Reklama

Jaký je život s Vodnářem

Zuzka (Út, 7. 9. 2004 - 12:09)

Já jsem Vodnář a rozhodně se nestotožňuji s předešlým příspěvkem. Nemyslím si že je povaha člověka dána jednoznačně jeho znamením...Něco z charakteristiky vodnáře na mě sedí, ale většina ne. Třeba já rodinný typ jsem.

.... (Út, 7. 9. 2004 - 12:09)

Já znám ženu vodnářku, je hrozná. Pokrytecká, hrubá, necitlivá, netaktní , namyšlená. A dovede všechno kolem sebe dobře prodat a dobře se předvést. Nesnášíme se.A teď jsem ta černá vzadu.. ne,on ji nikdo nemá rád, co jsem slyšela. Jo a není typ pro rodinu, jak už tady někdo psal o vodnářích, do práce nechodí, a nejdůležitější jsou pro ni kamarádky, ale dělá ze sebe rodinný typ, aby dobře vypadala.

b. (Út, 7. 9. 2004 - 11:09)

Život s vodnářem je hrozný.Chce to nervy ze železa.Vodnář není typ pro rodinu,potřebuje mít neustále pocit svobody a nebýt ničím svazován.Moje dcera se těmito záležitostmi zabývá hlouběji a dává mi za pravdu.Mám totiž manžela vodnáře,tak vím,o čem mluvím a znám i jiné muže tohoto znamení a je to stejné.

Martina (Út, 7. 9. 2004 - 10:09)

Ja mam pritele Vodnare a nejlepsi kamaradku vodnare, a vlastne jich mam kolem sebe hodne, ja jsem ryba a s nima si velmi rozumim :-).Co presne te o nich zajima???

Martina (Út, 7. 9. 2004 - 10:09)

Ja mam pritele Vodnare a nejlepsi kamaradku vodnare, a vlastne jich mam kolem sebe hodne, ja jsem ryba a s nima si velmi rozumim :-).Co presne te o nich zajima???

Láďa (Út, 7. 9. 2004 - 10:09)

Jaký je život s Vodnářem ?

Reklama

Přidat komentář