosexuál a nechtejí mi dát dívky o které stojím, ackoli jsem heterosexuál! Nekteré servry mou zprávu mažou. 14. 3. 2003 mi pokazily emailovou poštu. Dne 15. 2. 2003 mi neznámí telepaté zlikvidovali vysavac! Kopou také do mého psa a do kocky, kterým se tvorí podkožní nádorky a bradavice! Dnes již vím, že mou setru srazily autem a mne srazily z kola hned 2x, o cemž jsem si myslel, že jde o náhodu. Prolévám se minerální vodou Magnésií, odvarem z medunky, spím v alobalové krychli, pojídám horcíkové tablety, ale to vše mou situaci pouze zmírnuje... P. S.: Prosím všechny, kterí se Zkopaným sympatizují, aby tuto zprávu šírily sítí!

Reklama

Přidat komentář